7 lat temu jak kończyłem szkołę średnią bardzo nie chciałem iść do pracy bo wiedziałem ,że to nie dla mnie 8h dziennie życia marnować żeby tylko mieć na podstawowe potrzeby, ale musiałem opłacić studia zaoczne i się jakoś utrzymać, dzisiaj już od kilku lat pracuje w #korposwiat i to jest masakra, dzien w dzień marnujesz 8 najlepszych godzin każdego dnia, żeby później zrobić obiad, posprzątać i iść spać i tak
Jeśli myślisz że możesz wrócić do czasów kiedy miałeś więcej czasu dla siebie, tj studia czy liceum, to owszem, możesz. Tyle że nikogo już tam będzie.
Wszyscy twoi znajomi pracują, a nawiązywanie nowych znajomości żeby robić rzeczy z nowymi ludźmi też będzie utrudnione, bo zgadnij - też pracują. A jeśli nie, to są zajęci swoimi ekipami. Oczywiście możesz rozwijać swoje pasje, zabierać się za
czy wam też się coraz mniej podoba atmosfera panująca na tym portalu? ( ͡°ʖ̯͡°)
po pierwsze prawie nic się tu nie dzieje, dodawanych jest coraz mniej znalezisk i wpisów a sporo z nich się nie przebija, przejrzenie gorących i głównej zajmuje 20 minut max
po drugie jak macie aplikację #wypiekmobilny albo skrypt z #wykopx to widzicie kto jest zbanowany i na ile, w zasadzie co piąte
Zarząd Forda nie podumał. Aby walczyć o klienta i większy udział w rynku zrezygnowano z najpopularniejszych przez lata modeli czyli Fiesty i Focusa. A skoncentrowano się się m.in. na elektrykach. Efektem jest 17% spadek sprzedaży i spadek udziału w rynku. Ford zawsze miał łeb do interesów xD
Dość niewiarygodne jest, że Ford sam z siebie wycofuje te modele, zamiast oferować je dalej. Na własne życzenie oddają kolejne segmenty konkurencji i za chwilę to będzie marka totalnie drugorzędna jak Nissan, taka od brania w leasing Mustanga lub któregoś z 3 SUV-ów/crossoverów, które rozpłyną się w powietrzu po zakończeniu finansowania.
W tę ostatnią noc zimowego czasu jedyne co myślę to ILE TAKICH OKROPNYCH ZIM JESZCZE PRZEDE MNĄ? Po rocznej przerwie (byłem zagranico) od tej półrocznej nocy polarnej, robi mi się słabo na myśl, że połowa z każdego roku tak naprawdę nadaje się do wyrzucenia. Ta lepsza mija bardzo szybko, ta gorsza ciągnie się jak korek na Zakopiance, tylko zamiast palonego sprzęgła czuć swąd przepalonego czasu
21 marca br. na krakowskich ulicach rozegrały się sceny niczym z sensacyjnego filmu. Zatrzymany w wyniku pościgu 21-latek w trakcie ucieczki popełnił tyle wykroczeń, że policjant nałożył na niego mandaty karne na łączną kwotę ponad 14 tys. złotych oraz 222 punkty karne.
Osada Czorsztyn to miejsce, gdzie przed laty przeniesiono najpiękniejsze zabytkowe obiekty, ratując je przed zalaniem wodami Jeziora Czorsztyńskiego. Po przeniesieniu obiektów w 1997 r., miejsce to przez jakiś czas tętniło życiem. Obecnie obiekty są opuszczone, a osada świeci pustkami
Nie mogę już patrzeć na tych obrzydliwie bogatych i zadowolonych z siebie boomerów w togach, brakuje jeszcze żeby wygrali mieszkanie 200 m2 w centrum WWA ze złotej skrzynki wylicytowanej za 1000 zł #awanturaokase
Jeśli myślisz że możesz wrócić do czasów kiedy miałeś więcej czasu dla siebie, tj studia czy liceum, to owszem, możesz.
Tyle że nikogo już tam będzie.
Wszyscy twoi znajomi pracują, a nawiązywanie nowych znajomości żeby robić rzeczy z nowymi ludźmi też będzie utrudnione, bo zgadnij - też pracują. A jeśli nie, to są zajęci swoimi ekipami. Oczywiście możesz rozwijać swoje pasje, zabierać się za