Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shea_99
Shea_99

Shea_99

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2078
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 2032
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
23.06.2026, 08:11:46
  • 1317
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 23.06.2026, 15:44:36 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: Próbowałem znaleźć, ale nigdzie w twoich wpisach nie widzę. Chyba ze to gdzieś w komentarzach. Przeklej xD

BTW: xDD
Shea_99 - @pieknylowca: Próbowałem znaleźć, ale nigdzie w twoich wpisach nie widzę. C...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
CasueI
CasueI
15.06.2026, 08:20:24
  • 13
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzisiaj-baba-z-psem-laduje-sie-do-zabki-pytam-sie- i bredzeniu w wykonaniu @Casuel postanowiłam napisać do centrum wsparcia klienta sieci Żabka aby raz na zawsze rozstrzygnąć czy do żabki można z psem czy nie. Otóż nie można. Jedyny pies jaki może się tam znaleźć to pies przewodnik.

Zachęcam do pójścia w moje ślady, gdzie sama każdy taki incydent fotografuję i zgłaszam do centrali żabki (odpisują, że przeprowadzą szkolenia, czyli nic) oraz do
@Blackhorn +11
Dzisiaj baba z psem ładuje się do żabki. Pytam się czemu wchodzi z psem do skelpu spożywczego. "Nie słyszę co pan do mnie mówi". Przy kasie: "przepraszam że weszłam z sunią ale akurat zaczęło padać". Pies zaczyna się telepać i bryzgać na około. Nigdy więcej do sklepu bez
więcej
CasueI - Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzis...

źródło: zabka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 23.06.2026, 15:19:14 via Wykop
  • 1
@baal80: To właśnie znaczy, jeżeli weźmiesz kontekst całej odpowiedzi a nie jedno słowo.

@Casuel To, że sanepid dopuszcza to nie oznacza, że żabka pozwala swoim franczyzobiorcom. Gdybym był żabką, to w sumie też bym zakazywał. Jako sieć mogą tylko na tym stracić, a lament psiarza i tak dotknie tylko franczyzobiorcę. Jestem to również jak najbardziej zgodne z przepisami, aby taki zapis znajdował się w umowe franczyzy.
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
13.06.2026, 22:23:34
  • 3
Vini jest lepszym piłkarzem i większą legendą footballu niż Neymar, taka prawda, tylko visca łebki się nie zgodzą
#mecz
SiemaWaliszKonia - Vini jest lepszym piłkarzem i większą legendą footballu niż Neymar...

źródło: 1000024923

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 22:24:45 via Wykop
  • 2
@SiemaWaliszKonia: z pewnością jest największą małpą w historii Brazylii, a sporo tego tam mieli.
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
13.06.2026, 16:42:18
  • 0
Kubica nawet od Astona nie ucieka, ale samochoda ustawił dobrze XD
#lemans
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 16:43:59 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: Może nie ucieka, ale za to alpine mu ucieka. Balans
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 16:23:47
  • 7
#lemans

Ciekawe że Kubica wszedł do bolida chwilę przed tym jak zostało 21:37h to końca wyścigu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 15:43:33
  • 2
#lemans

Zejdź dla mnie z oczu hanson.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
13.06.2026, 15:26:42
  • 0
Aplikacja playera na android TV jest jakaś c-----a. Transmisja #lemans bez reklam jest tylko z angielskim komentarzem, chociaż w opisie jest że po polsku. W ustawieniach jest tylko angielski do wyboru xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 15:33:18 via Wykop
  • 0
@0caffe: Ja mam po polsku bez reklam.
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 15:15:20
  • 0
#lemans

A gdzie jest porshe?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
Autor
13.06.2026, 15:25:48 via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: kompromitacja cwela xD
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 13.06.2026, 15:04:53
  • 9
#lemans

Dobra dawajcie kinczyka albo jednorękiego i odrabiamy do tych łaków.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mat8888
mat8888
11.06.2026, 19:18:03
  • 2
Przesymulowałem cały Mundial 2026 5000 razy - silnik Monte Carlo na ratingach Elo, wszystkie 104 mecze z dogrywkami i karnymi. Argentyna wychodzi na faworyta z 10,1% - czyli w 9 na 10 turniejów puchar i tak bierze ktoś inny. Najczęstszy finał: Argentyna - Francja, a i tak wypadł w ledwie 1,5% przebiegów.

Grafika jest z dobitka.pl - gry, którą zbudowałem po godzinach. Typujesz drabinkę, ustawiasz skład swojej reprezentacji, a symulator liczy punkty
mat8888 - Przesymulowałem cały Mundial 2026 5000 razy - silnik Monte Carlo na ratinga...

źródło: dobitka_sim_wykop_PL

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:21:11 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: monte carlo chodzi o kasyno, czyli że losowe xD Równie dobrze możnaby wziąć kursy buków i będzie solidniejszy rozkład xD
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 12.06.2026, 08:50:06 via Wykop
  • 0
@mat8888: czyli w skrócie - g---o symulacja bez sensu. Wszystko zależy od danych wejściowych.
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 12.06.2026, 11:35:52 via Wykop
  • 0
@mat8888: Żadna różnica - to nie ma sensu.

Coś takiego może mieć sens tam gdzie prawdopodobieństwo ma sens - czyli na długim dystansie. Tutaj każde tego typu "modele" mają tyle sensu co wybór małpy CIPPY czyli zero.
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob
11.06.2026, 21:18:51
  • 173
Dla tych, którzy nie wiedzą co się odjaniepawliło, amerykańska telewizja podaje wyjaśnienie ¯\(ツ)/¯
#mecz
SolarisYob - Dla tych, którzy nie wiedzą co się odjaniepawliło, amerykańska telewizja...

źródło: usalol

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 12.06.2026, 08:51:21 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: Ty oglądałeś kiedyś jakikolwiek sport, albo wiesz co znaczy słowo "wykluczenie"?
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 12.06.2026, 10:51:33 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: sweet jesus.

Powiesz mi w jakim świecie w takim hokeju po karze wykluczenia gra się dalej w pełnym składzie?
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
11.06.2026, 19:35:26
  • 1
zastanawiam się jak myślą ci trenerzy takich drużyn jak RPA co mogą dominować z piłką rywali w eliminacjach ale wiadomo, że w starciu z kimś typu Meksyk to nie ma sensu. Stracili pierwszego gola przez nieudolne wyprowadzanie piłki i nagle zmiana planu na dużo bardziej sensowne lagowanie xD nie można było tego przewidzieć przed rozpoczęciem i nie zaczynać od 1-0 dla rywala?

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:37:10 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: Widać nastawienie a'la czesiu xD
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
11.06.2026, 19:31:55
  • 3
ciekawe ile tam na lozach vipowskich siedzi gangusow kartelowskich co jeszcze wczoraj zabijali, gwalcili, torturowali czy sciagali z kogos skore, a dzis mila atmosferka z rodzina lub kochankami xd
#mecz #pilkanozna #mundial
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:32:16 via Wykop
  • 0
@mietek123456: To jest życie
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:29:07
  • 1
#mecz

To RPA to jakaś Arka Gdynia z Aliexpress... Radomiak wygląda dużo lepiej.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
Autor
11.06.2026, 19:31:40 via Wykop
  • 1
@LukaszSZCZ: Bo z tamtej strefy łatwiejszy awans
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
11.06.2026, 19:26:12
  • 13
Chciałoby się mieć znowu te 12 lat i złapać mega zajawkę na taki turniej, kupić jakiś skarb kibica, znać wszystkich piłkarzy, notować wyniki, oglądać tyle ile się da, ech... #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:27:02 via Wykop
  • 0
@marcelus: Towarzyszu podróży, zbudowałeś byt swój zasklepiając jak termit wyloty ku światłu i zwinąłeś się w kłębek w kokonie nawyków, w dławiącym rytuale codziennego życia. I choć przyprawia cię on co dzień o szaleństwo, mozolnie wzniosłeś szaniec z tego rytuału przeciw wichrom, przypływom, gwiazdom i uczuciom. Dość trudu cię kosztuje, by co dnia zapomnieć swej kondycji człowieka. Teraz glina, z której zostałeś utworzony, wyschła i stwardniała. Nikt już się nie
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 19:08:31
  • 3
#mecz

Który mecz otwarcia najlepiej pamiętacie? Ja chyba Niemcy-Kostaryka 4:2 w 2006.

Świetny był ten mundial, ale z naszej perspektywy to tragedia. Choć dziś pewnie byłaby niezła kopalnia beki.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
11.06.2026, 19:10:13 via Android
  • 0
@Shea_99: chyba w Brazylii dobre dymy były ale nie pamiętam, a tak w ogóle to oczywiście Polska-Grecja
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.06.2026, 12:11:35
  • 0
✨️ Zacznij od przyjaźni przed związkiem Ⓘ
Co myślicie o tym że ciśniecie od razu na związek to złe podejście? I trzeba wpierw zacząć od przyjaźni. Może to słuszna taktyka dla przeciętniaków którzy od razu rozpatrują każdą kobietę w kontekście #zwiazki a tu trzeba podejść taktycznie do tego. No bo patrzcie na to logicznie, zaczynając od zwykłego koleżeństwa laska nie rozpatruje was zerojedynkowo do związku więc jest luz. Jej selekcja jest
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 15:20:20 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Ofc to zależy od tego jak definiujesz przyjaźń, ale co do zasady nie istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną. Nie w pełnym tego słowa znaczeniu i na całe życie. Koleżeństwo to max.
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99 11.06.2026, 14:42:35
  • 2
Zobaczymy jak dziś zaprezentuje się Meksyk po tradycyjnym już obozie przygotowawczym z ekskluzywnymi k-----i.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 01.06.2026, 22:20:26
  • 13
Otóż, jak swego czasu zapowiedziałem, tak zrobiłem.

Wybrałem się jakiś czas temu na speeddating jako #manlet celem sprawdzenia z czym to się je.

TLDR: 1 Match xD

Poniżej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
Autor
01.06.2026, 23:01:10 via Wykop
  • 11
@elofrytki: To co napisałeś nie ma sensu na starcie. Wymień mi jeden powód dla którego "chad" miałby marnować czas na jakieś "szybkie randki" mając do dyspozycji masę szonów z tindera?

@tyrytyty: ta xD
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99
Autor
02.06.2026, 11:14:35 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: Zaznaczyłem jasno, że nie interesuje mnie poznawanie kogokolwiek, a jedynie sprawdzenie jak wygląda taki speed dating.

Jaki sens miałaby próba tworzenia jakiejś znajomości z laską która mieszka 200-300km ode mnie, skoro tu gdzie mieszkam mam sposobność poznawać i rozwijać znajomości z młodszymi, na miejscu i bez całej tej otoczki "randek".

Nie mam problemu z brakiem kobiet ani miejsc do ich poznawania. Natomiast wiem, że niektórzy mają i w akcie
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99
Autor
02.06.2026, 12:04:51 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: Przecież ja tu nie wyciągam żadnych wniosków odnośnie intencji osoby która dała TAK. Podałem suche fakty, że była to jedna osoba.

Przede wszystkim chciałem opisać jak to wygląda, czego można się spodziewać i na co zwracać uwagę, jeżeli ktoś będzie chciał spróbować.

Alternatywa jest dużo lepsza z wielu powodów i nie trzeba do tego żadnych wyników - wystarczy porównać
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
01.06.2026, 23:16:36
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trismus - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 2e3

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99 01.06.2026, 23:21:41 via Wykop
  • 0
@Trismus: To ten słynny Haniball Lecter?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking