Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
brokenik

brokenik

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17229
  • Znaleziska 9144
  • Mikroblog 8085
  • Obserwujący 104
  • Obserwowane 4

400

Fałszywy SMS od mObywatela. Wygląda jak prawdziwy

Fałszywy SMS od mObywatela. Wygląda jak prawdziwy

Fałszywy SMS trafia do tego samego wątku co prawdziwe wiadomości rządowe, bo nazwa nadawcy może być dowolnie sfałszowana. Informuje o mandacie i prowadzi na stronę wyłudzającą dane karty płatniczej.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 08.05.2026, 10:29:37
  • 91
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    phishing
  • #
    mobywatel
  • #
    internet
brokenik
brokenik 09.05.2026, 18:21:22 via Android
  • 0
Tylko nie mowcie kretynow Gawkowskiemu ze sygnalizacji SS7 nie da sie załatać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

653

UKE wydało 16MLN.... i skorzystało z niego 51 osób

UKE wydało 16MLN.... i skorzystało z niego 51 osób

Mówiąc wprost. UKE nakupowało routerków za 16 baniek, zbudowało "niby" system do pomiarowania i monitorowania sieci ... i następnie skorzystało z niego 51 osób. Tak się przepala kasę. A przypomnę, że UKE z funduszy KPO wydało kasę na premię dla swoich urzedników.

brokenik
z
telko.in
dodany: 06.05.2026, 23:36:29
  • 85
  • #
    isp
  • #
    internet
  • #
    uke
  • #
    przepalaniehajsu
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 09:21:04 via Wykop
  • 0
@McKeyPL: Dopiero jak wyszła afera że przewalili 16 baniek na głupoty to sobie pożyczają sprzęt... że zlegitymizowac utylizację kasy.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 10:29:46 via Wykop
  • 0
@ButtHurtAlert: Przecież UKE miało certyfikowany test prędkości i całą aplikację pomiarową która pozwalała reklamować usługi. Nie przedłużyli kontraktu i certfikatu dla https://pro.speedtest.pl

A że była do wyjęcia kasa to wymyślili to co wyżej.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 10:31:29 via Wykop
  • 0
@emwuu: U mnie z 20 placówek dostały może 2. Poza tym na OSE poszły olbrzymie pieniądze a wiecie ile szkół z tego korzysta? Mniej niż 1/10.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 10:34:11 via Wykop
  • 1
@An-Dagda: Do takich rzeczy kupuje się łącze z SLA. Ale to nie kosztuje 50zł.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 10:35:12 via Wykop
  • 2
@YarpenZid: O jakim "bacie" mówisz? Wiesz, że te wszystkie "kary" nałożone na TPSA/Orange - tamci NIGDY nie zapłacili i wygrali w sądzie?
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 15:11:44 via Wykop
  • 1
@ButtHurtAlert: Widziałeś co Ci wkleiłem?

Przecież tam przygotowana była cała aplikacja (nie serwis www tylko cały system pomiarowy) ale również zaplecze testowe. Aplikacja wymagała instalacji i wykonywała pomiary prędkości, opóźnień, strat ramek oraz skalowania okna TCP. Pomiar był powiedzmy miarodajny a same pomiary można było sobie przekształcać w całkiem sensowny raport.

Co to wg. Ciebie oznacza "normalnych transferach sieciowych"? Każdy pomiar wykonuje się z punktu A do B i ew.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 16:00:34 via Wykop
  • 1
@An-Dagda: Czemu? Wszystkie DUPOTy (DUzi OPeratorzy Telekomunikacyjni) oferują takie usługi. Mniejsi również.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 16:02:11 via Wykop
  • 1
@mtgosciu: Problem w tym, że samo UKE przyklepało PKE które powoduje, że takie testy nie są podstawą często do rozwiązania umowy.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 23:27:50 via Wykop
  • 1
@MrPepka: Ale tak niestety działa Internet. Ludzie nadal nie rozumieją jak to działa i oczekują czegoś co jest niedefiniowalne. Ja już to wielokrotnie podkreślałem to byłem minusowany - napisz mi proszę gdzie zaczyna a gdzie kończy się Internet.
brokenik
brokenik
Autor
07.05.2026, 23:29:16 via Wykop
  • 1
@MrPepka: Kto Ci takich głupot nagadał? Przecież możesz sobie zamówić łącze 10/10Gbit na osobę fizyczną. Nikt tego nie zabrania. PKE zawiera w sobie SLA więc jaki problem?
brokenik
brokenik
Autor
08.05.2026, 00:14:28 via Wykop
  • 1
@MrPepka: Jeśli odezwiesz się do handlowca to Ci sprzeda. Oni takie oferty owszem mają zwykle dla biznesu ale jak sie odzwiesz do Vectry i odpowiednio im zapłacisz to gwarantuje Ci że takie łącze sprzedają.

428

D. Joński: Europejki częściej zgłaszają gwałty, stąd duży wzrost statystyk.

Pokaż treści 18+

D. Joński: Europejki częściej zgłaszają gwałty, stąd duży wzrost statystyk.

Europoseł KO, Dariusz Joński twierdzi że w Unii w ciągu 10 lat liczba gwałtów wzrosła o 150% ponieważ Europejki postanowiły je częściej zgłaszać. Europosłowi nie przychodzi do głowy żaden inny powód tłumaczący ich duży wzrost.

konto usunięte
z
x.com
dodany: 06.05.2026, 08:31:07
  • 64
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
brokenik
brokenik 06.05.2026, 22:17:00 via Wykop
  • 4
Kwiat Intelektualny Qhwa Narodu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
06.05.2026, 11:12:58
  • 0
Podpowiedzcie mi jak ugryźć kiepski sygnał wifi w domu rodziców z grubymi ścianami i grubym stropem.

Router od światłowodu stoi na parterze i tylko tam jest wyprowadzony przewód internetowy i zmienić tego nie można.
Na górze, nawet centralnie nad routerem, sygnał praktycznie zanika. Nie mówiąc juz o przejściu kilku kroków kiedy to nawet nie ma jednego paska zasięgu.

Kupiłem więc tanim kosztem wzmacniacz sieci Xiaomi Mi Range Extender który ma dwie opcję
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brokenik
brokenik 06.05.2026, 12:04:24 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1765

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Mirki i Mirabelki, czas rozkręcić Małysza, bo to, co odwala fioletowy operator, przekracza już wszelkie granice korporacyjnej bezczelności. Play pluje na Ustawę o prawach konsumenta, robi z logiki kurtyzanę i próbuje mnie chamsko wydoić na prawie pół tysiąca złotych za swój własny, systemowy burdel.

Nahtaivel
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 11:57:00
  • 180
  • #
    wykopefekt
  • #
    play
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    prawo
brokenik
brokenik 04.05.2026, 13:37:27 via Wykop
  • 16
@marpic: I nic im nie zrobią.
brokenik
brokenik 04.05.2026, 13:52:50 via Wykop
  • -3
Coś tu się kupy nie trzyma. Play ma to wszystko zmyślnie obcykane i to jest s----------a firma (to fakt a nie opinia) ale procedury mają bardzo zmyślnie opisane.

Zacznijmy od tego, że nie sposób jest ocenić tego na podstawie tylko tego co relacjonujesz. Po pierwsze w Playu różnie wygląda procedura zamknięcia umowy. Jeśli miałeś umowę na czas nieokreślony to ta umowa powinna zostać zakończona z ostatnim dniem i powinieneś podpisać nie aneks
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brokenik
brokenik 04.05.2026, 14:42:52 via Wykop
  • 0
@marpic: UOKIK nie dotknie Playa nigdy w życiu.
brokenik
brokenik 05.05.2026, 12:51:12 via Wykop
  • 1
@nilphilus: Umowa na przyłącze została zawarta więc nie odpuszczę i będzie płacił dokładnie tyle na ile jesteśmy umówieni z operatorem hurtowym.
brokenik
brokenik 06.05.2026, 10:46:17 via Wykop
  • 0
@nilphilus: Bo to jest typowy koleś co by sobie szkłem dupę podtarł żeby przyoszczędzić 5zł. Chata za grubą kasę, nowa fura - ale problem jest żeby zapłacić trochę więcej. Szkoda strzępić ryja.

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
brokenik
brokenik 05.05.2026, 17:41:12 via Android
  • 9
Banda zdegenerowanych ludzi. Nic wiecej po TVNie sie spodziewac nie mozna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

312

Afera KPO. Oto efekty kontroli

Afera KPO. Oto efekty kontroli

Kontrowersje wokół dotacji z KPO dla branży HoReCa, o których było głośno w 2025 roku, zakończyły się szeroką kontrolą

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 04.05.2026, 06:22:48
  • 62
  • #
    kpo
  • #
    polityka
brokenik
brokenik 05.05.2026, 14:14:08 via Wykop
  • 3
@Dereg: U mnie w powiecie kasę dostała :

a) Córka byłego działacza SLD
b) Właścicielka hotelu powiązana z KO w której gościli sędziowie z nadania KO i robili sobie tam zdjęcia
c) Działacz mocno powiązany z KO i związany z aferą EuroWeek
brokenik
brokenik 05.05.2026, 14:14:45 via Wykop
  • 1
@263473: To jest mało powiedziane że cynizm. To jest czysta kradzież w majestacie prawa.

492

Jak sieć PLAY oszukuje klientów?

Jak sieć PLAY oszukuje klientów?

Jak konsultanci play oszukują klientów przez telefon.

paulbastianfuture
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 06:00:33
  • 79
  • #
    play
  • #
    internet
  • #
    plus
  • #
    orange
  • #
    tmobile
  • #
    uokik
brokenik
brokenik 04.05.2026, 11:25:10 via Wykop
  • 27
Przecież Play to jest dymanie klientów zawsze i wszędzie. Jak z tymi abonamentami za 30zł.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brokenik
brokenik 05.05.2026, 12:52:26 via Wykop
  • 0
@trzeciSLAW: Że to nigdy nie jest 30zł. W tym jest problem. Zawsze jest haczyk. Oni te 30zł dają... jak nie jesteś ich klientem i mogą p----------ć klienta konkurencji. Ci co są już klientami dostają.. 30zł jak pierwszy abonament podpiszą za 60zł. W efekcie zapłacisz 90zł.

1084

W przyszłym roku nie wejdziemy na strony www bez potwierdzenia tożsamości

Komisja Europejska robi speedruna z regulacji dot. wchodzenia na strony internetowe z potwierdzeniem tożsamości. W szybkim głosowaniu zadecydowano że ma to obowiązywać maksymalnie do grudnia 2026.

fiaslnfilrangve
z
digital-strategy.ec.europa.eu
dodany: 01.05.2026, 10:00:41
  • 426
  • #
    europa
  • #
    prywatnosc
  • #
    polityka
brokenik
brokenik 01.05.2026, 23:35:15 via Android
  • 0
@kanis-sapiens: Przeciez gamoniu Starlink podlega jurysdykcji EU.
wacek_1984
wacek_1984
30.04.2026, 16:47:11
  • 0
Mireczki z #siecikomputerowe #sieci #homelab ma ktoś jakiś pomysł, jak można zrestartować router play w skrypcie? Mam problem, że wiesza mi się raz na kilka dni, vpn wtedy siada i muszę go restartować.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brokenik
brokenik 30.04.2026, 17:08:10 via Wykop
  • 1
@wacek_1984: restarter by Ci sie przydal jakis. byly takie urzadzonka z watchdogiem
  • Odpowiedz

1127

Ukraińskie ciężarówki zalewają Europę. Polscy transportowcy biją na alarm

Ukraińskie ciężarówki zalewają Europę. Polscy transportowcy biją na alarm

Ukraińscy przedsiębiorcy wypchnęli polskich z przewozów między UE i Ukrainą, kolejnym segmentem spisanym na straty są przewozy między krajami Strefy Wolnego Handlu (jak Norwegia i Szwajcaria) i Ukrainą. Do ich wykonania polski przewoźnik musi używać zezwoleń CEMT, gdy ukraiński może się beznich obyć

Makavlani
z
logistyka.rp.pl
dodany: 29.04.2026, 10:20:02
  • 280
  • #
    polska
  • #
    transport
  • #
    gospodarka
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
brokenik
brokenik 29.04.2026, 19:31:46 via Android
  • 4
@Nighthuntero: Unia Europejska i wolny rynek to oksymoron. Ta instytucja wcale nie powstała ponto zeby tworzyc rowne szanse - ona powstala po to zeby degenerowac normalny rynek. W kazdym nornalnym swiecie nikt nie pompowalby kasy w gospodarke bo ta powinna sie sama napedzac.

985

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Scam na Facebooku i Instagramie: polskie orzeczenie może wywrócić UE do góry nogami.

adam-hunter
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 13:13:51
  • 108
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    polska
brokenik
brokenik 29.04.2026, 17:19:07 via Android
  • 3
Ilosc falszywych filmikow, scamu i przede wszystkim falszywych reklam i naciagaczy to jest zatrzesienie. 90,% kontentu to jest pierdzielony spam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

837

Żydowscy "osadnicy" mordują dwóch 13 latków

Pokaż treści 18+

Dzień jak codzień w piekle zgotowanym palestyńczykom przez żydowski terror. Dwóch chłopców zastrzelonych w szkole

renegatt
z
youtube.com
dodany: 28.04.2026, 17:43:46
  • 66
  • #
    zydzi
  • #
    izrael
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    palestyna
  • #
    zbrodnia
brokenik
brokenik 28.04.2026, 22:39:21 via Wykop
  • 0
Izrael jest narodem wybranym, gdyż wielu ludzi wybiera właśnie ten naród aby go nienawidzieć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brokenik
brokenik 28.04.2026, 22:04:30
  • 1
brokenik

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
brokenik
brokenik 28.04.2026, 09:14:27 via Android
  • 0
Najlepsze jest to ze nic z tym nie zrobicie i lekarze beda nadal doic ten system jak tylko sie da. Mam znajomego ktory jest byl i nadal jest pasjonatem medycyny - gosc jest lekarzem z krwi i kosci. Zarabia sporo kasy ale nie jest typem ktory pracuje tylko dla pieniedzy - i sam bardzo podkresla fakt ze cala ta patologie napedzaja sami ludzie z mentalnoscia z poprzedniej epoki. Sposob myslenia wiekszosci jego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

352

Szokująco luksusowe więzienia w Norwegii działają... genialnie i się opłacają!

Szokująco luksusowe więzienia w Norwegii działają... genialnie i się opłacają!

Więzienia resocjalizacyjne, nie izolacyjne. Klawisz to nieuzbrojony psycholog-mentor jedzący i trenujący z więźniami - przed eskalacją wykrywa źródła przemocy (zaburzenia psychiczne, konflikty). Inwestycja w "dobrego sąsiąda" (zamiast odwetu) jest tańsza długoterminowo: Recydywy 16-24% (USA 76%).

nieco
z
youtube.com
dodany: 27.04.2026, 09:00:35
  • 234
  • #
    norwegia
  • #
    wiezienie
  • #
    ciekawostki
  • #
    resocjalizacja
  • #
    patologia
  • #
    kryminalne
brokenik
brokenik 27.04.2026, 18:21:50 via Android
  • 0
@KingaM: Nie wiem kto Ciebie minusuje ale spoleczenstwo w Norwegii jest chore psychicznie i ma przetracony kregoslup oceny roznych zachowań. Mam rodzine w Norwegii i to jest panstwo w ktorym normalne jest p------------e swoich sasiadow, wspolrpacownikow z powodow np. wyrazania swojej opinii o imigrantach. Sproboj komukolwiek powiedziec ze zle sie kims czujesz to jestes oskarzany o rasizm i wylatujesz z pracy. Jak powiesz ze szefowy ze czarny sie o-------a i
brokenik
brokenik 27.04.2026, 18:24:11 via Android
  • 2
@Anakee: Jesli jest jakikolwiek naród ktory ma wypaczona ocene czegokolwiek to Norwegowie sa na pierwszym miejscu.
brokenik
brokenik 27.04.2026, 23:39:42 via Wykop
  • 3
@nieco: Chciałbym zobaczyć te piękne statystyki które potwierdzają te tezy, że taki sposób funkcjonowania więzień na pewno sprawdzi się w każdych możliwych warunkach i w każdym rodzaju społeczeństwa. Otóż odpowiem od razu sam sobie - nie ma takich statystyk i nikt nie będzie wdrażał modelu norweskiego np. w Meksyku czy USA - bo nie jest debilem. Model norweskiego wiezienia wychodzi z założenia, że ludzie trafiający do wiezienia mają chęc i

308

Europol namierzył 75 tys. zleceniodawców DDoS. W Polsce aż 11 z 12 to nieletni

Europol namierzył 75 tys. zleceniodawców DDoS. W Polsce aż 11 z 12 to nieletni

Operacja PowerOFF: służby z 21 krajów, w tym polskie CBZC, zidentyfikowały ponad 75 tys. użytkowników płatnych usług DDoS-for-hire. Zamknięto 53 domeny, zatrzymano 4 osoby i przejęto bazy 3 mln kont. W Polsce spośród 12 przeszukiwanych aż 11 osób to nieletni.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 24.04.2026, 08:54:44
  • 68
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    ddos
  • #
    polska
  • #
    europol
  • #
    internet
  • #
    bezpieczenstwo
brokenik
brokenik 24.04.2026, 16:32:40 via Wykop
  • 98
Największą wylęgarnią tego gówna... jak zwykle sa nasi "przyjaciele" ze wschodu. Problem jest mi znany i od co najmniej pół roku mocno się nasila. Ilość ataków DDOS o ile kiedyś była sporadyczna - tak teraz jest tego całe mnóstwo. Nie ma dnia bez jakiegoś śmiecia lecącego już w dziesiątkach gigabitów.

Niestety prawda jest taka, że odkąd wpuszczono ukraińskich operatorów do tzw. openpeeringu takich incydentów jest sporo. Do tego sam znalazłem i wyłapałem
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brokenik
brokenik 24.04.2026, 21:49:15 via Android
  • 8
@K-S-: Mam 40 i doskonale znam ten temat. Gnojki nie tylko blokuja sobie serwery jakis gierek ale tez blokuja rozgrywki za realna kase. Jeden na drugiego napierd... zeby podczas rozgrywek w gierki za kase wygrywac lub miec przewage. Ochrona przed rozproszonymi DDOSami niestety jest ulomna i docelowo zawsze atakowany jest w jakis sposob wywalany z neta.
brokenik
brokenik 25.04.2026, 11:44:58 via Android
  • 0
@itanic: Co ma Cloudflare do ochrony DDOS dla branzy ISP?
brokenik
brokenik 24.04.2026, 21:57:08
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

406

Iran oskarża USA o sabotaż infrastruktury poprzez backdoory w sprzęcie Cisco

Iran oskarża USA o sabotaż infrastruktury poprzez backdoory w sprzęcie Cisco

Iran twierdzi, że USA wykorzystały ukryte backdoory w urządzeniach sieciowych firm Cisco, Juniper, Fortinet i MikroTik, by zdalnie wyłączać infrastrukturę podczas ataków.

matixrr
z
tomshardware.com
dodany: 23.04.2026, 11:04:55
  • 98
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    siecikomputerowe
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    informatyka
brokenik
brokenik 23.04.2026, 17:59:50 via Android
  • 8
Mikrotik nie jest amerykanski ;) I wiekszosc dziur jest juz dawno połatana.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brokenik
brokenik 24.04.2026, 10:39:41 via Android
  • 1
@fervi: Nie masz pojecia o czym piszesz. Tyle w temacie.
brokenik
brokenik 24.04.2026, 10:44:40 via Wykop
  • 1
@fervi: Wygłaszasz jakąś tezę bez podstaw ani jakiś konkretnych danych . Zarzucasz mi że nie zrobiłem tego czy tamtego mimo, że c---a wiesz o mnie i to czym się w życiu zajmuje. To tyle ode mnie.
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
22.04.2026, 19:33:01
  • 847
#meskiegranie #humorobrazkowy
p00tinMalpaRU - #meskiegranie #humorobrazkowy

źródło: 084289fb7476710f751b8bfece9f8eb80af3d3ec35a5e755ab49a9859bc6654e

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brokenik
brokenik 23.04.2026, 12:37:04 via Wykop
  • 4
@p00tinMalpaRU: Teraz to jest jedynie p---------e. Niestety.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22
  • Strona 3 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.10.2019

    Komentator
  • VIP
    od 12.01.2026

    VIP
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2014

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 17.11.2012

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 17.06.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking