Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bielawski

Bielawski

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7997
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 7979
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
LamajHarma
LamajHarma
8 godz. i 53 min temu
  • 2
Widzę, że tutaj większość osób nie ogarnęło który z braci Gikiewicz komentuje xD
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 8 godz. i 48 min temu via Android
  • 3
@LamajHarma: jakby to jakas różnica była xD obaj równie w----i*jący
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
9 godz. i 43 min temu
  • 15
#mecz z cyklu: "zawsze miałem łeb do interesów"
quaz2020 - #mecz z cyklu: "zawsze miałem łeb do interesów"

źródło: temp_file8354388344129669483

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 9 godz. i 37 min temu via Android
  • 1
@domp12: @quaz2020 przeciez chłop napisał, ze byl w strefie kibica która jest darmowa. Dobrze napisał, ze wokół wszędzie są telebimy więc co za roznica czy obejrzy na miejscu czy w kolejce po kole.
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 9 godz. i 15 min temu via Android
  • 1
@bihu: Nie wszedl na mecz na stadion z biletem. Napisał na początku "stałem po kolke W STREFIE KIBICA"

Strefy kibica sa na mundialu bezpłatne, warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, a same miejsca są ograniczone (kto pierwszy ten lepszy). W Nowym Jorku strefa kibica byla np. na kortach US Open i normalnie miałeś telebim na środku i wokół na trybunach miejsca siedzące. Co prawda z tego co wiem niektórzy hurtem rezerwowali
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 13 godz. i 7 min temu
  • 6
#mecz XDDD ale kompromitacja spella
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abcdefghijklmn8
abcdefghijklmn8
abcdefghijklmn8
13 godz. i 50 min temu
  • 0
#mecz Dwa pytania.

Hiszpania gra aż tak fatalnie, ze nie może nic strzelić Cape Verde?
Co Gavi robi na skrzydle? (przynajmniej via flashscore)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 13 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@KebabZostrymSosem: Gavi na boisku w meczu mistrzostw swiata to jednak jest ogólnie spora anomalia
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 13 godz. i 39 min temu via Android
  • 0
@KebabZostrymSosem: ale tam jest komu biegać w pomocy bo jest Rodri, Pedri i Ruiz - zawsze ktos tam zabezpiecza tyły a Capo Verde wychodzi z akcja raz na 5 minut. Tam nie ma komu wejsc w pole karne dryblingiem. Niech DLF wrzuca jakies sensowne skrzydlo bo strzałami z 25 metrow to tego meczu nie przepchną.
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
13 godz. i 57 min temu
  • 7
Uważam, że po ogłoszeniu pewnego transferu Marca Cucurellę powinno się wykluczyć z reprezentacji Hiszpanii. Barcelona gra piękną piłkę i bardzo dużo się na nich opiera w tej reprezentacji, więc muszą się czuć dobrze ;] a na pewno nie mogą się czuć dobrze jak jakiś madryciorz jest w szatni #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 13 godz. i 53 min temu via Android
  • 1
@Kostor95: Ferran Torres po pechowo przegranym 0:1 meczu z zawsze grozną bezludna wyspą :

"Wykorzystałbym te sytuacje, znacie mnie, ale jak mam strzelać kiedy obok mnie biega marc cucurella pilkarz Realu Madryt?"
  • Odpowiedz
Luki9305
Luki9305
Luki9305
14 godz. i 13 min temu
  • 0
Zaraz Barcelona wejdzie do składu i ugrają mecz, ale wstyd ładny. Przy takim potencjale grać taki piach.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 14 godz. i 9 min temu via Android
  • 0
@Luki9305: mam dla ciebie zle wieści, ta twoja Barcelona juz gra i robi poki co pod siebie przed 40 latkiem na bramce co trochę gra w pilke a trochę kosi ludziom trawniki
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 14 godz. i 24 min temu
  • 2
#mecz ten ferran Torres to taki przyglup że szok
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
14 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Bielawski: miał sezon życia w którym prześcignął emeryta Lewego w la lidze. Jeszcze się na nim przejadą w tej Barcelonie jak będzie miał niespodziewany zjazd formy od nowego sezonu.
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 20:57:45
  • 11
#realmadryt #mecz

De La Fuente na jutrzejszej konferencji :

"Cucurella? Musieliśmy go odesłać do domu, w ostatniej chwili zdecydowałem że dowołanie otrzyma Alejandro Balde" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bielawski - #realmadryt #mecz

De La Fuente na jutrzejszej konferencji : 

"Cucurella...

źródło: 1000008117

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski
Autor
20 godz. i 25 min temu via Android
  • 0
@angelofdeath007: raczej mądry człowiek, pograł 6 minut u bordowych kataloncow i uznal ze to o 6 minut za duzo xD
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
przedwczoraj, 20:39:39
  • 5
A tego kto pamięta
#mecz
Tortcebulowy - A tego kto pamięta 
#mecz

źródło: 2074

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 20:41:51 via Android
  • 0
@Tortcebulowy: Seedorf, Davids, bracia De Boer, Cocu, Kluivert, Staam, Van Bronkhoorst, Van der Saar, Van Nisterlooy - i w dodatku te cudowne koszulki, to były czasy..
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 20:33:11
  • 3
#mecz do wszystkich od "nudny ten mecz". Czego się spodziewaliście?
Bielawski - #mecz do wszystkich od "nudny ten mecz". Czego się spodziewaliście?

źródło: 1000008112

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bela022
Bela022
przedwczoraj, 20:34:27 via Wykop
  • 0
@Bielawski: Czesiu ball
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 19:26:41
  • 2
#mecz jaki randomowy japończyk przychodzi wam pierwszy do glowy? Ode mnie Daiki Ito
Bielawski - #mecz jaki randomowy japończyk przychodzi wam pierwszy do glowy? Ode mnie...

źródło: 1000008111

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
przedwczoraj, 19:28:31 via Wykop
  • 2
@Bielawski: krążownik yamato
  • Odpowiedz
worek-majesa
worek-majesa
przedwczoraj, 19:34:08 via Wykop
  • 4
@Bielawski: pan Miyagi
worek-majesa - @Bielawski: pan Miyagi

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 18:43:39
  • 13
#mecz Co ten Borek gada, że Niemcy są od gola od rekordu? A 8:0 z Arabią Saudyjska w 2002?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jimmy-kimmy
jimmy-kimmy
jimmy-kimmy
przedwczoraj, 18:44:32 via Wykop
  • 4
@Bielawski: najlepsze że sam wspomniał o tym meczu z Arabią wcześniej xD ale to było przed 0.7 na dwóch
  • Odpowiedz
kontra12
kontra12
kontra12
przedwczoraj, 18:11:41
  • 1
#mecz Niemcy się cieszą jakby wygrali co najmniej finał a grają z jedną gorszych drużyn xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski przedwczoraj, 18:17:14 via Android
  • 0
@kontra12: a co mają płakać? Jakby po golu wszyscy mieli glowy w dół i szli od razu na swoją połowę to wykopki by sie zesrały, że brak szacunku do rywala xD
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 13.06.2026, 22:39:20
  • 18
#mecz
Bielawski - #mecz

źródło: 1000008104

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
13.06.2026, 22:39:51 via Wykop
  • 4
Nie
  • Odpowiedz
red7000
red7000
13.06.2026, 22:40:17 via iOS
  • 3
@Bielawski:
red7000 - @Bielawski:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
13.06.2026, 17:54:47
  • 4
#tenis W sumie czemu taka Raducanu ma nie wygrać Wimbledonu? Formę ma. Gra u siebie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 13.06.2026, 17:58:18 via Android
  • 4
@mamracjewieszotym: bo jest słaba, a to jej ledwie 3 final rangi wta w życiu a w tourze jest juz 6 rok. Mam nadzieję, ze pomogłem, Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
09.06.2026, 19:15:25
  • 1
xDDD

#realmadryt #transfery #mecz
josedra52 - xDDD

#realmadryt #transfery #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 09.06.2026, 19:27:22 via Android
  • 5
@josedra52: ależ tam się dowcip wyostrzył. Ciekawe czy będzie im do śmiechu jak Alvarez wróci po mundialu i będzie chciał zawijać z tego grajdołka.
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 09.06.2026, 10:52:53
  • 3
#tenis serio polsat nie transmituje żadnego turnieju na grassie teraz? Hubi i Majchrzak grają, w Boss open Kyrgios vs Moutet - potencjal na dobry cyrk a tu nic.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski
Autor
09.06.2026, 11:05:53 via Android
  • 0
@Jasak: akurat do WTA prawa ma canal+ i z tego co widzę transmituja turnieje
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski 06.06.2026, 14:23:59
  • 0
#tenis ale Andrejewa na tym szlemie spory postep w sferze mentalnej. Od zawsze tam były wielkie umiejętności ale zazwyczaj to bylo granie sila razy ramię i niech sie dzieje wola nieba i dużo frustracji. A z Kostjuk i dzis duzo cierpliwości i opanowania jak typowy baseliner - a na maczce to naprawdę istotna kwestia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 06.06.2026, 14:16:50
  • 236
#tenis #mecz ale podejdź do tej siatki maja, wejdz pod tom piłke, agresywniej, poszukaj kiwki, dropszota. Tu brakuje jak to mawiał jup hejkens antizipieren.
Bielawski - #tenis #mecz ale podejdź do tej siatki maja, wejdz pod tom piłke, agresyw...

źródło: 1000007996

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
06.06.2026, 14:17:35 via Android
  • 65
@Bielawski: ale weź odegraj podaniem diagonalnym, uplastycznij trochę sytuację, zagraj do tyłu
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
06.06.2026, 16:31:26 via Android
  • 6
@tomwick55: dobre xd
  • Odpowiedz
maly__burmistrz
maly__burmistrz
06.06.2026, 14:09:05
  • 6
Przy takich podmuchach wiatru granie przy otwartym dachu to jest jakiś absurd #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski 06.06.2026, 14:10:54 via Android
  • 1
@maly__burmistrz: nie, bo wiatr wieje jednakowo obu zawodniczkom, a jedna ze składowych kunsztu tenisowego to adaptacja do warunków na korcie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.09.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.12.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking