Od dłuższego czasu mam problem z losowymi skokami pingów (3k), nie jestem w stanie jednoznacznie ustalić przyczyny.
Konfiguracja:
Łącze: światłowód (FTTH) 1 gigabit - 200 MB wysyłania
ONT/router: Halny HL-4BX3V-F (operator lokalny - satfilm)
Sieć domowa: LAN Wi-Fi (kilka urządzeń)




























Są jakies dużo tańsze alternatywy na takie oczekiwanie?
Odległość do BTS Play niespełna 500m, kamienica po
@antarhei: nie ma. Są tylko lepsze modemy 5G w podobnej cenie. Jak już go masz to trzymaj i odsprzedaj jak będzie światło. Orange zwykle kłamie, jak mówi że będzie za 2 miesiące to może być tak samo jutro, jak i za 5 lat.
@sberatel przy 4G mam w tym samym miejscu 25mbps, w telefonie i routerze od Hujałeja B525 23a