Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sidroff
Sidroff

Sidroff

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16716
  • Znaleziska 12069
  • Mikroblog 4647
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 34

42

Prezydent Poznania przeprasza deweloperów za korupcję w ZDM

Prezydent Poznania przeprasza deweloperów za korupcję w ZDM

Po zatrzymaniu kolejnych 11 osób przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w sprawie dotyczącej korupcji w poznańskim Zarządz

Mirkoncjusz
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 19.04.2026, 12:36:52
  • 6
  • #
    poznan
  • #
    deweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    korupcja
  • #
    afera
  • #
    polityka
Sidroff
Sidroff
Sidroff 20.04.2026, 07:40:49 via Wykop
  • 3
Państwo w państwie, sorry za reklamę ale do dziś to popularny slogan, a i program nadal trwa (jak i inne ukazujące patologię urzędniczą). Nadal jesteśmy w tym postkomunistycznym ustroju gdzie jedni mogą więcej, a drudzy nic nie mogą. Najlepiej zlikwidować CBA by żyło się lepiej takim jak tu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Własność gruntu po rosyjsku. Państwo zaczęło odbierać zapuszczone działki

Własność gruntu po rosyjsku. Państwo zaczęło odbierać zapuszczone działki

Rosyjscy rolnicy i działkowcy mogą stracić swoją ziemię, jeśli dopuścili do jej zdziczenia. Wystarczy, jeśli samosiejki przekroczą metr wysokości, a pole nie było uprawiane przez 3 lata. Podobnie jest z działkami budowlanymi.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 19.04.2026, 12:27:07
  • 5
  • #
    rolnictwo
  • #
    dzialki
  • #
    wlasnoscprywatna
  • #
    rosja
  • #
    nieruchomosci
  • #
    prawo
Sidroff
Sidroff
Sidroff 20.04.2026, 07:37:21 via Wykop
  • 1
To jest genialne, wysłać chłopów na mięso armatnie i po czasie pojawić się w ich domu na ich własnej ziemi by uznać, że nikt się tym "nie opiekuje" i to odebrać (dzieci i kobieta, która tam została raczej tego nie uporządkuje). ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziobakPepe
DziobakPepe
18.04.2026, 11:27:51
  • 1361
W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopcham
DziobakPepe - W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopc...

źródło: pierwsze

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 11:35:01 via Wykop
  • 58
@DziobakPepe: powinien zsiąść z pojazdu i pieszo przeprowadzić, może się zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

54

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Następnym razem, gdy kontroler biletów podejdzie do Ciebie z przypiętą miniaturową kamerą, masz pełne prawo zapytać - na jakiej podstawie prawnej nagrywa Twoją twarz i głos. Bo jak właśnie przyznało Ministerstwo Infrastruktury, odpowiedź brzmi: na żadnej.

JasiuWytrzyjKurze_aGdzieJestTaKura
z
di.com.pl
dodany: 18.04.2026, 08:55:50
  • 33
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    komuikacjamiejska
  • #
    prywatnosc
Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 10:37:39 via Wykop
  • -13
@funksik: twój dowód osobisty też?
Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 11:24:42 via Wykop
  • -6
@sylwek2k: Pewnie, klasyka RODO, można interpretować, że taki aparat kseruje ten dokument trzymany w ręku do tego Art. 267 § 3 Kodeksu karnego:
Art. 267 § 3 KK: Kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, posługuje się urządzeniem wizualnym (np. kamerą telefonu) lub innym urządzeniem, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Kserowanie lub nagrywanie danych z dowodu osobistego jest dozwolone tylko wtedy,

608

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Od 1 maja rusza pilotażowy system kodowania worków na odpady. System ma służyć przede wszystkim ograniczeniu podrzucania. Dalszy ciąg przenoszenia sortowni pod Masze dachy

mr-Robot
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 17.04.2026, 04:39:54
  • 288
  • #
    segregacjaodpadow
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    smieci
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:18:47 via Wykop
  • 7
A jeśli zeskanuję kod i rozszarpię kilka worków (od innych i mój) by wszystko z nich wysypać do tego samego kubła dadzą mi nagrodę za zamazywanie śladów i nieposłuszeństwa obywatelskiego ? XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 11:09:32 via Wykop
  • 0
@Polnischefuhrer: przyjdę w masce do "covida" (ʘ‿ʘ)

4

Rynek reaguje na zamknięcie cieśniny Ormuz

Rynek reaguje na zamknięcie cieśniny Ormuz

Bitcoin spadł po zamknięciu cieśniny Ormuz, reagując na napięcia USA Iran i obawy o rynek ropy

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 18.04.2026, 10:35:25
  • 2
  • #
    finanse
  • #
    kryptowaluty
Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 10:41:23 via Wykop
  • 1
zamykają, otwierają, znowu zamykają, otwierają odminowują i znowu zamykają ? Ja tam powiem, plan wykonany, na giełdzie ludzie zarabiają na takich wiadomościach
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

527

Nieoczekiwany gracz na rynku deweloperskim Poczta Polska wchodzi w nieruchomości

Nieoczekiwany gracz na rynku deweloperskim Poczta Polska wchodzi w nieruchomości

9 kwietnia Poczta Polska złożyła do KRS wniosek o zmianę statutu, który poszerza jej profil o działalność deweloperską XDDD

Chlebek_Pyszny
z
wnp.pl
dodany: 17.04.2026, 19:42:17
  • 112
  • #
    pocztapolska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 19:43:47 via Wykop
  • 310
klucze dostaniecie awizem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 18.04.2026, 10:29:26 via Wykop
  • -2
@viNci_: do mieszkania dostaniesz od razu rejestrację abonamentu RTV a w razie braku karę, a że dodadzą gniazdko antenowe to obowiązek taki będzie bez wymówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzewliwy_wykolejeniec
Rzewliwy_wykolejeniec
17.04.2026, 19:02:55
  • 4
Moją słabością jest to, że ignoruję wszystkie redflagi takich cycatych blondynek jak Aga. Dalej ją loffciam. Marnuje się ta dziewczyna w tym magazynie. Z tym podejściem, wyrachowaniem i intrygą w korpo by wymiatała i pięła się do góry jak szalona.

Aż sobie wyobraziłem Agusię w szpilach i w miniówie jako successful korpo girl (。◕‿‿◕。)

#farma
Rzewliwy_wykolejeniec - Moją słabością jest to, że ignoruję wszystkie redflagi takich...

źródło: Projekt-bez-nazwy-2026-04-12T212742.837-505a89d

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 19:16:40 via Wykop
  • 0
korpo girl


@debug: korpo cow
  • Odpowiedz
Dziambelll
Dziambelll
17.04.2026, 19:09:22
  • 10
#farma Chciałem sie zgłosić do następnej edycji, ale pewnie i tak by mnie nie wybrali, a jak jakimś cudem tak, to pewnie po 2 tygodniach bym siedział w więzieniu XD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 19:11:05 via Wykop
  • 3
@Dziambelll: na siekiery byś poszedł ? ale to by musiała być obecna ekipa fałszywych ludzi byś tam się dostał, myślę, że zdobył byś dużo głosów wypoku
  • Odpowiedz
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:59:41
  • 13
#farma życie powinno im po tym programie podziękować, pokazywać światu jakim jest się padalcem za kilka złociszów (szansa na wygranie małe a znienawidzenie mega ogromne), na to g---o nie da się patrzeć, niektórym to trauma zostanie do końca życia przez takie uczestnictwo, no ale sami się zgodzili
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szynall
szynall
17.04.2026, 18:35:02
  • 1
#farma jak myślicie kto ma najgorzej, pierwszą osobą bo muł nie wyruszany i twardy czy ostatnia, bo najgłębiej można wpaść?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:42:15 via Wykop
  • 2
@szynall: myślisz dlaczego to się odbyło bez świadków ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
herbata_z_cytryna
17.04.2026, 18:36:04
  • 9
Jak się tak opierdzielała cały czas, tylko leżała i się malowała, to silę miała.

#farma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:38:41 via Wykop
  • 2
@herbata_z_cytryna: wystarczyło stoper przytrzymać (znaczy pauzę wrzucić jak się taplał i cyk +1min) i do kamerki na koniec ładnie pokazać więc to też taka ściema bez innych świadków, reżyserka
  • Odpowiedz

1294

Koniec kultury picia w Polsce. Największy spadek od 20 lat

Koniec kultury picia w Polsce. Największy spadek od 20 lat

Polacy piją coraz mniej. To wyniki badań wskazujących na zmianę trendów wśród mieszkańców naszego kraju. Powodów tego jest kilka. Wśród nich moda na niepicie, oszczędności a także większa dbałość o zdrowie. To co jest dobre z punktu widzenia zdrowia, może mieć negatywne skutki dla gospodarki, bo sek

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17.04.2026, 09:01:29
  • 445
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:23:19 via Wykop
  • 1
Trzeźwym społeczeństwem trudniej rządzić ale wiecie co ciągle tych samych wybieramy więc chyba ta zasada nie działa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

Przełomowa decyzja władz Japonii. W tle współpraca z Polską i Filipinami

Przełomowa decyzja władz Japonii. W tle współpraca z Polską i Filipinami

Japonia planuje złagodzenie przepisów dotyczących eksportu broni, co ma przynieść korzyści Filipinom oraz Polsce. Polskie wojsko i filipińska marynarka wojenna mają być pierwszymi klientami po zmianie prawa. Złagodzenie japońskich przepisów to szansa na zmniejszenie uzależnienia od broni z usa.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 16.04.2026, 15:18:20
  • 73
  • #
    wojna
  • #
    japonia
  • #
    polska
  • #
    filipiny
  • #
    azja
  • #
    wojsko
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:21:05 via Wykop
  • 0
@Dwudziestydrugi: tak dostaniemy mech, do mirabelek jak będzie dalej tak rozrzucał kasę na social
Sidroff - @Dwudziestydrugi: tak dostaniemy mech, do mirabelek jak będzie dalej tak ro...

źródło: obraz

Pobierz
Critic
Critic
Critic
17.04.2026, 18:15:01
  • 10
#farma nowa chyba zapomniała, że to nie praca i tutaj nie jest dyrektorem regionalnym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:19:47 via Wykop
  • 5
@Critic: dzisiaj wszyscy są dyrektorami , kierownikami i magazynierkami, to wszystko to jedno i to samo barachło :D
  • Odpowiedz

483

Fabryka Foxconn w Polsce? Gigant z Tajwanu zastąpi Intela

Fabryka Foxconn w Polsce? Gigant z Tajwanu zastąpi Intela

Pod Wrocławiem może powstać jedna z największych inwestycji technologicznych ostatnich lat. W grze są setki milionów euro i nawet 40 tys. miejsc pracy. Co ciekawe fabryka technologicznego giganta ma powstać w tym samym miejscu, w którym jeszcze niedawno miał powstać zakład Intela.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 17.04.2026, 07:16:13
  • 89
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    elektronika
  • #
    technologia
Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:16:08 via Wykop
  • 1
czy oni wiedzą jakie u nas są obciążenia podatkowe, biurokracja, skorumpowanie i mentalność polaka ? chyba jeszcze nie więc niech się zastanowią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
17.04.2026, 18:08:50
  • 23
Dwa dni tam jesteś to d--a cicho i do Akselka nie pyskuj
#farma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff 17.04.2026, 18:13:07 via Wykop
  • 0
@Isam3: same problemy z blondynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

443

Unijna apka do weryfikacji wieku zhakowana

Unijna apka do weryfikacji wieku zhakowana

miała "chronić" dzieci i zapewniać prywatność

DynPydro
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 18:42:43
  • 42
  • #
    eu
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prywatnosc
Sidroff
Sidroff
Sidroff 16.04.2026, 19:46:28 via Wykop
  • 98
Gdzie ta baba co się chwaliła, że to bezpieczna i wymagana aplikacja do używania w internetach XD
Znowu kłamała, zapłaci za wprowadzanie w błąd czy dalej będzie się panoszyć ze swoimi świetnymi pomysłami
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

OMZ-25. Nowa mina skacząca na ukraińskim froncie

OMZ-25. Nowa mina skacząca na ukraińskim froncie

Eksperymentalna narzutowa mina przeciwpiechotna została odnalezione w obwodzie charkowskim Ukrainy. OZM-25 ma być produkcji ukraińskiej, a po upadku wyrzucać 6 wąsów-odciągów. Informacji o nowej broni nie ma w internecie, ale jej działanie Centrum Europy tłumaczy polski saper.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 16.04.2026, 13:54:39
  • 15
  • #
    miny
  • #
    minyprzeciwpiechotne
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    uzbrojenie
  • #
    bron
Sidroff
Sidroff
Sidroff 16.04.2026, 16:42:18 via Wykop
  • 1
@BedzieDobraGra: ruskie wyślą weteranów bez nogi czy ręki na zbiory kapusty (tak będzie w kontrakcie), więc nie tak długo, a przecież chcą by droga do europy była drożna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

2

Trwa wielka akcja policji. Setki tysięcy kontroli. Stawką prawo jazdy.

Trwa wielka akcja policji. Setki tysięcy kontroli. Stawką prawo jazdy.

Zaczęło się na początku tygodnia i potrwa aż do niedzieli 19 kwietnia 2026 r. Gigantyczna akcja policji w całej Europie...

L3mmy
z
auto-swiat.pl
dodany: 16.04.2026, 13:23:59
  • 5
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
Sidroff
Sidroff
Sidroff 16.04.2026, 16:40:11 via Wykop
  • 0
Ogólnie to niezły biznes na kierowcach, wręcz genialny! Produkują masowo kierowców dopuszczając ich do ruchu by ci tracili prawka i wspomagali budżet swoja kasą. Tylko jedna strona jest dymana i to wielokrotnie. Tak więc moja propozycja dajcie prawko za samo uruchomienie silnika ludzie sami się wykończą, a budżet od mandatów spuchnie :]
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2020

    Gadżeciarz
  • Złotousty
    od 01.09.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking