Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
comanchee

comanchee

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11103
  • Znaleziska 1316
  • Mikroblog 9787
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 117
G.....o
G.....o
konto usunięte 03.04.2025, 04:37:23
  • 1067
7 lat temu jak kończyłem szkołę średnią bardzo nie chciałem iść do pracy bo wiedziałem ,że to nie dla mnie 8h dziennie życia marnować żeby tylko mieć na podstawowe potrzeby, ale musiałem opłacić studia zaoczne i się jakoś utrzymać, dzisiaj już od kilku lat pracuje w #korposwiat i to jest masakra, dzien w dzień marnujesz 8 najlepszych godzin każdego dnia, żeby później zrobić obiad, posprzątać i iść spać i tak
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 03.04.2025, 15:03:25 via Wykop
  • 1
@GiorgioDiStefanAntonio: a ja pobawię się w adwokata diabła

Jeśli myślisz że możesz wrócić do czasów kiedy miałeś więcej czasu dla siebie, tj studia czy liceum, to owszem, możesz.
Tyle że nikogo już tam będzie.

Wszyscy twoi znajomi pracują, a nawiązywanie nowych znajomości żeby robić rzeczy z nowymi ludźmi też będzie utrudnione, bo zgadnij - też pracują. A jeśli nie, to są zajęci swoimi ekipami. Oczywiście możesz rozwijać swoje pasje, zabierać się za
  • Odpowiedz
dsomgi00
dsomgi00
02.04.2025, 11:16:45
  • 67
xD, przegoniliśmy Włochy
#nieruchomosci
dsomgi00 - xD, przegoniliśmy Włochy
#nieruchomosci

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 02.04.2025, 16:41:56 via Wykop
  • 0
@dsomgi00: co ta Skandynawia to ja nawet nie, jednocyfrowe wyniki ᄽὁȍ ̪ őὀᄿ
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
02.04.2025, 12:40:20
  • 75
#papiez
Lardor - #papiez

źródło: temp_file629275991142347105

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 02.04.2025, 16:38:16 via Wykop
  • 0
@Lardor: idę protestować na Franciszkańską
  • Odpowiedz

1943

Nie żyje Val Kilmer. Miał 65 lat.

Nie żyje Val Kilmer. Miał 65 lat.

We wtorek w Los Angeles zmarł znany aktor Val Kilmer. Publiczność zapamięta go m.in. jako odtwórcę ról Batmana i Jima Morrisona. Miał 65 lat.

federiczii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.04.2025, 04:24:02
  • 283
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    filmy
  • #
    seriale
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
comanchee
comanchee 02.04.2025, 07:55:52 via Wykop
  • -4
@WstretnyOwsik: taki se, warto obejrzeć głównie dla wajbu walącej się gospodarczo Rosji z końca lat 90 i pięknego Volvo C70
denazyfikacja
denazyfikacja
01.04.2025, 05:46:20
  • 383
czy wam też się coraz mniej podoba atmosfera panująca na tym portalu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

po pierwsze prawie nic się tu nie dzieje, dodawanych jest coraz mniej znalezisk i wpisów a sporo z nich się nie przebija, przejrzenie gorących i głównej zajmuje 20 minut max

po drugie jak macie aplikację #wypiekmobilny albo skrypt z #wykopx to widzicie kto jest zbanowany i na ile, w zasadzie co piąte
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 01.04.2025, 11:41:22 via Wykop
  • 0
@denazyfikacja: od jakiegoś czasu jak chcę wejść na stary mikroblog to odpalam Threads, zaskakująco dobrze się sprawdza
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 31.03.2025, 16:20:33
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
31.03.2025, 16:27:13 via Wykop
  • 0
@comanchee: pierwszy raz w Polsce?
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
31.03.2025, 10:27:15
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 31.03.2025, 16:16:32 via Wykop
  • 1
Odmalował go w środku na czarno, wrzucił 2 listwy ledowe przylepił 2 nalepki na ściny i sprzedaje


@pyszniarz: pewnie zapomniał ramki z napisem LIVE LAUGH LOVE, dlatego nie idzie
  • Odpowiedz

277

Auto rozerwane na pół

Auto rozerwane na pół

APEL.....jeżeli chcecie złomować auto......to nigdy ze sobą w środku.

pafcio80
z
rmf24.pl
dodany: 31.03.2025, 06:26:33
  • 101
  • #
    wypadek
comanchee
comanchee 31.03.2025, 15:07:25 via Wykop
  • 0
Skorodowane podłużnice pomogły w rozproszeniu energii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

785

Ford zrezygnował z Focusa i Fiesty by walczyć innymi segmentami o klieta, efekt

Ford zrezygnował z Focusa i Fiesty by walczyć innymi segmentami o klieta, efekt

Zarząd Forda nie podumał. Aby walczyć o klienta i większy udział w rynku zrezygnowano z najpopularniejszych przez lata modeli czyli Fiesty i Focusa. A skoncentrowano się się m.in. na elektrykach. Efektem jest 17% spadek sprzedaży i spadek udziału w rynku. Ford zawsze miał łeb do interesów xD

oAutach_pl
z
oautach.pl
dodany: 29.03.2025, 22:53:22
  • 293
  • #
    heheszki
  • #
    technologia
  • #
    ford
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
comanchee
comanchee 30.03.2025, 22:33:56 via Wykop
  • 34
Dość niewiarygodne jest, że Ford sam z siebie wycofuje te modele, zamiast oferować je dalej. Na własne życzenie oddają kolejne segmenty konkurencji i za chwilę to będzie marka totalnie drugorzędna jak Nissan, taka od brania w leasing Mustanga lub któregoś z 3 SUV-ów/crossoverów, które rozpłyną się w powietrzu po zakończeniu finansowania.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kapppa111
Kapppa111
30.03.2025, 12:03:47
  • 12
Haha Renatka z #awanturaokase da dziś popis w #familiada 😂
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 30.03.2025, 12:08:37 via Wykop
  • 0
@Kapppa111: szalona rozrabiaka
comanchee - @Kapppa111: szalona rozrabiaka

źródło: z AoK na tournee

Pobierz
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 30.03.2025, 12:25:37 via Wykop
  • 0
@Kapppa111: i wygrali, 26k
może dlatego że Renatki nie dali do finału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 29.03.2025, 23:54:11
  • 0
W tę ostatnią noc zimowego czasu jedyne co myślę to
ILE TAKICH OKROPNYCH ZIM JESZCZE PRZEDE MNĄ?
Po rocznej przerwie (byłem zagranico) od tej półrocznej nocy polarnej, robi mi się słabo na myśl, że połowa z każdego roku tak naprawdę nadaje się do wyrzucenia. Ta lepsza mija bardzo szybko, ta gorsza ciągnie się jak korek na Zakopiance, tylko zamiast palonego sprzęgła czuć swąd przepalonego czasu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFairPlay
JohnFairPlay
29.03.2025, 17:19:01
  • 27
#awanturaokase

Można teraz bezpiecznie wyłączyć telewizor, najlepsze za nami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 29.03.2025, 17:19:24 via Wykop
  • 1
@JohnFairPlay: dokładnie, idę grzać obiad
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 29.03.2025, 17:09:07
  • 22
Może i wydali całą swoją pulę na podpowiedź, ale za to nie odpowiedzieli
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 29.03.2025, 16:48:24
  • 6
It's over for Wojciech Olejniczak
#awanturaokase
comanchee - It's over for Wojciech Olejniczak
#awanturaokase

źródło: nigeria

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
29.03.2025, 16:49:34 via Wykop
  • 2
@comanchee: mi trochę Zakoscielnego przypomina
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
29.03.2025, 16:50:51 via Wykop
  • 1
@comanchee: dzisiaj Olejniczak a 2 tygodnie temu Senyszyn była xd
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 29.03.2025, 16:38:21
  • 8
Żółci wyglądają na takich z potencjałem, jest wąs Escobara i programista
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkarweta
mkarweta
24.03.2025, 10:52:21
  • 451
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 24.03.2025, 14:19:52 via Wykop
  • 15
@mkarweta: ja bym poszedł o krok dalej i kazał im pisać list motywacyjny, dlaczego chcą sprzedawać akurat to mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 28.03.2025, 22:57:14 via Wykop
  • 0
@mkarweta: <333
czuję się doceniony 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz

578

Policyjny pościg motocyklem ulicami Krakowa

Pokaż treści 18+

Policyjny pościg motocyklem ulicami Krakowa

21 marca br. na krakowskich ulicach rozegrały się sceny niczym z sensacyjnego filmu. Zatrzymany w wyniku pościgu 21-latek w trakcie ucieczki popełnił tyle wykroczeń, że policjant nałożył na niego mandaty karne na łączną kwotę ponad 14 tys. złotych oraz 222 punkty karne.

Peter_Mountain
z
youtube.com
dodany: 25.03.2025, 12:32:33
  • 176
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    poscig
  • #
    motocykle
comanchee
comanchee 25.03.2025, 16:32:35 via Wykop
  • 22
Momentami jest naprawdę grubo, 120 po mieście przez zakręty, można zabić się na śmierć
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

291

Osada widmo w Polsce. Znaleziono tu trzydzieści pudeł z ludzkimi kośćmi

Osada widmo w Polsce. Znaleziono tu trzydzieści pudeł z ludzkimi kośćmi

Osada Czorsztyn to miejsce, gdzie przed laty przeniesiono najpiękniejsze zabytkowe obiekty, ratując je przed zalaniem wodami Jeziora Czorsztyńskiego. Po przeniesieniu obiektów w 1997 r., miejsce to przez jakiś czas tętniło życiem. Obecnie obiekty są opuszczone, a osada świeci pustkami

nightmeen
z
szaryburek.pl
dodany: 17.03.2025, 17:14:37
  • 51
  • #
    szaryburekfoto
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    fotografia
  • #
    podrozujzwykopem
comanchee
comanchee 24.03.2025, 15:14:16 via Wykop
  • 0
Trzeba odwiedzić nim dojdzie do pożaru inwestycyjnego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

comanchee
comanchee 22.03.2025, 17:44:09
  • 55
Nie mogę już patrzeć na tych obrzydliwie bogatych i zadowolonych z siebie boomerów w togach, brakuje jeszcze żeby wygrali mieszkanie 200 m2 w centrum WWA ze złotej skrzynki wylicytowanej za 1000 zł
#awanturaokase
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

highsky
highsky
22.03.2025, 19:10:25 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Expik92
Expik92
23.03.2025, 02:43:29 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Xavax
Xavax
22.03.2025, 17:19:04
  • 1
Czy ten pan jest ciepły?

#awanturaokase
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 22.03.2025, 17:21:21 via Wykop
  • 1
@Xavax: jest gorący
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 27
  • Strona 11 z 27
  • >
  • Trouble is my middle name, but in the end I'm not too bad └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Bordershire

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking