Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
armiakrolewska

armiakrolewska

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2067
  • Znaleziska 1940
  • Mikroblog 127
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

238

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.

Samulej
z
portalplock.pl
dodany: 5 godz. i 46 min temu
  • 42
  • #
    plock
  • #
    lekarze
  • #
    afera
  • #
    macierzynstwo
  • #
    skandal
  • #
    wydarzenia
armiakrolewska
armiakrolewska 4 godz. i 48 min temu via Android
  • 160
To wina tego że lekarze zarabiają za mało.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

112

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Młody lekarz rozpoczynający specjalizację w Niemczech zarabia 5 722 euro brutto (ok. 3 492 euro netto, czyli ok. 15,4 tys. zł), a na koniec szkolenia dochodzi do około 7 300 euro brutto (4 334 euro netto 19,1 tys. zł). Świeżo upieczony specjalista zaczyna od 7 552 euro brutto (4 463 euro netto, tj

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: 11 godz. i 13 min temu
  • 30
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 10 min temu via Android
  • 8
Trzeba walczyć aby pseudo lekarze po studiach najpierw uczyli się a nie zarabiali po 500-2mln zł nie umiejąc tak na prawdę nic. Nawet widać że nasi wykopowi rezydenci noski zadarte do góry i co to oni są xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska 4 godz. i 49 min temu via Android
  • 9
@kill15you: ale za to pracy 3x mniej.

303

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Budapeszt wstrzymał ważny krok proceduralny, który miał przyspieszyć wejście Ukrainy i Mołdawii do Unii Europejskiej. Decyzja rządu Petera Magyara może znacząco opóźnić postępy obu państw. Węgierski premier ocenił szybkie negocjacje z Kijowem jako "zły sygnał" dla Bałkanów Zachodnich.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 8 godz. i 40 min temu
  • 80
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    informacje
armiakrolewska
armiakrolewska 4 godz. i 51 min temu via Android
  • 8
Ukraina myśli że Polska nie ma przyjaciół w Europie i na świecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2714

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: wczoraj, 16:53:49
  • 189
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 19 min temu via Android
  • 2
A ja mam czekać na wizytę dwa lata bo jaśnie panowie i panie chce zarabiać po 2mln rocznie. Na studiach zabawa, po studiach zabawa. Żyć nie umierać.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@STEFAN_n00b: zaraz wyda się że lekarze pracują 2-3h dziennie.
armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 16 min temu via Android
  • 0
@LudzieToDebile: powiem tobie w tajemnicy. Dla lekarza 30k zł na rękę to nie pieniądze. Święte krowy sobie stworzyliśmy.
armiakrolewska
armiakrolewska 6 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@killuawykop: jak widać z ostatnich doniesień to zabawa dla większości z was. Bananowe dzieci, które nie dorosły do miana dr przed nazwiskiem.

41

Złożenie wniosku o zawieszenie Kacprzykowi prawa do wykonywania zawodu

Złożenie wniosku o zawieszenie Kacprzykowi prawa do wykonywania zawodu

-Według najnowszych doniesień w placówce miało dochodzić do zgonów pacjentów związanych z jego działaniami.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 9 godz. i 17 min temu
  • 4
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 8 min temu via Android
  • 2
Ojoj. Gdzie nasi rezydenci co krzyczeli że po studiach to specjaliści są no to doktorzy xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2939
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 303
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armiakrolewska
armiakrolewska 7 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@andrzejdragan: zarabiasz 2 mln zł rocznie jak lekarze?
  • Odpowiedz

663

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: wczoraj, 19:21:13
  • 239
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
armiakrolewska
armiakrolewska 11 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
Coś tam lekarze płaczą że za mało zarabiają i za dużo chorych jest czy co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1269

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Dwie trzecie Polaków jest za jawnością wszystkich wynagrodzeń lekarzy finansowanych ze środków publicznych wynika z najnowszego sondażu UCE Research. Przeciwnicy ujawnienia zarobków medyków stanowią bardzo niewielki odsetek

SzotyTv
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 15 godz. i 28 min temu
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    finanse
armiakrolewska
armiakrolewska 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • -4
Jawność wynagrodzeń i pensja zależna od wyleczonych pacjentów. To jak mechanik samochodowy przyjmuje samochody do naprawy i nigdy nikomu nie naprawił auta, ale trzeba jemu zapłacić za przyjęcie samochodu. Dlatego pensja lekarza powinna zależeć od wyleczonych pacjentów. Oczywiście żeby nasi wykopowe konowały nie stękały nie dotyczyłoby to lekarzy onkologi. Nie można płacić lekarzom mln pensji za siedzenie na dupie i nic nie robienie.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska 12 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -1
@niemorzliwe: Konował co chce siedzieć na dupie i nic nie robić. Nie znający realiów życia bananowe dziecko. Teraz także nie leczą. U ludzi u których wykryto nowotwór przezywa jedynie 35%, w Niemczech 70% Więc konowały zapier***lać, a nie mln na koncie liczyć. Bo leczyć na pewno nie leczą.
armiakrolewska
armiakrolewska 12 godz. i 18 min temu via Wykop
  • -2
@jadalny_kasztan: Lepszy niż aby 30 letni lekarzyna bez doświadczenia był śmierdzacym leniem i zarabiał 2 mln rocznie.

705

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Gdyby Pan Jędrzejewski skupił się tylko na pieniądzach i robił 5 operacji jelita grubego dziennie, chociaż z jego wypowiedzi wynika że mógłby i 6 spokojnie, to wyciągałby 40 tys. dziennie, 200 tys. tygodniowo, ponad 800 tys. miesięcznie, czyli 10 milionów rocznie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
x.com
dodany: 14 godz. temu
  • 49
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
armiakrolewska
armiakrolewska 12 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
Za mało!!!! Więc dla lekarzy!!!!!!!!!! 100 mln 200mln !!!!!!!! A niech mają!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1248

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: wczoraj, 06:27:14
  • 119
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 06:29:20 via Wykop
  • 352
To jest chore xD
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 09:49:48 via Wykop
  • 2
@gorzki99: Lekarze myślą że ludzie to idioci. xd Większość szczepień podaje tobie pielęgniarka, a nie lekarz.
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 16:04:27 via Wykop
  • 2
@kawalekgrzejnika: Ja jak siedzę w domu to robię trzy etaty ;p tylko mi za to nie chcą płacić ; [

473

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 13:25:06
  • 201
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 15:23:41 via Wykop
  • 5
Ich kraj to jak i on sam pokazuje, że nie są godni zaszczytu bycia krajem zachodnim. Dla dzikusów są lasy i bagna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 15:24:22 via Wykop
  • 7
@luke-mat: Czego oczekujesz po ludziach, których przodkowie mordowali dzieci i kobiety? Oni honoru nie mają, bo nie miał kto ich tego nauczyć.
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 15:27:09 via Wykop
  • 3
@ZionOfel: Powiem tak: czy jak ulicą idziesz i pies szczeka to zwracasz na to uwagę? Idziesz dalej. Dlatego oni nigdy nie będą honorowi i szlacheccy, bo w ich żyłach płynnie hańba, którą nigdy nie zmażą, bo są tchórzliwi aby zderzyć się z prawdą. Mordowali dzieci i mordują dzieci, taka jest prawda.

652

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje

tomasztomasz1234
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: wczoraj, 07:00:40
  • 93
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 10:13:33 via Wykop
  • 6
A ja trzymam kredens aby nie spadł.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

463

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Zarobki lekarzy w 2026 roku stały się tematem ogólnopolskiej debaty po aferze w Szpitalu Południowym. Ujawnione przelewy

PIAN--A_A--KTYWNA
z
superbiz.se.pl
dodany: przedwczoraj, 08:05:31
  • 77
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 13:14:05 via Wykop
  • 44
K**a oni mają siedzieć w gabinecie w szpitalu i przyjmować pacjentów, a nie łazić po 20 gabinetach i zgarniać po 200k zł miesięcznie. Gwarantuję wam że gdyby tak było żadnych kolejek by nie było.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 09:48:14 via Wykop
  • 0
@Medicine676: hahaha xD no tak godzinka tam godzinka tu i 200k wpadło. A ludzie bez protez. W ich zasranym interesie będzie przyjąć jak najwięcej pacjentów. Bo jak widać na razie dostają pieniądze za siedzenie na dupie i nic nie robienie.

35

Zełenski o pierwszym prezencie od Nawrockiego. "Nigdy o tym nie mówiłem"

Zełenski o pierwszym prezencie od Nawrockiego. "Nigdy o tym nie mówiłem"

zeleński obraził się za książkę o ludobójstwie. Mógł przeczytać. Rodakom mógł się pochwalić. Nie potrzebnie ukrywał, to była ich jedyna okazja, żeby się o Rzezi dowiedzieć.

krzysztof-temporary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 09:43:22
  • 18
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
armiakrolewska
armiakrolewska wczoraj, 05:55:30 via Wykop
  • 0
@Drzepetto: Nie s--------ł jak zagraniczne wojska specjalnie go ochraniały xD

117

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

by razem z Lewandowskim stawiać prywatną klinikę. Ale Trzaskowski się nie zgodził. Tak wygląda "niezalezny" informator na którym opiera się afera.

TenXen47
z
wyborcza.pl
dodany: przedwczoraj, 08:03:14
  • 55
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lewandowski
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 18:25:25 via Wykop
  • 1
@Kismeth: Zobaczcie jakie tam pieniądze są tam nie kłócą się o 3000-5000zł tylko miliony xD

4020

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 179
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 12:31:40 via Wykop
  • 0
Może wystarczy rozliczać lekarzy za wyleczonych pacjentów? Bo dla nich pacjent wyleczony czy niewyleczony to jeden uj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

byferdo
byferdo
przedwczoraj, 06:45:20
  • 2096
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki
byferdo - #konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki

źródło: auwb0n

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 12:19:00 via Wykop
  • 0
Trzeba łowić rybę nim ucieknie z haczyka. Lekarzy trzeba wyleczyć z tych zarobków.
  • Odpowiedz

1053

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Chorzy kierowani na oddział z przyszpitalnej poradni otrzymują odległe terminy przyjęcia. Natomiast pacjenci ze skierowaniami z prywatnego gabinetu jednego z lekarzy są czasami przyjmowani z dnia na dzień.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: przedwczoraj, 07:55:46
  • 83
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    warszawa
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 12:12:00 via Wykop
  • 3
Nie tylko dla szpitala kara ale i dla lekarzy także po 500k zł za takie bezczelne zachowania.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 12:14:21 via Wykop
  • 3
Zlikwidować także ich prywatne gabinety!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pepepanpatryk
pepepanpatryk
18.06.2026, 07:42:53
  • 54
To bajanie o trudnych studiach to możemy już sobie darować, inne kierunki są równie trudne a często i zdecydowanie trudniejsze - to jest zwykłe głupie gadanie, które powinno się wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim.

Jak więc uzasadnić, że lekarz powinien zarabiać więcej niż równie wykształcony człowiek z innej branży? Odpowiedzialność - ktoś mógłby powiedzieć. I owszem - tutaj zaprzeczyć nie można.

Jak więc jednak ta odpowiedzialność ma się do pracy 300h w
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 08:21:13 via Wykop
  • 0
@dr_Batman: Panie wy już niedługo za mordę to zostaniecie wzięci i skończy się robienie w 5 gabinetach w tym samym czasie ^^ Będzie milusio. Trzymaj się cieplutko rezydencino : ] Jeszcze powiem ci w tajemnicy że idą też pod lupę wasze prywatne gabinety ;]
  • Odpowiedz

2759

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 06:29:26
  • 290
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 07:01:48 via Android
  • 947
Prawidłowo. Piętnować pazerność właścicieli restauracji. Nie dość że płacą ludziom minimalna za tyranię to jeszcze kradną im napiwki.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 07:05:21 via Android
  • 279
Jeżeli nie poinformowali przed złożeniem zamówienia to nie płacić. Dojdzie do tego że za użyczenia krzesła policzą 500zl i szukać jeleni będą.
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 07:48:33 via Wykop
  • 157
@100piwdlapiotsza: Moja d--a, która siadła w g---o restauracji to minus 600zł do rachunku. Moja d--a moje zasady, które nie zostały przedstawione złodziejowi z restauracji? Twój problem! Płać na sam koniec. Jesteś winny mi 300zł. Bezczelność januszy biznesu już chyba nie zna granic. Tyle te lekarzyny was przebijają.
armiakrolewska
armiakrolewska przedwczoraj, 07:49:06 via Wykop
  • 102
@mirun1717: 200zł na spojrzenie na dupę córki właściciela ;p
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

"No god, the only man in the sky is Homelander"

  • "Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg."

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.05.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 21.12.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 24.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking