Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RafB

RafB

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11342
  • Znaleziska 8068
  • Mikroblog 3274
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 25

398

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

W polskim internecie bardzo głośno robi się o białej Tesli, która jeździ i nagrywa wykroczenia innych kierowców.

Pojedynczy
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 14:56:06
  • 267
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konin
  • #
    prawojazdy
RafB
RafB 24.04.2026, 06:58:07 via Wykop
  • 20
Kurdę, trzeba Teslarza zrobić w bambuko i nie łamać przepisów! :-D Dajcie spokój... niech nagrywa...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
23.04.2026, 03:37:19
  • 627
suki takie som
Cybek-Mariankomanek - suki takie som

źródło: 20251121_173940

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 23.04.2026, 09:40:30 via Wykop
  • 1
@Cybek-Mariankomanek: I c--j... ale najgorsze że ty wracasz z roboty i chciałbyś mieć chwilę spokoju, na chillout, TV, grę, drzemkę, cokolwiek. A ta wyspana i znudzona będzie ci teraz p-------ć za uszami i spokoju nie da...
  • Odpowiedz
l3gend
l3gend
23.04.2026, 04:26:35
  • 347
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 23.04.2026, 09:38:16 via Wykop
  • 1
@swinkapl: Ale jak ktoś kupuje takie szczyny jak to co na zdjęciu to znaczy że musi pić niezależnie od co pije... Ja tam bym wolał za to kupić sobie 5-6 Pint albo AleBrowarów...
  • Odpowiedz

458

"40 Izraelczyków przekroczyło granicę i chciało założyć osiedle w Syrii"

Pokaż treści 18+

"40 Izraelczyków przekroczyło granicę i chciało założyć osiedle w Syrii"

"Ponad 40 izraelskich osadników, powiązanych ze skrajnie prawicową grupą Pionierzy Baszanu, przecięło ogrodzenie graniczne i weszło na terytorium Syrii, próbując założyć tam przyczółek żydowskiego osiedla. Zostali zatrzymani przez armię i aresztowani. To kolejna próba utworzenia osiedla..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 23.04.2026, 03:34:52
  • 74
  • #
    syria
  • #
    zydzi
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
RafB
RafB 23.04.2026, 08:07:06 via Wykop
  • 8
Kurdę to jest strategia jak u wirusów i bakterii... zainfekować nowy obszar i się tam plenić...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niebadzogrem
niebadzogrem
21.04.2026, 04:51:09
  • 835
Ogunie to powinno być 16-26*C przez 11 miesięcy a w grudniu okolicy 0*C i metr śniegu.
Co noc niech pada deszczyk by roślinki fajnie rosły.
#polska
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 21.04.2026, 09:32:52 via Wykop
  • 3
@niebadzogrem: 26 w lecie to mało... ja tam lubię skwar 32 st. Wnoszę o aneks na Lipiec i Sierpień
  • Odpowiedz

631

"Mówił, że się nie boi mandatów". Jeździli z Sebastianem M. przed wypadkiem

"Mówił, że się nie boi mandatów". Jeździli z Sebastianem M. przed wypadkiem

Portal brd24.pl dotarł do osób, które miały okazję jechać samochodem z Sebastianem M., zanim doszło do wypadku na autostradzie A1 i wyjechał do Dubaju. Przechwalał się im, że nie obawia się mandatów. Jeden z informatorów widział w samochodzie S. antyradar. Opowiadał, że trasę po Polsce, którą norma

airaG
z
onet.pl
dodany: 21.04.2026, 07:15:41
  • 143
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    a1
RafB
RafB 21.04.2026, 07:58:31 via Wykop
  • 336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1057

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

To wartość wprowadzonych już do obiegu opakowań, za które kaucja nie została jeszcze zwrócona klientom. Jak tak dalej pójdzie, to zgodnie z procedurami pieniądze wpadną na konto operatorów systemu kaucyjnego. W pierwszych miesiącach zwrócono 28 proc. z łącznej liczby wprowadzonych opakowań.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 18:47:27
  • 280
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
RafB
RafB 21.04.2026, 07:35:11 via Wykop
  • 3
Czyli inicjator ustawy która daje mu czyściutki zysk setek mln zł "za nic" został operatorem systemu kaucyjnego... nice.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
17.04.2026, 03:02:56
  • 555
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 17.04.2026, 07:44:53 via Wykop
  • 3
@Baczny_Obserwator: Kurę, dla mnie bezsenność to niebywała rzecz... ja napierdzielam kawę, 2 dziki i i tak po godzinie idę spać jak zaczynam przysypiać przed ekranem laptopa. Przy czym kładę się i poduszka jeszcze się do końca nie wgniecie gdy ja już śpię...
  • Odpowiedz

237

Minister obrony Ukrainy wymienił cztery kraje. Wśród nich Polska

Minister obrony Ukrainy wymienił cztery kraje. Wśród nich Polska

Ukraiński minister obrony Mychajło Fedorow podziękował partnerom za ostatnie dostawy pocisków do systemów przeciwlotniczego Patriot

Mehatron
z
tech.wp.pl
dodany: 16.04.2026, 17:19:30
  • 68
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
RafB
RafB 17.04.2026, 07:12:32 via Wykop
  • 7
@bardzokiepskotowidze: Nasza OPL realizuje nasz interes geopolityczny, tyle że nie na naszym terytorium. Słuszna decyzja!

2944

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
RafB
RafB 17.04.2026, 07:05:48 via Wykop
  • 1
Jeżeli 17-latka robi sobie trwałą a'al 50-latka to coś jest tam nie tak pod deklem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

740

W piz** i wylądował. Rzymianie lądują na cmentarzu w Nowym Saczu

Pokaż treści 18+

W piz** i wylądował. Rzymianie lądują na cmentarzu w Nowym Saczu

Mają rozmach Podniebne taksówki na cmentarz żydowski w Nowym Saczu

zona-bije-ale-wolno-biega
z
facebook.com
dodany: 14.04.2026, 16:17:58
  • 121
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    heheszki
RafB
RafB 15.04.2026, 07:23:05 via Wykop
  • 0
@Mokotowski: Bo to chasydzi. Oni też nienawidzą Państwa Izrael.

428

Szok w Paryżu. Gigant budowlany winny finansowania terroryzmu. Płacili ISIS

Pokaż treści 18+

Szok w Paryżu. Gigant budowlany winny finansowania terroryzmu. Płacili ISIS

Francuski koncern Lafarge został uznany przez sąd w Paryżu za winny finansowania terroryzmu. Powodem zarzutów były płatności przekazywane dżihadystom, w tym z Państwa Islamskiego (IS), by utrzymać działalność zakładu koncernu w Syrii w latach 2013-14.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 13.04.2026, 15:53:21
  • 41
  • #
    francja
  • #
    wydarzenia
  • #
    terroryzm
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    isis
RafB
RafB 14.04.2026, 12:11:38 via Wykop
  • 7
Żodyn szok i żodyn to news... po prostu opłacali myto za możliwość przewozu towarów przez obszar kontrolowany przez ISIS w Syrii... Wierzę, że prezes mógł o tym nie wiedzieć. Lokalni menadżerowie mu powiedzieli, że trzeba zapłacić haracz bojówkarzom i na to przystał... pewnie guzik go obchodziło czy płacił talibom, chińczykom czy Papuaskiemu związkowi narciarskiemu...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

Kobieta skazana za nazwanie lekarza aborcjanistą ułaskawiona przez Prezydenta

Kobieta skazana za nazwanie lekarza aborcjanistą ułaskawiona przez Prezydenta

Karol Nawrocki ułaskawił kobietę skazana przez sąd za 1,5 miesiąca ograniczenia wolności za nazwanie lekarza aborcjanistą.

Edonik
z
rp.pl
dodany: 13.04.2026, 16:22:51
  • 182
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
RafB
RafB 13.04.2026, 21:35:26 via Wykop
  • 2
@Darth_Father: A za co miała przepraszać, że ostrzegała przed typem który radził jej abortować dziecko, które koniec końców urodziło się zupełnie zdrowe?

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
RafB
RafB 12.04.2026, 22:13:27 via Wykop
  • -27
@PowaznyPan: Jak nie wieź to sobie wejdź na stronę GUSu i zobacz kiedy wskaźniki gospodarcze, ściągalność podatków i poczucie dobrobytu było w PL najwyższę... podpowiem że jakoś ok 2018...
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
10.04.2026, 16:43:08
  • 86
Wrzuccie najlepsze nicki użytkowników!
#wykopefekt #wykop
CiastozTruskawkami - Wrzuccie najlepsze nicki użytkowników!
#wykopefekt #wykop

źródło: obraz

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 10.04.2026, 19:09:49 via Wykop
  • 1
@Ciasto_z_Truskawkami: Kiedyś znałem typa z nickiem Toczygroszek
  • Odpowiedz

364

Aktywiści z granicy przegrali w sądzie. Tak sąd uzasadnia wyroki

Aktywiści z granicy przegrali w sądzie. Tak sąd uzasadnia wyroki

Sąd Administracyjny w Białymstoku oddalił cztery skargi organizacji pozarządowych na decyzje komendantów Straży Granicznej z woj. podlaskiego. Odmawiali oni wydania zezwoleń na wejście do strefy buforowej aktywistom, deklarującym chęć niesienia pomocy humanitarnej migrantom. W jednej ze spraw sąd...

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.04.2026, 03:11:02
  • 46
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    bialorus
  • #
    granica
RafB
RafB 10.04.2026, 19:06:23 via Wykop
  • 0
Żurek zaraz skasuje te wyroki...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

748

Coraz bliżej do procesu Dariusza Mateckiego i jego współpracowników

Coraz bliżej do procesu Dariusza Mateckiego i jego współpracowników

Drobna przypominajka co by ludzie nie zapomnieli. Ktoś idzie kibicować pod szczeciński sąd? Niby ukradli "drobne" 16,5 mln zł, ale jednak.

arek_elita
z
gs24.pl
dodany: 10.04.2026, 07:38:38
  • 79
  • #
    matecki
  • #
    pis
  • #
    lasypanstwowe
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    polityka
RafB
RafB 10.04.2026, 10:35:09 via Wykop
  • -76
Ukradł to Tusk grube miliardy z OFE...

Te afery PISu (Fundusz, Pegazus, Wizy) okazują się wyssane z palca...
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yourgrandma
yourgrandma
08.04.2026, 17:04:50
  • 184
#wykopoweprzeboje
W głosowaniu wybraliście na następną kategorię edycji Piosenki afrykańskie.
Tradycyjnie pod tym wpisem podawajcie swoje propozycje, które chcecie widzieć w konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WAŻNA PROŚBA:
Jak chcecie wstawić kilka utworów to błagam nie w postaci listy (nawet z linkami) tylko jako pojedyncze komentarze. No i najlepiej napiszcie oddzielnie wykonawcę i tytuł (w tej kolejności
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
W głosowaniu wybraliście na następną kategorię edycj...

źródło: afrykanskie

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RafB
RafB 08.04.2026, 21:17:29 via Wykop
  • 1
@brennt: Przecież tam refrenie jest: Ala nie wali mu pały, młody sam wie, normalnie ...
  • Odpowiedz

149

Ukraiński katalog nagrań z porwaniami ludzi na front

Pokaż treści 18+

Ukraiński katalog nagrań z porwaniami ludzi na front

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Prawie 4000 nagrań ludzi porywanych z ulicy na pewną śmierć. To są te "europejskie wartości" o które niby walczy Ukraina? Są też statystyki z których wynika, że porwania przybierają tempa i zdecydowanie "najbezpieczniej" jest na ulicach w Kijowie.

1irtsimkinab1
z
busification.org
dodany: 07.04.2026, 17:55:41
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    terroryzm
  • #
    spolecznestwo
  • #
    trzeciswiat
  • #
    mordercy
RafB
RafB 08.04.2026, 13:09:19 via Wykop
  • -5
A to nasz problem? Z naszego punktu widzenia to akurat spoko. Jak ta wojna się skończy to Ruskie natychmiast zaczną się zbroić po uszy u patrzeć w naszą stronę. Niech się dzielnie biją, my tylko powinniśmy im kasę na wojnę wysyłać?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Rafał Bletek

  • nie ma o czym pisać...
  • Kraków
  • http://www.wykop.pl/ludzie/RafB/
  • rb@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 30.01.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.08.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking