Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Piotrrulla
Piotrrulla

Piotrrulla

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5839
  • Znaleziska 3453
  • Mikroblog 2386
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 69

525

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 21 godz. temu
  • 130
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@GoldSeven: jeszcze w 2018 mały kosztował 8, a mega 15. Biorąc mega na spole mega się opłacało bo za 7,5 dostawałeś większego niż mały. A było juz wtedy dużo więcej niż 3 lokale. Ja pamietam jeszcze system pieczątek jakoś z 2016.

2620

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 06:29:26
  • 263
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 23 godz. i 19 min temu via iOS
  • 35
Gastronomia w Polsce to patologia na każdym poziomie: cen, jakości obsługi, warunków pracy i zatrudnienia itd.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
przedwczoraj, 12:20:50
  • 2161
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla przedwczoraj, 20:12:36 via Wykop
  • 0
@VaizardOmbre: wykop postuje Żukowską, do czego to się doszło.
  • Odpowiedz
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 19.06.2026, 13:49:18
  • 6
#lekarz

z czego wynika fakt, że wykop zmienił się w szczujnię na lekarzy i dosłownie 90% wykopów na głównej i dyskusji na mirko jest o lekarzach i ich zarobkach?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla
Autor
19.06.2026, 15:03:28 via Wykop
  • 0
a może po prostu większość dorosłych ludzi ma bardzo złe doświadczenia związane z lekarzami i teraz utożsamiają się z tym problemem?


@Trampoliniusz-Pompka: ale tutaj dyskusja nie ma nic wspólnego z jakością usług, a tylko i wyłącznie z zarobkami. Dziwi mnie skąd akurat teraz taka nagonka, bo przecież nic takiego się ostatnio nie zmieniło w tej kwestii, a lekarze zawsze uchodzili za najlepiej zarabiającą kastę.
  • Odpowiedz
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla
Autor
19.06.2026, 15:04:25 via Wykop
  • 0
@kiszczak: z tego co obserwuję to najwięcej postują i narzekają tutaj ludzie z IT, którzy sami źle nie zarabiają i korzystają pełnymi garściami z dziur i ułomności naszego systemu podatkowego.
  • Odpowiedz
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla
Autor
19.06.2026, 15:12:50 via Wykop
  • 0
@Trampoliniusz-Pompka: każdy na ich miejscu korzystałby dokładnie w taki sam sposób i trudno się temu dziwić. Krytycznym okiem należałoby spojrzeć na tych, którzy ten system tworzą a jakoś przy urnach nie widać tych emocji bo od lat wybieramy te same złodziejskie mordy. Pięknie dajemy się rozgrywać jako społeczeństwo, wciągnięci w plemienną nawalankę.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.06.2026, 05:43:04
  • 1938
#lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #heheszki
xDDD
Krs90 - #lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #hehesz...

źródło: obraz_2026-06-19_074218114

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 19.06.2026, 13:43:25 via Wykop
  • 0
@Krs90: podatnicy sami wybrali takie władze więc jokes on you.
  • Odpowiedz
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 19.06.2026, 13:47:16 via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina: zgadzam się w 100%, problemem nie są górnicy tylko chciwi prostaccy politycy, którzy nie widzą dalej niż sięga ich obecna kadencja i w dupie mają wieloletnie projekty infrastrukturalne. Chwała Bogu, że za komuny budowało się z rozmachem i przyszłościowo (wiadomo na kredyt) elektrownie i sieci przesyłowe bo tylko dzięki temu wciąż nie mamy blackoutów. Do czasu.
  • Odpowiedz

2961

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14.06.2026, 12:33:17 via Wykop
  • 1
@Cernold: a ja obstawiam, ze to nie ma żadnego związku z jakością usług medycznych a jeśli juz jakiś ma to pozytywny. Nie oszukujmy się te pieniądze i tak byłyby zmarnowane w ten czy inny sposób a jakość usług mizerna (jak wszystko co państwowe). NFZ to studnia bez dna i jedyna słuszna droga to prywatyzacja.
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14.06.2026, 15:19:59 via Wykop
  • 1
@Spring90: no to nie wiem bo co miesiąc robię przelew na nfz i chyba wlasnie na to płacę.
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14.06.2026, 15:21:03 via Wykop
  • 0
@szmichal: ok, ale tak jak jest teraz nie będzie wiecznie i trzeba powziąć jakieś kroki. Ludzi pracuje coraz mniej, a choruje coraz więcej (starzejemy się).
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14.06.2026, 18:28:40 via Wykop
  • 0
@gnijacy_wypok: to co proponujesz jak za 30-lat na 1000 pracujących będzie przypadać 800 emerytów? składka zdrowotna to będzie musiało być nie 9 a ze 20 albo i 30%.

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 14.06.2026, 11:47:06 via iOS
  • 0
Co to zmienia w moim czy twoim życiu? To tak jak nienawiść do kolegi który odziedziczył majątek po dziadkach gdy ty musisz spłacać kredo. No szkoda ale takie jest życie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miniu30
Miniu30
Miniu30
05.06.2026, 11:35:03
  • 1
Dane dla krajów OECD od 1995-2004 - wzrost silą nabywczej rocznych zarobków

#polska #ekonomia #gospodarka #pensje #zarobki
Miniu30 - Dane dla krajów OECD od 1995-2004 - wzrost silą nabywczej rocznych zarobków...

źródło: wageavr

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 05.06.2026, 19:15:43 via Wykop
  • 0
@Miniu30: I co z tego, skoro zaczynaliśmy od zera z poziomu bantustanu, gdy tacy Włosi czy Hiszpanie mają majątki rodzinne budowane od pokoleń i żyją sobie wygodnie nawet na emeryturze, gdzie nasi emeryci zbierają puszki.
  • Odpowiedz

3375

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 03.06.2026, 08:59:00 via Wykop
  • 58
Tego kraju juz nie ma, żałosne jak szybko upadło tak wielkie niegdyś imperium.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

566

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Polski rynek nieruchomości jest dziś niczym wzburzone morze, a inwestorzy płyną po nim małą i lichą łódką. Choć stopy procentowe miały spadać, a ceny stabilizować, tak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia o własnym M. Taniej jest między innymi w Niemczech.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:20:00
  • 197
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 30.05.2026, 12:43:36 via Wykop
  • 4
jeszcze dwa tygodnie i będzie krach spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 30.05.2026, 13:38:09 via Wykop
  • -1
@epicentrum_chaosu: bo jest sukcesem, a kredyt to świetny produkt finansowy dla zwykłego człowieka, oczywiście brany i wydawany z głową.

982

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed pięćdziesiątką, a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja. Zdaniem dr. Tomasza Lasockiego z Politechniki Warszawskiej to jednak wcale nie "mundurówka" je

airaG
z
onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:58:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    emerytura
  • #
    sluzbymundurowe
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 05.05.2026, 18:09:15 via Wykop
  • 11
@Naczelny_Przegryw_Polski: to idź kto Ci broni? Braki kadrowe w policji takie, ze biorą nawet ludzi na skraju niedorozwoju umysłowego.
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 05.05.2026, 15:32:01
  • 2
#oki
Uchwalone, teraz czekamy aż wejdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

598

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Polski system ochrony zdrowia nie złapał zadyszki - on zaczyna się załamywać. Kolejki pacjentów, czas oczekiwania na diagnostykę i leczenie są coraz dłuższe. Na niektóre świadczenia czeka dziś nawet dziesięciokrotnie więcej pacjentów niż trzy lata temu.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 15:26:42
  • 136
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 04.05.2026, 09:48:25 via iOS
  • 0
@pawel_1980: jakbyś udawał nieprzytomnego to by cię zabrali z miejsca na szpital a tak będziesz się bujał. Smutna rzeczywistość

403

Cudzoziemcy wykupują wielką płytę. Najwięcej transakcji dokonują Ukraińcy

Cudzoziemcy wykupują wielką płytę. Najwięcej transakcji dokonują Ukraińcy

Cudzoziemcy nie przestają interesować się polskim rynkiem nieruchomości, a wręcz przeciwnie. Najnowsze statystyki wskazują na kolejny rekord, a zagraniczni kupujący coraz częściej inwestują nie tylko w nowe mieszkania, ale także w starsze budynki, w tym bloki z wielkiej płyty.

VoxClamantisInDeserto
z
se.pl
dodany: 03.05.2026, 15:19:48
  • 135
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    spoleczenstwo
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 04.05.2026, 08:09:57 via iOS
  • -3
@Kulek1981: błąd przeżywalności, widzisz tylko tych którzy są w Polsce a więc tych którym udało się uciec. Większość jest wciąż na wchodzie albo już nie żyje
pietryna123
pietryna123
pietryna123
21.04.2026, 11:24:20
  • 0
#lodz
Ktoś ma doświadczenie z Pink Ninja w temacie klimatyzacji?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 26.04.2026, 21:43:27 via iOS
  • 0
@pietryna123: tak, zamontowali elegancko multisplita i skroplony do kanalizacji. Ale tanio nie było.
  • Odpowiedz
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 27.04.2026, 06:22:24 via Wykop
  • 0
@pietryna123: mysle ze firma warta polecenia.
  • Odpowiedz

2064

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

To będziecie mieć od pierwszego!

Login_login
z
infor.pl
dodany: 24.04.2026, 07:29:31
  • 609
  • #
    podatki
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    nieruchomosci
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 24.04.2026, 09:50:04 via Wykop
  • 2
no I elegancko!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
13.04.2026, 14:42:18
  • 794
W gorących jest świetny wpis odnośnie młodych ludzi w Polsce popierających prawicowe partie. W innych krajach udało się przełamać skorumpowane, proruskie, prawicowe rządy właśnie dzięki młodym ludziom. W Polsce prawicowe siły są medialnie sprytniejsze. Stworzyli ksysia.

Uważam, że jest to największy obecnie szkodnik w Polsce, nawet gorszy niż Braun, który jest otwarcie szurem popieranym tylko przez jakichś patusów. A Stanowski jest naprawdę sprytny i inteligentny - kieruje ludzkie masy w stronę prawicy,
NadwornyPanicz - W gorących jest świetny wpis odnośnie młodych ludzi w Polsce popiera...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 13.04.2026, 20:37:36 via Wykop
  • 1
@NadwornyPanicz: Ale do czego niby on ma nakłaniać młodych ludzi? W przyszłym roku PIS ma wybory w kieszeni i to nie dzięki kanałowi zero tylko dzięki obecnemu rządowi który marnuje rok za rokiem i nie robi nic konkretnego dla tychże młodych ludzi, dosłownie nic naprawdę ważnego się nie zmienia - smieciowki jak były tak są, mieszkalnictwo leży i dogorywa, edukacja i szkolnictwo wyższe ssą palke. Tu nawet bez zero Tusk
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 06.04.2026, 08:53:45 via Wykop
  • 0
@Shatter: pozwij ich cywilnie,, czemu nie idziesz do sadu?
  • Odpowiedz

440

Rozsądne jest, aby ludzie trzymali trochę gotówki. Nowe zalecenie Banku Estonii

Rozsądne jest, aby ludzie trzymali trochę gotówki. Nowe zalecenie Banku Estonii

Bank Estonii zaleca utrzymywanie części majątku w gotówce. Chodzi o kwotę wystarczającą mniej więcej na tygodniowe utrzymanie się. Władze banku reagują na coraz większą popularność usług elektronicznych i wyjaśniają, dlaczego nie powinno się deprecjonować tradycyjnych środków płatniczych.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 05.04.2026, 08:00:47
  • 85
  • #
    estonia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    banki
  • #
    wydarzenia
Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 06.04.2026, 08:32:03 via Wykop
  • 2
W przypadku drobnego kryzysu wszystko szybko wróci do normalności, w przypadku poważnego kryzysu gotówka i tak będzie g--no warta, szczególnie PLN.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K-S-
K-S-
30.03.2026, 15:53:19
  • 629
Zapisujcie sobie z datami co kolejno dzieje się na tej wojnie. Bo za kilka lat będzie jak z covidem, dziś już nikt nie pamięta jak to dokładnie było a newsy z tamtych wydarzeń są usunięte.

#iran #izrael #wojna
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrrulla
Piotrrulla
Piotrrulla 30.03.2026, 19:39:45 via Wykop
  • 1
Jedna maseczka przez 2 lata noszona, prana i suszona na lusterku samochodu. To byli czasy :DDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking