Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dave8

dave8

Dołączył 15 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38217
  • Znaleziska 32942
  • Mikroblog 5275
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 25

234

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 14 czerwca, w miejscowości Krajno Pierwsze (gmina Górno). O

konrad-koneczny
z
kielce112.pl
dodany: 22 godz. i 34 min temu
  • 85
  • #
    telekomunikacja
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
dave8
dave8 13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 19
a nie mozna tego na końcu chwycić spawem? przeciez nie odkreca sie tych śrub zbyt często?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Europosłanka rządzącej partii Podemos w Hiszpanii: "Chcemy podmiany populacji"

Europosłanka rządzącej partii Podemos w Hiszpanii: "Chcemy podmiany populacji"
piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: 15 godz. i 35 min temu
  • 81
  • #
    emigracja
  • #
    hiszpania
  • #
    polityka
dave8
dave8 13 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 17
tak sie skonczy wszedzie gdzie socjalistyczna lewica doszła do władzy, czyli praktycznie w całej Unii...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1646

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: przedwczoraj, 16:01:51
  • 612
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
dave8
dave8 13 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
korpo przenoszą wszystko co się da do Indii, a jak sie nie da przenieść to ściągają tu hindusów....
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1421

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 18 godz. i 3 min temu
  • 275
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
dave8
dave8 16 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 125
zero zdziwienia, to samo robią hindusy jak tylko dostaną sie do stanowiska kierowniczego w korpo...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1000

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 18 godz. i 53 min temu
  • 124
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
dave8
dave8 16 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
on ma na koncie tyle hajsu ze i tak ma juz na wszystko wyebane, zaraz sobie poleci na jakies szeszele i tyle go widzieli XD Chociaz dopoki tusk rządzi to mysle że włos mu z głowy nei spadnie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 05:13:04
  • 220
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
dave8
dave8 10.06.2026, 13:30:41 via Wykop
  • -18
przecież od dawna jest Ublock Origin Lite i też działa nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dave8
dave8 10.06.2026, 14:19:10 via Wykop
  • -4
@SzuruSzur: używam Lite od kilku miesięcy i działa ok, wiec nie wiem, może mam jakąś lepszą wersje niż Ty? ¯\(ツ)/¯
dave8
dave8 16 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -1
@SzuruSzur: ty jakis jebni*ty jestes czy co?

551

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
dave8
dave8 16 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
to się nadaje do Tworek :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2508

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 359
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
dave8
dave8 11.06.2026, 16:26:02 via Wykop
  • 7
ja pierd*le, ależ musi iść na to kasa od żymian.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

Miała być europejska niezależność, a jest dalsze wiązanie z Microsoftem. Libre krytykuje Euro-Office za stawianie na Office Open XML, formatu rozwijanego przez Microsoft i głęboko zakorzenionego w środowiskach korporacyjnych, zamiast ODF, które zapew pełną wolność od konkretnych dostawców,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 12:29:02
  • 93
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
dave8
dave8 10.06.2026, 13:29:20 via Wykop
  • 0
$$$
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2643

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 365
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
dave8
dave8 10.06.2026, 13:26:42 via Wykop
  • 3
wolne sondy, praworządność !!1111
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2678

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 273
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
dave8
dave8 07.06.2026, 08:58:47 via Wykop
  • 3
w tym postsowieckim kraju jak widać bogaty (i z koneksjami) nadal może wszystko
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
dave8
dave8 30.05.2026, 13:41:28 via Wykop
  • 0
a ja uważam że można wrzucać w chmure , np. żeby udostepniać innym, oczywiście tylko to co chcemy żeby było udostepnione. A wszystkie ważne pliki trzymam u siebie na NAS lub dysku USB.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

ODKLEJKA BRANŻY IT

W pracy masz używać AI i robić szybciej zadania w sprinach, natomiast na rekrutacji nie wolno ci używać AI. Więcej w materiale.

GAJEWSKY
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 13:45:26
  • 80
  • #
    programista15k
  • #
    it
  • #
    programowanie
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
dave8
dave8 28.05.2026, 18:17:03 via Wykop
  • -1
Jira to jest raczysko toczące IT, potem kolejnym rakiem jest AI i hindusi
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3170

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
dave8
dave8 25.05.2026, 22:06:49 via Wykop
  • 3
jakby ktoś jeszcze nie wiedział kto nami tak naprawdę rządzi.....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

278

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Do tego, że paliwa w Polsce są drogie kierowcy mogli już przywyknąć. Taka sytuacja utrzymuje się już trzeci miesiąc. Mijający tydzień był najdroższym od momentu wprowadzenia rządowej regulacji CPN. Na światowych giełdach są jednak sygnały, które wskazują na to, że wkrótce kierowcy będą mogli odczuć

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.05.2026, 05:57:33
  • 140
  • #
    paliwo
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
dave8
dave8 25.05.2026, 09:34:20 via Wykop
  • 3
poczekajcie jak zaraz dojdzie kolejny podateczek za co2 do paliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1439

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

Uczestnicy referendum zostali zapytani także o to, czy do głosowania bardziej skłoniła ich negatywna ocena władz miasta czy rządu Donalda Tuska. Dla zdecydowanej większości (74 proc.) ważniejsza okazała się być pierwsza z tych kwestii.

Nigarun
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.05.2026, 05:17:05
  • 320
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
dave8
dave8 25.05.2026, 09:33:09 via Wykop
  • 2
przyjdzie kolejny z kaolicji, taki sam albo gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

638

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Kosiniak nawołuje mieszkańców aby nie odwoływali jego kolegi z którym chodził do tego samego liceum. To właśnie objaw epidemii kolesiostwa w Krakowie.

enterprize
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.05.2026, 13:57:26
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    referendum
dave8
dave8 22.05.2026, 23:02:53 via Wykop
  • 22
@Zajomczek: ej ale wybory były 3 lata temu, wszystko jest obecnie juz dawno obsadzone kolesiami z Kaolicji

74

Mentzen radzi młodym, by pili alkohol. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Mentzen radzi młodym, by pili alkohol. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. W jego ocenie istnieje związek między spadającą dzietnością a mniejszym spożyciem alkoholu wśród młodych ludzi.

laciate
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 22.05.2026, 11:58:38
  • 56
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    lewica
  • #
    zdrowie
dave8
dave8 22.05.2026, 22:03:36 via Wykop
  • 2
w sumie to coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

489

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Takie są wyniki najnowszych badań. Wychodzi z nich też, że wegetarianie, którzy jedzą np. jajka, nabiał czy ryby, żyją też długo. Najgorszy jest weganizm.

zenon-sharp
z
sciencealert.com
dodany: 21.05.2026, 15:17:34
  • 145
  • #
    wegetarianizm
  • #
    weganizm
  • #
    miesarianizm
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    dlugosczycia
dave8
dave8 21.05.2026, 22:39:22 via Wykop
  • -2
to oczywista oczywistość, nasza rozwinięta cywilizacja istnieje m.in. dlatego że sapiens zaczał jeść mięso
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

280

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone wyślą do Polski dodatkowe pięć tysięcy żołnierzy.

staryjednaknowy
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 20:39:40
  • 229
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    trump
  • #
    polityka
dave8
dave8 21.05.2026, 21:44:29 via Wykop
  • 25
to dobrze czy źle, bo ja juz sie pogubiłem albo wykopki sami juz nie wiedzą czego chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Dawid

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.03.2020

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.07.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia