Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
alter21
alter21

alter21

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1115
  • Znaleziska 1109
  • Mikroblog 6
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11

467

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 14:47:42
  • 186
  • #
    polityka
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 22:39:11 via Wykop
  • 3
@JazzBlurr: Polska bedzie sie dobrze miała bez ukrainy, a ukraina?.

495

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

"Jeśli piłkarz zakrywa usta i mówi coś rasistowskiego, to oczywiście powinien zostać zawieszony. Musimy założyć, że powiedział coś, czego nie powinien był powiedzieć, w przeciwnym razie nie musiałby zakrywać ust" - powiedział szef FIFA.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.06.2026, 15:06:15
  • 139
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 08:34:06 via Wykop
  • 1
@tenziom: powoli ale systematycznie wprowadzają Koreę Północną, niedługo za spojrzenie będzie kara dożywocia, a za brak odpowiedzi 10 lat zsyłki
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 08:36:45 via Wykop
  • 3
@Oooonieee: i po meczy na 50 lat katorgi, oczywiscie bez sadu, po co, przeciez kazdy widzi, że tam cos pomyslał, a myslenie rzecz niebezpieczna przeciez może cos wymyslic
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 11:39:14 via Wykop
  • 0
czytaj ze zrozumieniem, Usa zdestabilizowało Irak , w wyniku zamierzonych działań wojennych (zbrodniczych ) wymordowano (zginęło) ok 300 tys. chrześcijan, to samo w Syrii, która była jak na państwa arabskie bardzo przychylna Kościołowi, chrześcijanie mieli tam dużo wolności, patrz na Liban, państwo uważane w latach 60 za Szwajcarię Bliskiego Wschodu, w jakim stanie jest dzisiaj. itd.. Te liczby z sufitu czy z "obiektywnych" mediów , instytucji tzw. Zachodu. Nie pochwalam żadnego reżimu,

287

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

"Polski prezydent nareszcie odebrał Order Orła Białego sławiącemu nazistów degeneratowi z Kijowa. Myślę, że nie będzie to problemem dla szefa banderowców - będzie więcej miejsca na jego zielonej bluzie na hitlerowski Krzyż Żelazny" - napisał na X były prezydent Rosji, Dimitrij Miedwiediew.

Xvenowski
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 20.06.2026, 10:05:35
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 21:46:46 via Wykop
  • 23
@eko-port-karnowski: dlaczego Ci przykro, Rosja i ukraina to nie nasi przyjaciele
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 21:47:43 via Wykop
  • 13
@luke-mat: jedź do lwowa, odwiedz muzeum szuchewycza, w niedziele znizki
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 10:10:43 via Wykop
  • 3
@uciuuu:hipokryzja pis-u siega kosmosu

720

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: 20.06.2026, 11:58:37
  • 174
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 08:41:43 via Wykop
  • 1
@cyprianos: Iran to suwerenne państwo, to wiekowa Persja z niesamowitym dziedzictwem historycznym
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 08:47:47 via Wykop
  • 3
@herszt_plemienia_Hui: pomyśl, usa najechały suwerenne państwo poniewaz miały taką zachcianke i zabiły tysiace niewinnych ludzi. USA najechały Irak, zginęło wtedy 300 tyś. chrzescijan, POWTÓRZE 300 tysiecy chrzescijan. To jest chore. Piszesz takie bzdury. Pomyśł , gdybys TY tam mieszkał i ni z tego i owego ktoś napadłby na Ciebie , poniewaz prowadzi taka a nie inną politykę i w wyniku naltów , ostrzału itd zginęłaby cała Twoja rodzina, inaczej bys

7

Pojechała z Legnicy do Białegostoku i narzeka na odcinkowe pomiary prędkości

Pojechała z Legnicy do Białegostoku i narzeka na odcinkowe pomiary prędkości

Podróż samochodem z Legnicy do Białegostoku trwa około siedmiu godzin. Dla jednej z kierujących, nomen omen urzędniczki, najbardziej męczącym elementem były... pomiary prędkości

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 20.06.2026, 06:34:19
  • 4
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
alter21
alter21
alter21 przedwczoraj, 08:39:59 via Wykop
  • 1
@vandrash: niedługo wybuduja 5 jezdniową i zrobia ograniczenie na 50 kilometrach do 40 km na godzinę, ile kasy wpadnie, można.

445

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

15-latek był już wielokrotnie zgłaszany za stwarzanie zagrożenia na ulicach. Miarka się przebrała. Czy uważasz że przekraczających prędkość (na czymkolwiek), należało by tak traktować w również w Polsce.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 19.06.2026, 00:21:19
  • 74
  • #
    austria
  • #
    wieden
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    policja
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:25:46 via Wykop
  • -1
@mareksa666: nie wiesz co to wolność, może wspominasz z rozrzewnieniem stare komunistyczne twarze z lat 50 i 60?
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 23:23:25 via Wykop
  • 0
@velmar: tez tak uważam, ale dzisiaj Pan Braun to praktycznie jedyny kandydat, który walczy o Polske i modlic sie aby dobrał sobie WŁASCIWYCH pomocników. Pozdrawiam.

312

Zełenski reaguje na decyzję prezydenta. "Odesłałem order"

Dziś odesłałem order prezydentowi Polski

Kaviar
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 14:36:33
  • 245
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 19:32:40 via Wykop
  • 6
@Hi_Lo_Hi: dodam , wystarczy zamknąć granice i Polska bedzie miała 80% kontraktów na odbudowe ukrainy
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 19:35:01 via Wykop
  • 2
@dbc4razy: a co cie obchodzi ukraina ,mnie tyle co zesłoroczny snieg, Dla mnie wazniejsza jest Persja, która poważam i szanuje. Los ukrainy , jej sprawa, przegra dobrze, wygra dobrze, byleby sie trzymała z daleka od Polski.
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 19:41:04 via Wykop
  • 10
@BoneOO: chyba w twoim, w naszym interesie jest ZARONIENIE PIENIĘDZY na tej wojnie. Ukraina powinna zapłacuć za wszystko i to po cenach komercyjnych. Za kazdym przebywajacym ukraincem w Polsce powinien iść paszport , w którym zapisywano wszelka udzielona pomoc, pózniej po wojnie ukraina musiałaby wszystko zapłacic, nawet za przysłowiowo wydany ołówek ukraincowi w polskiej szkole, nie pisząc o świadczeniach leczniczych.
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 19:43:27 via Wykop
  • 1
@xpear: a co mnie obchodzi ta wojna, ukraina nie istnieje dla mnie jako interesujace mnie państwo,
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 21:59:54 via Wykop
  • 2
@dbc4razy: @dbc4razy jak nam sie opłaca prowadzic z ukraina interesy to robimy, a jak nie to nie i nikomu nic do tego. Nie obawiasz sie banderyzmu, ja TAK, poczytaj co to jest za ideologia i dlaczego powinien byc zakazany tak samo jak komunizm i skrajny f-----m. Ta ideologia, ta forma nacjonalizmu jest dla nas bardzo niebezpieczna .Dlatego reakcja Pana Prezydenta Nawrockiego bardzo słuszna i na miejscu. Teraz musza zezwolić
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 22:06:25 via Wykop
  • 4
@BoneOO: naucz sie historii, Zachód nas zdradził, i za wszystko musieliśmy mu płcić, dziekuję za takich "przyjaciół". Poza tym nic nie ugramy przy odbudowie ukrainy, możę wybudujemy jakis mostek albo naprawimy dach w kilku wsiach, reszte zgarna niemcy i inne zachodnie państwa, w tym usa . Nie bądź naiwny. Obojetnie co nie zrobimy nie nie dostaniemy, chyba ze za darmo będziemy tam coś robić, i wiedz, że nie zdziwiłbym sie.

397

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Rządowy proces konsultacyjny dotyczący przyszłości polskich lasów i gospodarki leśnej ma charakter wyłącznie fasadowy. Decyzje Ministerstwa Klimatu i Środowiska zapadły za zamkniętymi drzwiami alarmuje Koalicja na Rzecz Polskiego Drewna w stanowisku, które przekazano portalowi wGospodarce.pl. Poni

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: 19.06.2026, 15:02:08
  • 50
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
alter21
alter21
alter21 20.06.2026, 19:47:09 via Wykop
  • -1
@sqorvel: a po co cokolwiek w polinie, może nic nie byc i bedzie fajnie pracować na niemca, francuza, itd.

1776

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:05:34 via Wykop
  • 9
@_johnyb_: jeszcze tylko przymusowy wyjazd z Polski niepracujacych ukraińców
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:09:45 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ostatnio afera z banderowskimi laboratoriami broni biologicznej. Miało ich nie byc na ukraine a tu zonk, są całe 40 ośrodków, Putin mówił o tym 4 lata temu i wszysvcy go wysmiewali i co okazało sie to prawdą.. Tak na marginesie uważam Rosje za wrogie nam państwo, ukrainę tez nie zaliczyłbym do przyjaznych nam państw.
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:11:37 via Wykop
  • 6
@m_a_t_e_u_s_z: juz jest kiepsko, Polacy powinni znać historie i wyciagać słuszne wnioski.
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:12:53 via Wykop
  • -2
@laress: duda prezydent , kogo?
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:22:03 via Wykop
  • 1
@tom1988: akurat ludność białoruska to dawne ziemie polskie, przeciez Łukaszenko nie bedzie rzadził zawsze, historycznie Białorusini to najblizszy nam kulturowo naród. Oczywiscie pamietamu II wojne światowa i Białorusinów mordujacych Polakóe cytuje: W okresie od marca 1942 do lipca 1944 roku w kołdyczewskim obozie wymordowano 22 tysiące mężczyzn, kobiet, dzieci, starców różnych zawodów i pochodzenia społecznego, przeważnie narodowości polskiej, w tym ponad 40 księży katolickich. Powyższe ilości pomordowanych podaję za opublikowanym
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 19:33:38 via Wykop
  • 6
@velmar: uwazam , że za wszystkich niepracujacych ukrainców w Polsce, korzystakjących ze szkól, szpitali, transportu, obozów itd powino płacic po cenach KOMERCYJNYCH państwo ukrainskie, dosłownie nawet za jeden ołówek dany ukraincowi, nie wspominajac o broni , tranzycie itd, ale to tylko fantazje, nikt bowiem nie dba o INTERESY Polski, jej interesy sie nie liczą. Tylko Pan Braun jako nowy premier zmieni wszystko, To Polska będzie NAJWAZNIEJSZA inni to będzie tylko

922

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

+ 73000 PLN z ZUS wyrównania emerytury wstecz dla obywatela Ukrainy !!!!

Vahanara888
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 14:32:20
  • 114
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    ukraina
alter21
alter21
alter21 18.06.2026, 20:21:01 via Wykop
  • 6
@kris-komar: to jego problem, ja bym mu nie dał nawet 1 złotówki, to ukrainiec, niech pobiera ukraińskie świadczenia,
alter21
alter21
alter21 18.06.2026, 20:25:23 via Wykop
  • 10
@madero: praktycznie Konfa Pana Brauna to jedyna polska partia, która walczy o INTERESY Polaków i Polski a nie obcych państw.
alter21
alter21
alter21 19.06.2026, 08:09:15 via Wykop
  • 2
pożyjemy zobaczymy, albo będziemy suwerennym państwem albo takim jak teraz. Konfa to wolność, radość z zycia, to normalna rodzina, to wartości to Bóg, honor ,ojczyzna, to Polska, dzisiaj, to państwo przez nikogo nie szanowane, państwo, gdzie ja jako obywatel czuje sie obywatelem II a nawet III kategorii

400

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 226
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
alter21
alter21
alter21 17.06.2026, 20:29:23 via Wykop
  • 7
@razem: oczywiscie trzeba pomagać, ale tylko za pieniadze, zero darmowych dostawa, a ceny za wszystko KOMERCYNE, nie płaca za sprzet, transport TO NIC nie dostają. Oczywiscie państwo ukraińskie powinno zapłacic przynajmniej 50mld eru za darmowe utrzymywanie ukrainców w Polsce. Państwa maja tylko INTERESY , za wszystko powinni zapłacic.
alter21
alter21
alter21 17.06.2026, 20:33:47 via Wykop
  • 2
@Lama1: ja tam jade do Lwowa odwiedzić muzeum Szuchewycza.Troche historii: Cytuję za DO Rzeczy: Wcześniej ukraiński IPN opublikował spot w celu oddania hołdu obrońcom Ukrainy. Pojawiają się w nim zarówno postacie historyczne, jak również współcześni żołnierze walczący z Rosjanami. Na filmie pokazani zostali także Stepan Bandera oraz Roman Szuchewycz – obaj w obecności Matki Bożej.....W latach 1941-1942 Roman Szuchewycz dowodził oddziałami ukraińskimi, które współpracowały z hitlerowskimi Niemcami. Od 1943 r.
alter21
alter21
alter21 17.06.2026, 20:36:11 via Wykop
  • 3
@groznaglizda303: w Iranie ,Persowie mieli stare amerykańskie samoloty i jakoś amerykanie byli bardzo zaniepokojeni ich obecnoscia w wojnie. Te migi są 5 razy lepsze od tych jakie posiadali Persowie.
alter21
alter21
alter21 17.06.2026, 20:36:44 via Wykop
  • 4
@krws: i darmowym serwisem

705

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Machina systemowa ruszyła z pełną mocą, a celem jesteśmy my-wolni, myślący mężczyźni, polskie rodziny i resztki klasy średniej. Właśnie ukazał się obrzydliwy paszkwil wymierzony w nas wszystkich. W rządowej telewizji wyemitowano materiał, w którym w bezczelny i zmanipulowany sposób przedstawiono man

ZolniezMordoru
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 11:10:34
  • 107
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    redpill
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
alter21
alter21
alter21 15.06.2026, 13:35:14 via Wykop
  • -6
@Wypokowyzyg: a wystarczy zagłosować na Pna Brauna i KOnfederację Korony Polskiej. Pan Braun jako premier WSZYSTKO zmieni i wróci, jezeli kiedys była NORMALNOŚĆ , SUWERENNOŚĆ I Polacy obejmą stanowiska.
alter21
alter21
alter21 15.06.2026, 20:08:37 via Wykop
  • 1
@hedeon:krzyknął złodziej ,łapać złodzieja. Dlaczego tylu na tym portalu ludzi z ukrainy, rosji, niemiec, litwy, anglii, gdzie polscy patrioci, dla których Rzeczpospolita to najważniesza sprawa. Dzisiaj ,praktycznie jedynym patriota polskim jest Pan Grzegorz Braun i jedyna polska partia, która dba o interes Polski jest Konfederacja Korony Polskiej. Juz za niedługo doświadczycie napływu imigrantów, szkodliwej zywności z Ameryki Południowej ( w Brazylii 70% Zywności produkowanych jest przez uchodźców z Niemiec, dlatego
alter21
alter21
alter21 16.06.2026, 18:43:25 via Wykop
  • 0
@hedeon: piszesz ze lwowa czy berlina. Dlaczego nie lubisz polskich patriotów. Poczytaj troche historii pisanej przez polskich historyków, nie tych mainstreamowych i dowiesz sie co nieco o polskim patriotyzmie. Być może dla ciebie bohaterami minionych lat byli tacy ludzie jak bierut. i jemu podobni Może zmienisz zdanie , co do Pana Grzegorza Brauna.

805

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Pokaż treści 18+

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Do sieci trafiło nagranie tragicznego wypadku, który spowodował kierowca w Bardzie. Jechał z dużą prędkością.

DriveSpace
z
brd24.pl
dodany: 13.06.2026, 13:58:53
  • 210
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 18:38:19 via Wykop
  • -1
@jutubowy_kot: do Twojej wiadomości, ci tzw. dziadkowie powodują najmniej wypadków, najwięcej młodzi oraz nie doświadczeni kierowcy. Starsi kierowcy jeżdzą powoli i statecznie, co jest wkurzjące ale przewidywalne, gorsi są niepewni, tacy, których zamiaru nie jesteś w stanie przewidzieć. Doświadczony kierowca od razu wie, kto przed nim jedzie. Dodam, że wolę przed soba jeżdzacych szybko i z brawurą niż tzw. kaziów, którzy ledwo co ogarnęli samochód lub, którzy nigdy go nie
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 18:41:55 via Wykop
  • 2
@jan-fifalski: beda bronił starszych kierowców, oni sa najlepszymi i najbardziej doswiadczonymi kierowcami. . Akurat automat to bajka w porównaniu do manuala, dziwie sie, żę podnosisz taki temat.
alter21
alter21
alter21 15.06.2026, 20:14:07 via Wykop
  • 0
@zlotychlopak: Uważam automat za normę, ręczna to juz anachronizm. Wrzucasz tempomat i po zabawie.

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
alter21
alter21
alter21 15.06.2026, 13:50:43 via Wykop
  • 6
@trottta: w końcu jest u siebie i może robic co chce, ja w tym państwie czuje sie obywatelem II a nawet III kategorii i zazdroszcze tej pani , wszystko w tym panstwie nastwione jest na dobrobyt ukrainców i obywateli polskich pochodzenia ukraińskiego.

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
alter21
alter21
alter21 15.06.2026, 13:45:09 via Wykop
  • -1
@mocten: dawno powinni zdelegalizować zagraniczne media w polsce, pisze małą literą, czuje sie w tym "państwie" obywatelem II jak nie III kategorii, jak wygra Pan Grzegorz Braun wtedy dużą, to będzie moja Polska

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
alter21
alter21
alter21 14.06.2026, 17:10:27 via Wykop
  • 6
@ipkis123: dlaczego nienawidzisz ludzi, trochę empatii, może byś poćwiczył
alter21
alter21
alter21 14.06.2026, 17:14:22 via Wykop
  • 0
@mnemonk: jak można zabić marchewkę i nie mieć wyrzutów sumienia .Oglądałeś Potera, jak płakała wyrwana mandragora. Nie ma nic gorszego niż śmierć wyrwanej pietruszki.
alter21
alter21
alter21 14.06.2026, 17:17:31 via Wykop
  • 6
@Logytaze: dlaczego lewactwo na siłe ustawia nam zycie, chcesz komunizmu jedz do Korei Pólnocnej, a od polskich dzieci trzymaj sie z daleka,

518

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 23:13:02 via Wykop
  • 6
@bolorollo: chore prawo

508

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Kontrowersyjna umowa z krajami Ameryki Południowej może zalać unijny rynek setkami milionów kurczaków z Brazylii i Argentyny, które są produkowane nawet o 30 proc. taniej niż u nas. Jakby tego było mało, polscy hodowcy muszą jednocześnie odpierać potężną ofensywę ze strony Ukrainy oraz Chin.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 12.06.2026, 16:30:41
  • 84
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 18:44:08 via Wykop
  • 6
@dziabonq: to NIEMCY wpuszcza, aby całkowicie skolonizować Europe. Dla wiadomości. Prawie 70% produkowanej w Brazylii zywności pochodzi z niemieckich gospodarstw. Niemcy powinny zostać wyrzucone z Unii.

507

Polacy na celowniku po protestach w Southampton. Czy będą kolejne zatrzymania?

Polacy na celowniku po protestach w Southampton. Czy będą kolejne zatrzymania?

Po protestach w związku ze śmiercią Henryego Nowaka, brytyjska policja poszukuje uczestników demonstracji pochodzących z Polski. - Nic nie zrobiłem, ale boję się, że przyjdą po mnie do domu - mówi Polish Express jeden z uczestników.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 10.06.2026, 15:38:35
  • 82
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    prawo
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 15:16:17 via Wykop
  • 0
@itanic: dlaczego polska nie wydali ambasadora angielskiego

769

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 243
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
alter21
alter21
alter21 13.06.2026, 15:14:58 via Wykop
  • 2
@wypok_wypok: norma u lewaków, po i psl
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking