Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
doker0

doker0

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34610
  • Znaleziska 33824
  • Mikroblog 786
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 22

202

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 17 godz. i 59 min temu
  • 45
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
doker0
doker0 1 godz. temu via Wykop
  • 6
Wniosek jest prosty. Limitowanie przyjęć na uczelnie i na specjalizacje to powoduje, a więc ta banda leśnych dziadków musi zostać rozbita i kanały udrożnione.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

934

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 186
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
doker0
doker0 11.06.2026, 05:28:07 via Wykop
  • 0
@StalkomirNowak: no bo czytelnik wybiorczej jestcmasochista.

558

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
doker0
doker0 09.06.2026, 18:09:40 via Wykop
  • 9
Cześć jestem AI i stwierdzam, że eliminując emeryty zmniejszymy ubustwo kobiet na emeryturach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

889

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Grafik 3D przekonywał KAS, że jego modele to sztuka, a komputer to po prostu "współczesne dłuto". Wszystko po to, by płacić 5,5% podatku zamiast 14%. Skarbówka była jednak innego zdania. Czy czeka nas fala "nowych artystów" uciekających przed podatkami i ZUS-em?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 06:19:11
  • 150
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
doker0
doker0 09.06.2026, 12:46:33 via Wykop
  • 1
Czyli jak on by to wydrukował, to nagle by się stał artystą? No to ja widzę, że powinien w takim razie kupić drukarkę i wsadzić ją w koszty. Imho, Jeśli każdy egzemplarz, jeśli każdy model był zupełnie unikalny, a nie był wariantem, wariacją poprzedniego bazującą na nim, no to na pewno była to sztuka, to nie ma w ogóle o czym gadać. Porozmawiajmy może o artystach studyjnych. Oni też świadczą tylko o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 426
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
doker0
doker0 09.06.2026, 12:43:12 via Wykop
  • 1
@KurnikoweKuriozum: Tak sobie przeszedłeś pogadać, pomarudzić, czy masz coś do powiedzenia w temacie tej konkretnej sytuacji? Bo wiesz, wpaść na imprezę i jęczeć jaki to świat jest zły, jacy ludzie są debilami, to każdy potrafi.
doker0
doker0 09.06.2026, 12:44:57 via Wykop
  • -7
@turok2016: Z punktu widzenia ubezpieczenia to może i prawda. Ale jaki to ma związek dla dalszych następstw tej sytuacji? Ty myślisz, że jakiekolwiek ubezpieczenie tutaj wystarczy? Mało tego, to źle, że rodzina zbierała? Moim zdaniem dobrze. A czy rząd. Czy państwo polskie w ogóle ma dyskryminować ludzi ze względu na zarobki albo inteligencję? Obywatel to obywatel.

656

Zakaz smartfonów zadziałał. 80 proc. nauczycieli widzi poprawę

Zakaz smartfonów zadziałał. 80 proc. nauczycieli widzi poprawę

W badaniu 600 pedagogów z Nowego Jorku uczniowie po zakazie lepiej się zachowują, mocniej angażują i częściej współpracują. Spadła też liczba przypadków nękania.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: 06.06.2026, 12:42:07
  • 89
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    smartfony
  • #
    edukacja
  • #
    usa
  • #
    technologia
doker0
doker0 07.06.2026, 09:59:12 via Wykop
  • 0
10% miało posłuch u dzieci po mimo to, a 5% jest ślepe ,a drugie 5 głuche od halasu i nie usłyszało pytania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1558

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

Chwali się minister Marta Cienkowska na X :) 50 mln zł z @EEANorwayGrants i budżetu państwa trafi na realizację III edycji projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.06.2026, 16:09:35
  • 177
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
doker0
doker0 04.06.2026, 09:58:16 via Wykop
  • 4
Masakryczne marnotractwo!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 363
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
doker0
doker0 02.06.2026, 07:30:19 via Wykop
  • 1
To będzie trudne ale czas rozpocząć dyskusję o systemie kastowym i zerwaniu z demokracją. To albo b----l zamiast kraju za 30 lat. Niestety albo będziemy traktowali przybyszów jak Arabia Saudyjska albo jak Szwecja xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2359

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
doker0
doker0 02.06.2026, 07:26:56 via Wykop
  • 4
Powinniśmy mieć ministerstwo do wywierania presji w sprawach polskich interesów za granicą. Nazwał bym je Ministerstwem Spraw Zagranicznych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doker0
doker0 29.05.2026, 06:46:58 via Wykop
  • 0
Sp 37 w gdyni. Na stsrcie dostalismy do opcjonalnego odpisania zgode dla dziecka na samodziepne opuszczanie szkoly po ukonczeniu 7 roku zycia. Dziecko dzwoni do mnie przed opuszczeniem, a ja na family link moge sprawdzic lokalizacje na bieżąco. Teraz, pod koniec roku, sami juz ze szkoly ida prosto na plac zabaw z pominieciem domu. Wszystko ok, strefa 30, tylko jedno miejsce po drodze bez chodnika (waski mostek nad kanalem)
  • Odpowiedz

632

Sprzedaż nasion bez rejestracji jest nielegalna

Sprzedaż nasion bez rejestracji jest nielegalna

Sprzedaż nawet niewielkiej ilości nasion naraża na grzywnę. Tylko licencjonowane firmy mają prawo do sprzedaży nasion

Victor_Manzon
z
next.gazeta.pl
dodany: 24.05.2026, 04:20:04
  • 140
  • #
    polska
  • #
    ogrodnictwo
  • #
    nasiona
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
doker0
doker0 24.05.2026, 12:18:06 via Wykop
  • 23
@Arv_: każda wolność odbierana jest argumentowana bezpieczeństwem
Najbezpieczniejsze są dzieci w pieluchach.

880

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Pokaż treści 18+

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Dziewczyny przychodziły na strima, piły alkohol. O wszystkim wiedziały. Dopóki nie trafiła się bardzo odważna, rozbierająca się przed kamerką córka prawnika. Tatuś się wkurzył i się wziął za youtubera.

okoboji
z
krakow.eska.pl
dodany: 21.05.2026, 20:52:40
  • 196
  • #
    ajemge1
  • #
    patostreamy
  • #
    primemma
  • #
    p0lka
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
doker0
doker0 22.05.2026, 10:30:32 via Wykop
  • -2
Ja pierdziele jak wy dużo wiedziecie o tych streamach gdzie się gałę robi. Nawet typa na o czy nie widziałem a wy znacie całą historię. Jak to oglądacie to wyobrażacie sobie jak fajnie byłoby być taką patologią?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
doker0
doker0 18.05.2026, 12:22:59 via Wykop
  • 0
@iron_fox2: o jezu po juz to zrobilo teraz sie s***ją bo myślą, że przez to przegrali. nie wiedza na ile tak bylo ale wiedza ze chwile pozniej przegrali.

288

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Wojskowe obozy odchudzania w Chinach wprowadzają ścisły zakaz podjadania oraz obowiązkowe ćwiczenia i ważenie dwa razy dziennie

Dziki_zwierzak
z
bbc.com
dodany: 13.05.2026, 19:51:48
  • 141
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    informacje
  • #
    swiat
doker0
doker0 14.05.2026, 07:58:32 via Wykop
  • 3
Problem z odchudzeniam nie polega na niemozliwosci osiagniecia efektu tylko na humanitaryzmie. Pomijając setki innych mutacji genetycznych, głównym problemem jest to, że ci ludzie czują ogromnie psychiczne cierpienie. Nie bylibyśmy skłonni narażać ludzi z premedytacją na stres, depresje etc (no chyba, żę wojna) i jako cywilizowaniu uznaliśmymy to za torturę. Problemem tych ludzi nie jest otyłość tylko hormonalnie przesterowany apetyt. Nie dotarliśmy jeszcze do pierwotnej przyczyny ale mamy już te GLP-1 i
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

doker0
doker0 14.05.2026, 16:48:42 via Wykop
  • 2
do tego to było mniej przetworzone jedzenie, o mniejszym indeksie glikemicznym mniejszej gęstości kalorycznej. Słodycze to był rarytas. A ludzie się dużo więcej ruszali.


@plussix: do tego zawieralo bakterie ktorych teraz ze swieca szukac w produktach i jelitach ludzi. Odpowiednia flora mocno wpływa na sytość, przyswajanie, kierunek apetytu. Do tego nie było hormonów w opakowaniach plastikowych i nie było pestycydów w pieczywie.
doker0
doker0 14.05.2026, 16:49:28 via Wykop
  • 0
@Kimbo_slice: Tak, przymus nie jest dobry ale otyłość to nie problem psychiczny tylko metaboliczno hormonalny.

833

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych
qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 12.05.2026, 13:51:54
  • 180
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
doker0
doker0 13.05.2026, 14:13:30 via Wykop
  • 0
Jak to zrobił?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Szwecja sobie nie radzi z gangami. Opaski śledzące u dzieci od 13. roku życia

Szwedzki rząd chce umożliwić zakładanie elektronicznych urządzeń śledzących dzieciom już od 13. roku życia. Nie potrzeba nawet zgody sądu, tylko opinia opieki społecznej, że dziecko jest zagrożone rekrutacją przez gangi przestępcze. Obecny rząd chce ograniczenia imigracji i przestępczości.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.05.2026, 07:38:56
  • 78
  • #
    szwecja
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
doker0
doker0 12.05.2026, 13:11:41 via Wykop
  • 3
Widzę, że dobre intencje usprawiedliwiają każde spodlenie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1314

Izraelscy żołnierze masowo rabują domy w Libanie. Telewizory, dywany, czajniki..

Według izraelskich mediów (Haaretz, Ynet) żołnierze IDF traktują opuszczone domy i sklepy w południowym Libanie jak samoobsługę. Sprzęt AGD, meble, biżuteria wszystko ląduje w pojazdach wojskowych. Dowództwo wie, ale reaguje słabo. Klasyka wojenna czy coś więcej?

awe-spam
z
rmf24.pl
dodany: 04.05.2026, 05:23:00
  • 84
  • #
    liban
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
  • #
    polityka
doker0
doker0 04.05.2026, 08:21:45 via Wykop
  • 0
A to oznacza, że władza widzi jak żołnierzom się nie podoba to co robi władza więc władza dała przyzwolenie w myśl zasady "jeśli jesteś wspólnikiem (beneficjentem) zbrodni to przecież nie będziesz sam siebie podkopywał".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1083

Era WOKE była "NIEUDANYM EKSPERYMENTEM". Prezes BlackRock w końcu to przyznał.

Era WOKE była "NIEUDANYM EKSPERYMENTEM". Prezes BlackRock w końcu to przyznał.

Larry Fink czyli prezes BlackRock - największej korporacji zarządzającej aktywami na świecie - w najnowszej rozmowie z dziennikarzem FOX News w końcu przyznał: era "Woke" była nieudanym eksperymentem.

DebowyMocny
z
youtube.com
dodany: 01.05.2026, 07:53:38
  • 366
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    polskiyoutube
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
doker0
doker0 01.05.2026, 13:08:41 via Wykop
  • -4
Lewactwo to największy mentalny rak i to jego aktywiszczy cała zasługa.


@malkontent: co?!! Durnota jest. Jak twoja. Masz jak pala w ryj wyjasnione ze lewactwo to zwykli idioci a rakiem sa ultra bogaci z tych mega korporacji inwestycyjno-cwaniakujaco-przestepczych. Masz to wprost w twarz, a jednak udalo ci sie "wykoncypowac" ze to wina lewactwa. Brawo!

417

Niemieckie kolonie rolne w Ameryce Południowej. Kto naprawdę zyska na Mercosur?

Niemieckie kolonie rolne w Ameryce Południowej. Kto naprawdę zyska na Mercosur?

Umowa UEMercosur może całkowicie zmienić rynek żywności w Europie. W tle pojawia się zaskakujący wątek niemieccy farm

Sopel74
z
tysol.pl
dodany: 28.04.2026, 07:17:54
  • 96
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
doker0
doker0 29.04.2026, 08:55:31 via Wykop
  • 0
Zróbmy zbiórkę na spółdzielnie celową. 150 milionów na transmisji. Założymy tam farmę i będziemy z tego regularnie przekazywać na raka. Przy okazji pokażemy niemcom jak to się robi!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

152

Operator EML - matematyczna ciekawostka czy praktyczny przyrząd obliczeniowy

Operator EML - matematyczna ciekawostka czy praktyczny przyrząd obliczeniowy

To pojedynczy operator dwuargumentowy, który pozwala na obliczenie większości funkcji i operacji dostępnych zwykle na kalkulatorze naukowym lub w standardowej bibliotece mat. O ile fakt istnienia tego rodzaju operatorów jest matematyce znany, zaskakuje jego elementarna forma i użyteczne własności.

Lifelike
z
uj.edu.pl
dodany: 27.04.2026, 15:05:23
  • 14
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
doker0
doker0 28.04.2026, 18:41:05 via Wykop
  • -1
Większości? Strach cię obleciał? Jakich niby nie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Tomasz Szczepański

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking