Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
brak_sumienia

brak_sumienia

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8272
  • Znaleziska 4034
  • Mikroblog 4238
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 20
wshk
wshk
wshk
5 godz. i 17 min temu
  • 295
kacaspkie gołąbki pokoju

#ukraina #rosja #ruskapropaganda
wshk - kacaspkie gołąbki pokoju

#ukraina #rosja #ruskapropaganda

źródło: 31051

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia 4 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@wshk: ale mu nosek narysowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
20 godz. i 47 min temu
  • 152
Nie no, byłem za Tuskiem, ale teraz to już przesadził - moim zdaniem nie powinno się mordować Polaków.

#tvrepublika #bekazpisu #polityka
ish_waw - Nie no, byłem za Tuskiem, ale teraz to już przesadził - moim zdaniem nie po...

źródło: IMG_5826

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia 18 godz. i 46 min temu via Wypiek
  • 2
@ish_waw ja perdole… oni są chorzy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 06:30:43
  • 293
Widziałem, że ludzie na wykopie się oburzali, że Czysio Stanowski nigdy nic o Dareczku Balonowym nie napisał.
Problem z tym, że napisał. Co prawda nie w formie krytyki, a kajał się jakby go przyłapali w USA na kradzieży ręcznika z siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak napisał.
HaHa potężny Matecki go ustawił niczym Billy manager, a Stanowski tylko grzecznie potakuje.
Ciekawe, czy gdyby to jakiś polityk KO
Turin89 - Widziałem, że ludzie na wykopie się oburzali, że Czysio Stanowski nigdy nic...

źródło: 1000004673

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia wczoraj, 08:07:07 via Wykop
  • 15
@Turin89: Stanowski do polityków platformy, Giertycha - "Lubię panem wycierać podłogę"

Stanowski do polityków PiS, Mateckiego - "Przepraszam Panie Pośle"

to sa te detale
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 13:56:03
  • 105
#polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokuratora bez prawnika, bez telefonu, bez dowodów i tylko milczał. Brzmi jak ktoś legitny.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokur...

źródło: 1000019647

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia przedwczoraj, 16:00:10 via Wypiek
  • 0
@marv0oo osoba znana?
  • Odpowiedz
brak_sumienia
brak_sumienia przedwczoraj, 13:10:11
  • 9
Oburzają was zgony w szpitalu południowym w Warszawie? 12 zgonów w ciągu 3 lat?

No to usiądźcie wygodnie bo opowiem wam teraz historię jak pewien premier, Mateusz Morawiecki odwołał zabiegi planowane z powodu pandemii, nie ogłaszając przy tym stanu epidemii. Umarło wtedy ponad 110 tysięcy Polaków.

Nadmiarowa śmiertelność w Polsce w okresie marzec 2020 – styczeń 2021 wynosiła 23,5%, co było najwyższym wynikiem w Unii Europejskiej.

A
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia
Autor
przedwczoraj, 13:12:29 via Wykop
  • 2
@peszek_leszek: można materiał zrobić o tym nawet dzisiaj
  • Odpowiedz

702

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Lekarz może pracować maksymalnie 78. godzin tygodniowo, czyli 312. godzin miesięcznie. Taki zapis.. jest w nowej propozycji, którą przed południem zaprezentuje Naczelna Rada Lekarska.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 06:28:10
  • 108
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
brak_sumienia
brak_sumienia przedwczoraj, 10:33:26 via Wykop
  • 26
Najlepszy paradoks dekady: Program 4 dniowego tygodnia pracy, 40h tygodniowo maksy, planuje długie życie peel. Wszystko po to by przeciętny pracownik był jak najbardziej zdrowy i wydajny.

Nie dotyczy osób które wiedzę o ludzkim ciele i zdrowiu mają w mały palcu: Dla nich najlepiej po 80h/6dni w tygodniu.

Przypadek?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Lekarz i radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku mazowieckim Krzysztof Żochowski jest od 18 lat dyrektorem szpitala w Garwolinie, gdzie w ubiegłym roku zarobił ponad milion złotych Xd Ten to potrafi zdefraudować publiczne pieniądze

Vraagno
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.06.2026, 23:28:32
  • 116
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    pis
brak_sumienia
brak_sumienia przedwczoraj, 08:25:12 via Wykop
  • 1
@dune: Jak ma całą władzę? Własnie ma władzę w najmniejszym wymiarze. Ani większkości bezwględnej, ani prezydenta.
ish_waw
ish_waw
przedwczoraj, 05:44:42
  • 761
Ksysiu jak szybciutko założył dupochron xD

#kanalzero #stanowski #bekazpisu #polityka
ish_waw - Ksysiu jak szybciutko założył dupochron xD

#kanalzero #stanowski #bekazpis...

źródło: IMG_5788

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia przedwczoraj, 07:13:05 via Wykop
  • 9
@ish_waw: ale kłamie. W wywiadzie pada, że wiadomość do Trzaskowskiego, którą odczytał, dostali wcześniej.
  • Odpowiedz

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
brak_sumienia
brak_sumienia 23.06.2026, 12:11:15 via Wykop
  • 10
@STRawny: Nie kolego, tym nowym co ma w leasing/najem nie musi wpisywać bo to jeszcze nie jego.

2316

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
brak_sumienia
brak_sumienia 23.06.2026, 07:13:08 via Wykop
  • 0
Tutaj proszę się NIE SPODZIEWAĆ odcinka od kanału zero. Aktualnie są na wakacjach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1793

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
brak_sumienia
brak_sumienia 19.06.2026, 19:34:50 via Wypiek
  • -4
Czyli Nawrocki „wojna” z Ukrainą, Czarnek wczoraj „wojna” z Niemcami. Nie ma co, PiS jest mocny w polityką zagraniczną.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vieniasn
vieniasn
19.06.2026, 10:32:13
  • 31
[ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było nigdy
vieniasn - [ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było n...

źródło: 1000056190

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia 19.06.2026, 12:09:51 via Wykop
  • 0
@vieniasn: chwileczkę. Picka wypiekana w piecu kamiennym a ja ją dogrzeje w elektrycznej to już nie będzie to samo.
  • Odpowiedz

1156

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Życie lekarza :D

armiakrolewska
z
joemonster.org
dodany: 17.06.2026, 17:20:57
  • 149
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    szpitalnadoriel
  • #
    leczenie
  • #
    sluzbazdrowia
brak_sumienia
brak_sumienia 18.06.2026, 09:10:01 via Wykop
  • -1
A ludzie się składają na jakieś zbiórki na leczenie. (╯︵╰,)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2026, 04:46:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
brak_sumienia
brak_sumienia 18.06.2026, 05:46:07 via Wykop
  • -6
62 wykopy i gorące. Rada Nowych Mediów zobowiązuje, co nie Białek?
brak_sumienia - 62 wykopy i gorące. Rada Nowych Mediów zobowiązuje, co nie Białek?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-18 074514

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

364

Zbudujemy nowe kopalnie

Zbudujemy nowe kopalnie

oświadczył na spotkaniu z górnikami prezes pis jarosław kaczyński

Altru
z
jasnet.pl
dodany: 17.06.2026, 16:17:34
  • 130
  • #
    jastrzebiezdroj
  • #
    gornictwo
  • #
    bekazgornikow
  • #
    bekazpisu
  • #
    jednoosobowekonkursyszachowe
  • #
    polityka
brak_sumienia
brak_sumienia 18.06.2026, 05:30:21 via Wykop
  • 1
Co szkodzi obiecać? - Edycja Jarka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brak_sumienia
brak_sumienia 17.06.2026, 12:58:30
  • 38
I jaki był cel tej wycieczki Bąkiewicza do Niemiec? Wywołać skandal? Pogorszyć stosunki z Niemcami? Pogłębiać obraz oblężonej twierdzy? Niemcy nasz wróg? Wyznawcy dalej połykają? No i wywoływać skandal, w czasie lepszego skandalu z zarobkoami lekarzy?

Proszę o odpowiedzi pojedynczo.

#polityka #bekazpisu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
17.06.2026, 12:59:57 via Wykop
  • 95
@brak_sumienia: tak
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek
17.06.2026, 13:04:03 via Wykop
  • 80
@brak_sumienia: Jeśli dodasz sobie do tego że o-----ł to dzień przed podpisaniem umowy o współpracy obronnej między Niemcami a Polską to wyłania się obraz pewnego zadowolonego prezydenta na Kremlu
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
17.06.2026, 09:33:59
  • 460
Od zadrapania na nosie mogą być takie komplikacje?
Matko bosko tyle razy ocierałem się o śmierć i nawet nie wiedziałem
#bekazpisu #tvrepublika #tvpis niby #polityka ale jednak cyrk
szuwarek - Od zadrapania na nosie mogą być takie komplikacje?
Matko bosko tyle razy o...

źródło: Screenshot_20260617_113231_Facebook

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia 17.06.2026, 11:00:28 via Wykop
  • 0
@szuwarek: SOLIDARNI Z BĄCZKIEM. Pewnie Donald kazał ich pałować na zlecenie Berlina. Czekaj...Na zlecenie Brukseli ale w Berlinie. A może na zlecenie Moskwy?
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
brak_sumienia
brak_sumienia 17.06.2026, 07:26:00 via Wykop
  • -10
Swoja jaka szybkość redakcji i reakcji na opracowanie materiału by zaszkodzić PO. No co za przypadek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

534

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Legenda głosi, że tylko jeden, rodzący się raz na tysiąc lat Saiyanin może osiągnąć stadium tzw. legendarnego Super Saiyanina, tak naprawdę każdy saiyański wojownik trenując ciało i doprowadzając umysł do furii może poddać się transformacji.

real_scoria
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 14:01:49
  • 129
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    anime
  • #
    dragonball
  • #
    manga
  • #
    nostalgia
brak_sumienia
brak_sumienia 16.06.2026, 09:02:04 via Wykop
  • 0
@nieznasarz: jedynie hentai jest w miarę bezpieczne dla pnia mózgu i szyszynki
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
16.06.2026, 07:16:49
  • 58
Obecny poziom polityków konfederacji jest jaki każdy widzi

#konfederacja #heheszki #bekazprawakow #polityka #zalesie
ciagleloginzajety - Obecny poziom polityków konfederacji jest jaki każdy widzi 

#kon...

źródło: 1000036137

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_sumienia
brak_sumienia 16.06.2026, 08:58:49 via Wykop
  • 1
@ciagleloginzajety: ale zmarnowany potencjał. Tuskwa Berlińska miałaby więcej lajków. Bo wiecie, fur deutschland
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • WWA

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.06.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.12.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 21.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking