Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzisiaj-baba-z-psem-laduje-sie-do-zabki-pytam-sie- i bredzeniu w wykonaniu @Casuel postanowiłam napisać do centrum wsparcia klienta sieci Żabka aby raz na zawsze rozstrzygnąć czy do żabki można z psem czy nie. Otóż nie można. Jedyny pies jaki może się tam znaleźć to pies przewodnik.
Zachęcam do pójścia w moje ślady, gdzie sama każdy taki incydent fotografuję i zgłaszam do centrali żabki (odpisują, że przeprowadzą szkolenia, czyli nic) oraz do
W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzisiaj-baba-z-psem-laduje-sie-do-zabki-pytam-sie- i bredzeniu w wykonaniu @Casuel postanowiłam napisać do centrum wsparcia klienta sieci Żabka aby raz na zawsze rozstrzygnąć czy do żabki można z psem czy nie. Otóż nie można. Jedyny pies jaki może się tam znaleźć to pies przewodnik.
Zachęcam do pójścia w moje ślady, gdzie sama każdy taki incydent fotografuję i zgłaszam do centrali żabki (odpisują, że przeprowadzą szkolenia, czyli nic) oraz do











#lekarz100k
źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323
PobierzBTW: xDD
źródło: image
Pobierz