Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bzikus
bzikus

bzikus

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5448
  • Znaleziska 4338
  • Mikroblog 1110
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2

2197

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17 godz. i 16 min temu
  • 348
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
bzikus
bzikus
bzikus 15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 4
@Jariii: nie mam nic przeciwko, że zarabiają tyle co teraz ale chce mieć lekarza w gabinecie w godzinach jakich przyjmuję czyli 8 to ma być o 8 a nie 11:00. Jest do 15 ma być do 15 a nie do 12:30. To samo idę prywatnie mam mieć zrobione na sprzęcie prywatnym a nie w szpitalu poza godzinami.

14

Drama Krzysztofa Stanowskiego. Wszystkie wątki i reakcje Mazurka

Drama Krzysztofa Stanowskiego. Wszystkie wątki i reakcje Mazurka

Satyryczno-komediowy przegląd wydarzeń Wiadomości Minus znów nadaje. W tym wydaniu zajmujemy się: najnowszymi słowami Krzysztofa Stanowskiego o urzędniczkach skarbówki, milczeniem jego pracowników, reakcjami świata i Roberta Mazurka.

Kanal_Minus
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 11:34:23
  • 9
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    suchar
bzikus
bzikus
bzikus 14.06.2026, 10:52:26 via iOS
  • -1
Krzysiek mówi to co połowa ludzi by chciała powiedzieć. Nie rozumiem dlaczego jest opłata reprograficzna, dlaczego chcą wepchać pieniądze na emki dla artystów, dlaczego każdy poseł ma na full wykorzystane kilometrówki. Bardzo dobrze, że taki Krzycho jest. Gadowski Witold mówi mnóstwo ciekawych rzeczy ale nie ma zasięgów a mówi jeszcze ciekawiej m.in o powiązaniach pisu i po.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

610

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
bzikus
bzikus
bzikus 14.06.2026, 09:20:00 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

57

10 000 kroków dziennie pochodzi z kampanii reklamowej z lat 60. MIT

10 000 kroków dziennie pochodzi z kampanii reklamowej z lat 60. MIT

Liczba 10 000 kroków dziennie to mit marketingowy, nie cel zdrowotny wyznaczony przez naukę. Pochodzi z japońskiej kampanii reklamowej licznika kroków "manpo-kei" z 1965 roku.

WyskoczNaWakacje
z
hybridathlete.pl
dodany: 09.06.2026, 20:38:52
  • 55
  • #
    bieganie
  • #
    sport
  • #
    zdrowie
  • #
    trening
  • #
    odchudzanie
  • #
    chudnijzwykopem
bzikus
bzikus
bzikus 10.06.2026, 12:30:32 via Wykop
  • 7
@mocoloco: mam zegarek na ręce cały czas i wychodzi mi rocznie od 3,6 mln do 4,2 mln kroków, czyli mniej więcej 10k dziennie. Pracuję przy pc ale chodzę do pracy 15 minut w jedną i 15 minut w drugą i trochę po pracy więc 10k to nie jest jakiś mityczny wynik. Zwykłe łażenie jak co dnia.
bzikus
bzikus
bzikus 11.06.2026, 08:18:04 via iOS
  • 0
@towarzysz-eko: mój 38k na dzień i było ciężko a to niby tylko 4x więcej niż 10k, które robi codziennie.
bzikus
bzikus
bzikus 11.06.2026, 13:55:47 via iOS
  • 0
@Brokulyy: pewnie tak

405

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Pokaż treści 18+

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Zabójstwo Mai, utrwalone na nośniku. Ich adwokat twierdzi, że to jak sceny z horroru. Większość ludzi wymiękła i nie dokończyła oglądać. Morderca może się wymigać od więzienia.

DziendobryMireczku
z
se.pl
dodany: 09.06.2026, 07:57:19
  • 103
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • #
    polska
bzikus
bzikus
bzikus 10.06.2026, 11:44:21 via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: @KingaM wszystkie takie morderstwa wypadki to jest ch j. Po iluś tam latach masz to gdzieś, tak samo jak zbieraniem fragmentów mózgu z ulicy - strażacy są przyzwyczajeni. Na pewnym etapie dorosłego człowieka (normalnego) są w stanie ruszyć tylko zdarzenia z dziećmi, niemowlakami, małymi nieporadnymi, nawet młodzież to już spoko. Mój kolega technik kryminalistyki na pytanie po 35 latach roboty w tym jako technik 25 lat (musicie wiedzieć,

750

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 189
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
bzikus
bzikus
bzikus 10.06.2026, 08:13:37 via Wykop
  • 1
W ogóle się nie przejmuj. Idziesz na luzaku do sądu. Powiem Ci więcej w 2 miesiące masz kasę z powrotem w kieszeni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzikus
bzikus
bzikus 10.06.2026, 05:48:11 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: uśmiechnijcie się wszyscy.
  • Odpowiedz

796

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Funkcjonariusze ukradli złotą biżuterię. Nie wiadomo, ilu karatowy był złoty łańcuszek, na którego pokusili się policjanci z Łodzi podczas podróży służbowej. Wiadomo, że skandaliczne zachowanie dotyczyło naczelnika jednego z wydziałów VII Komisariatu KMP

blastocysta
z
expressilustrowany.pl
dodany: 05.06.2026, 12:14:59
  • 64
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
bzikus
bzikus
bzikus 05.06.2026, 18:01:34 via iOS
  • 4
Kara razy 4. W-------e z roboty i pierwsza strona gazet. Ha tfu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

751

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Podczas święta Wojsk Specjalnych doszło do poważnego incydentu bezpieczeństwa. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać odsłonięte twarze komandosów i oficerów służb specjalnych.

Kempes
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 07:26:43
  • 151
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
bzikus
bzikus
bzikus 05.06.2026, 06:47:07 via Wykop
  • 1
To, że państwo jest kartonowe wiemy od dawna i jakoś się dziwie, że Ci ludzie poszli na to spotkanie. Nie ma dla mnie znaczenia kto zaj ebał, już wiem, że ludzie ze zdjęcia do niczego się nie nadają. Dali się w ch ja zrobić - są niekompetentni. Niestety jeśli nigdy nie leżało na szali życie twoje lub twojej rodziny nie zrozumiesz jak to jest.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
bzikus
bzikus
bzikus 04.06.2026, 15:16:03 via iOS
  • 2
Jakbyśmy go mocno nie lubili ma rację. Zobaczymy jak mocno będą mu teraz w AS robić pod górę. Niestety Polska jest dziadowskim krajem, pomimo zajebistych nakładów na MON jest dalej gnój, o psiarni nie napisze bo to jest mem, chcą ściągania poważnych przestępstw a komputer do analiz z przed 10 lat a nawyki kadry z czasów komuny. Jeśli jest napisane w ustawie jakie coś ma spełniać warunki to tak ma być i
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

493

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi G nie została dopuszczona do poprawkowej matury z fizyki z powodu błędu administracyjnego szkoły.

KosmicznyBarszcz
z
kobieta.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 18:34:28
  • 83
  • #
    prawo
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    matura
bzikus
bzikus
bzikus 04.06.2026, 08:24:25 via iOS
  • -54
@zigzag667: jak zero próbował zrobić porządek z nadzwyczajną kastą to był problem teraz każdemu życzę chodzenia do sądów i mocnego uśmiechania się w czasie jedzenia pizzy.

2477

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
bzikus
bzikus
bzikus 03.06.2026, 07:34:37 via iOS
  • 0
@Tondi_88: prawnicy to biedota i nie pierd ol, że jest inaczej. To, że znasz kilku prawników z dawnych czasów to jest inna sprawa. Wykopki, teraz prym będą mieć zawody medyczne. Zobaczcie w rozporządzeniu, ile od lipca wypłaty weźmie choćby salowa, pielęgniarka. Programiści15k zostaną w naszej pamięci jako znak minionych czasów, panowie programiści biedy nie można się wstydzić.

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
bzikus
bzikus
bzikus 02.06.2026, 14:43:10 via iOS
  • 0
@Myslovitz: prawo to g---o, odkąd uwolnili zawód, jeszcze powstały modele AI można to wrzucić w kosz. Oczywiście jeśli ustawodawca zrezygnowałby z przymusu adwokackiego to ten zawód jest całkowicie bez sensu.

1233

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
bzikus
bzikus
bzikus 31.05.2026, 04:25:40 via iOS
  • -2
@rabbbit83: nie te czasy, po temacie z przed miesiąca sprawdziłem - faktycznie nie było podstaw prawnych ale teraz już są. Psy się tego nie boją bo jak pisałem nie te czasy.
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
30.05.2026, 12:15:04
  • 25
#przegryw
byłem w sklepie i była kolejka, i oczywiscie jakas baba musiała zaczac pobierać aplikacje na telefon zeby dostac 2 prcent zniżki wiec pewnie bedzie pobierac przez nastepne 30 minut jeszcze maila trzeba znaleźć, no i ja byłem pierwzsy w kolejce z tyłu, z jakiegos powodu nagle przyszła druga baba i sie w-----a przede mnie, chociaż w sumie tylko tak niby chodziła i sie rozgladała, ale wtedy ekspedientka powiedziała ze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
bzikus
bzikus
bzikus 30.05.2026, 13:53:14 via iOS
  • 1
@staryhuop0: mam to szczęście, że jestem wielkim chłopem i ludzie nie ryzykują z troglodytami więc mega spokój a jak ich puszczam w kolejce to wdzięczność. Takie atawizmy.
  • Odpowiedz

710

Muzułmańscy imigranci wyrzucili studentów z parku. Przeszkadzało im grillowanie

Do bulwersującej sytuacji doszło w Wiedniu, gdzie studenci, chcący spędzić czas przy grillu, zostali przepędzeni przez m

PiotrPiter
z
niezalezna.pl
dodany: 27.05.2026, 14:07:37
  • 69
  • #
    wieden
  • #
    muzlmanie
bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 18:45:36 via iOS
  • 2
I bardzo dobrze, jutro powinni klęczeć i ich przepraszać bo zaatakowali ich wiarę swoim zachowaniem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 12:36:29 via iOS
  • -1
Robię to od kilku lat w przypadku Hiszpanii, o ile do jest tanio to z powrotem już nie końca. Hiszpanie są leniami i często nic im się nie opłaca. Poza tym trzeba wyliczyć czas nadania jakieś 7-9 dni wcześniej, na szczęście paczka czeka tam 10 dni.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 14:39:04 via Wykop
  • 0
W Hiszpani są Punto Pack, czasami jest po prostu paczkomat a czasami ten Punto Pack, gdzie gość ma czytnik i oprócz sprzedaży warzyw czy tam innej działalności przyjmuję i wydaje paczki. Max paczka do Hiszpanii 55 zł z powrotem taka sama 120 zł. Od dawna nie kupuję bagażu bo się to mija z celem jak mam to pod mieszkaniem i spokojnie odbieram paczke w Hiszpanii a w dzień wylotu nadaję i elo.

1000

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 14:36:37 via Wykop
  • -3
trzeba zapytać się ile zapłacili kierowcy z zachodu XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

832

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

32-procentową stawkę podatku płaci już co dziesiąty podatnik PIT wynika z danych Ministerstwa Finansów. To efekt zamrożenia progu podatkowego, o co trwa już spór w koalicji rządowej.

matelusz
z
pb.pl
dodany: 26.05.2026, 10:31:22
  • 202
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    podatki
bzikus
bzikus
bzikus 26.05.2026, 17:09:09 via iOS
  • 71
Dla bogatych jest fundacja rodzinna wy macie płacić, zamknąć pyski i głosować na popis.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bzikus
bzikus
bzikus 26.05.2026, 18:46:43 via iOS
  • 3
@KochanekAdmina: XD
bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 04:14:23 via iOS
  • 0
@KochanekAdmina: nie kompromituj się już.
bzikus
bzikus
bzikus 27.05.2026, 11:55:29 via iOS
  • 1
@KochanekAdmina: nie chce mi się tego nawet komentować gamoniu.

523

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Jesteśmy społeczeństwem kombinatorów i cwaniaków. Jeśli coś ma się zmienić, to trzeba zacząć od państwa, które jest największym cwaniakiem

CipakKrulRzycia
z
onet.pl
dodany: 26.05.2026, 07:20:32
  • 119
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
bzikus
bzikus
bzikus 26.05.2026, 19:11:56 via iOS
  • -1
Artykuł pokazuje to co widzę od 20 lat. Ryba psuje się od głowy. A społeczeństwo potrzebuje pracy u podstaw.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking