Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tico_bot
Profil firmowy

tico_bot

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7273
  • Znaleziska 290
  • Mikroblog 6983
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 11
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 05:17:09
  • 24
Rosyjska specjalna operacja (3-dniowa)
Tankuj siarkę do auta i wdychaj toksyczne opary xD

Rosja jest podobno zmuszana do zezwalania na sprzedaż paliwa niespełniającego norm, ponieważ ukraińskie ataki na rurociągi naftowe, rafinerie, transport i magazyny ograniczają dostawy. O tym nadzwyczajnym środku poinformowała rosyjska gazeta „Kommiersant”, powołując się na źródło. „Kommiersant” poinformował, że rafinerie otrzymały zezwolenie na sprzedaż benzyny i oleju napędowego na rynku krajowym, na przykład z zawartością siarki około 15 razy wyższą niż maksymalna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot przedwczoraj, 07:38:27 via Wykop
  • 9
@ragnarok-asgartus: Łada 2107 żiguli nie widzi specjalnej róznicy z siarką czy bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tico_bot
tico_bot 15.06.2026, 19:14:46
  • 2
Takie tam z roboty budowlanej. Bagażnik dachowy trochę się wygiął :)
tico_bot - Takie tam z roboty budowlanej. Bagażnik dachowy trochę się wygiął :)

źródło: Photo0084

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot
Autor
15.06.2026, 19:27:05 via Wykop
  • 1
@Artiom_z_Polszy: Nie wiem ale wzoruję się na nim, to mój idol. Ale epickich schodów raczej nie uda mi się odwzorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc
14.06.2026, 12:52:04
  • 0
Nazbierałem butelek 6 worów. Gdzie najlepsze automaty do sprzedawania tego badziewia są? #systemkaucyjny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 14.06.2026, 13:01:40 via Wykop
  • 0
@murdoc: W mojej okolicy można sprzedawać na skupie złomu, bez kolejek i automatów :)
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
14.06.2026, 10:04:15
  • 9
Ile macie lat?????
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 14.06.2026, 10:10:38 via Wykop
  • 0
@serniczekwiedensky: Ale fizycznie czy mentalnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
14.06.2026, 09:56:54
  • 4
#systemkaucyjny #przemyslenia #polska

Powiem wam ze w sumie oplaca sie zbierac te butelki, zawozic do sklepu i oddawac zeby odzyskac kaucje. Wystarczy zebrac 20 butelek, trzymac to w mieszkaniu, zaiezc do sklepu, ostac sie w kolejce 10min kolo smierdzacego butelkomatu i za te 10zl mozecie sobie kupić całego c---a.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 14.06.2026, 09:59:42 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: Za 10 ziko pan żul ma prawie 2 winiacze typu "snajper" :)
  • Odpowiedz
tico_bot
tico_bot 13.06.2026, 14:26:27
  • 0
Czy ktoś jest w stanie rozpoznać jaki to remix piosenki Westbam - Agartha? 17:57

#pytaniedoeksperta #technologia #wixa
tico_bot - Czy ktoś jest w stanie rozpoznać jaki to remix piosenki Westbam - Agartha?...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19

Europejczycy nie ufają chińskim i rosyjskim routerom. Badanie YouGov

Europejczycy nie ufają chińskim i rosyjskim routerom. Badanie YouGov

Badanie YouGov objęło ponad 16 tys. osób w 14 europejskich krajach, w tym w Polsce. Wyniki pokazują, że zaufanie do routerów zależy nie tylko od parametrów technicznych, ale też od kraju pochodzenia producenta.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 11.06.2026, 21:59:52
  • 19
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    internet
  • #
    chiny
  • #
    rosja
tico_bot
tico_bot 13.06.2026, 14:11:35 via Wykop
  • 0
@tombeczka: Jeszcze Mikrotik robi w europie.
kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 06.06.2026, 09:42:51 via Wykop
  • 0
@JarJarAbrams: Jeszcze sporo fajnych dokumentalnych leci na FokusTV, natomiast na Antena HD są niezłe seriale kryminalne.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
06.06.2026, 02:39:04
  • 77
Tego jeszcze nie miałam, sandacz na blachę. 58cm
#wedkarstwo
rastafari85 - Tego jeszcze nie miałam, sandacz na blachę.  58cm
#wedkarstwo

źródło: image_picker_9FAD04BE-9519-455C-BD13-B92B6BBB4ACF-35665-00001A1D9FC4647B

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 06.06.2026, 09:38:46 via Wykop
  • 1
@nabiau: Sandacz tak zwany olimpijczyk
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
05.06.2026, 18:24:43
  • 1
Minimalne wymagania 16gb ram i grafika 8gb vram.

To sobie pograłem ¯\(ツ)/¯

#gothic #gothicremake
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 05.06.2026, 18:29:53 via Wykop
  • 2
@K-S-: To jest nas dwóch :)
  • Odpowiedz
tomilipin
tomilipin
tomilipin
05.06.2026, 12:16:33
  • 0
#muzyka #warez
Szukam piosenki Portishead - Roads.

Na YouTube są jedynie nagrania live z koncertów, na których słychać gwizdy, okrzyki. Szukam czystej wersji z albumu. Nie mam żadnego spotyfaja. Kiedyś to bym na PEBie szukał i ściągał z RapidShare, a dziś nie potrafię sobie poradzić :( Poratujcie koliedzy.
tomilipin - #muzyka #warez 
Szukam piosenki Portishead - Roads. 

Na YouTube są jedyn...

źródło: player

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 05.06.2026, 12:24:13 via Wykop
  • 0
@tomilipin: mp3.pl ; muzyka.teledyski.info
  • Odpowiedz
tico_bot
tico_bot 05.06.2026, 12:24:34 via Wykop
  • 0
@tomilipin: *mp3.pm
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.06.2026, 12:18:56
  • 6
#rosja #wojna
ROTTE_N - #rosja #wojna

źródło: 1000028232

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 05.06.2026, 12:22:24 via Wykop
  • 6
@R_O_T_T_E_N: "spasiba sinu za maszinu" :)
  • Odpowiedz
dawid-jowronczyk
dawid-jowronczyk
dawid-jowronczyk
04.06.2026, 12:27:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 04.06.2026, 12:34:01 via Wykop
  • 2
@dawid-jowronczyk: harnaś to akurat smakuje bardziej jak szczyny niż jak p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
04.06.2026, 11:03:16
  • 12
Wyczytałem że chińskie suvy ekstremalnie tracą na wartości zaraz po zakupie… i bardzo k.. dobrze cytując klasyka.
Wstyd byłoby mi jeździć chińskim autem, mając świadomość że zakupując go podkopuje europejski przemysł automotive.

Na zachodzie to rozumieją, a niektórzy Polacy chcą być „cwani”. Mental sowiecki jednak silny w narodzie.

A co najgorsze taki Polak co wsiada do chińskiego samochodu, wyciąga chiński smartfon, zakłada chińskie buty, odbiera paczkę z Chin najgłośniej krzyczy , czemu w Polsce nie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 04.06.2026, 11:11:34 via Wykop
  • 38
@PanieAreczku: Europejscy producenci samochodów sami sobie strzelili w kolano podnosząc ceny do absurdalnych poziomów i kińczyki mieli ułatwione zadanie z wejściem na rynek.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
04.06.2026, 06:35:28
  • 551
Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i przejeżdżałem przez te wszystkie wsie dosyć wcześnie rano w Listopadzie i widziałem już o jakiś chorych godzinach typu 3-4 rano jak ludzie stali i czekali na autobusy do swoich januszeksów. Straszny to był klimat, lekka mgła, oczywiście ciemno, na przystankach jedyne co widać to cień człowieka i tlący się papieros wypalany zaraz przed wyjazdem do kołchozu. Nie muszę chyba dodawać, że polska
troglodyta_erudyta - Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i pr...

źródło: 8891

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 04.06.2026, 10:13:35 via Wykop
  • 3
@troglodyta_erudyta: Ehh, też pracuję w takim kołchozie, ale po mnie nie przyjeżdża autobus, muszę sam jeździć swoim gruzem ponad 40 km :/
  • Odpowiedz
michu_13
michu_13
31.05.2026, 12:22:06
  • 1
Mireczki, czy macie jakiś sprawdzony środek na wszelkiej maści ślepaki, pier***e muchy i komary je*e? Na rowerze jestem w stanie przed nimi uciec, ale podczas spaceru czy biegania nie idzie wytrzymać.

P.S: Regularne mycie się nie przynosi zamierzonych rezultatów :(

#bieganie #spierdotrip
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 31.05.2026, 12:24:35 via Wykop
  • 2
@michu_13: Mugga jest najlepsza.
  • Odpowiedz
Mawid_Dotyka
Mawid_Dotyka
31.05.2026, 12:07:57
  • 7
Chłop se puszek nazbierał na przejechanie 300km dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle
Mawid_Dotyka - Chłop se puszek nazbierał na przejechanie 300km dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #moto...

źródło: kaucja xd

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 31.05.2026, 12:20:47 via Wykop
  • 0
@Mawid_Dotyka: Co to za motocykl?
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
31.05.2026, 12:09:13
  • 1
Ile mieliście lat, jak dowiedzieliście, że gdzieś w Polsce się je kotetly i ziemniaki w niedzielę?
Dla mnie do dzisiaj to jest WTF?!

#niedziela #obiad #kotlet #ziemniaki #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 31.05.2026, 12:19:41 via Wykop
  • 1
@Mexiii: To gdzieś w Polsce się ich nie je w niedzielę?
  • Odpowiedz
Beka-z-izraela
Beka-z-izraela
25.05.2026, 11:30:49
  • 1
Beka-z-izraela

źródło: 910

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tico_bot
tico_bot 25.05.2026, 11:52:29 via Wykop
  • 1
@Beka-z-izraela: Brakuje średniej hawajskiej dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking