Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
puretech
puretech

puretech

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1889
  • Znaleziska 1483
  • Mikroblog 406
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0

1167

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Wafelki Prince Polo XXL zostały pomniejszone z 50 do 45 gramów. Jako producent żywności odczuwamy znacznie wyższe koszty w całym naszym łańcuchu dostaw. Dotyczy to m.in. niektórych surowców takich jak kakao, którego ceny nadal są bardzo wysokie. Dodatkowo koszty energii, opakowań, transportu i pracy

Thorus88
z
rmf24.pl
dodany: 28.02.2026, 23:06:56
  • 283
  • #
    inflacja
  • #
    princepolo
  • #
    downsizing
  • #
    zakupy
  • #
    jedzenie
  • #
    czekolada
puretech
puretech
puretech 01.03.2026, 05:27:01 via Android
  • 26
@Podcast_Echa_Antyku: no jak myślisz ile osób kupuje słodycze? Czytając komentarze na wykopie to tutaj każdy zdrowo się odżywia, nikt nie je słodyczy i nie pije słodkich napojów, a idąc do sklepu widzimy, że praktycznie każdy ma coś słodkiego w koszyku...

414

Donald Tusk: Te pomysły o referendum to jest jakiś pomysł PiS

Tusk na temat referendum w Krakowie.

ocynkowanyodpornynahejt
z
vm.tiktok.com
dodany: 27.02.2026, 15:33:28
  • 115
  • #
    polityka
  • #
    referendum
  • #
    krakow
puretech
puretech
puretech 28.02.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 10
Wystarczyło mi zaparkować na 3 godziny i zapłacić ponad 30 zł i już wiem, że do referendum pójdę i oddam głos na kogoś innego i mało mnie interesuje czy będzie lepiej ale szansę trzeba dać, a jak kolejny prezydent będzie kiepski to może tradycją stanie się, że będziemy mieć prezydentów z krótką datą ważności.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puretech
puretech
puretech 28.02.2026, 14:04:41 via Wykop
  • 3
@PustynnyDuch: Oczywiście, że na niego nie głosowałem tak samo jak nie zagłosuję na kogoś z PO czy PISu.
Ukiss
Ukiss
27.02.2026, 15:56:29
  • 897
Perełki z rejestru PESEL - pierwsze imiona.
Pisownia oryginalna, dokładnie taka jak jest w rejestrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stan na 20.01.2026.

Męskie:
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 22:40:32 via Wykop
  • 1
Dżowani fajne, a dla dziewczynki to dałbym Dżownica.
  • Odpowiedz

1580

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Twórcy aplikacji nawet bezpośrednio pobieranych będą musieli zapłacić i zweryfikować się poprzez wysłanie skanu dowodu do Googla, który będzie decydować, które aplikacje "twój" telefon będzie mógł uruchamiać. Po poprzedniej krytyce obiecali obejście, ale nie będzie dostępne przed blokadą

Izanagi013
z
f-droid.org
dodany: 27.02.2026, 09:29:28
  • 413
  • #
    android
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    it
  • #
    technologia
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 14:25:06 via Wykop
  • 21
@LadySandra: nie przerzucą się bo problem nie dotyczy większości NPCtów ;)
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 14:28:02 via Wykop
  • 0
@byaQya: a jak się z----e telefon przez jakąś wadę produkcyjną? To wtedy tracisz pewnie gwarancję.
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 21:23:25 via Wykop
  • 0
@kpod: a o tym nie słyszałem ale myślę, że jeśli odzyskali to niezgodne z prawem jest jednorazowe opodatkowanie skalą i pewnie jest to do wygrania w sądzie.

193

Przez system kaucyjny więcej zapłacimy za śmieci. Absurd nowej rewolucji

System kaucyjny w Polsce działa już pełną parą. I ma swoją mroczną stronę. Firmy odbierające odpady tracą przez niego wpływy bo nie recyklingują już tylu plastikowych butelek i puszek

alibaski
z
natemat.pl
dodany: 27.02.2026, 05:42:02
  • 53
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 10:17:40 via Android
  • 1
Gdyby odwrócić proces i by sklep musiał płacić karę jak nie zbierze np 95% butelek sprzedanych przez siebie to by było OK i miało sens.


@STEFAN_n00b: no, a tak nie jest? W tym roku ma to być coś ponad 70%, a w następnych latach więcej...
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 15:29:41 via Wykop
  • 0
@STEFAN_n00b:

Ustawodawca przewidział mechanizm finansowej presji. Jeżeli w 2026 r. przedsiębiorcy nie wykażą osiągnięcia 77 proc. poziomu zbiórki, zapłacą 1 zł opłaty produktowej za każdy brakujący kilogram opakowań. W przypadku firm, które nie zawrą umowy z operatorem systemu, stawka będzie trzykrotnie wyższa i wyniesie 3 zł za kilogram.


Do 2029 ma to być już 90%.
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 21:18:59 via Wykop
  • 0
@STEFAN_n00b: Te pieniądze nie idą na tą opłatę! Sklep nie ma żadnego zysku bo pieniądze z kaucji za niezwrócone butelki też lecą do operatorów systemu kaucyjnego.

2564

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Górnik odchodzi na emeryturę w wieku 43 lat z 7000 zł miesięcznie. Rolnik przez 30 lat płaci składkę KRUS 169 zł/mies. i dostaje pół miliona złotych świadczeń 93% z budżetu. Sędzia pobiera 75% ostatniej pensji bez żadnego związku z wpłaconymi składkami. A Ty na etacie czekasz do 65. roku życia z ~

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 27.02.2026, 12:10:00
  • 331
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
puretech
puretech
puretech 27.02.2026, 14:05:06 via Wykop
  • 64
@Nie_jestem_robotem_69: przywracano po kolei prawie każdemu, sam znam prawnika dzięki któremu przywrócono jednemu takiemu (który nie był w SB ale załapał się na odebranie emerytury) i musieli mu oddać wszystko do tyłu z odsetkami ;) Ta ustawa to bardziej ustawka, że niby odebrali, a tak naprawdę bez rozgłosu oddali z odsetkami.

404

Bosch zamyka fabrykę w Niemczech. Duże zwolnienia

Bosch zamyka fabrykę w Niemczech. Duże zwolnienia

Decyzja Boscha o zamknięciu zakładu w Waiblingen dotknie 560 pracowników. Powodem są spadki przychodów w branży motoryzacyjnej. Koncern zapowiedział działania osłonowe, ale nie rozwiewa to wszystkich obaw.

VoxClamantisInDeserto
z
money.pl
dodany: 26.02.2026, 18:45:55
  • 96
  • #
    niemcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    motoryzacja
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 20:50:04 via Wykop
  • -7
@manowak2016: chyba nie wiesz ile kosztuje uruchomienie linii montażowej i ile kosztują surowce, praca ludzka, energia i mnóstwo innych rzeczy. To jest tak nierealne, że aż odechciało mi się pisać. Wiem coś na temat fabryk i np. produkcji przeróżnych szaf rackowych i innych metalowych wyrobów i koszty są ogromne, a zarabiamy na tym bo pchamy to w świat i nawet nie wyobrażasz sobie jakie koszty generuje produkcja takich metalowych szaf
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 21:54:15 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 22:08:34 via Wykop
  • 1
@zibi-zibi: od projektu po gotową część wszystko jest drogie, a jeszcze dochodzi koszt wytworzenia, energii, specjalistów, pozwoleń, certyfikacji i kij wie ilu innych rzeczy. Te 30k jest nierealne i ja wiem, że nawet każdy samochód sprzedawany za 100k będzie przynosił straty przez wiele lat. Koncerny motoryzacyjne z całego świata które siedzą w tej branży od co najmniej kilkudziesięciu lat i mają całą wiedzę na ten temat i tak borykają się
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 22:16:50 via Wykop
  • -3
@zibi-zibi: w kosztach
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 22:29:33 via Wykop
  • 0
@zibi-zibi: to dolicz teraz pozostałe części, a potem liczymy koszt energii, roboczogodziny pracownika, wszystkie pozwolenia, podatki, a na koniec pomyślimy o kosztach reklamy aby zachęcić do zakupu tego cuda. Nie wierzę, że wierzysz w takie cuda jak stworzenie czy nawet tylko złożenie tu w Europie w 2026 roku samochodu za 30k zł.
okoboji
okoboji
26.02.2026, 18:30:34
  • 0
witam, jechalem dzis po woli justowskiej i zastanawia mnie czy tam nie ma wjazdu pojazdow o minimalnej wartosci z 300k pln?
co drugie auto to porsche, range rover czy jakies mclareny itd

pomijam fakt, ze moze kilka domow tam to perelki ale wiekszosc to rudery z lat 80, dzialki 5-10 arow

#krakow
okoboji - witam, jechalem dzis po woli justowskiej i zastanawia mnie czy tam nie ma w...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-26 o 19.28.06

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 20:35:10 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
czehoo
czehoo
26.02.2026, 16:30:56
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 20:23:41 via Wykop
  • 1
@SirPeacefull: Ty tak na poważnie? xD On wczoraj albo dzisiaj zabił 2 osoby... https://nto.pl/17-latek-zabil-siekiera-ojczyma-i-babcie-zabojstwo-nagral-kamera-szokujaca-zbrodnia/ar/c1p2-28766825
  • Odpowiedz

468

Mundurowi emeryci przed 40. Jak to możliwe? Ten system to tabu.

Mundurowi emeryci przed 40. Jak to możliwe? Ten system to tabu.

Armia młodych pobierających do końca życia emerytury mundurowe rośnie szybciej niż tych, którzy mają nas bronić. Każdego roku państwo wydaje na nie ponad 30 mld zł. Ten system to tabu.

konto usunięte
z
polityka.pl
dodany: 26.02.2026, 12:06:39
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    emerytury
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 16:22:40 via Wykop
  • 3
Ostatecznie, to jest otwarty zawód - nie trzeba mieć pleców/znajomości. Wystarczy być fizycznie i umysłowo sprawnym. Każdy może wybrać sobie taką ścieżkę kariery.


@kwanty: 20 lat temu bardzo trudno było się dostać, wielu znajomych próbowało i nielicznym się udało. Wracając do tych jak to nazwałeś pleców/znajomości to akurat w tamtych latach były bardzo przydatne, a bez znajomości to efekty były takie, że żołnierzom nie przedłużano kontraktów przed osiągnięciem tych 15

677

Wojskowe emerytury dwa razy wyższe niż te z ZUS. Komu przysługują?

Wojskowe emerytury dwa razy wyższe niż te z ZUS. Komu przysługują?

Żołnierze i policjanci mogą liczyć na wcześniejsze emerytury już po 15 latach służby. Do tego nie płacą żadnych składek

Wouxus
z
money.pl
dodany: 25.02.2026, 16:01:45
  • 240
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    prawo
puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 16:11:57 via Wykop
  • 3
@qualin: nie wiem za co minusa dostałeś bo to prawda, a po 15 latach odchodzą ci co weszli w system na starych zasadach.
znikam5
znikam5
26.02.2026, 10:48:29
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 26.02.2026, 15:28:11 via Wykop
  • 1
@Prokurator_powiatowy: wielu moich znajomych chciało 20 lat temu tam iść i nie szło się dostać tak samo jak do policji. Oczywiście wszyscy kilka lat wcześniej dostawali kategorię A z automatu i byli ścigani do odbycia zasadniczej służby wojskowej. Za to jedna znajoma dostała się wtedy do straży granicznej. Do policji dostało się dwóch moich znajomych czyli synowie policjantów. Nie wiesz jakie były lata ale p--------z.

Jeszcze wspomnę, że kontrakty w
  • Odpowiedz
Widelec_
Widelec_
25.02.2026, 16:50:35
  • 15
Chciałbym kiedyś zobaczyć raport zarobków wg zawodów, ale taki prawdziwy. Te obecnie dostępne uwzględniają prawie wyłącznie wyrobników na UoP. Stąd mylne wrażenie, że najlepiej zarabiają w Polsce programiści i jacyś korpo managerowie 20k+ brutto.
Prawdziwy miód jest jednak na JDG. Tacy na przykład lekarze wyciskają luźno 100k/miesiąc, a nie ma tego w żadnych raportach. Ciekawe ile jeszcze jest podobnych profesji, tylko jeszcze to nie wypłynęło do opinii publicznej. Ludzie myślą, że taki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 25.02.2026, 22:20:15 via Wykop
  • 1
wiele żyje krócej niż górnicy; tak mają zajebiście.


@Urajah: bo się przepracowują dla pieniędzy. Sam mam kilku w rodzinie i dzięki temu, że lekarzy brakuje to oni mogą pracować ile chcą i często pracują za dużo, a im człowiek starszy to zdrowie się upomina ;) Poza tym lubią pić i palić. Poznałem też doktora któremu robiłem w domu cctv to on pracuje tylko 3 lub 4 dni w tygodniu, a
  • Odpowiedz
duzeelobenc
duzeelobenc
duzeelobenc
25.02.2026, 16:24:56
  • 16
Panowie, p---------m dziś w kraweznik i zderzak wygląda jak zdjęciu. Zna się ktoś chociaż trochę na tym czy da się to jakoś punktowo pomalować u lakiernika czy cały zderzak? #samochody #motoryzacja
duzeelobenc - Panowie, p---------m dziś w kraweznik i zderzak wygląda jak zdjęciu. Zn...

źródło: IMG_0FDC6E58-20BB-4537-9A3C-633F0F64A2AA

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 25.02.2026, 22:04:07 via Wykop
  • 0
@duzeelobenc: najpierw kup odpowiedni papier ścierny i wyczyść to przed malowaniem. Ja tak samo sobie punktowo malowałem i wytrzymało rok ale po roku robiłem z tymi papierami ściernymi i dokładnie się przyłożyłem i już nawet nie widać różnicy bo dobrałem odpowiedni kolor.
  • Odpowiedz

1575

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy, żeby się nie musieli mieszać z plebsem. Tylko lekarski chów wsobny. Ile znacie małżeństw, gdzie tylko jedno jest lekarzem? A dzieci?

Official
z
drdate.pl
dodany: 25.02.2026, 18:45:02
  • 386
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz300k
puretech
puretech
puretech 25.02.2026, 21:42:06 via Wykop
  • 0
@kinlej: kolego spróbuj 2137

340

Bożenka zaginęła! Dziki kot z poznańskiego Zoo na wolności

Bożenka zaginęła! Dziki kot z poznańskiego Zoo na wolności

Samica manula zniknęła z poznańskiego Nowego Zoo. Ogród zoologiczny poinformował przed południem, że zwierzę mogło celowo zostać wypuszczone przez nieznanego sprawcę.

klocus
z
radiopoznan.fm
dodany: 25.02.2026, 10:45:41
  • 45
  • #
    poznan
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    polska
  • #
    koty
puretech
puretech
puretech 25.02.2026, 13:59:01 via Wykop
  • -5
W takich klatkach z dzikimi zwierzętami powinni montować kontaktrony które są tanie, cały system rozłożony w casie np. przez leasing też wyniesie niewiele, a zawsze to jakaś dodatkowa forma zabezpieczenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

Tyle osób tworzy Blika. Zespół niewielki, a efekty fenomenalne

Tyle osób tworzy Blika. Zespół niewielki, a efekty fenomenalne

Blik to przykład rozwiązania, z którego Polska może być naprawdę dumna. Technologia eksportowa

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 23.02.2026, 16:19:55
  • 110
  • #
    blik
  • #
    psp
  • #
    bezgotowkowe
  • #
    smartfon
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:48:31 via Wykop
  • 2
BLIK powinien mieć chargeback bo bez tej funkcji to tak średnio bym powiedział ;)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 22:04:46 via Wykop
  • -3
@pogodny_mis65: mało mnie to interesuje ile liczy ich zespół i dzięki temu, że tej funkcji nie ma to coraz rzadziej korzystam bo już dwa razy w życiu musiałem pisać po kilka maili z żądaniem zwrotu moich pieniędzy w sklepach które gwarantowały towar na stanie, a po przelaniu pieniędzy okazało się, że tego towaru jednak nie mają i oczywiście zwrot trwał odpowiednio 1 i 2 miesiące i w tym czasie wysłałem
puretech
puretech
puretech 25.02.2026, 00:00:06 via Wykop
  • -3
@pogodny_mis65: oni mnie mają w pompce, ja mam ich w pompce, a Ty masz ból d--y ;)

699

Nigdy nie był w wojsku. Wezwali go na ćwiczenia, teraz ma wyrok, bo odmówił..

Pokaż treści 18+

Nigdy nie był w wojsku. Wezwali go na ćwiczenia, teraz ma wyrok, bo odmówił..

Mężczyzna, który nigdy wcześniej nie miał nic wspólnego z wojskiem, dostał wezwanie na dwudniowe szkolenie. Pierwszego dnia odbyły się zajęcia teoretyczne, drugiego zaplanowano przysięgę. Jak twierdzi, jako jedyny odmówił jej złożenia. Sprawa trafiła do sądu, a w efekcie otrzymał wyrok.

odyn88
z
boop.pl
dodany: 24.02.2026, 12:11:38
  • 277
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    prawo
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 22:35:05 via Wykop
  • 0
@Brojogan: to co, zgłaszamy się do jakiejś pacyfistycznej organizacji? Mi się nie uśmiecha w wieku 40 lat i ustawionego życia tracić czas na jakieś tam ćwiczenia bo to dobre dla tych co mają wolny czas.

716

Właściciele psów nie sprzątają po swoich pupilach

Właściciele psów nie sprzątają po swoich pupilach

O tym, że wielu właścicieli psów lekceważąco podchodzi do obowiązku sprzątania odchodów po swoich pupilach, tej zimy możemy się przekonać właściwie na każdym kroku. W Gdyni, Gdańsku i Sopocie sytuacja wygląda podobnie - psie odchody wręcz "atakują" przechodniów. Roztopy tylko obnażyły prawdę

Wincyyyyj
z
trojmiasto.pl
dodany: 24.02.2026, 10:57:48
  • 154
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 12:26:58 via Wykop
  • 1
@LudzieToDebile: Nie jest proste bo samo DNA nie wystarczy aby kogoś obciążyć mandatem. Trzeba udowodnić, że rzeczywiście ktoś nie posprzątał po psie, a nie, że np. ktoś wyciągnął gówna z woreczków i rozsypał na chodnik. Mało to masz ludzi z żółtymi papierami albo złośliwych sąsiadów? Jakbyś się wtedy czuł jeśli z----------z z woreczkami, sprzątasz, wyrzucasz do kosza, a dostajesz mandat i nie idzie się z tego wybronić? Nagrywanie każdego srania?
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 12:45:37 via Wykop
  • 20
@LudzieToDebile: Jak policjant złapie Cię za rękę czy są świadkowie to całkiem inna sprawa. Ja popieram karanie tych niesprzątających i jeszcze peciarzy bym dołączył do karania ale musi być więcej dowodów np, nagranie z CCTV, świadek lub policjant czy strażnik który dla swojego bezpieczeństwa powinien mieć kamerę nasobną aby udowodnić proceder. Wystarczy wprowadził bardzo wysokie kary za recydywę czyli, za pierwsze g---o 100 zł, za drugie powiedzmy 500, a za
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 13:32:49 via Wykop
  • 1
@kuplende: ale kogo interesuje Twoje czy moje zdanie? Psiarzy masz w p---u, a oni jako podatnicy też mają prawo głosu i taki drastyczny pomysł o którym wspomniałeś może spowodować, że zaczną się jednoczyć i walczyć z takimi pomysłami, a wtedy każdy urzędnik czy polityk zacznie się z nimi liczyć i będą kolejną nietykalną grupą. Nie tędy droga i osobiście nie mam psa i mieć nie zamierzam ale walczyć z tym
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:00:36 via Wykop
  • 3
@Altar: a potem okaże się, że coraz więcej ludzi choruje bo bakterie i inny syf z psiego gówna jest wszędzie czyli na klamkach od bramek czy drzwi wejściowych, na przeróżnych poręczach, na domofonach, a nawet w pojazdach komunikacji miejskiej ;) Tak to jest z higieną wśród ludzi która już teraz kuleje, a każ im jeszcze nosić gówna to wszędzie będziemy się z tym stykać ;)
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:12:13 via Wykop
  • 1
@Altar: Bardziej mi chodziło o to, że niejedna ofiara pobrudzi sobie ręce bo zapakowanie gówna w woreczek to też test na inteligencję który wielu obleje ;)
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:14:35 via Wykop
  • 17
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Peciarzy też trzeba podregulować ale i tak wdepnięcie w peta nie powoduje takiego w--------a jak w g---o.
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:15:31 via Wykop
  • 0
@Mambeusz_official: I cyk apka na telefon pokazująca trasy bez kamer aby psiecko mogło się wysrać xD
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 14:20:37 via Wykop
  • -3
@bitrab: ale on dobrze mówi, jak ktoś ma własny teren i nie porusza się z psem w miejscach publicznych to od takich wara z jakimiś podatkami czy innymi wymysłami bo takie psy na odpowiednio zabezpieczonej działce mogą poprawić bezpieczeństwo właścicieli czy okolicy, a pobierać podatek i karać należy tych którzy zaśmiecają przestrzeń publiczną. Trzeba uświadomić ludziom, że jak nie mają na domy z dużym terenem lub nie mieszkają blisko lasów
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 15:02:59 via Wykop
  • 2
@sylwek2k: gdzie napisałem, że złe czy dobre? Napisałem o niezłym pomyśle na apkę i generowanie zysku z reklam ;)
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 15:04:38 via Wykop
  • 2
@kuplende: a skąd wiesz, że akurat pies się wtedy wysrał? xD
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 22:02:27 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: patrzę ale czasem g---o potrafi być przykryte liśćmi i nic nie zrobisz ;)
puretech
puretech
puretech 24.02.2026, 22:12:05 via Wykop
  • 0
@dktr: to zależy o czym mówisz bo trochę latam i te kamery instaluję to są takie tereny gdzie nie ma żadnych domów mieszkalnych w okolicy, a są to typowe hale magazynowe i tam jest pełno kamer, alarmy ale też są jakieś tam dobermany czy rottweilery i sam wygląd tych psów nie zachęca do wejścia na ten teren. Tam gdzie psów nie ma i są alarmy to już zgrywałem dla policji
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
  • Strona 6 z 15
  • >
  • Thais

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.01.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 01.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking