Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Polozna504
Profil firmowy

Polozna504

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5001
  • Znaleziska 1314
  • Mikroblog 3687
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6

713

Czy policja w Warszawie działa?

Czy policja w Warszawie działa?

Zamaskowani nastolatkowie jeżdżą niezarejestrowanymi pojazdami z dużą prędkością między pieszymi, rowerzystami i samochodami. Są agresywni i wulgarni do innych. Policja się tylko przygląda.

Zeswirowany_Michal
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 17:25:30
  • 120
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    przepisydrogowe
Polozna504
Polozna504 24.06.2026, 22:31:29 via Wykop
  • 39
@CrytekPL: funkcjonują tak w dokładnie każdym polskim mieście, straż miejsca też
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
24.06.2026, 07:25:14
  • 35
#metro #warszawa #pdk #pytanie
Jakiej narodowości była ta osoba francuskijęzyczna?
CipakKrulRzycia - #metro #warszawa #pdk #pytanie
Jakiej narodowości była ta osoba fra...

źródło: 1000000938

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 24.06.2026, 10:12:50 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: kontrolerzy po spotkaniu z osobą francuskojęzyczną
Polozna504 - @CipakKrulRzycia: kontrolerzy po spotkaniu z osobą francuskojęzyczną

źródło: IMG_4487

Pobierz
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
24.06.2026, 08:28:51
  • 1376
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 24.06.2026, 09:56:27 via Wykop
  • 1
@GabrielOcello: a nie mogła iść do polityki? ;)
  • Odpowiedz
susel380
susel380
24.06.2026, 03:45:31
  • 257
susel380

źródło: 1000010724

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 24.06.2026, 06:02:43 via Wykop
  • 0
@michalcorobisz: to Nice Guys ośle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1879

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: 23.06.2026, 09:05:45
  • 186
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
Polozna504
Polozna504 23.06.2026, 18:43:06 via Wykop
  • 2
@Qraape: trzeba głosować portfelem, tylko to się dzisiaj liczy :)
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
20.06.2026, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 20.06.2026, 15:23:45 via Wykop
  • 14
@rolnik_wykopowy: kto nie widział to koniecznie obejrzeć film dokumentalny Necrobusiness z 2008 roku, swego czasu zakazali jego emisji w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
17.06.2026, 13:49:11
  • 172
Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego ekranu na środku walą kierowcy po gałach xD

#2jednostkowe0integracyjnych
Rabusek - Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego...

źródło: k9bi7rt80w3h1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 17.06.2026, 18:56:15 via Wykop
  • 1
@Rabusek: vw t-roc to samo, błyszczący dekor nad schowkiem od strony pasażera, no myślałem że k-----y dostanę i do tego nie miałem akurat okularów przeciwsłonecznych
  • Odpowiedz

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Polozna504
Polozna504 16.06.2026, 20:35:59 via Wykop
  • 11
@mrocznegacie: to może zdradzisz nam tą tajemną tajemnicę co takiego mówią mieszkańcy Barda?
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
16.06.2026, 12:00:25
  • 508
Turystka pogryziona przez JSW na skraju bankructwa


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 16.06.2026, 14:34:16 via Wykop
  • 1
@DwieLinieBOTv3: wersja v3 chyba sobie lepiej radzi w wypokowych realiach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1604

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 261
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Polozna504
Polozna504 14.06.2026, 21:40:06 via Wykop
  • 16
@giorgioborgio: jak pracuje policja to właśnie widać na tym filmie przy okazji kłótni z tym ciulem od bmw xD

636

Problemy psychiczne

Problemy psychiczne

Blisko dwudziestoletnia tradycja jeżdżenia po chodniku i parkowania w kilku rzędach przy ul. Okrzei w Warszawie skutkuje tym, że nawet podczas przebudowy drogi i zmiany oznakowania kierowcy nie mogą się powstrzymać od łamania przepisów. Kolejna dawka głupich tłumaczeń i lekceważenia potrzeb pieszych

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 07:00:50
  • 123
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
Polozna504
Polozna504 14.06.2026, 12:41:48 via Wykop
  • 7
@funeralmoon: w każdym mieście działa dokładnie tak samo :D pralnia pieniędzy jak dla mnie gdzie można rozdać stołki kolegom
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 135
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 13.06.2026, 16:50:52 via Wykop
  • 0
@kacappylon: jak dla mnie wieśniackie jest to że musieli wydzielić cuprę jako osobną markę i dorzucić trochę modnych dodatków by ktokolwiek zwrócił jeszcze uwagę na seaty ;) no i prowizje dużo większe no bo "premium"
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
11.06.2026, 12:10:52
  • 632
#konfitura #samochodoza
wezsepigulke - #konfitura #samochodoza

źródło: 1000036730

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 11.06.2026, 16:38:21 via Wykop
  • 0
@wezsepigulke: NIE MA ZAKAZU ZATRZYMYWANIA SIĘ!!oneone xD
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits
08.06.2026, 15:40:09
  • 57
#321685
Zgodnie z zapowiedzią - to ja. :(
David_Rabbits - #321685 
Zgodnie z zapowiedzią - to ja. :(

źródło: Screenshot_20260408-045733-154

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 08.06.2026, 19:47:37 via Wykop
  • 1
@David_Rabbits: przystojny kawaler
  • Odpowiedz

3137

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Polozna504
Polozna504 07.06.2026, 09:41:47 via Wykop
  • 30
@yaah: on to sra i rzyga na swoich wyborców a oni zadowoleni bo nie rządzą ci drudzy :D dobre było jak tusk stwierdził że dostał 30% głosów więc zrealizował 30% obietnic xD

811

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 182
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Polozna504
Polozna504 03.06.2026, 19:13:55 via Wykop
  • 16
ten seat co udaje cuprę to mądrzejszy jest od tego patusa, sam się zatrzymał przed przeszkodą, debil nawet nie umie ominąć kołem blokady parkingowej, nic dziwnego że nie umie normalnie zaparkować
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polozna504
Polozna504 04.06.2026, 09:56:58 via Wykop
  • 0
@repro5: i warto dopłacić za miedziane plastiki na nadwoziu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polozna504
Polozna504 04.06.2026, 12:06:01 via Wykop
  • 0
@repro5: osiągów które pewnie kończą się na podmianie softu silnika i skrzyni, no może jeszcze dorzucą lepsze amortyzatory
Polozna504
Polozna504 06.06.2026, 15:14:15 via Wykop
  • 0
@repro5: to w 27 letnim saabie jest podobny zabieg, że 150 robisz softem 210 a jak chcesz 300 to zmieniasz turbo, wtryski i elo masz 300KM i 400-450 niuta ;)
M4rcinS
M4rcinS
04.06.2026, 01:02:39
  • 195
Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
Poniżej komentarze.
#polska #niewiemjaktootagowac #ludzietodebile #bekazpodludzi
M4rcinS - Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
...

źródło: 1000001274

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 04.06.2026, 06:20:25 via Wykop
  • 3
@Zlodziej_Rdestu: a różni się! gadamy w innym języku i to chyba byłoby tyle ;)
  • Odpowiedz
Kapersky
Kapersky
28.05.2026, 11:45:49
  • 198
#wykop #wtf Co to za g---o?
Kapersky - #wykop #wtf Co to za g---o?

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polozna504
Polozna504 28.05.2026, 16:11:07 via Wykop
  • 4
Na ten moment rekomendacje są stałym elementem Wykopu 🙂


@wykop: p------i jesteście, chce to wyłączyć bo mi to zajmuje miejsce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.11.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking