Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hedeon
hedeon

hedeon

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4760
  • Znaleziska 4759
  • Mikroblog 1
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

635

Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi

Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi

Warto wysłuchać tego wywiadu do końca. Pokazuje jak straż miejska w Kłodzku, przekraczając swoje uprawnienia, pozbawia ludzi prawa jazdy.

PierroLeone
z
facebook.com
dodany: 11.05.2026, 22:22:42
  • 114
  • #
    klodzko
  • #
    straz
  • #
    miejska
  • #
    naduzycie
  • #
    korupcja
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 16:51:45 via Wykop
  • -12
Jeszcze propagandę będą uprawiać za pieniądze mieszkańców.


@tomasz-aleksander-barania: coś jak pis i ich referendum? Czy może pikniki 800+ razem z wyborami, żeby móc wydać więcej państwowych pieniedzy na szczucie i propagande?
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 17:52:51 via Wykop
  • -5
@tomasz-aleksander-barania: kto w takim razie? tylko proszę, nie mów że ruska konfederacja
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 22:17:02 via Wykop
  • -4
uzasadnij że konfa jest ruska


@bleblebator: to żart? Masz mnóstwo dowodów, tylko zaprzeczasz ich istnieniu
Sami mówią o tym że są ruscy
Możesz sobie sam te dowody znaleźć, ale tego nie chcesz, wolisz żyć w kłamstwie lub jesteś oplacona ruska onuca
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 22:17:48 via Wykop
  • -3
@tomasz-aleksander-barania: nie sasza, ruscy to PiS i konfederacja
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 08:59:21 via Wykop
  • -3
@Bezpaniki: ciebie nie interesują żadne dowody, ciebie interesuje zakłamywanie rzeczywistości, co zrobisz jak podam ci te dowody?
Stwierdzisz ze kofna to ruskie g---o które powinno zostać wydalone z europy? Czy może będziesz ich nadal bronić? W koncu saszka za to ci płacą
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 09:01:25 via Wykop
  • -2
nie potrzeba inwektyw


@tomasz-aleksander-barania: jakieś zródło tych oszczerstw? Inwektywa jest dla ciebie stwierdzanie faktów?
Może napiszesz to do swojego ruskiego kolegi którego inwektywy plusujesz
Coś dużo rosyskich trolli na wykopie, putin pewnie nie jest zadowolony z waszej pracy
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 09:09:10 via Wykop
  • -2
@Bezpaniki: Więc jaki teraz fikołek zrobisz sasza?

Kuba Kucharczyk, współautor "Towarzyszy Brauna", powiedział, że Grzegorz Braun "na pewno powtarza propagandę rosyjską, tu nie ma wątpliwości". - Nam udało się znaleźć takie dowody na to, że te jego relacje z Rosją są trochę głębsze, bardziej może niepokojące - mówił Kucharczyk.

– O czym my mówimy. Są na to dowody na piśmie i wcale nie trudne do przytoczenia, że Konfederacja była finansowana, korzystała z
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 09:15:38 via Wykop
  • -2
@tomasz-aleksander-barania: o tym właśnie mówię. Czemu nie skomentowałes dowodów na to że konfa jest na usługach Putina, tylko zmieniasz temat?
Przecież ci od początku mówiłem, że nie interesują cię dowody, tylko szerzenie ruskiej propagandy

Obrażanie? Wy ruskie ogry mnie obrażacie i jeszcze czujecie się urażeni. Takiego ruskiego debilstwa nie widzialem

życiorys swojego idola sobie

W jaki sposób to zmieni fakt, że konfederacja jest ruska?
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 10:25:40 via Wykop
  • -2
@Bezpaniki: straciłem 2 minuty z mojego życia, żeby podać ci dowody o które tak płakałeś, mówiłem ci że ciebie to nie interesuje, bo dobrze wiesz, kto jest na usługach twojego pana

Czekam na wnioski odnośnie przynależności konfederacji do putina

dzięki mykola już biegnę zagłosować na twoje PO.

ruscy nie mogą głosować w Polsce, mogą robić jedynie to co ty robisz, żeby polacy głosowali na ruskich
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 10:43:17 via Wykop
  • -2
@Bezpaniki: płakałeś w kilku komentarzach o dowodach na przynależność konfederacji do ruskich, straciłem 2 minuty swojego życia, żeby przedstawić ci dowody a ty to ignorujesz. Pisałem ci wcześniej, że nie potrzebujesz dowodów, bo cie to nie interesuje, nadał chciałeś dowodów. Przedstawiłem ci je, więc może się ustosunkujesz jaka role w rządzie putina pełni konfederacja
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 13:52:54 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki: więc twierdzisz, że rządy pod butem putina bedą lepsze?
Nie, nie patrzysz na gospodarke, patrzymy teraz na to, ze konfa to ruscy szpiedzy, i nadal nie odniosłeś się do dowodów ktore przedstawiłem. Dlaczego zmieniasz temat?
Mam znowu odpowiadać ci na pytania, a jak nie spodoba ci sie odpowiedz, to ją zignorujesz i bedziesz szczuł na cos innego?
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 14:01:43 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki:

Jeżeli są szpiegami to zgłoś to szybko przecież masz dowody


Tak, ty też masz dowody, ale nie chciało ci się wpisać frazy w google, bo zaprzecza temu co uważasz
Nadal nie odniosłeś się do tego, ile razy mam jeszcze to pisać? 3 razy żądałeś ode mnie dowodów i je dostałeś, jaki fikołek jeszcze wykonasz
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 14:09:43 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki: ma ci je skopiować? nie potrafisz w google wpisać? I znowu zmienisz temat? Podałem ci dowody, śmiało, możesz je przekazać służbą
Dlaczego mówisz że nienawidze konfy? ja nienawidze ruskich
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 14:22:43 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki: mam 5 raz pytać o powiązania konfy z ruskimi? Zrobiłem co chciałeś, dostałeś dowody, więc czemu nie chcesz sie do tego odnieść? Bo nie masz nic do powiedzenia? Nawet nie byłeś zdziwiony faktem, że konfa jest opłacana przez ruskich, wiedziałeś o tym od początku, racja?

Powiedz mi jakie jeszcze powiązania ruscy maja w Polsce

Rosyjscy szpiedzy wyszli z aresztu i zniknęli. Nie wiadomo, gdzie przebywają

https://www.rp.pl/przestepczosc/art40635881-rosyjscy-szpiedzy-wyszli-z-aresztu-i-znikneli-nie-wiadomo-gdzie-przebywaja
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 14:52:32 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki: są opłacani przez ruskich, działają na rzecz ruskich, kto to taki? Nie musze ich pogrążać, sami to robią swoimi kontaktami z ruskimi, dlatego takie trolle jak ty muszą kłamać, żeby ludzi namówić na ruskie rzady w Polsce
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 16:18:14 via Wykop
  • -1
@Bezpaniki: nazywam ich nie tylko ruskimi szpiegami, także ruskimi podnóżkami, zdrajcami Polski, bandytami na usługach ruskich terrorystów, opłacanymi przez ruskich psami
Przecież ci podałem dowody, czego jeszcze chcesz? Jesteś upośledzony? Już zapomniałeś że podałem ci dowody o które tak prosisz i nie odniosłeś sie do tego, tylko nadal kłamiesz

833

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych
qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 12.05.2026, 13:51:54
  • 180
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 10:50:38 via Wykop
  • 325
@alfabeto: on dobrze wie jakie przestępstwa popełnił, w końcu był ministrem niesprawiedliwości, dlatego ucieka
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 10:51:30 via Wykop
  • 1
@zagubionychromosom:

Dyskutowanie z osobą, która jest po prostu uciekinierem przed polskim wymiarem sprawiedliwości, nie jest czymś, czym powinniśmy się zajmować — tak Adam Bodnar skomentował krytyczne słowa Zbigniewa Ziobry pod adresem polskiej prokuratury.

694

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

W szpitalach mogą tylko pomarzyć

nickjuzmam
z
bezprawnik.pl
dodany: 10.05.2026, 13:15:53
  • 186
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 14:00:46 via Wykop
  • -61
@Makavlani: wiemy jak głosują.wiemy też że na PiS głosują ludzie bez wykształcenia, z podstawowym wykształceniem lub stare dziady.
Więc zdziwiony jesteś, że w więzieniach siedzą ludzie inteligentniejsi od wyborców pisu
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 14:22:43 via Wykop
  • -47
@Makavlani: kontynuując, jak wyborca PO popełni przestępstwo,to trafia do więzienia, o czym właśnie wspomniałeś.
Jak pisior popełni przestepstwo, to maja armię skorumpowanych prokuratorów i sędziów, jesli to nie zadziała, to jest fala 40% wyborców pisu wychodzi na ulice i drze ryje, że to atak polityczny(wąsik i egzorcysta od salcesonu). A jak i to nie zda egzaminu, to zostaje białoruś albo węgry(węgry sie skończyły, więc teraz USA, ziobro ze swoim ruskim
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 14:25:41 via Wykop
  • -5
@ApoIIo: więc czemu pisowscy prokuratorzy i sędziowie kryją pisiorów zamiast ich zamykać? Może stała linie autobusową pisiorom trzeba zrobic na bialorus i do rosji
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:46:00 via Wykop
  • -17
prokurator pytał oskarżonego na kogo głosował i kto jest jego ulubionym politykiem


@kompek: udajesz debila? Jak pisior jest aresztowany, już lecą telefony jaki prokurator i jaki sędzia ma prowadzić sprawę. Jak np. odwołanie prokurator wrzosek, bo zaczęła się zajmować pisiorami
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:46:46 via Wykop
  • -13
i pomyśleć, że tacy ludzie jak ty mają prawa wyborcze


@Cogres: myśle tak właśnie o tobie, lubisz żyć pod autorytarnym butem, co?
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:48:17 via Wykop
  • -12
Pis ma 20% poparcia, a nie 40%


@uriel_ck: pis ma 40% wśród głosujących, ale jak na pisiora juz kłamiesz i manipulujesz

Mozesz mi od razu podsc jakiegoś polityka z PO

Jest mnóstwo, ktorzy zostali wyrzuceni z partii. U pisu, jak pisior rozpeta aferę, to rzadko lub wcale nie jest odsuwany ze stanowiska. A jak afera jest zbyt duża, to jak mucha, odlatuje na chwile od gówna, afera przycichnie, wtedy jak
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:51:19 via Wykop
  • -8
w więzieniach pamiętają pomysł Ziobry żeby tylko 16 h dziennie liczyć w poczet kary ponieważ więzień przez 8 godzin śpi - kiedyś podzielił się tym pomysłem w radiu i mu zapamiętali.


@ccomn13: czyli te 8h spania moge robić w domu? Z tego tak wynika, na noc wracałbym do łużeczka
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:53:40 via Wykop
  • 1
@Chris_Karczynski: nawet więźniowie rozumieją, że pis to banda oszustów i krętaczy, tylko ty nadal nie
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 16:57:41 via Wykop
  • -10
instytut danych z doopy czy twoje domysły?


@silnikAtrakcyjny: przeciez afera była, która pis zagłuszył, jak w DPSach, opiekunowie głosowali na podopiecznych, 95% głosów szło na pis. Albo akcja jak w urzędach czy innych spółkach skarbu państwa, jak przełożeni kazali podwładnych głosowac na pis i wysłać sobie zdjęcie na potwierdzenie tego. Ci ludzie ktorzy tutaj sie wypowiadaja są opłaconymi pisowskich trollami, pisiory chcą wrócić do władzy
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 15:54:16 via Wykop
  • -2
osobiście widziałem, jak prokurator pytał oskarżonego na kogo głosował i kto jest jego ulubionym politykiem.


@kompek:

Akcje TV Republika w oświadczeniu majątkowym sędzi. Została wylosowana do sprawy
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 15:57:47 via Wykop
  • -3
pomyśleć, że tacy ludzie jak ty mają prawa wyborcze


@Cogres: pomyśleć, że tacy ludzie jak ty majatupet mówić o innych, że mają prawa wyborcze.
PiS powinien zostać zdelegalizowany i uznany za ruska organizację terrorystyczną, a was do psychiatryka, albo do ziomków do Rosji wyslac

Akcje TV Republika w oświadczeniu majątkowym sędzi. Została wylosowana do
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 10:21:50 via Wykop
  • -1
@sebikcov
Gdyby tylko istniał jakoś dowód na to...
No ale jako pisior nie musisz używać mózgu ani myśleć, twoi przełożeni robią to za ciebie

O pisowcach jako ruskich onucach najczęściej mówią przygłupy,

Więc twierdzisz, że pisiory to przygłupy, jednocześnie ich bronisz? Zapytaj Putina co masz napisać, bo sam siebie tylko
hedeon - @sebikcov
Gdyby tylko istniał jakoś dowód na to...
No ale jako pisior nie mu...

źródło: 1000000250

Pobierz

56

Rosyjscy propagandyści używają AI do kreowania nowych zwycięstw

Rosyjscy propagandyści używają AI do kreowania nowych zwycięstw

Analitycy z amerykańskiego Instytutu Studiów nad Wojną (ISW) zwrócili uwagę, że rosyjska propaganda zaczęła aktywniej publikować nagrania z wyzwalania kolejnych miejscowości. Zdaniem ekspertów część z nich została jednak stworzona przy użyciu sztucznej inteligencji.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 12.05.2026, 07:18:17
  • 14
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
hedeon
hedeon
hedeon 13.05.2026, 06:53:38 via Wykop
  • -2
coś jak w Korei północnej


@subnoise: wątpię, że w Korei uważają się za wyrywów. Ruscy to jedyne w swoim rodzaju upośledzenie i każdy kto myśli jak ruscy jest już częścią rosji, jak np. czeczenia

743

Gdzie NBP reklamuje rezerwy złota? Najwięcej pieniędzy trafia do TV Republika

Gdzie NBP reklamuje rezerwy złota? Najwięcej pieniędzy trafia do TV Republika

Nie tylko Zondacrypto najwięcej wydawała na reklamy w TV Republika. Tą samą drogą podąża NBP: w 2026 r. do powiązanej z PiS stacji trafia 67 proc. szacowanego budżetu telewizyjnego NBP, w 2025 r. było to 57 proc. łącznego budżetu telewizyjnego NBP.

mateusz-krakowski
z
xyz.pl
dodany: 12.05.2026, 12:10:18
  • 78
  • #
    bekazpisu
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    media
  • #
    telewizja
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 15:00:58 via Wykop
  • 48
@elo345:
hedeon - @elo345:

źródło: 1000000294

Pobierz
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 15:33:44 via Wykop
  • 0
Platforma broniła go jak swojej matki przed lex TVN.


@RandomNetUser: pis miał tvszujnie, tv zaRublika, wykupił prasę za pieniadze orlenu i chciał pozbyć się jedynych niepisowskich mediów w Polsce.(widzisz podobienstwo do tego co zrobil putin w rosji?)
Nawet polsatowi kazał się o-----ć od pisowskich przestępstw, grożąc że zajmą się nim i jego spółkami. Pamiętasz jakieś info na polsacie o przestępstwach pisu? ja tez nie
Bronili swojej telewizji, czy może bronili
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 15:50:24 via Wykop
  • 2
@RandomNetUser: ale nie widzisz, że robią nie to samo co francuzi, tylko to samo co putin zrobił rosjanom. Więc rozwiązaniem jest to, żeby dyktator miał 100% władzy i mediów?
Przecież pis się brzydzi zachodem, a czci putina, więc po co miałby robić to co zgniły zachód?
Ta pisowska propaganda to też część tego co robią francuzi, czy może ruscy?
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 16:28:38 via Wykop
  • 1
@RandomNetUser: to UE to robi czy tusk? Obwiniasz teraz tuska, za decyzje UE?
Obwiniasz tuska za decyzje ktorych nie podjął, jednocześnie obwiniasz tuska za decyzje które podjął pis.
Czemu za mercosur nie obwiniasz w takim razie pisu? Przecież to moradziecki się na to zgodził
Na imigrantów też pis się zgodził i sam ich sprowadzał, a teraz protestuje przeciwko
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 22:19:15 via Wykop
  • 0
@RandomNetUser: mówisz co Tusk zrobił i go o to obwiniasz, a nie mówisz o tym co PiS zrobił i ich nie obwiniasz, dlaczego?
Syndrom sztokholmski?

744

Pijany obywatel Zimbabwe potrącił pieszą. Chciał przekupić reportera BLIK-iem

Ominął przepuszczające pieszą auta i wjechał w znajdującą się na pasach kobietę. Następnie świadkom oferował blika, aby ci nie wyzwali policji. Obywatel Zimbabwe przyznał się, że spożywał alkohol.

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 11.05.2026, 19:29:51
  • 142
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    wypadek
  • #
    policja
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 07:08:48 via Wykop
  • -7
gratuluję, dzięki takim jak ty mogą tu być i się rozmnażać


@kossok: mogłbyś to rozwinąć? W jaki sposób fakt wezwania taksowki pozwala na to o czym piszesz
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 12:29:08 via Wykop
  • -2
@justBrowsin: to o czym mówisz nie ma nic wspólnego z byciem klientem. Jeśli nigdy nie powinien prowadzić samochodu, to chyba ktoś inny zawinił, a nie gość który zamawia auto, bo nie ma dostępu do prywatnych informacji o kierowcy

416

WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA (cały film) reż. Bartosz Walaszek

WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA (cały film) reż. Bartosz Walaszek

Brat bliźniak wściekłego węża zostaje brutalnie zlikwidowany. Wściekły Wąż postanawia pomścić brata, lecz zanim to nastąpi musi stawić czoła wszystkim dookoła! Brawurowe sceny walk, popisy na najwyższym światowym poziomie. Premiera 15 maja o 20:00!

severh
z
youtube.com
dodany: 11.05.2026, 12:46:05
  • 36
  • #
    heheszki
  • #
    walaszek
  • #
    wscieklepiesciweza
  • #
    nostalgia
  • #
    kiedystobylo
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 10:22:05 via Wykop
  • 4
@Makavlani: Przecież tam nic nie ma, żadnego filmu, tylko obrazek i napis że premiera 15 maja

445

Agresywny rowerzysta ugodził kobietę nożem w Lublinie.

Pokaż treści 18+

Agresywny rowerzysta ugodził kobietę nożem w Lublinie.

Agresywny rowerzysta ugodził kobietę nożem w Lublinie. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.

Fedain
z
lublin112.pl
dodany: 11.05.2026, 12:32:08
  • 143
  • #
    rower
  • #
    rowery
  • #
    polska
  • #
    nozownik
  • #
    agresjarowerowa
  • #
    wydarzenia
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 18:35:34 via Wykop
  • -2
jakby kobieta zaatakowała, to byłaby nagonka na głupie baby,


@swiadomy_anakolut: tutaj się zgadzam, ale jako posiadaczka ci py, została by uniewinniona, i zaatakowany poszedł by siedzieć i musiał zapłacić atakującej nawiązkę za stres
hedeon
hedeon
hedeon 12.05.2026, 07:29:29 via Wykop
  • -3
Czyli już wiesz jaki byłby wynik postępowania, które nawet się nie zacznie, bo kobieta nie zaatakowała nożem


@swiadomy_anakolut: bo ma ci pe, juz nie jeden raz system niesprawiedliwości pokazał, że facet idzie siedzieć, a kobieta dostaje pomoc psyhologa za to samo przestepstwo, wiec przestan kłamac

76

Donald Tusk ostrzegał przed magikami z Konfederacji - w tle picie moczu

Donald Tusk ostrzegał przed magikami z Konfederacji - w tle picie moczu

Pani Dorota z Konfederacji ogłosiła, że picie moczu chroni przed nowotworami. Pan Stanisław z Konfederacji stwierdził, że Żydzi są odporni na raka, którego można leczyć cynamonem. Trzeba ochronić Polskę przed magikami i złodziejami, którzy pchają się do rządzenia mówił premier Donald Tusk.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 11.05.2026, 08:59:34
  • 37
  • #
    konfederacja
  • #
    tusk
  • #
    sejm
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 6
@admin_faja:
hedeon - @admin_faja:

źródło: 1000000526

Pobierz

797

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Dino pęka - Pan miliarder rzucił 3 stówy

Pracownicy Dino otrzymali podwyżki w wysokości 300 zł. Zdaniem związkowców jest to efekt przeprowadzonego pod koniec kwi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bankier.pl
dodany: 11.05.2026, 07:16:47
  • 293
  • #
    dino
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    zarobki
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 19:26:29 via Wykop
  • -5
pora wyrosnąć z Korwina


@JoBackManhorse: upadłeś na głowę?

391

Ochroniarz FAME pociął i pobił dziewczynę w Tajlandii - sprawa z 2022 roku

Ochroniarz FAME pociął i pobił dziewczynę w Tajlandii - sprawa z 2022 roku

W 2022 roku na głównej pojawił się wpis dotyczący Daniela Majewskiego, którego internauci pomagali zidentyfikować. Tajlandzka policja poszukiwała go w sprawie ataku na dziewczynę z Kambodży. Chodziło o pobicie, pocięcie i oblanie kwasem. Okazuje się, że Daniel pracuje teraz jako ochroniarz FAME.

bart661
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 15:13:57
  • 35
  • #
    famemma
  • #
    primemma
  • #
    boxdel
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 19:24:53 via Wykop
  • 3
Tylko ja pomyślałem, że ta kobieta mogła być mężczyzną? To Tajlandia, no i taki agresywny atak
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Tragedia w Zakopanem. Dziecko śmiertelnie potrącone na parkingu

Tragedia w Zakopanem. Dziecko śmiertelnie potrącone na parkingu

Ze wstępnych ustaleń zakopiańskiej policji wynika, że 53-letni mężczyzna, zawracający autem na prywatnym parkingu, najechał na siedzące przed maską pojazdu 6-letnie dziecko.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 11.05.2026, 07:21:16
  • 8
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    kierowcy
  • #
    zakopane
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 19:07:34 via Wykop
  • -4
podobno kierowcy manewrując wszystko widzą, tak się zarzekają na YT w filmach Konfitury czy Samochodozy.


@dymaczdusz: podobno,jak wlozysz telefon do mikrofali i ja włączysz na maksymalną moc, to w minutę naładujesz baterie do 100%. To działa, widziałem na youtube

Jedzenie pigułek do prania pozwala dostarczyć organizmowi odpowiednich witamin, na YouTube widzialem

26

Makabryczny wypadek na żużlu. W powietrzu uderzył o trybuny.

Makabryczny wypadek na żużlu. W powietrzu uderzył o trybuny.

Podczas zawodów żużlowych w Gnieźnie doszło dzisiaj do makabrycznego wypadku. W trakcie jazdy 19-letni Patryk Budniak z klubu Ultrapur Omega Gniezno sczepił się motocyklem z maszyną innego zawodnika, wpadł z dużą prędkością na ogrodzenie, wypadł z toru i koziołkując w powietrzu uderzył w trybunę.

world
z
twitter.com
dodany: 11.05.2026, 08:28:50
  • 7
  • #
    zuzel
  • #
    wypadek
  • #
    trzecieoko
  • #
    sport
  • #
    wypadki
  • #
    motoryzacja
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 18:59:38 via Wykop
  • 1
@sj410: tyle emocji zostało ukazanych w tych kilku prostych slowach

30

Chce sprzedać grunt na Ochocie. Teren należy do Skarbu Państwa

Chce sprzedać grunt na Ochocie. Teren należy do Skarbu Państwa

Zarząd Mienia Skarbu Państwa szuka osoby, która nielegalnie ogrodziła kawałek działki na warszawskiej Ochocie i zawiesiła baner "Sprzedam". Zdaniem urzędników, sprawca nie ma żadnych praw do gruntu, a teren należy do Skarbu Państwa i jest przeznaczony pod drogę, czytamy na rdc.pl.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 11.05.2026, 06:30:31
  • 15
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    ochota
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 18:55:38 via Wykop
  • 0
@FilipWWL: po co w takim razie odgrodził teren, który nie jest jego i oferuje wpis do rejestru działkowców.

852

PIS chce całkowitej delegalizacji obrotu kryptoaktywami w Polsce xD

Projekt ustawy zgłoszony przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ma na celu całkowitą delegalizację działalności w zakresie kryptowalut w Polsce. Ustawa przewiduje kary pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat... Czy można wyobrazić sobie większą finansową ignorancję?

kuzio
z
polsatnews.pl
dodany: 11.05.2026, 14:34:05
  • 127
  • #
    bitcoin
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polityka
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 18:25:17 via Wykop
  • 80
@Flavius_Claudius_Iulianus: nienawidzę w życiu trzech rzeczy: chamstwa,złodziejstwa i oszustwa.
Czyli w sumie jednej rzeczy- pisu

458

Rząd Tuska zaskarżył umowę ws. Mercosur do TSUE

Rząd Tuska zaskarżył umowę ws. Mercosur do TSUE

Polska złożyła skargę do Trybunału Sprawiedliwości UE na kontrowersyjną umowę UE-Mercosur. Gabinet premiera chce natychmiastowego zamrożenia umowy, która według niego stanowi poważne zagrożenie dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza dla producentów drobiu i wołowiny.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 11.05.2026, 09:27:35
  • 121
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    tsue
  • #
    prawo
  • #
    mercosur
  • #
    polityka
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 12:47:56 via Wykop
  • 63
@leon-san: wiesz, PiS sam zadecydował o wielu sprawach, a potem oskarżał o to Tuska. Nic straconego
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 12:48:56 via Wykop
  • 4
Czekam na fikołki umysłowe propagandzistów republiki


@tetraedr: będzie jeden fikołek. Po prostu nie przekażą tej informacji. Im pisior głupszy tym bardziej na PiS glosuje
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 12:51:43 via Wykop
  • 2
@Kornizon: widzisz, żeby Tusk wygral wystarczyła pizza, żeby PiS wygrał konieczne jest szczucie,kłamanie,oskarżanie innych o swoje decyzje, nawet cała propagandowa machina wam nie pomogla
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 12:52:39 via Wykop
  • 2
@zagubionychromosom: cos jak trybunał konstytucyjny który jest przedłużeniem pisu

49

Przypomnienie że na wykopie od jutra wchodzi nowy regulamin

Przypomnienie że na wykopie od jutra wchodzi nowy regulamin

i konieczność podawania numeru telefonu...

eudialit
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 05:40:51
  • 40
  • #
    wykop
  • #
    heheszki
  • #
    moderacja
  • #
    moderacjacontent
  • #
    afera
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 06:23:34 via Wykop
  • 0
domyślam się, że ty na volksdojcza gł


@maniek-maniewski: jak już lecimy przynależnościami etnicznymi, pisiory to ruskie pieski
hedeon
hedeon
hedeon 11.05.2026, 08:50:32 via Wykop
  • 0
@maniek-maniewski: a może dostęp do konta bankowego?

293

Kupiła drukarkę, papier i tusz, a HP i tak zabroniło jej drukować. Internautka w

Kupiła drukarkę, papier i tusz, a HP i tak zabroniło jej drukować. Internautka w

Internautka jest oburzona, ponieważ HP zablokowało jej możliwość drukowania z powodu braku subskrypcji. - czyli jak się z nas robi frajerów

Rade86B
z
informacje.wp.pl
dodany: 10.05.2026, 10:21:43
  • 93
  • #
    januszebiznesu
  • #
    afera
  • #
    heheszki
  • #
    zydkrecikorba
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 13:44:17 via Wykop
  • 2
@dzialoZaglady: drukarkę jaką chcesz. Cena drukarki jest w tuszach. Kup taka, gdzie są łatwo dostępne tusze
hedeon
hedeon
hedeon 10.05.2026, 13:47:27 via Wykop
  • -5
Prawdopodobnie jednak wina stoi po stronie internautki, która podczas czytania komunikatów w trakcie instalacji oprogramowania drukarki zaakceptowała wszystko, co podsuwało HP.

Jeśli by nie zaakceptowała, to będzie drukowac za free? Kupując drukarkę nie musiała czytać żadnego regulaminu. Więc skoro w trakcie instalacji blokują, to oddać do sklepu jako uszkodzony/niedziałający
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

46

Byli ministrowie obrony Chin zostali skazani na kary śmierci.

Byli ministrowie obrony Chin zostali skazani na kary śmierci.

Byli ministrowie obrony Chin zostali skazani na kary śmierci w sprawie dotyczącej korupcji

PiotrPiter
z
o2.pl
dodany: 07.05.2026, 15:29:37
  • 26
  • #
    chiny
hedeon
hedeon
hedeon 08.05.2026, 12:53:14 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: pamiętasz jaki wrzask propagandystów pisowskichbyl jak ksiądz exorcyzmujacy salcesonem wylądował w więzieniu? Co to było? A no tak, pisanie do trampa, że Tusk zamyka pisowskich złodzieji. Za zamknięcie Kaczyńskiego to do Watykanu i pewnie osobiście do Boga by pisali

1081

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Pamiętacie moją sprawę z Media Expert i reklamacją Android Boxa, gdzie sprzęt oceniał serwis od pralek?Link do znaleziska:https://wykop.pl/link/7938951/media-expert-vs-konsument-bezprawnik-opisuje-absurdalna-walke-o-android-boxaMały update: po nagłośnieniu sprawy, artykule na Bezprawniku i reakcji

lukasz-biliniewicz
z
wykop.pl
dodany: 08.05.2026, 07:42:28
  • 124
  • #
    mediaexpert
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    konsumenci
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
hedeon
hedeon
hedeon 08.05.2026, 10:51:43 via Wykop
  • 2
@lukasz-biliniewicz:
To chyba ty?
https://bezprawnik.pl/klient-media-expert-nie-odpuszcza-po-zwrocie-388-zl/
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking