Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
comanchee

comanchee

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11178
  • Znaleziska 1336
  • Mikroblog 9842
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 117
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
23 godz. i 56 min temu
  • 164
Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu
-Lekarze wolą abyście zdychali na korytarzach szpitala niż żeby oni zarabiali troszkę mniej
-Policja nic nie ogarnia
-Mimo, że każdy ostrzegał to i tak nasz kraj robi speedrun najgorszych błędów z imigrantami
-Nikt już nie myśli o elektrowni atomowej
SzubiDubiDu - Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej ni...

źródło: images

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 16 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 3
@SzubiDubiDu: dekadę temu mieliśmy bardzo dobre gospodarczo lata 2015-2019. Lecz zamiast coś z tego uzyskać (np. elektrownię atomową), to p------------o wszystko na socjal.

Tak od covidflacji mamy w tym kraju równię pochyłą - utrata siły nabywczej feat. dalsze wzrosty nieruchów. Potem drastyczny wzrost cen stosunkowo zwykłych rzeczy tupu gastro, noclegi w PL czy ogólnie usług, z racji w--------o w kosmos prądu dla firm. Od 2023 mamy jednoczesne zwijanie się miejsc
  • Odpowiedz
umiarkowany_ekstremista
umiarkowany_ekstremista
16.06.2026, 21:10:27
  • 2
#allegro @allegro_pl Co tam się dzieje u was?
Ja mam niedodawane rzeczy w koszyku. Kobita moja ma niedodawane rzeczy. Strzelam że skoro są na wierzchu to dodane najpóźniej. Co tyle jest dziwne że właśnie skończyłem dodawać rzeczy które faktycznie chcę kupić.
@pestis widziałem Twój wpis. Ustaliłeś coś?
umiarkowanyekstremista - #allegro @allegropl Co tam się dzieje u was?
Ja mam niedodaw...

źródło: allegro_wtf

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 16.06.2026, 23:46:06 via Wykop
  • 0
@umiarkowany_ekstremista: zajrzałem pod tag sprawdzić czy ktoś też miał to samo, też lipne hasło które kiedyś wyciekło
wylogowałem się wszędzie i zmieniłem hasło
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
16.06.2026, 09:00:20
  • 449
Tutaj macie kolejnego wybitnego specjalistę których w kraju jest może 100 max.

Listopad 2024: uzyskanie PWZ
Sierpień 2025: szefowanie zespołem radiologii, kupione Porsche

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
jacekparowka - Tutaj macie kolejnego wybitnego specjalistę których w kraju jest może ...

źródło: XD

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 16.06.2026, 15:10:13 via Wykop
  • 0
@jacekparowka: S3 to teraz byle influencer jeździ, nie chciałbym żeby mnie wyzywali od takich na oddziale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
levzor
levzor
13.06.2026, 23:14:55
  • 14
ALEŻ WALKA

#lemans
levzor - ALEŻ WALKA

#lemans

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 13.06.2026, 23:16:25 via Wykop
  • 7
@levzor: co Ducato nadjechało
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 13.06.2026, 20:23:04
  • 1
Specjalnie dla onion-driven viewers, macie tu ENG stream, żeby nie szukać 10 minut jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
https://ntv.cx/watch/kobra/24-hours-of-le-mans-2421037

#lemans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee
Autor
13.06.2026, 20:29:56 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: a co to za stream, polski Eurosport czy coś innego?
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee 12.06.2026, 13:46:31
  • 2
To moja wina, odświeżyłem poprzez CTRL+F5
#messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzordzmen
dzordzmen
dzordzmen
12.06.2026, 13:47:28 via Android
  • 1
@comanchee: a już myślałem że moja, bo wpisałem google w google
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
12.06.2026, 04:09:54
  • 450
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 12.06.2026, 09:53:32 via Wykop
  • 1
@encart30: a później zdziwienie dlaczego faceci żyją krócej
  • Odpowiedz

3295

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
comanchee
comanchee 09.06.2026, 12:46:42 via Wykop
  • 17
Millenialska obsesja podróżowania, niewystarczające ubezpieczenie, trochę pecha i tragedia gotowa
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

comanchee
comanchee 09.06.2026, 14:57:39 via Wykop
  • 4
prawdziwy Polak jeździ tylko do Częstochowy i Lichenia! Reszta to lewaki bez mózgu!


@Ph06os: nie ma nic pomiędzy Częstochową, a pchaniem się na drugi koniec świata na yolo, prawda?
SaintWykopek
SaintWykopek
09.06.2026, 07:23:06
  • 57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
SaintWykopek - Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób...

źródło: IMG_6095

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 09.06.2026, 12:54:52 via Wykop
  • 1
@SaintWykopek: rozważ kupno auta z automatyczną skrzynią, sporo stresu ci odpadnie (ruszanie pod górkę, włączanie się do ruchu, parkowanie na pochyłościach)
  • Odpowiedz

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
comanchee
comanchee 08.06.2026, 12:35:50 via Wykop
  • 7
Założenie rodziny stało się hobby dla majętnych tradycjonalistów. Lwia część społeczeństwa nie może sobie na to pozwolić finansowo, albo nie ma ochoty, woli hodować psiecko i latać do Japonii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

comanchee
comanchee 09.06.2026, 10:00:23 via Wykop
  • -1
@Demigorgona: dla mnie komentarz roku, dałem do ulubionych
comanchee
comanchee 09.06.2026, 10:24:59 via Wykop
  • 0
@KaczorLolo: w sensie wziąłeś rządowy kredyt 0%, czy zwykły ale ze stałą na 5 lat?

921

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 247
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
comanchee
comanchee 07.06.2026, 22:17:15 via Wykop
  • -1
Warszawa to obrzydliwe miejsce. Banany coraz głupsze i z coraz bardziej niebezpiecznymi sposobami spędzania czasu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
comanchee
comanchee 07.06.2026, 22:05:45 via Wykop
  • 46
Ten zakaz otworzył epokę spadającej jakości życia w Polsce. Potem zostaliśmy zaśmieceni hulajnogami z Bolta, uraczeni inflacją 40% a na dojebkę przybyszami z c--j-wie-kąd
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
29.05.2026, 07:37:39
  • 71
Garść przemyśleń człowieka przed 30stką (mnie):

-służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilka lat temu
-prywatne ubezpieczenia zdrowotne typu medicover i luxmed nie działają tak samo jak państwówka
-jeżeli chcesz cokolwiek medycznego to musisz płacić z własnej kieszeni
-policjant nigdy nie jest po twojej stronie, zatrudniają tam najgorszych desperatów więc nie oczekuj rozsądku od niego
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 29.05.2026, 15:23:05 via Wykop
  • 5
@SzubiDubiDu: dużo niewygodnej prawdy, plusik
  • Odpowiedz

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
comanchee
comanchee 27.05.2026, 13:40:59 via Wykop
  • 3
@enten: nie wiem za co dostajesz minusy
ta hipoteza wyjaśnia wszystko - skoro dziś najlepiej sprzedaje się chamska i tandetna estetyka w muzyce, to dlaczego nie miałoby to dotyczyć samochodów?
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1371
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 26.05.2026, 11:44:18 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: i właśnie dlatego ludzie wyjeżdżają z Częstochowy, dla młodych ludzi to jest umieralnia jeśli nie masz roboty full remote od firmy z Warszawy czy innego Krakowa
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
23.05.2026, 15:07:13
  • 0
Otwieram nitkę na najbardziej normickie rzeczy, zachowania, dzieła kultury, obyczaje i tak dalej
Są takie rzeczy, które od razu pokazują jak bardzo ktoś NPCtowy jest
Podobne cechy potrafią przedstawiać ludzie z zupełnie przeciwległych zakątków świata
Ode mnie serial Friends, esencja normickiego humoru
#normictwo
ruskizydek - Otwieram nitkę na najbardziej normickie rzeczy, zachowania, dzieła kultu...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 23.05.2026, 22:35:01 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: kurtka north face, plecak Vans, fryzura na brokuł
  • Odpowiedz
wsciekly_bobr
wsciekly_bobr
23.05.2026, 05:46:13
  • 46
#wykop30plus jakie pamietacie najlepsze afery na wykop? Rozruszajmy ten serwis, jade do pracy io sie nudz.. tylko prosze bez zbozowej. #pytanie
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 23.05.2026, 11:37:32 via Wykop
  • 1
@wsciekly_bobr: nie afera ale całokształt twórczości spod tagu #sudokuucontent
  • Odpowiedz
Manah
Manah
22.05.2026, 19:49:16
  • 0
#normictwo #gruparatowaniapoziomu
Manah - #normictwo #gruparatowaniapoziomu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 23.05.2026, 11:35:20 via Wykop
  • 0
taktyk na wieczor
  • Odpowiedz

689

LinkedIn: połowa postów pisana przez AI. Teraz walczą z tym, co stworzyli

LinkedIn: połowa postów pisana przez AI. Teraz walczą z tym, co stworzyli

Platforma sama wepchnęła wszystkim przycisk Rewrite with AI", a teraz ogłasza krucjatę przeciwko AI slopowi i obcina zasięgi. Geniusze z Microsoftu odkryli, że jak nakarmisz boty botami, to wychodzi sieć biznesowa dla nikogo.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 22.05.2026, 07:28:10
  • 100
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    linkedin
  • #
    korposwiat
  • #
    praca
  • #
    technologia
comanchee
comanchee 22.05.2026, 15:48:04 via Wykop
  • 95
@DuchZoliborza: albo co wyniesienie śmieci nauczyło ich w temacie B2B sales
rales
rales
13.05.2026, 18:12:33
  • 775
#ralesnatinderze

Planowałem już nie wracać do opisywania moich tinderowych przygód. Dostałem jednak sporo wiadomości na pw i komentarzy pod innymi postami z pytaniem, czy zamierzam jeszcze coś wrzucić, bo wpisy były chętnie czytane. Ostatecznie zmieniłem zdanie i postanowiłem dodać ten post. Tym razem nie będę jednak, jak wcześniej, rozkładał każdej randki na czynniki pierwsze, a wrzucam jeden zbiorczy wpis z podsumowaniem całości.

A co działo się u mnie w w kwestiach
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

comanchee
comanchee 14.05.2026, 14:38:12 via Wykop
  • 0
spojrzenia tysiąca cip? To nie zazdro ani szydera, ale te laski lecą tak taśmowo, że zastanawiam się czy masz do nich jakiś emocjonalny stosunek czy wertujesz jak kartki w książce.


@Utero: XDDD
dobrze że sam w biurze jestem bo parskłem na głos
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Trouble is my middle name, but in the end I'm not too bad └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Bordershire

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.06.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking