Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
puretech
puretech

puretech

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1999
  • Znaleziska 1585
  • Mikroblog 414
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0
Lolenson1888
Lolenson1888
28.03.2025, 05:09:44
  • 675
Dlaczego jesteśmy tak bardzo psiarskim krajem?
#mapy #mapporn #psy #psiarze
Lolenson1888 - Dlaczego jesteśmy tak bardzo psiarskim krajem?
#mapy #mapporn #psy #ps...

źródło: E0BD3200-F478-4CF6-84FF-0B85B525FCED

Pobierz
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 28.03.2025, 14:46:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dosefurious
dosefurious
25.03.2025, 22:08:08
  • 1988
Dzisiaj na lokalnej grupie z Rzeszowa wyświetlił mi się post o potrąceniu młodej dziewczyny. Dosłownie byłem w szoku po obejrzeniu nagrania. Chłop walnął młodą dziewczynę na pasach 18 grudnia 2023, ta odleciała na kilka metrów, połamane pół ciała, a gość dostaje karę grzywny xD Druga sprawa żadnej reakcji po potrąceniu - normalny człowiek w takiej sytuacji wybiega i od razu biegnie do potrąconej osoby, a tu facet odjechał, czeka, po czym zaczyna
dosefurious - Dzisiaj na lokalnej grupie z Rzeszowa wyświetlił mi się post o potrącen...
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 26.03.2025, 13:52:56 via Wykop
  • 0
@Siateczkasrodplazmatyczna: nie ma winy dziewczyny ale gdyby patrzyła to by mogła zapobiec wypadkowi i jego konsekwencjom. Uważam, że kierowca nie nadaje się do prowadzenia pojazdów ale głupio go tak wyeliminować własnym ciałem. Jakoś kobiety potrafią myśleć i nie zapędzać się w niebezpieczne okolice w środku nocy bo wiedzą czym to może się dla nich skończyć, a nie wiedzą czym może skończyć się nieobserwowanie otoczenia podczas przejścia przez drogę?

Ja osobiście
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
15.03.2025, 07:11:49
  • 110
#panek
Megasuper - #panek

źródło: temp_file6167259392427185077

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 15.03.2025, 13:40:14 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
puretech
puretech
puretech 05.03.2025, 22:52:00
  • 0
Mam takie pytanie - jak to jest jak jadę sobie np. do ASO i płacę za naprawę czyli usługę oraz nowe części i chcę sobie zabrać te zużyte części? Mogą odmówić? Co mówi na to prawo?
Pytam bo ostatnio chciałem zabrać starą część (za nową zapłaciłem 10k) z czystej ciekawości i mi odmówili powołując się na prawo, a potem straszyli mnie, że musiałbym dodatkowo zapłacić. Szukając odpowiedzi na moje pytanie na różnych
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech
Autor
05.03.2025, 23:05:33 via Wykop
  • 0
@JonaszSynGrazyny: no i właśnie dziwią mnie takie praktyki bo jak płacę za nową część i płacę za usługę to z jakiej racji moja część idzie za darmo do regeneracji? Wyczytałem też, że niektóre serwisy dają rabat za starą część która idzie do regeneracji. Zawiodłem się na ASO i będę szukał innych mechaników ale nadal ciekawi mnie aspekt prawny.
  • Odpowiedz
puretech
puretech
puretech
Autor
05.03.2025, 23:08:06 via Wykop
  • 0
@RachunekZaPrond-475zl: Mi chodzi o aspekt prawny i wiele ludzi ma z tym problem. Ja też prowadzę firmę związaną m.in. z elektroniką to prawo jest takie, że pewnego sprzętu zostawionego przez klientów nie mam prawa rozbierać i wykorzystywać używanych części do naprawy, a Ty jako osoba fizyczna już możesz. Ja jako firma mam obowiązek przekazać do odpowiednich firm zajmujących się przetwarzaniem odpadów elektronicznych. I dlatego chciałbym poznać prawo w kwestii części
  • Odpowiedz
puretech
puretech
puretech
Autor
05.03.2025, 23:23:09 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: Mam podobne spostrzeżenia i nawet jak wysprzątałem piwnicę ze złomu to przekonałem się, że na wszystkim idzie zarobić, zwłaszcza na akumulatorach i katalizatorach, a w ASO nie dość, że nie chcą wydawać to jeszcze wystawiają mi jakieś dodatkowe koszty gospodarowania odpadami. Ciekawe, że są osoby które poprosiły o odmowę wydania na piśmie i już te części dostali ;) No nic, dzięki za odpowiedź, a ja przy pierwszej okazji zapytam
  • Odpowiedz
puretech
puretech
puretech
Autor
05.03.2025, 23:48:36 via Wykop
  • 0
@SpalaczBenzyny: Zdaję sobie z tego sprawę ale na przykład katalizator wymieniono na nowy i to oryginalny za 6k zł, a starego nie chcieli oddać. Ja rozumiem, że jak coś jest regenerowane to jest tańsze bo wtedy biorą zużytą część w rozliczeniu do regeneracji ale jak wymieniam część na nową to z jakiej racji nie chcą wydać starej tylko jeszcze straszą mnie jakimiś kosztami, kaucjami itd? Chcą sobie zabrać do regeneracji
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 04.03.2025, 08:36:45
  • 2059
#humorobrazkowy #wykop30plus #wykop30club #heheszki #pizza
P.....a - #humorobrazkowy #wykop30plus #wykop30club #heheszki #pizza

źródło: temp_file9207442048308730739

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 04.03.2025, 14:24:58 via Wykop
  • 0
@Zulf: ja pamiętam jak w MTV leciało życie Ozziego Osbourna, a że dzieliłem pokój z siostrą to byłem skazany na oglądanie takich serialów i Ozzy tam non stop w--------ł burrito i też dopiero po latach miałem okazję spróbować i żarłem to co chwilę xD
  • Odpowiedz
CzerwonaKartka
CzerwonaKartka
24.02.2025, 11:15:18
  • 882
Pewnie zastanawiałeś się, dlaczego w Polsce jedzenie w restauracji kosztuje tyle, co weekend w Barcelonie. Pewnie słyszałeś, że to wina inflacji, kosztów pracy, wysokiej jakości składników. Bzdura. To wina rynku nieruchomości, który od lat działa jak kasyno dla najbogatszych, a wszyscy inni – w tym restauratorzy i klienci – są tylko pionkami do dojenia.

Bo oto mamy kraj, w którym nie opłaca się prowadzić restauracji, ale opłaca się mieć lokal, który można wynająć
CzerwonaKartka - Pewnie zastanawiałeś się, dlaczego w Polsce jedzenie w restauracji k...

źródło: 9A87D210-4104-4624-B6F1-7374C8276A29

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puretech
puretech
puretech 24.02.2025, 22:24:36 via Wykop
  • 1
@Darth_Gohan: foodtrucki to specyficzna branża ale skoro w restauracjach jest drogo to i oni z cen nie zejdą zwłaszcza gdy klientów nie brakuje i kiedyś widzę foodtrucka z burgerami i nawet naszła mnie ochota ale jak zobaczyłem ceny zaczynające się od 40 zł to dałem sobie spokój bo szkoda mi pieniędzy ale byłem w pobliżu z 30 minut i klientów nie brakowało. To nie foodtrucki są problemem ale Polacy i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 16 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.01.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 14.06.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking