Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wight

Wight

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16862
  • Znaleziska 3693
  • Mikroblog 13169
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 173
Instynkt
Instynkt
30.01.2026, 08:19:13
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 30.01.2026, 09:32:25 via Wykop
  • 7
zmienia ciało nieodwracalnie xD


@MazurskiSmak: tak jest, jak się w-------a bez opamiętania a po ciąży dalej się w-------a z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
damiangrzeli
damiangrzeli
30.01.2026, 03:19:46
  • 203
damiangrzeli

źródło: 1000007199

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 30.01.2026, 09:16:19 via Wykop
  • 5
@freddd: oj pier... wszyscy jakby nigdy podczas kłótni nie dźgnęli kogoś nożem (。◕‿‿◕。) #pdk
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
29.01.2026, 07:41:46
  • 25
Takie dziś oto śniadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PremeditatioMalorum - Takie dziś oto śniadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: sniadanie picca

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 29.01.2026, 09:40:19 via Wykop
  • 1
@PremeditatioMalorum: ładny placuszek
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
28.01.2026, 04:15:57
  • 179
PremeditatioMalorum

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-28 051536

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 28.01.2026, 07:36:52 via Wykop
  • 5
było więcej baobab czyli zielono mi i pucuś, o sklepie osiedlowym


@kannabis: pucuś to jakoś szybko spadł z rowerka a jeszcze było kocham klarę i takie coś co Linda był niańką. Jeszcze z takiego festiwalu spier... to z Czarkiem Pazurą jak babki wyrywał. Hela w opałach, Król przedmieścia, Mamuśki Ale nie zapominajmy, że TVP też robiło sporo bezbeków w stylu Lokatorzy/Sąsiedzi, Palce lizać z kowalewskim, Święta Wojna z Bercikiem, Bulionerzy
  • Odpowiedz
Wight
Wight 28.01.2026, 13:59:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
28.01.2026, 06:35:55
  • 22
to nie będzie dobry dzień
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 28.01.2026, 07:56:27 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ne ne ne ne ne ne doby ne dobry
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
28.01.2026, 05:19:57
  • 602
Mega_Smieszek

źródło: 1000014969

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 28.01.2026, 07:55:42 via Wykop
  • 11
@Mega_Smieszek: Najbardziej lubię jak dzwonią z banku pytają czy to ja i proszą o podanie peselu albo daty urodzenia w celu weryfikacji. Ale przecież to wy dzwonicie. W sumie to już od dawna nie dzwonią bo jak skończył mi się kredyt to wywaliłem zgody marketingowe. Wcześniej musiałem mieć bo oprocentowanie było niższe.
  • Odpowiedz

4

He-Man: Masters of The Universe Trailer

He-Man: Masters of The Universe Trailer

Na potęge posępnego czerepu, mocy przybywaj!

kilimanjaro
z
youtube.com
dodany: 22.01.2026, 18:18:35
  • 7
  • #
    film
  • #
    ciekawostki
  • #
    gimbynieznajo
Wight
Wight 23.01.2026, 14:21:18 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiszczJoda
MiszczJoda
22.01.2026, 17:31:43
  • 1480
Mirabelki i Mireczki, wypijmy za tych, którzy już z nami nie śmieszkują (╯︵╰,)

Dzisiaj mija 10 lat od pamiętnej akcji gdy leżący w izolatce na oddziale transplantologii @gnida84 poprosił na Mirko o kartę SIM z dostawą do szpitala.

Na pomoc ruszyli @QBA__ i @KredaFreda, którzy jechali na wykop party do Poznania i akurat mieli przesiadkę w #katowice i jednonogi ja na półrocznej
MiszczJoda - Mirabelki i Mireczki, wypijmy za tych, którzy już z nami nie śmieszkują ...

źródło: 1000085604

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 23.01.2026, 13:48:16 via Wykop
  • 1
@MiszczJoda: Pamiętam akcję i późniejsze info, że Gnida nie dał rady, akurat sobota wielkanocna była. Gościa nie znałem osobiście a zawsze się przykro robi, młodego chłopa zabrało. Ogólnie to już sporo mirków i mirabelek takie pokręcone choróbska zabrały i to ludzie w moim wieku i młodsi. Niedawno też na jakimś nowotworowym tagu czytałem info, że mirabelkę zmiotło z planszy.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
23.01.2026, 06:27:48
  • 896
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 23.01.2026, 08:51:05 via Wykop
  • 5
@Afrobiker: Ja tak od zeszłego weekendu gram w Wasteland 3. No wracam po pracy, poogarniam co mam do ogarnięcia i jedziemy....
Wracam, ogarniam, skończę o już po 21. To nie ma co zaczynać bo bym się wciągnął a może lepiej się wcześniej spać położę. Ale jutro po robocie to już na bank sobie pogram. I dzisiaj mamy już piątek a ja gry nie odpaliłem nawet. :) A miałem ambitne plany,
  • Odpowiedz

1387

Kazimierz Marcinkiewicz nie musi już płacić alimentów

Kazimierz Marcinkiewicz nie musi już płacić alimentów

Sąd przychylił się do jego wniosku i zwolnił go z dalszego obowiązku alimentacyjnego. 20 stycznia 2026 r. wyrok ten się uprawomocnił. Były premier nie kryje swojej radości, a przy okazji przeprasza za lata poniewierki w sądach.

Gandalf_bialy
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 21.01.2026, 08:47:53
  • 239
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    logikarozowychpaskow
Wight
Wight 22.01.2026, 07:33:24 via Wykop
  • 1
gdyby go nie brał, tematu alimentów by nie było


@Speedy: czekaj, czekaj, spokojnie. Coś przebąkują już na temat rejestracji związków nieformalnych, gdzie jak mieszkasz sobie z kimś bez ślubu to po jakimś czasie tak jakbyście mieli ślub i ma wchodzić współwłasność etc. ma się to dziać automatycznie. O ile w niektórych aspektach może być to spoko rozwiązanie to w innych tragedia. Bierzesz sobie lalunie, nic jej nie obiecujesz, zwyczajnie masz
Wight
Wight 23.01.2026, 07:46:28 via Wykop
  • 1
@Speedy: Skończy się tak, że faceci nie będą chcieli ani się żenić, ani mieszkać z kobietami. Wpłynie to jeszcze bardziej negatywnie na sytuacje demograficzną.

14

Firmy widzą problem w klientach, nie w sobie

Firmy widzą problem w klientach, nie w sobie

Agresja wobec pracowników call center - czyżby już ludzie mieli dość nabijania w butelkę i olewania ich? Ale problemem są klienci rzecz jasna...

kotas_przesmiewca
z
biznes.newseria.pl
dodany: 21.01.2026, 08:26:33
  • 8
  • #
    callcenter
  • #
    telemarketing
  • #
    korpo
Wight
Wight 22.01.2026, 09:23:48 via Wykop
  • 1
trafić na supporcie (Dell)


@cabis: aż dostałem flasbacków z wietnamu znaczy z rozmowy z HP. Mam ich zajebiste słuchawki w robocie, na BT ciągle gubi połączenie albo moje słuchawki paruje z komputerem kolegi. Jak korzystam z dedykowanego dongla to mi ucina pierwszą sekundę dźwięku. W dłuższych materiałach nie stanowi to problemu, ale puść sobie z google translate czy jakiegoś etutora wymowę jakiegoś pojedynczego słowa.Hindus problemu nie rozwiązał.

1047

Chcesz oddać kilka szmat w PSZOK? Podaj PESEL

Chcesz oddać kilka szmat w PSZOK? Podaj PESEL

Nie oddasz kilku kilogramów tekstyliów do miejskiego PSZOK, jeśli nie podasz numeru PESEL. W wielu miastach to dotyczy zarówno mieszkańca z odrobina śmieci, jak i "śmieciowego hurtownika". Legalny absurd.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 21.01.2026, 09:55:05
  • 324
  • #
    pszok
  • #
    smieci
  • #
    odpady
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
Wight
Wight 22.01.2026, 09:17:10 via Wykop
  • 1
Pszok w Lublinie jest na ulicy Metalurgicznej, to takie zadupie, gdzie bez samochodu nawet nie ma co się fatygować. Warto liczyć się też z zerwaniem zawieszenia po drodze. Przynajmniej godziny otwarcia są w miarę ok bo do 18. Ale nie wiem kto tam się fatyguje z kilkoma koszulkami czy parą majtek. Kolejnego kubła w w prlowskim bloku też raczej nikt nie montuje.

Ja drę stare ubrania na szmaty, czyszczę tym podłogi, kibel,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jmuhha
jmuhha
21.01.2026, 07:11:51
  • 1
co byscie tu zmienili
jmuhha - co byscie tu zmienili

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 21.01.2026, 10:49:11 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Albo kanapę przysunął do TV albo większy TV dał.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
21.01.2026, 02:09:59
  • 189
Na tego redita to też mnie się nie chce dodawać, tam też boty. Po prostu zostałem sam w tym internecie bo reszta boty i to jeszcze pasywne
wfyokyga - Na tego redita to też mnie się nie chce dodawać, tam też boty. Po prostu z...

źródło: temp_file5521049661682420054

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 21.01.2026, 10:31:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
21.01.2026, 05:29:03
  • 49
Zadzwońcie dzisiaj do swojej babci. To zwykły gest, który dla was potrwa pięć minut, a dla niej potrafi być najważniejszym momentem całego dnia.
#dzienbabci #rodzina #czujesiedobrzeczlowiek
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 21.01.2026, 10:14:19 via Wykop
  • 1
@Wojciech_Skupien: Babcia jest w proszku, także nie muszę dzwonić. Na wiosnę przejdę się po grobach trochę uprzątnąć.
  • Odpowiedz
Konrad2114
Konrad2114
21.01.2026, 04:33:41
  • 12
trochę sporo tego
Konrad2114 - trochę sporo tego

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 21.01.2026, 10:12:24 via Wykop
  • 0
@rsrvo618: Ja się kiedyś na spokojnie zabrałem za przeglądanie. Najpierw zrzuciłem wszystko na kompa i co jakiś czas zbierałem zdjęcia w katalogi wg wydarzenia. Potem przeglądałem i co się nie nadawało to do śmieci. Matko bosko 1/3 poszła w śmieć i miejsca się zwolniło od cholery.
  • Odpowiedz

434

Kolejny sukces polityki Trumpa. Chiński eksport wystrzelił i bije rekordy

Kolejny sukces polityki Trumpa. Chiński eksport wystrzelił i bije rekordy

Chiński eksport w grudniu wzrósł o 6,6 proc. rok do roku, wyraźnie przewyższając oczekiwania analityków, którzy spodziewali się wzrostu na poziomie 3 proc. Dane celne pokazują również przyspieszenie wobec listopada, gdy wysyłki zagraniczne zwiększyły się o 5,9 proc. Pozytywnie zaskoczył także impor

sub_zero_1
z
money.pl
dodany: 20.01.2026, 13:17:03
  • 147
  • #
    chiny
  • #
    eksport
  • #
    handel
  • #
    ekonomia
  • #
    sankcje
  • #
    polityka
Wight
Wight 21.01.2026, 10:10:03 via Wykop
  • -1
@Aleale2: kurevsko nedobre novinky
Larsberg
Larsberg
16.01.2026, 16:01:37
  • 5
Przeszłem na słuchawki bezprzewodowe i powiem wam że... no nie ma już powrotu do kabla.

Z politkowaniem czytam teraz debaty ludzi na specjalistycznych forach audio o jakości kabla, mocy zewnętrznych wzmacniaczy, formatach bezstratnych itp.

Zakładam słuchawki na łeb, puszczam muzykę i w dupie mam jaki jest bitrate, jaki jest kodek itp.
Po prostu cieszę się muzyką, filmem, grą i brzmieniem tych słuchawek nie będąc uwiazanym żadnym ciążącym łańcuchem do urządzenia (
Larsberg - Przeszłem na słuchawki bezprzewodowe i powiem wam że... no nie ma już powr...

źródło: game-image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 19.01.2026, 08:20:31 via Wykop
  • 0
@Larsberg: W robocie mam poj... słuchawki, które na donglu gubią pierwszą sekundę nagrań.
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
19.01.2026, 06:32:17
  • 745
Zimne ptasie nóżki. Patrząc na płetwiaste łapy kaczek czy cienkie nóżki wróbla, czasem aż trudno uwierzyć, że ptaki są w stanie pływać w lodowato zimnej wodzie, dreptać po lodzie lub śniegu czy siedzieć na ośnieżonych gałęziach, nie nabawiając się przy tym odmrożeń. Zdawałoby się, że pozbawione piór części ich nóg powinny być wyjątkowo wrażliwe na zimno.

Przyroda wyposażyła jednak ptasie nóżki w pewne cechy, które sprawiają, że zima im nie straszna. W
Apaturia - Zimne ptasie nóżki. Patrząc na płetwiaste łapy kaczek czy cienkie nóżki wr...

źródło: Fot. Sandra Lansue

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 19.01.2026, 08:15:05 via Wykop
  • 3
@Apaturia: Wielokrotnie zastanawiałem się czy im w nóżki nie zimno, bo tułów w piórach a nóżki takie gołe i cieniutkie jak patyczki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking