Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rem222
rem222

rem222

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1436
  • Znaleziska 724
  • Mikroblog 712
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

41

Psy puszczone luzem w parku. Nikt nie reaguje.

Pokaż treści 18+

Psy puszczone luzem w parku. Nikt nie reaguje.

A w parku są dzieci

ZielonaOna
z
facebook.com
dodany: 15 godz. i 20 min temu
  • 10
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    bezpieczenstwo
rem222
rem222
rem222 1 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

361

Jak Allegro chroni oszustów. Kupujący niszczy towar i szantażuje

Jak Allegro traktuje sprzedawców. Kupujący niszczy towar (wyprał sukienkę) i szantażuje sklep na czacie. Automat Allegro oddaje mu 100% kasy i pozwala zamknąć dyskusję. Support w odpowiedzi cytuje Kodeks Karny. Patologia i bezduszność algorytmów.

--JOKER--
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 13:49:08
  • 92
  • #
    allegro
  • #
    ecommerce
  • #
    biznes
  • #
    patologiazallegro
  • #
    januszebiznesu
  • #
    wykopereffect
rem222
rem222
rem222 wczoraj, 07:34:28 via Wykop
  • 2
@xc-d: Mało to delikatnych materiałów które mają na metce prać ręcznie w 30 stopniach? Wrzuć coś takiego w pralkę na 60 stopni z wirowaniem i przestanie się nadawać do czegokolwiek.
Baby mają to do siebie że zawsze wiedzą lepiej i potem płacz że coraz gorsze te ubrania bo po kilku praniach szlag je trafia

326

Tak oszukują na mięsie mielonym

Tak oszukują na mięsie mielonym

Mięso mielone kusi ceną i wygodą, ale o jakości decydują przede wszystkim etykieta i skład. Kontrola IJHARS wykazała liczne niezgodności m.in. w zawartości tłuszczu, składzie i oznakowaniu produktów.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 24.06.2026, 13:17:48
  • 131
  • #
    polska
rem222
rem222
rem222 przedwczoraj, 09:51:24 via Wykop
  • 0
@misstrant: z tym mieleniem to tez bywa różnie jak kupisz po południu i się okazuje że jest średnie bo baba rano na zapas namieliła i tak se dojrzewa cały dzień.

W drugim sklepie też dobre bo baba się pyta czy płukać przed zmieleniem, jakby to jakaś specjalna usługa była a nie higiena

254

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.06.2026, 11:42:59
  • 142
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
rem222
rem222
rem222 przedwczoraj, 07:00:51 via Wykop
  • 4
@Quassar: taaa szlagware to był spaniały sys xD, mając 20 lat temu zajęcia z linucha w technikum chłop tak uzasadnił wybór distro:
- jak ogarniecie to g---o to z każdą inną dystrybucją też dacie rady

337

Apteczna drożyzna w Polsce. Jeden lek i 65 zł różnicy w cenie

Apteczna drożyzna w Polsce. Jeden lek i 65 zł różnicy w cenie

Ceny leków w aptekach i ich dostępność w Polsce to dwa różne światy. Nowy raport pokazuje, że w zależności od miejsca zamieszkania za ten sam koszyk leków można zapłacić nawet o 65 zł więcej. Problem dotyczy setek gmin, w których jest jedna lub nie ma żadnej placówki.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 22.06.2026, 11:57:05
  • 60
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    farmacja
  • #
    apteka
rem222
rem222
rem222 24.06.2026, 10:17:33 via Wykop
  • 1
@pigmaster: Ziko robi to samo

295

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Przemoc w szkole zamiatana pod dywan prowadzi do takich sytuacji.

jacek-derek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.06.2026, 17:24:24
  • 58
  • #
    hejt
  • #
    przemoc
  • #
    szkola
  • #
    uczniowie
  • #
    rodzice
  • #
    nauczyciele
rem222
rem222
rem222 16.06.2026, 06:54:23 via Wykop
  • 0
@arinkao: Austro-Węgry były bardzo liberalne, zapewne z uwagi na to że narodów wcielonych do imperium było wielokrotnie więcej niż samych Austriaków ;)

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
rem222
rem222
rem222 08.06.2026, 09:18:30 via Wykop
  • 2
@tengo_razones: Zakaz to pomysł PISu czyli konserwatywnej socjalistycznej lewicy a nie żadnych wolnościowców.
rem222
rem222
rem222 08.06.2026, 09:25:44 via Wykop
  • -1
@kukurydzapomidor: spożywka to tam ciul ale strzeli mi przy niedzieli wąż od kranu/żarówka w kiblu/cokolwiek do wymiany na już, to chciałbym mieć chociaż jedną castoramę otwartą.
rem222
rem222
rem222 08.06.2026, 10:59:12 via Wykop
  • 0
@tengo_razones: No 5/11 głosowało z czego chyba głównie narodowcy od Krzysia. Konfa to nie monolit więc absolutnie nie ma tu nic dziwnego że część tak głosowała.
Też bym chciał czysto wolnościową partię bez takich kwiatków no ale ni ma.

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
rem222
rem222
rem222 08.06.2026, 07:08:23 via Wykop
  • -2
@PanieAreczku: o to to, bieda w kraju taka że knajpy w centrum Krakowa czy wawy zawsze pełne, Zakopane czy Wieliczka niby za miliony monet a ruch jak w młynie.
kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 07.06.2026, 05:40:29 via Wykop
  • 0
@Niesondzem: tylko co z tego jak i tak robią materiały pod tezę tak samo jak i ci w necie
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
28.05.2026, 07:49:31
  • 52
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: aswo4j

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 28.05.2026, 11:33:52 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: był long i jest long, gdzie wy problem macie ?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.05.2026, 05:47:06
  • 428
Strzyżenie niebinarne


Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #barber #looksmaxing
Famine - >Strzyżenie niebinarne

Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodlu...

źródło: temp_file9050062687123474615

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 28.05.2026, 11:20:32 via Wykop
  • 0
@Famine: dobrze że w Krakowie stabilnie
rem222 - @Famine: dobrze że w Krakowie stabilnie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 04:44:59
  • 512
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .

To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy...

źródło: image_picker_B2EFBFC7-244C-43F1-83D2-9C1E71D46DF6-41203-000004A148A90AD4

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 28.05.2026, 11:10:28 via Wykop
  • 0
@arsze_nick: akurat w macu promki z aplikacji dają bardzo dużonawet w Polsce, wraca to do poziomu taniego żarcia, na czysto jest tragicznie drogi jak za to co oferuje
  • Odpowiedz

307

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Strefy Tempo 30 wprowadza kolejna dzielnica Warszawy. Ograniczenie prędkości do 30 km/h będzie obowiązywać na niektórych ulicach Targówka. Temat ten poruszają dzielnicowi radni. Wprowadzenie stref spotkało się z krytyką kilku z nich miastu zarzucają m.in. brak konsultacji społecznych

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 27.05.2026, 09:08:15
  • 202
  • #
    warszawa
  • #
    targowek
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
rem222
rem222
rem222 27.05.2026, 18:10:28 via Wykop
  • 0
@konkarne: znaki to jeszcze pół biedy bo je widać ale czasem odwołanie tej 70tki to skrzyżowanie z wyjazdem z osiedla którego nawet nie odnotujesz bo akurat nic nie jedzie a dookoła trawsko.

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
rem222
rem222
rem222 27.05.2026, 06:50:04 via Wykop
  • 2
@dafto: https://mapy.com/ dużo czytelniejsze, większość biznesów też jest choć opini odczuwalnie mniej niz na goglu
rem222
rem222
rem222 27.05.2026, 17:57:06 via Wykop
  • 1
@tas2000: ja przeglądam głównie negatywy, jak knajpa ma przynajmniej kilka takich o nadchodzącej srace po jedzeniu to znak że trzeba szukać dalej, te o obsłudze mozna ignorować bo najczęsciej są od debili co oczekiwali że kelnerka im zrobi loda pod stołem.

613

Czy w Polsce zaczyna się era leczenia tylko dla bogatych?

Czy w Polsce zaczyna się era leczenia tylko dla bogatych?

Państwo wydaje rekordowe miliardy na ochronę zdrowia, a porodówki znikają z mapy Polski i ludzie miesiącami czekają do specjalistów. Za chwilę normalne leczenie będzie dostępne tylko dla tych, których stać na prywatne wizyty.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 26.05.2026, 06:19:11
  • 170
  • #
    sluzbazdrowia
rem222
rem222
rem222 26.05.2026, 11:21:48 via Wykop
  • -4
@ATAT-2: to jechać gdzie indziej, jak masz skierowanie to nie ma znaczenia gdzie je zrealizujesz
https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/?search=true&Case=1&ServiceName=%C5%9AWIADCZENIA+Z+ZAKRESU+ORTOPEDII+I+TRAUMATOLOGII+NARZ%C4%84DU+RUCHU&State=06&Locality=Krak%C3%B3w&Provider=&Place=&Street=
rem222
rem222
rem222 26.05.2026, 13:31:49 via Wykop
  • -1
@ksiak: Do jakiegokolwiek ortopedy musisz dojechać, a czy jest to 5 minut czy 50 to sprawa drugorzędna bo i tak musi być transport.
Na przykładzie Krakowa widać że są placówki które maja terminy za tydzień i takie z terminem za rok.
Właśnie cały sens mojego wpisu jest taki żeby nie zdychać w oczekiwaniu na termin tylko szybciej zacząć leczenie gdziekolwiek

470

Ceny ramu ostro spadną w ciagu roku

Ceny ramu ostro spadną w ciagu roku

Kye-hyun Kyung były exec Samsunga twierdzi ze wysokie ceny nie potrwają długo: rośnie produkcja z chin, popyt ai słabnie itd. Cyrk kosmicznych cen pamięci powinien się skończyć

iggy_p
z
wccftech.com
dodany: 25.05.2026, 14:45:42
  • 162
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
rem222
rem222
rem222 26.05.2026, 09:04:41 via Wykop
  • 3
@sayanek: Ja tu widzę prawie 500%, ten sam ram kupiony na amazonie w sierpniu 2024 vs teraz xD:
rem222 - @sayanek: Ja tu widzę prawie 500%, ten sam ram kupiony na amazonie w sierpni...

źródło: image

Pobierz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
26.05.2026, 02:36:46
  • 104
Jeśli jeszcze stoisz przed wyborem studiów i zastanawiasz się nad informatyką to lepiej się stuknij w głowę i wybierz coś bardziej przyszłościowego jak Filozofia albo Stosunki międzynarodowe.
Większa szansa na znalezienie stabilnej i bardziej szanowanej pracy niż po IT.

Studiowanie IT w 2026 to bilet po zasiłek dla bezrobotnych.

Mamy kolesia w firmie, który nie mógł znaleźć pracy w IT w Poznaniu xD. Jeden z największych rynków pracy w Polsce i największy w naszym regionie
PrzodownikPracyZaGrosze - Jeśli jeszcze stoisz przed wyborem studiów i zastanawiasz s...

źródło: 17797628144975748413053361668052

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 26.05.2026, 08:45:33 via Wykop
  • 1
@PrzodownikPracyZaGrosze: Norma, w Krakowie taka sama grzybnia. Żona drugi rok szuka a ja klepie w ten komputer tylko dlatego że siedzę 10 lat temu okopałem na stanowisku i tak siedzę.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
26.05.2026, 01:27:41
  • 341
redorbiter

źródło: 25720bbd27c4cb79b7819469768e10faeabee071a415595de23f2f145a00facb

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rem222
rem222
rem222 26.05.2026, 08:38:15 via Wykop
  • 1
@f9JXBEArQ2H4TKl: w sumie dawno już nie widziałem systemu kolejkowego, tylko godzina ta i ta i lekarz zawoła do gabinetu
  • Odpowiedz

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
rem222
rem222
rem222 25.05.2026, 15:51:16 via Wykop
  • 1
@terenn: a z drugiej strony znam sytuacje gdzie chłop na drzewie nad grobem założył budkę lęgową dla ptaków żeby zmarli mieli towarzystwo ;)
Gieremek
Gieremek
24.05.2026, 20:05:40
  • 765
- Głosowałem na Miszalskiego
- Głosowałem za odwołaniem Miszalskiego
- Nie zagłosuję na żadnego konia trojańskiego, jakiego w wyborach wystawi Konfederacja

I to tyle. Ci, którzy już wieszczą zmiany i sukces konfy są naiwni XD

#referendum #krakow #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
rem222
rem222
rem222 25.05.2026, 07:43:58 via Wykop
  • 0
@Gieremek: Jak na razie jedynym realnym kandydatem jest Gibała, z zawodu kandydat na prezydenta xD. O ile nie pojawi się nie pojawi inny bezpartyjny, cokolwiek politycznego będzie mieć za duży opór materii.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking