Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
comanchee

comanchee

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11090
  • Znaleziska 1312
  • Mikroblog 9778
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 117
comanchee
comanchee 18.05.2025, 19:19:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enforcer
enforcer
enforcer
17.05.2025, 11:05:11
  • 195
#weekend
enforcer - #weekend

źródło: temp_file1957151759028809958

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 17.05.2025, 15:36:21 via Wykop
  • 1
@enforcer: po kilku latach pracy człowiek zapomina jakie miał hobby jak był młody i co mu sprawiało przyjemność ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 16.05.2025, 21:37:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

525

Koszty mieszkania coraz wyższe. Polska na niechlubnym trzecim miejscu

Koszty mieszkania coraz wyższe. Polska na niechlubnym trzecim miejscu

Rosnące koszty mieszkaniowe rozwiewają plany Polaków na zakup mieszkania. Polska zajęła 3. miejsce w zestawieniu krajów UE o najwyższym wzroście kosztów mieszkaniowych w latach 20152025 (około dwukrotny). Przeciętny Polak "idzie na swoje" dopiero w wieku 27,1 lat.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 16.05.2025, 13:05:12
  • 124
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
comanchee
comanchee 16.05.2025, 17:15:22 via Wykop
  • 22
10 lat minęło i wciąż brakuje 2 mln mieszkań #staladeweloperska
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PatriotaSmasher
PatriotaSmasher
16.05.2025, 05:37:42
  • 119
Nosz kur@# ja się nie dziwię że Polacy piją tak dużo, skoro jak człowiek sam się nie nagrzeje to może zamarznąć na śmierć przez 9/12 miesięcy w roku. Odczuwalna -2C 16 Maja, w tym tempie w czerwcu będą śnieżyce
#pogoda #gdansk
PatriotaSmasher - Nosz kur@# ja się nie dziwię że Polacy piją tak dużo, skoro jak czł...

źródło: Screenshot_20250516_073547_com.huawei.android.totemweather

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 16.05.2025, 16:35:16 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 16.05.2025, 13:03:00
  • 0
Gdzie można oglądać tegoroczne #lemans ?
Nie mam Eurosportu ani żadnych innych subskrypcji. Któreś z nich polecacie albo odradzacie?
10+ lat temu oglądałem na Eurosporcie gdy miałem kablówkę i raczej spk było
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paszczakova
Paszczakova
16.05.2025, 14:59:23 via Wykop
  • 1
@mikh: @misioneos czeski błąd, jeszcze nie tak dawno działało strims kropka in
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
17.05.2025, 07:28:24 via Wykop
  • 1
@comanchee: Jeszcze jest WEC TV ale to 18 euro za samo Le Mans
JednaRenkaJedenKaleka - @comanchee: Jeszcze jest WEC TV ale to 18 euro za samo Le Man...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 15.05.2025, 15:29:27
  • 0
music to cry at work to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko_anonim
mirko_anonim
14.05.2025, 07:29:06
  • 5
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TL;DR:
Mam 36 lat, solidne oszczędności i nadwyżki finansowe ~30k miesięcznie (hipoteka już spłacona). Pracuję w IT (techniczne stanowisko, bez certów), kontrakt do końca 2025, nie wiadomo co dalej.
Mam:

70k na lokatach
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 14.05.2025, 21:42:58 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 14.05.2025, 16:24:45
  • 1
Czy #eurowizja to średnia wyciągnięta ze starożytnej olimipady i marksizmu kulturowego?
#rozkminyzdupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee
Autor
14.05.2025, 20:30:44 via Wykop
  • 0
@ms93: https://letmegooglethat.com/?q=Marksizm+kulturowy
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
14.05.2025, 11:49:39
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki poradźcie. Pracuję sobie wesoło w IT na UoP. Korporacja, jest spokojnie, pracy zazwyczaj na 6h dziennie, praca hybrydowa, są benefity, owocowe czwartki itp.

Wychodzi niecałe 14k na rękę, niczego więcej mi nie trzeba. Mieszkanie spłacone, połowę wypłaty odkładam. Level 34 lata, rodzina założona.

I tu wchodzi cały na biało kolega z ofertą pracy na B2B, gdzie po wszystkich podatkach i przy założeniu 2 dni wolnych w miesiącu wychodzi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 14.05.2025, 18:39:06 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: przy tak niestabilnym rynku i świecie zastanowiłbym się 2 razy

W połowie 2023 rzucałem pracę za 5k brutto żeby odpocząć za granicą, jak wróciłem wiosną 2024 to szukałem 9 msc żeby dostać niewiele więcej

Jeśli twoje skille pozwalają znaleźć szybko pracę niezależnie od warunków rynkowych i niestraszne ci stresy związane z ryzykiem, może warto rozważyć

Wypisz sobie za i przeciw na kartce i zobacz co się rzuca w oczy
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
14.05.2025, 05:02:04
  • 827
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000008553

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 14.05.2025, 16:14:55 via Wykop
  • 0
@jabol6000: w tym wątku najbardziej zgrillowana jest nie kiełbasa, a gusta millenialsów z Top5
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
13.05.2025, 09:08:15
  • 67
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam dobrą znajomą od czasów podstawówki, teraz już bliżej nam do 40 niestety ale czasami rozmawiamy i przy ostatniej takiej rozmowie widzę że jest smutna i wyżaliła się mi. Całą młodość matka ją cisnęła żeby miała jak najlepsze stopnie w szkole no i ona faktycznie się tak uczyła, była prymuską, nigdzie nie wychodziła tylko z nosem w książkach, miała same 5 i 6. Poszła na studia i została
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 13.05.2025, 13:17:06 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 13.05.2025, 11:58:23
  • 0
Meandrujący na autopilocie w pracy mózg sprawił, że przypomniał mi się taki twór jak #aiesec - organizacja popularna 10-15 lat temu wśród uniwerków ekonomicznych, znana ze swojego sekciarskiego wajbu i wsysania tam specyficznych ludzi na kilka lat, by robili za frajer, tj za ekhem, doświadczenie. Czy ten wynalazek wciąż jest popularny dziś na #studbaza - kojarzycie? O ile jeszcze siedzą na tym portalu jacyś studenci ᶘᵒᴥ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
13.05.2025, 12:03:48 via Wykop
  • 0
@comanchee: pamietam, oplacilem dostep do platformy praktyk za 500 zl. ZLODZIEJE jende!
  • Odpowiedz
Lonate
Lonate
13.05.2025, 12:49:32 via iOS
  • 1
@comanchee istnieją dalej, ale jak działałam w organizacjach studenckich 10 lat temu to wszystkie się śmiały z AIESEC XD
  • Odpowiedz
NieJanek
NieJanek
11.05.2025, 17:10:51
  • 68
Największe grzechy drugiego sezonu nowej "Awantury o kasę"

1. Dorzucenie przez Ibisza do puli 10k w pierwszym etapie w czwartym odcinku 2 sezonu. Przez to drużyna Agatki skończyła pierwszy etap z 40k, co pozwoliło im zaczynać każdą nową grę z ogromną przewagą nad innymi drużynami, która w normalnej grze w pierwszym etapie byłaby nie do zdobycia.

2. Faworyzowanie przez produkcję drużyny mistrzów 40k Agatki, poprzez sprzedawanie im tanich podpowiedzi, możliwość wykupowania za półdarmo zawodnika
NieJanek - Największe grzechy drugiego sezonu nowej "Awantury o kasę"

1. Dorzucenie ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 11.05.2025, 23:16:22 via Wykop
  • 1
@NieJanek: jestem na 18 odcinku (mam Polsat plejera) i zaczynam być znużony, wciąż te same powiedzonka
Show ratują zwroty akcji jak właśnie odcinek 18 i żółci którzy najpierw byli niesłusznie j----i karami aż przykro było na kapitana patrzeć, a potem weszli do finału i pokonali mistrzów
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
11.05.2025, 11:29:38
  • 1096
Nowa receptura, nowa jakość - czytaj gorszy smak i cięcie kosztów produkcji.
#gastronomia #jedzenie #takaprawda
Rafal_Baster - Nowa receptura, nowa jakość - czytaj gorszy smak i cięcie kosztów prod...

źródło: temp_file2128201908405769599

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 11.05.2025, 19:39:28 via Wykop
  • 0
@Rafal_Baster: jak ktoś chce odtworzyć smak, niech kupi zwykłe Prince Polo złote, właśnie takie o----------m i mi się skojarzyło
  • Odpowiedz

1116

EuroNCAP wprowadza punkty za fizyczne sterowanie w samochodzie

EuroNCAP wprowadza punkty za fizyczne sterowanie w samochodzie

Chcesz mieć pięć gwiazdek? EuroNCAP zamierza wymusić na producentach powrót do przycisków i pokręteł. Celem jest jak zwykle zwiększenie bezpieczeństwa. Ale to nie zatrzymywanie postępu w imię absurdalnych pomysłów?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 11.05.2025, 07:07:51
  • 295
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    euroncap
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    europa
comanchee
comanchee 11.05.2025, 17:02:17 via Wykop
  • 0
@kot-kod: to jest wzór wnętrza gdzie pogodzono infotainment z prostym sterowaniem najważniejszymi funkcjami
donfallo
donfallo
30.04.2025, 13:25:08
  • 403
Mirki, chce sie Wam wyzalic. Oto co wymyslil sobie "Pan Inwestor" na dzialce tuz obok mojego bloku w Krakowie. Działka dotychczas była niebudowlana i gdy kupowalem mieszkanie zapewniano mnie, ze nie ma mozliwosci aby cokoliek tu wybudowano. Coz, czasy się zmieniają, i oto nagle wraz ze zmianami władz Krakowa niemożliwe stało się możliwe. Grupa start (https://start.com.pl/inwestycje-zrealizowane) zrealizowała najpierw dwa bloki obok, i teraz wyszło, że jak już zbudowali tamte dwie -
donfallo - Mirki, chce sie Wam wyzalic. Oto co wymyslil sobie "Pan Inwestor" na dzial...

źródło: widok działki

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 30.04.2025, 15:52:50 via Wykop
  • 28
@donfallo: mieszkania na parterze twojego bloku prawie na pewno nie będą mieć wymaganego przez prawo dostępu do bezpośrednio padającego światła słonecznego w liczbie 3h czy jakoś tak
Trzeba zlecić ekspertyzę która będzie solidnym argumentem do wstrzymania budowy
  • Odpowiedz

271

Rowerem wokoło Zalewu Szczecińskiego. Bajeczne trasy i tajemnicze okrągłe wyspy.

Rowerem wokoło Zalewu Szczecińskiego. Bajeczne trasy i tajemnicze okrągłe wyspy.

Sezon wyjazdowy czas zacząć! Lecimy od razu z grubej rury, bo o trasie wokoło Zalewu Szczecińskiego myślałem już od dawna, ale jakoś cały czas nie było mi po drodze. No ale udało się! Zapraszam na 3 dniową, transgraniczną wycieczkę rowerową, podczas której pokażę Wam uroki Zalewu Szczecińskiego.

czarek69
z
youtube.com
dodany: 29.04.2025, 16:25:17
  • 41
  • #
    polska
  • #
    podroze
  • #
    rower
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
comanchee
comanchee 30.04.2025, 09:36:16 via Wykop
  • 0
Taktyk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1283

Nie żyje lekarz ranny w ataku nożownika w szpitalu w Krakowie

Pokaż treści 18+

Nie żyje lekarz ranny w ataku nożownika w szpitalu w Krakowie

Jedna osoba została ranna w wyniku ataku nożownika w Szpitalu Uniwersyteckim przy ul. Jakubowskiego w Krakowie. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna zadał zaatakowanej osobie kilka ciosów.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 29.04.2025, 09:18:47
  • 346
  • #
    krakow
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    szpital
  • #
    patologia
comanchee
comanchee 29.04.2025, 11:10:57 via Wykop
  • -3
Nie od dziś wiadomo, że ludzie ze świętokrzyskiego to dzicz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wredne_slonko
wredne_slonko
25.04.2025, 12:24:26
  • 0
#ciekawostki #krakow #ekologia
Takie coś stanie na Woli Justowskiej
wredne_slonko - #ciekawostki #krakow #ekologia
Takie coś stanie na Woli Justowskiej

źródło: Sala-ekspozycyjna3-1024x576

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 25.04.2025, 15:39:37 via Wykop
  • 0
@wredne_slonko: masa krytyczna boazerii 2.0
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
  • Strona 9 z 27
  • >
  • Trouble is my middle name, but in the end I'm not too bad └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Bordershire

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking