Mieszkam tutaj i widzę jaka pogarda bije z oczu kolorowych do białych. Robiłem sobie treking na Snowdoni w weekend. Na szlaku mnóstwo sikhow, a ten ich wzrok. Do końca patrzą Ci w oczy bo myślą, że uciekniesz wzrokiem że strachu. Zastanawiałem się tylko czy każdy taki kozojeb** ma swój sztylecik przy sobie..
To jest w całej Europie już. Rządy krajów są rasistowskie wobec swoich obywateli i ich pacyfikują, za to że chcą się bronić przed czarnym bandytom https://www.youtube.com/shorts/QH_d5LhljU4
@konkarne: Racja, tylko zupełnie inaczej by to wyglądało gdyby zatrzymano obu, a nie akcja skupiła się na białym. Pytanie co było dalej, Porąbane czasy, obecnie nawet gdy komuś chcesz pomóc, to nagranie można tak pociąć i skomentować że zrobią z człowieka sprawcę.
Komentarze (107)
najlepsze
https://www.youtube.com/shorts/QH_d5LhljU4
Na tym fragmencie widać jedynie, że w tym momencie starcia czarny osiągnął przewagę...
@Honoradol: teraz kolorowi przyjeżdżają do nas.
źródło: London1
Pobierz