
KaczorLolo via Wykop
Właśnie skończyło nam się stałe oprocentowanie i nowa kwota jest równo 2 razy wyższa (chyba nie muszę dodawać, że pensja dwukrotnie nie wzrosła). Za 65 metrów pod miastem. Ciekawe za co rodzić a potem utrzymać dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)



