Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tokko
Tokko

Tokko

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5967
  • Znaleziska 548
  • Mikroblog 5419
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
vieniasn
vieniasn
01.05.2026, 11:06:21
  • 397
super że moja aplikacja do klikania otwórz skrytkę stanie się ogromnym kombajnem barachła ja wielki fan rozwiązań ai wszędzie
vieniasn - super że moja aplikacja do klikania otwórz skrytkę stanie się ogromnym kom...

źródło: 1000054110

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 01.05.2026, 13:20:48 via Wykop
  • 3
@Vampire007:

myślę że oto im chodzi aby uniezależnić ludzi od czatu AI ostatnio anthropic ma już wtyczkę wszędzie, nawet w powerpoincie i na filmiku pokazywali że zaznaczają obiekt tekstowy i piszą claudowi skróć i powiększ ten tekst i faktycznie coś tam skrócił i powiększył, mimo iż na górze są opcje zwiększania i zmniejszania tekstu, taki prompt claudem 4.7 to z dolar... , czyli za dekadę będziemy mieć pokolenie które bez
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 01.05.2026, 13:22:14 via Wykop
  • 1
@Simfecstio:

oni kombinują jak mogą bo allegro ich w-----e z rynku.


Jak allegro ma ich w-----c z rynku? Przecież jeden to kurier a drugi to platforma sprzedażowa
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 01.05.2026, 14:26:12 via Wykop
  • 1
@megawatt: w sensie że allegro ma jakieś chore udziały w ilości przesyłek transportowanych przez InPost? Ile to?
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 01.05.2026, 15:27:14 via Wykop
  • 1
@megawatt: o c--j faktycznie sporo. Ale myślę że teraz pewnie jest mniej od kiedy to InPost stał się tak popularny
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 01.05.2026, 19:09:03 via Wykop
  • 0
Platforma z własnymi paczkomatami, a jest ich coraz więcej i są całkiem niezłe, nie gorsze niż te z Inpostu. Sam coraz częściej zamawiam z Allegro One, bo mam te paczkomaty różni u mnie jakieś 50m, a skoro działają tak samo, to po co mam łazić dalej?


@kolejne_juz_konto: Ja się pytam, bo zwyczajnie nie na bieżąco jestem. Ostatni raz paczkę w Polsce odbierałem dekadę temu xD
  • Odpowiedz

648

Niemcy ostrzegają przed USA: Microsoft, Amazon i Google to zagrożenie dla Europy

Niemcy ostrzegają przed USA: Microsoft, Amazon i Google to zagrożenie dla Europy

Zależność Europy od amerykańskich gigantów technologicznych zaczyna być traktowana jako problem bezpieczeństwa państwa. W USA prawo działa jak w Chinach, władza może żądać dostępu do informacji. Ogromna część europejskich danych znajduje się pod kontrolą firm spoza UE, nawet jeśli serwery są w UE.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 12:08:26
  • 113
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
Tokko
Tokko
Tokko 29.04.2026, 19:01:21 via Wykop
  • -6
Niemcy doprowadzili Europę do upadku już kilka razy na różne sposoby.

...

Pora zacząć słuchać krajów które ostrzegały przed ich złymi pomysłami.


@Wincyjpracydoobra: A tym krajem ma być Polska, która doprowadziła sama siebie do ruiny wielokrotnie, ale za to nigdy do dobrobytu? xDDDD
Tokko
Tokko
Tokko 29.04.2026, 19:09:59 via Wykop
  • -1
ahhhh jaka biedna ta nasza klasa polityczna jest od dekad. Tak dobrze rządzą, tak bezinteresownie, tak dobrze dbają o interesy naszego państwa i Polaków tylko to wredne, zaściankowe społeczeństwo nie dorosło do poważnego państwa.


@malkontent: Klasa polityczna w demokracji jest ZAWSZE odbiciem społeczeństwa

Śmieszne jest to, że Polaczki nie mają problemu, by na każdym kroku krzyczeć na głos, że Niemcy nie były ofiarą Hitlera i to oni ponoszą za jego
Tokko - > ahhhh jaka biedna ta nasza klasa polityczna jest od dekad. Tak dobrze rządz...

źródło: 1*a6g9cDNFMV0gDcn-1F35qA

Pobierz
Tokko
Tokko
Tokko 29.04.2026, 19:19:04 via Wykop
  • 0
@malkontent:

przecież u nas chyba wszystkie partie to przedstawiciele obcych agentur. Nie pisz takich głupot bo szkodzisz nam wszystkim.


Jakie to proste, wystarczy powiedzieć, że c--j, agentura i pstryk, znowu można udawać, jaki to naród wspaniały, a politycy źli xDDD

Czyli co, ponad 30 lat naród sobie wybiera cudzą agenturę i to nie wina narodu? xDDD
Tokko
Tokko
Tokko 29.04.2026, 19:26:42 via Wykop
  • -1
nie ma żadnego wyboru. Na ekspozycji w sklepie masz tylko do wyboru pomagdalenkowy układ.


@malkontent:
Tokko - > nie ma żadnego wyboru. Na ekspozycji w sklepie masz tylko do wyboru pomagda...

źródło: 1000_F_138348497_dQ4WRmsYJVtjI097Eb7BYKBDt1ORv9cP

Pobierz
Ukiss
Ukiss
29.04.2026, 15:13:47
  • 37
Województwo mazowieckie jest większe od Belgii.

Powierzchnia woj. mazowieckiego: 35,6 tys. km²
Powierzchnia Belgii: 30,7 tys. km²

Więcej moich ciekawostek: #losoweciekawostki
Ukiss - Województwo mazowieckie jest większe od Belgii.

Powierzchnia woj. mazowiecki...

źródło: Województwo mazowieckie jest większe od Belgii

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 29.04.2026, 16:47:21 via Wykop
  • 1
@M4rcinS:

Ale większa niż 15 województw.


Nie no tyle to
  • Odpowiedz

1238

AMA - Tomasz Miller - fizyka, matematyka, wszechświat

AMA - Tomasz Miller - fizyka, matematyka, wszechświat

Cześć! Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ. Zapraszam na AMA!

tomaszmiller
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 15:53:38
  • 363
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 20:03:28 via Wykop
  • 0
jako matematyczny asystent te obecne LLM-y są już naprawdę niesamowicie przydatne!


@tomaszmiller:A w jaki dokładnie sposób wygląda to zastosowanie? Bo ja ich używam jedynie jako narzędzie zastępujące mi inną osobę, która sprawdza moją pracę i wyszukuje ewentualne luki i błędy, a każde inne zastosowanie prowadzi jedynie do większego marnowania czasu niż gdybym robił to sam. Zastanawiam się, że może problem leży we mnie i powinienem poszukać nowych sposobów, by z

696

Bloki z wielkiej płyty się nie zawalą. Nie słuchajcie tego straszenia

Bloki z wielkiej płyty się nie zawalą. Nie słuchajcie tego straszenia

O blokach z wielkiej płyty mówi się od dawna praktycznie tylko i wyłącznie w kontekście ich żywotności. Czasami jednak m

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 28.04.2026, 09:53:47
  • 239
  • #
    polska
  • #
    wielkaplyta
  • #
    bloki
  • #
    budownictwo
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 18:04:34 via Wykop
  • -26
@zagubionychromosom: Pieprzenie o końcu wielkiej płyty to, jak już powiedziałem, tylko pieprzenie, ale proszę cię, ten argument, że w Prypeci stoją, więc i u nas będą stały, to za głupi nawet dla pijanego wujka na wigilii. Jakby one chociaż wszystkie z jednej fabryki szły, to może jeszcze, ale w rzeczywistości każdy jeden blok to oddzielny przypadek do zbadania
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 18:55:24 via Wykop
  • 3
"Jakby one chociaż wszystkie z jednej fabryki szły, to może jeszcze, ale w rzeczywistości każdy jeden blok to oddzielny przypadek do zbadania" - sorry, ale p--------z. Cały pic polegał na tym, że w danym mieście była jedna fabryka wielkiej płyty i w jednym mieście, w zależności od roku, to wszystkie są takie same - tzn trochę c-----e, trochę krzywe, ale jeśli chodzi o wibrowany żelbet @zagubionychromosom, to każdy desperat z
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 19:25:43 via Wykop
  • -19
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Ale kto tu mówi o zawalaniu? Do tego bo zamordować ludzi nie potrzeba zawalenia się całego bloku wystarczy jeden kawałek co odpadnie a przy zle złożonych płytach w blokach o które nikt nie dba ściany regularnie pękają a balkony to potrafią się zawalać nawet i w tych dobrze złożonych jak nikt ich nie sprawdza.

Ale widzę że wypopki już wydały wniosek: „w prypeci nikt ich nie rusza i stoją
Tokko - @mlotektouniwersalna_odpowiedz: Ale kto tu mówi o zawalaniu? Do tego bo zamor...

źródło: IMG_7961

Pobierz
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 19:36:08 via Wykop
  • -22
Gdzie masz te masowo pękające balkony?


@zagubionychromosom: A gdzie ja mówię o masowo pękających balkonach? No k---a, k-----a mnie weźmie z wami, bałwany, nie potrafiące czytać.

398

Wpłacili 5,5 mln zł na zbiórkę Łatwoganga, a teraz przygląda im się prokuratura

Wpłacili 5,5 mln zł na zbiórkę Łatwoganga, a teraz przygląda im się prokuratura

Prokuratura Regionalna w Warszawie weryfikuje medialne doniesienia dotyczące firmy ZEN.COM. Ludzie są oburzeni, ale chodzi o rzekomą współpracę z nielegalnymi kasynami.

Edonik
z
bankier.pl
dodany: 27.04.2026, 18:45:58
  • 105
  • #
    zen
  • #
    latwogang
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 15:50:01 via Wykop
  • 7
- 24 kwietnia pojawiają się pierwsze doniesienia o rzekomo nielegalnej działalności „pseudopolskiej” litewskiej firmy fintech z byłym prezydentem Polski w radzie nadzorczej

- 27 kwietnia dowiadujemy się, że prokuratura zapowiada, że się przyjrzy medialnym doniesieniom

- Również 27 kwietnia firma ta przelewa rekordowe kilka milionów na głośną internetową zbiórkę i robi wokół siebie hałas

-
Tokko - - 24 kwietnia pojawiają się pierwsze doniesienia o rzekomo nielegalnej działa...

źródło: charity-in-nutshell-v0-y6n9qc4nf3t61

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

beriam
beriam
28.04.2026, 07:17:25
  • 435
Nawet wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)

#humorobrazkowy
#heheszki
#sztucznainteligencja
beriam - Nawet wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)

#humorobrazkowy
#heheszki
#sztucznainteligencja

źródło: 5679

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 13:09:45 via Wykop
  • 1
@kipowrot:

co tu jest AI niby? Że na strusia jedzie? Kto nigdy na strusiu nie jechał niech rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oglądanie Hugo za dzieciństwa tak mi wyprało mózg że na początku nawet się nie zorientowałem jak abusurdalene jest to zdjęcie xD
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
28.04.2026, 09:50:06
  • 434
Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zamiast na chodniku/drodze rowerowej.
Niektórzy ludzie się gotują do czerwoności, że auto zaparkował na jezdni i uwaga uwaga... UTRUDNIA RUCH xD
#konfitura #samochodoza #parkowanie #bekazpodludzi
kaczoor - Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zam...

źródło: temp_file8873619888489636185

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 11:07:19 via Wykop
  • 2
@looznagooma:

Nie wiem, wiem tylko ze teraz stoi nieprawidlowo wiec oburzenie sie jest sluszne.


Ale oburzenie jest o co innego xD

Jak ludzie się będą oburzać że ktoś kogoś zamordował a wcale tego nie zrobił to też napiszesz że oburzenie jest słuszne bo ukradł batonik ze sklepu więc jest winny ? XDD
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 11:15:05 via Wykop
  • 0
@looznagooma: to jest idealne porównanie bo zarówno w jednym jak i w drugim przypadku faktyczne przewinienie ma równe zero wspólnego z powodem oburzenia

Ale proszę Ciebie bardzo jak uważasz że to złe porównanie to powiedz co się w nim nie zgadza
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 11:41:57 via Wykop
  • 1
@looznagooma:

oburzenie na to ze samochod jest zaparkowany przy ulicy i fakt ze samochód jest tam zaparkowany nielegalnie nie maja ze sobą nic wspólnego?


Brawo właśnie sam to
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.04.2026, 22:20:41
  • 173
Giga włoskie j---a bunga Bunga🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🤣🤣🤣🤣
wfyokyga - Giga włoskie j---a bunga Bunga🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🤣🤣🤣🤣

źródło: temp_file7018242419820266464

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 22.04.2026, 23:05:47 via Wykop
  • 12
mordo w paryżu jest popełnianych więcej przestępstw niż w całej Polsce x


@tyrytyty: Źródło to instytut danych z d--y

Ewentualnie losowy obrazek z gównianego grafika, co ci przeleciał na
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 22.04.2026, 23:17:43 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 22.04.2026, 23:28:23 via Wykop
  • 4
@alaskan_pipeline:

rochę świata zwiedziłeś. Ja poznałem tylko jedno państwo od tej strony, kilka innych tylko czysto turystycznie. Ale w takich Niemczech czy to duże miasto czy miasteczko to chodziły bandy ciapanych wyrostków i zaczepiali ludzi. Bezpiecznie czułem się tylko na wsiach.

I ciekawe na ile te statystyki są miarodajne. Z tego co wyczytałem to Niemcy mają inną klasyfikację przestepstw i to tłumaczy różnicę, ale skala poraża.


MMMMMM #urojeniaprawakoidalne
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 22.04.2026, 23:39:21 via Wykop
  • 4
oraz statystyki też pewnie wygenerowane xD


@alaskan_pipeline: Typie, dokładnie k---a, to zrobiłeś... wygenerowałeś statystykę w ChatGPT XDDDD

rodzina i znajomi którzy tam żyją na codzien i mi opowiadają jak im się
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 22.04.2026, 23:57:35 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 00:01:27 via Wykop
  • 0
nie chce Ci psuć zabawy ale chat gpt nie generuje sam danych tylko przegląda wyniki z Google i podaje streszczenie xD


@alaskan_pipeline: Nie chcę ci psuć zabawy, ale to właśnie powód, dla którego mu się to regularnie p------i i plecie głupoty. Ty wierzysz we wszystko co znajdziesz w internecie?

Na szybko znalazłem dane z 2024, BKA to raczej poważna instytucja

Na samym dole masz plik xls
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 01:01:57 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 01:43:57 via Wykop
  • 8
@alaskan_pipeline: xDDDDDDD świetne k---a świetne

Najpierw w----c wymyślone statystki bez źródła z chatgp

O k---a wyśmiali mnie i pokazali statystyki morderstw nie pasujące do mojej tezy. Szybko trzeba wrzucić oficjalne dane z urzędu kryminalnego w
Tokko - @alaskan_pipeline: xDDDDDDD świetne k---a świetne 

Najpierw w----c wymyślone...

źródło: IMG_7937

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 02:21:19 via Wykop
  • 0
tak, istnieje cos takiego w niemczech, paragraf 227, jest ujęty dalej w tabeli


@alaskan_pipeline: Ja wiem, że już udowodniliśmy, że nie potrafisz za dobrze czytać, ale postaraj się, proszę, nie dawać kolejnych dowodów.

Ty napisałeś o nieumyślnym spowodowaniu śmierci np. w wyniku pobicia, to ci wyprostowałem, że nie istnieje w niemieckim prawie opcja, w której za pobicie dostajesz nieumyślne spowodowanie śmierci (zresztą w Polsce chyba k---a też
Tokko - > tak, istnieje cos takiego w niemczech, paragraf 227, jest ujęty dalej w tab...

źródło: IMG_7934

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 02:27:58 via Wykop
  • 0
no i też dyskusja eskalowała w złą stronę. zauważ, że rozmowa toczyła się wobec przestępstw z użyciem przemocy a nie morderstw. Bo nigdzie nie twierdziłem, że w niemczech biegają po ulicach i się zabijają jak w nnocy oczyszczenia, tylko, że widziałem grupy wyrostków którzy zaczepiają innych.


@alaskan_pipeline: Fajnie, to się odniesie do mojego pierwszego komentarza, w którym dałem wykres, z którego jasno wynika, że ta ilość przestępstw z użyciem przemocy praktycznie
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 08:52:56 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 09:01:32 via Wykop
  • 0
@ukruszony__kubek:

no popatrz, deprecjonowany przez ciebie gpt wypluł to samo, niesamowite


Bęben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady
Tokko - @ukruszony__kubek: 
 no popatrz, deprecjonowany przez ciebie gpt wypluł to sa...

źródło: IMG_7938

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 09:23:57 via Wykop
  • 0
@Szalom:

Ty masz swoje doświadczenia, ja po Frankfurcie albo Neapolu mam swoje. Czyje doświadczenia na wierzchu?


Moje nie są oparte na tiktoku i kupce śmieci co zobaczyłem na
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 09:35:43 via Wykop
  • 0
@szpongiel:

To nie zmienia faktu, że przestępczość rośnie. Statystki są jasne.


XDDDDD no jasne są statystyki masz rację

https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/crimeandjustice/bulletins/crimeinenglandandwales/yearendingseptember2025
Tokko - @szpongiel: 
 To nie zmienia faktu, że przestępczość rośnie. Statystki są jas...

źródło: IMG_7939

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 09:42:30 via Wykop
  • 0
@Szalom:

Tak, mają. Sam piszesz że słyszysz o tym i to żaden spisek. No i niewiele się zmienia.


No spoko słyszę, o strefach no-go też słyszałem. A co sprawia że jedno z nich
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 09:48:20 via Wykop
  • 0
@szpongiel:

to teraz sprawdź:


G---o będę sprawdzał, to ty twierdzisz że masz statystyki więc to ty masz je k---a podać urojony
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 10:07:35 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: xDDDD kolejne #urojeniaprawakoidalne podlewane halucynacjami AI xDDD
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 10:10:19 via Wykop
  • 1
@zielonzielon:

Adoptujesz sobie jakiś pogląd i w ogóle ci nawet nie przyjdzie do głowy, żeby go zweryfikować.


Przecież zweryfikował, zapytał się AI a AI przecież jest bogiem i wie wszytsko

XD
Tokko - @zielonzielon: 
 Adoptujesz sobie jakiś pogląd i w ogóle ci nawet nie przyjdz...

źródło: IMG_7940

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 10:23:00 via Wykop
  • 0
@tyrytyty:
Tokko - @tyrytyty:

źródło: IMG_7940

Pobierz
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 10:33:19 via Wykop
  • 0
@tyrytyty:

zachowujesz się jak plaskoziemca czy inny zwolennik teorii spiskowych. Żadne dane cię nie przekonają


Może dlatego go nie przekonują bo nie pokazałeś mu żadnych danych?
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 23.04.2026, 10:39:05 via Wykop
  • 0
@Stgx:

Statystyki i doświadczenia większości mówią zupełnie coś innego.


Co dokładnie mówią te statystyki?
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 28.04.2026, 10:42:51 via Wykop
  • 0
@szpongiel: xD długo widzę się zastanawiałeś co odpisać.

W kolejce po zasiłek Internetu nie było?
  • Odpowiedz
waro
waro
27.04.2026, 17:47:15
  • 32
Ale zgodzimy się chyba wszyscy, że tytuł boomera roku powinien pójść do Stokrotki.

Wparowała na strima młodych ludzi i wielce zdziwiona, że nikt jej nie rozpoznaje. Przyniosła ze sobą na licytację jakiś gównoobraz, który nikogo nie obchodzi i jeszcze rzuca kwotę 100k zł jako cenę wywoławczą xD

Wiecie - wcześniej od niej pojawił się Semirunnij i on zostawił na licytację swój medal olimpijski - i nawet za to żadnej ceny wywoławczej nie
waro - Ale zgodzimy się chyba wszyscy, że tytuł boomera roku powinien pójść do Stokro...

źródło: Olejnik_Latwogang_ae1ea1ce02

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 19:20:30 via Wykop
  • 0
@waro: kto to jest?
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
27.04.2026, 17:05:42
  • 72
20 letnia rosjanka chciała z zimną krwią zamordować nożem polską nastolatkę oraz jej matkę, na szczęście do tragedii nie doszło i skończyło się tylko na przebitej ręce Polki.
To czas, by powiedzieć dość rosjanom, nie możemy płacić za emerytury rosjanek, nie możemy tolerować ich obecności tutaj! Co one robią w Polsce? Niech oddadzą PESELe!
#rosja #wojna #ukraina
wykoppltakastronazobrazkami - 20 letnia rosjanka chciała z zimną krwią zamordować noż...

źródło: e1c7493a6a687a11fc7c464659722e94be6433938bc667e7e4f849b5fe3accb3

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 19:08:07 via Wykop
  • 48
@wykoppltakastronazobrazkami: Jakby była Ukrainka, to gaśnice by n----------y 24 na dobę o tym
  • Odpowiedz
red7000
red7000
27.04.2026, 13:50:56
  • 1517
zajebiste te szatnie były, klimat więzienny
red7000 - zajebiste te szatnie były, klimat więzienny

źródło: temp_file1911396031852578079

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 15:18:23 via Wykop
  • 11
tak niezapomniamy, że podczas jednej z takich bójek w mojej szkole jeden z gości z innej klasy wpadł na hak na ciuchy i się wykrwawił.


@pasta_alla_carbonara: K---a, całą podstawówkę się srałem za każdym razem, jak wchodziłem, i był tłum, że ktoś kogoś, lub co gorsza, mnie popchnie tak, że popchnięty idealnie się łbem na te wystające do góry pod idealnym kątem metalowe pręty, które udają wieszaki.

Dopiero w gimnazjum ogarnęli
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 17:02:38 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login:

to było żeby nie kraść


Wiem to też ważny powód ale kwestie bezpieczeństwa to też była ważna sprawa. Dzięki temu w piwnicy był tylko pusty korytarz a nie labirynt pełen wystających prętów
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
27.04.2026, 14:31:16
  • 34
szkoda, że nie ma już starego wykopu bo by pewnie latały memy jak owsiarenko sie wbija na streama przez okno
rozsierdzony z soundtrackiem wielkiej orkiestry w tle
albo jakiś mem na miare uranu od czeczenów co byśmy z tego kiśli przez nastepne 10lat
(╥﹏╥)ehh i co nam zostało jedynie memy robione przez npctów boomerów z facebooka bez polotu i finezji

#latwogang
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 15:20:47 via Wykop
  • 28
@smutny_kojot: nikt k---a by się nie zżalił o mateckiego, bo nikt by nie przypisał śmiesznego mema temu bezbekowi
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
27.04.2026, 11:47:07
  • 5
Czy jest ktoś na sali kto mi wyjaśni jakim cudem jakiś przeciętny ziomek z Tik Toka który robił jakiś gówniany content, nagrał sobie piosenkę z Edem Sheeranem?

Jedyne co znalazłem w mediach to, że Ed po koncercie się z nim wybrał na rower i tam doszło do zakładu.
SERIO? Nie ma nic o tym dlaczego w ogóle na tym rowerze wylądowali ze sobą.
Nie ma info czy się wcześniej znali itp. Po prostu sobie "przechodził
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 13:33:56 via Wykop
  • 0
@JoJoPrzypal:

Sztab wytwórni Warner Music potrzebował kogoś o topowych zasięgach w Polsce do nieszablonowej promocji płyty "Play" podczas wrocławskich koncertów. Połączyli siły z Łatwogangiem, czego efektem była wspólna przejażdżka rowerowa i kultowy już zakład o milion lajków w zamian za piosenkę. Wynik dowieziono błyskawicznie, a ich wspólny utwór "Azizam" (w którym Sheeran śpiewał po polsku) stał się gigantycznym hitem w streamingu.


A żebyś się na pysk w-----l o jakąś hulajnogę
  • Odpowiedz
Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 13:35:20 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55

był np takim Lubaniu na kręglach XDDD


Czemu k---a akurat w lubaniu? XDDD
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
27.04.2026, 12:09:57
  • 155
Prezydent: Krzysztof Stanowski
Premier: Łatwogang
Minister: Bedoes i Budda

Ale to by chodziło, kurła dobra robta by była robiona. Nie to co teraz kurłaa pozdrawiam Mariusz z brajton,

#latwogang
Epiktetlol - Prezydent: Krzysztof Stanowski
Premier: Łatwogang 
Minister: Bedoes i Bu...

źródło: 6e568980aeca383f27351291dfdc111cd4467349878544e1c8004b914c22e6b4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 13:28:42 via Wykop
  • 22
@Jewish_Power_Gas: no bo budżet państwa musi być zbilansowany, żeby bedoes rozdał najpierw Budda musi z---------c
  • Odpowiedz
pirolidyna
pirolidyna
26.04.2026, 23:25:18
  • 22
#latwogang od początku podejrzewałem że ta zbiórka to jakiś wałek. Wolę dołożyć się jakiemuś bezdomnemu do piwa, przynajmniej wiem że mnie nie oszuka i 100% tej kwoty pójdzie na ten szczytny cel.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 27.04.2026, 00:55:51 via Wykop
  • 0
@morcalps: no nie kupili piwa
  • Odpowiedz
YouGotThis10
YouGotThis10
YouGotThis10
26.04.2026, 21:31:19
  • 28
#latwogang Nigdy taka akacja już się nie powtórzy. Golec z trąbami na 33m robią koncert z Grubsonem a za chwile wchodzi Sanah z chlebem bananowym. Kilka godzin wcześniej (o 3 w nocy) wchodzi srebrny medalista olimpijski i oddaje swój medal na aukcję. A za kilka godzin Napastnik Barcelony buja się do Polskiej piosenki diss na raka. Ile na tym strimie się wydarzyło to jest N I E S A M
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 23:23:29 via Wykop
  • 0
Ile na tym strimie się wydarzyło to jest N I E S A M O W I T E.


@YouGotThis10: Niesamowite, to jest to, jak następnego dnia ci sami ludzie potrafią zabrać z budżetu 40 mln i dalej spoglądać w lustro
  • Odpowiedz

359

Koniec wielkiego wzrostu Nowego Jorku. Klasa średnia ucieka przed kosztami życia

Koniec wielkiego wzrostu Nowego Jorku. Klasa średnia ucieka przed kosztami życia

W 2025 r. z Nowego Jorku wyprowadziło się więcej osób, niż się do niego wprowadziło, a wzrost liczby mieszkańców praktycznie się zatrzymał - wynika z analiz Citizens Budget Commission, think tanku zajmującego się finansami publicznymi.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 26.04.2026, 07:33:06
  • 122
  • #
    usa
  • #
    nowyjork
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 21:06:25 via Wykop
  • -2
@elo345: Oczywiście klasa średnia ucieka, bo jej nie stać, a migrantów będzie stać xDDDD

365

Astrofizycy znaleźli dowody na obecność UAP na starych płytach fotograficznych

Znana fizyczka Sabine Hossenfelder wskazuje, że astrofizycy odnaleźli ślady UAP na archiwalnych płytach fotograficznych. Obiekty miały orbitować wokół Ziemi jeszcze przed erą satelitów. Wyniki zostały niezależnie potwierdzone, jednak ciągle wielu naukowców obawia się publicznie poruszać ten temat.

occultronaut
z
x.com
dodany: 25.04.2026, 21:15:02
  • 121
  • #
    uap
  • #
    ufo
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    astronomia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 17:57:41 via Wykop
  • 16
Gość ma ogólne problem ze Sabine, bo śmie ona krytykować kółko wzajemnej adoracji, jakim jest społeczność naukowców. Do tego podważa często merytoryczną zawartość publikacji naukowych.


@Arkass: Bardzo dużo wniosków z d--y wciągnąłeś jak na jeden wpis typa, który skrytykował tępa i tania sensację.

Jak ma dowody na to, że ktokolwiek się czegokolwiek boi, to niech je da, a jak nie ma, to niech w--------a, bo nauka to nie miejsce na wyciągane z
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 18:25:15 via Wykop
  • -2
nie raz podawała konkretne przykłady takich zachowań ze świata nauki


@Arkass: Jakie dokładnie przykłady? Jakie miała dowody na swoje twierdzenia?

W tym konkretnym filmiku uogólniła swoje zdanie na ten temat, wyrobione doświadczeniem w
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 18:33:33 via Wykop
  • -7
a może zamiast robić z siebie debila to najpierw sprawdziłbyś kim jest ta babka? Pierwszy wynik z Google: Sabine Karin Doris Hossenfelder – niemiecka uczona w dziedzinach fizyki teoretycznej, filozof nauki i popularyzatorka tych dyscyplin. Jej obszar badań to teoria względności i grawitacji, w tym próby kwantowania grawitacji


@LordPazdzioch: I co mu niby da ta informacja? To, że sama była aktywna w nauce, nie oznacza, że nie może jej się
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 19:02:14 via Wykop
  • -6
Oficjalny raport NASA z 2023r.

https://science.nasa.gov/wp-content/uploads/2023/09/uap-independent-study-team-final-report.pdf

Wynika z niego że wielu naukowców unika angażowania się w temat, głównym powodem jest obawa o reputację i wiarygodność, problemem jest również stygmatyzacja tematu.


@occultronaut: Ja tu widzę poruszenie jedynie tematu problemu stygmatyzacji w raportowaniu zdarzeń, gdzie jest ten fragment, w którym mowa jest o tym, że naukowcy boją się badać ten
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 19:08:41 via Wykop
  • -4
W jednym z filmików (a w tym temacie bodajże ma 2-3) pokazała to: nie wiem czy to strach, czy niechęć środowiska naukowego, ale oryginalne badanie które zaczęło temat (Dr. Villareol: https://en.wikipedia.org/wiki/Aligned,_Multiple-transient_Events_in_the_First_Palomar_Sky_Survey) pomimo przejścia procesu peer review nie dostało się do publikacji na platformie ArXiv, a tłumaczenie platformy było takie: " they lacked "sufficient or substantive scholarly research"".


@Martwy_stwor: No dobra, ale to nie jest dowód na strach, tylko właśnie, jak
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 19:27:07 via Wykop
  • -4
@occultronaut: No, z tym mogę się zgodzić. Tylko w takim razie w filmie powinna podać te przykłady albo powołać się na ten dokument, bo w tym przytoczonym przez nią nie znalazłem nic konkretnego o strachu przed poruszeniem tego tematu, a jedynie o stygmie dotyczącej tych badań.
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 19:42:45 via Wykop
  • -2
@Martwy_stwor: No właśnie o to mi chodziło, że skoro samemu się zaczyna z nadmiernym uwikłaniem swojej kontrowersji, to trudno też doszukiwać się spisku w zachowaniu moderatorów arXiv, bo oni tam nie są od pełnego peer review, tylko od wstępnej weryfikacji.

No a ze sama stygmatyzacja to sie zgadzam ale to nie musi oznaczac ze z automaty bede uwazal ze ktos gdzies ma faktyczny lek przed poruszaniem tego tematu. Jest to
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 19:49:45 via Wykop
  • -1
@Arkass: Nie mam zamiaru się do twoich komentarzy więcej odnosić, piszesz jakieś bzdury na temat tego, co ja piszę i walczysz z chochołami. Masz szczęście, że inni w tym wątku potrafią lepiej stawać po stronie babki z filmu niż ty, bo strasznie nieudolny w tym jesteś.
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 20:16:38 via Wykop
  • 0
Odpowiadałem tylko na Twoje pytania wynikające z Twojej ignorancji, bo nie chciało Ci się zapoznać z materiałem


@Arkass: Jakbyś nie był ograniczony, to byś po przeczytaniu zrozumiał, że z materiałem się zapoznałem i nic na poparcie tych wyszukanych słów w nim nie było.
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 20:37:08 via Wykop
  • -1
Widzę, że zdolność do zrozumienia, że słowa „dalsze zagłębianie” implikują to, że nastąpiło już wstępne zagłębienie, jest zbyt trudna, by nasz intelektualista @Arkass był w stanie to swoim wielkim umysłem pojąć xDDD

30

ADAC 2026 - Elektryki mniej awaryjne niż auta spalinowe

ADAC 2026 - Elektryki mniej awaryjne niż auta spalinowe

Niemiecki Automobilklub (ADAC) opublikował zestawienie awaryjności samochodów spalinowych i elektrycznych i po raz kolejny doszedł do wniosku, że elektryki zawodzą rzadziej niż modele spalinowe.

pawloka1
z
elektrowoz.pl
dodany: 25.04.2026, 20:02:33
  • 35
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    tesla
  • #
    samochodyelektryczne
Tokko
Tokko
Tokko 26.04.2026, 17:25:47 via Wykop
  • 0
ADAC nie określa rzeczywistej ogólnej usterkowości samochodów, a to jak często ADAC był wzywany do usterek uniemożliwiających kontunuowanie lub rozpoczęcie jazdy.


@dekawka: czyli z jednej strony masz dane na temat usterek tyczących się jedynie tego o czym jest dyskusja czyli napędu + jeszcze ewentualnie rzadziej poważniejszych usterek zawieszenia/hamulców

Jest drugi niemiecki raport -TUV określający ilość usterek na przeglądach
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • Strona 3 z 9
  • >

Tomasz Kogut

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking