No jak ktoś z #lublin ma stulejkę i pernamenty #twnogf lub #twonbf to jest coś w sam raz dla niego.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150112%2FLUBLIN%2F150119938
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150112%2FLUBLIN%2F150119938




Komentarz usunięty przez autora