Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kulek1981

Kulek1981

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 195769
  • Znaleziska 171188
  • Mikroblog 24581
  • Obserwujący 124
  • Obserwowane 9

423

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Od lipca 2026 roku w UE obowiązuje dodatkowe cło w wysokości 3 euro na małe przesyłki. (3 euro na każdą rzecz w paczce!)

zenonskipnol
z
chinskiraport.pl
dodany: 05.05.2026, 10:55:21
  • 209
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    zakupy
  • #
    chiny
  • #
    handel
Kulek1981
Kulek1981 06.05.2026, 08:37:06 via Wypiek
  • 2
Myślę że chinczycy zaczną wszystko pakować w "jeden przedmiot" ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 21:22:21
  • 5
#chwalesie #defendersofthewild #grybezpradu
Pierwsza edycja i drukarka za mała, ale jakoś powoli buduję ten #insert (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
To jest nawet spoko zajawka, bo te typowe robione na odwal się i redrewno, to mocna bieda bez wyobraźni jakoś.
Kulek1981 - #chwalesie #defendersoftheWild #grybezpradu
Pierwsza edycja i drukarka za...

źródło: 1000018765

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2777

Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową

Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową

Parkomat w Gdyni mówi że jest dzień wolny od opłat, a mimo to miasto Gdynia wlepia mandat i podtrzymuje swoje stanowisko tłumacząc że błąd parkomatu nie zwalnia z opłaty i należało iść poszukać innego

hellfirehe
z
wykop.pl
dodany: 05.05.2026, 11:28:10
  • 261
  • #
    parkomaty
  • #
    gdynia
  • #
    parkowanie
  • #
    polskiedrogi
Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 21:12:00 via Wypiek
  • 0
@gawd Nigdy, my ich ciągle wybieramy ¯\(ツ)/¯

857

Żona Pawła Kozaneckiego zabrała głos: "Zatrzymajcie nagonke, cierpią dzieci"

Żona Pawła Kozaneckiego zabrała głos: "Zatrzymajcie nagonke, cierpią dzieci"

Poszukiwany listem gończym adwokat Paweł Kozanecki nie stawił się do odbycia kary więzienia. Głos w tej sprawie zabrała jego żona, również adwokatka, która przekonuje, że mężczyzna się nie ukrywa i padł ofiarą brutalnej nagonki.

thorgoth
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 05.05.2026, 14:06:51
  • 149
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 19:48:03 via Wypiek
  • 56
A tatuś myślał o dzieciach, gdy miał kontakt z koksem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

398

Na Śląsku nieprawidłowości w zatrudnianiu ponad 30% kontrolowanych cudzoziemców

Na Śląsku nieprawidłowości w zatrudnianiu ponad 30% kontrolowanych cudzoziemców

Funkcjonariusze ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej od początku roku przeprowadzili 129 kontroli legalności zatrudnienia cudzoziemców na terytorium Polski. Kontrolą objęto 2100 cudzoziemców. W wyniku tych działań ujawniono 632 przypadki naruszenia przepisów w zakresie zatrudniania obcokrajowców.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 05.05.2026, 06:47:53
  • 39
  • #
    strazgraniczna
  • #
    slask
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    praca
  • #
    biznes
Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 14:41:36 via Wypiek
  • 0
Tylko?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

389

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

W centrum Lipska, we wschodniej części Niemiec, niezidentyfikowany kierowca wjechał samochodem w dużą grupę ludzi. Rannych jest kilka osób, dwie nie żyją. A potem dziwne, że wyniki populistów lecą w kosmos..

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.05.2026, 15:56:32
  • 122
  • #
    niemcy
  • #
    zamach
  • #
    terroryzm
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    wypadek
Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 06:44:56 via Wypiek
  • 3
Samochód wjechał, aha. A jakiego koloru był ten samochód? ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 06:46:22 via Wypiek
  • 11
@dfg1 Mówi się o nich także foliarze, szury, rasiści i naziści ¯\(ツ)/¯
Łatka musi być, bo jest wygodna.
Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 07:46:36 via Wypiek
  • 1
@Zyniuuu #kolorsamochodunieprzypadkowy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 16:01:27
  • 2
Ja rozumiem, że na reprintach starych gier trzeba kosić jak za zboże, ale do jasnej kurtyzany, kasować tyle za reprint agricoli i nie dać drewnianych zwierzątek w podstawce, tylko kartoniki? Poprzednie podstawki miały normalnie drewniane znaczniki na wypasie i to w logicznej cenie. A tu kolejny skok na kasę, bo jak chcesz drewno do musisz dosypać 20$ z portfela.
To się robi śmieszne, że ktoś to kupuje.

#gorzkiezale #grybezpradu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
Autor
04.05.2026, 17:16:59 via Wypiek
  • 1
@Qullion Podstawka ma masę kart pomocników, z których prawie nikt nigdy nie skorzysta przy tej ilości. Stare nie są bardzo drogie, swoją wersję dla graczy znalazłem za 140. I ma drewniane komponenty, gdy tu wszystko w kartonie.
  • Odpowiedz

325

Władimir Putin ukrywa się w bunkrach. Raport służb nie pozostawia złudzeń

Władimir Putin ukrywa się w bunkrach. Raport służb nie pozostawia złudzeń

Putin trzęsie się, boi się ?

3dnow
z
onet.pl
dodany: 04.05.2026, 09:39:01
  • 54
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 15:51:43 via Wypiek
  • 2
A ich nie było przynajmniej sześciu, w tym kilku na szczudłach? O którego dokładnie chodzi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

723

Polacy znów bogatsi od Niemców! Samsung Galaxy S26 Ultra o 3500 zł droższy w Pol

Polacy znów bogatsi od Niemców! Samsung Galaxy S26 Ultra o 3500 zł droższy w Pol

Znowu to samo! Zarabiamy ułamek tego, co nasi zachodni sąsiedzi, ale najwyraźniej globalne korporacje uznały, że Polaków stać na więcej. Kiedy przyjrzymy się cenom nowego Samsunga Galaxy S26 Ultra w polskim i niemieckim oficjalnym sklepie, nóż sam otwiera się w kieszeni

oAutach_pl
z
oautach.pl
dodany: 03.05.2026, 21:52:31
  • 217
  • #
    samsung
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    heheszki
Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 09:56:23 via Wypiek
  • 0
Korporacje czy rząd z podatkami? Zamówiłem nowego brassa, to mi jedną trzecią ceny dorzucili do za sam podatek ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

403

Cudzoziemcy wykupują wielką płytę. Najwięcej transakcji dokonują Ukraińcy

Cudzoziemcy wykupują wielką płytę. Najwięcej transakcji dokonują Ukraińcy

Cudzoziemcy nie przestają interesować się polskim rynkiem nieruchomości, a wręcz przeciwnie. Najnowsze statystyki wskazują na kolejny rekord, a zagraniczni kupujący coraz częściej inwestują nie tylko w nowe mieszkania, ale także w starsze budynki, w tym bloki z wielkiej płyty.

VoxClamantisInDeserto
z
se.pl
dodany: 03.05.2026, 15:19:48
  • 135
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    spoleczenstwo
Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 08:07:27 via Wypiek
  • -7
Smutne i prawdziwe. U mnie w okolicy już zaczynają się ukraińskie krzyki z okien na dzieci, albo rozmawianie przez telefon stojąc w oknie, by połowa ulicy słyszała że ukrainiec. A niby tacy biedni i trzeba koniecznie pomagać.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gotx3
gotx3
gotx3
04.05.2026, 07:36:22
  • 1
mam taki problem, odkąd kupiłem ekspres kolbowy nie smakuje mi nigdzie żadna inna kawa z automatycznego, dripa itp.
#ekspresdokawy #kawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 08:05:59 via Wypiek
  • 0
@gotx3 Bo sobie wydialowałeś pod siebie ¯\(ツ)/¯
Ziobro zaskoczenia.
  • Odpowiedz

938

Butelek nie wolno zgniatać, Polacy tracą cierpliwość. Wskazują logistyczny koszmar

Butelek nie wolno zgniatać, Polacy tracą cierpliwość. Wskazują logistyczny koszmar

Idea jest słuszna, ale wykonanie budzi frustrację. Choć blisko połowa Polaków popiera system kaucyjny i chętnie odbiera pieniądze za puszki czy butelki, to logistyka domowego recyklingu staje się dla nas udręką. Nowe badanie Ariadny dla Wirtualnej Polski ujawnia, co najbardziej boli nas w "rewolucji

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.05.2026, 10:07:34
  • 286
  • #
    kaucjazabutelke
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • #
    recykling
Kulek1981
Kulek1981 03.05.2026, 15:01:03 via Wypiek
  • 45
@severh Nie po to wybieramy debili i złodziei od trzydziestu lat, by przemyślane prawo nam mieli wprowadzać ¯\(ツ)/¯

529

Hennig-Kloska chyba niespełna rozumu o swoim projekcie systemie kaucyjnym

Pani ministra chyba nie wychodziła ostatnio ze swojej ministerialnej wieży do ludzi: - Zrobiliście z Polaków śmieciarzy. - To jest obrażanie ludzi. Wdrażanie systemu idzie modelowo bez problemów. Ludzie popierają system kaucyjny i chcą go w Polsce bo mają dość plastiku. 13:40

chlopiec_kucyk
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 01:17:50
  • 111
  • #
    heheszki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
Kulek1981
Kulek1981 03.05.2026, 13:58:08 via Wypiek
  • 0
@a-dam-nowak Kierowniczka.
Kulek1981
Kulek1981 03.05.2026, 13:58:56 via Wypiek
  • 1
@GrzybuGRANIE Głosu przechodniego.

451

Dlaczego w Indiach panuje takie zanieczyszczenie śmieciami?

Dlaczego w Indiach panuje takie zanieczyszczenie śmieciami?

Brak kultury obywatelskiej powoduje chaos, zanieczyszczenie, straty ekonomiczne i pogarsza jakość życia oraz odpowiedzialność społeczną.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 12:25:03
  • 203
  • #
    indie
  • #
    ordnung
  • #
    srodowisko
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
Kulek1981
Kulek1981 03.05.2026, 10:59:14 via Wypiek
  • 2
Ale w kosmos latajo!!1one
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Miliardy na kler z naszych podatków. Jak naprawdę działa Fundusz Kościelny?

Miliardy na kler z naszych podatków. Jak naprawdę działa Fundusz Kościelny?

Fundusz Kościelny puchnie w oczach, a obietnice jego likwidacji wciąż lądują w koszu. Zobacz konkretne wyliczenia, ile miliardów rocznie płynie do kościelnych kas i dlaczego realny rozdział państwa od Kościoła to w Polsce wciąż fikcja.

Kruk_
z
next.gazeta.pl
dodany: 01.05.2026, 12:41:32
  • 138
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polityka
Kulek1981
Kulek1981 02.05.2026, 06:41:44 via Wypiek
  • 8
Może zaczniemy historycznie, od zrozumienia skąd były te ziemie, kto był ich właścicielem, czemu i jak kościół je dostał. Cały czas traktujemy kościół, jakby był kiedyś właścicielem całego kraju i nikt nawet nie tknie funduszu najdłuższym kijem.
A tylko przypomnę, że ziemie polskie były poganskie, nie należały do kościoła, bo nie wyznawaliśmy jednego z 52 elohim, tylko nasze bóstwa jak Swaróg.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981 03.05.2026, 06:03:21 via Wypiek
  • 0
@jcob1001 Kto im przekazał ile ziem?

606

NVIDIA: koszt tokenów może przewyższać koszt zwykłej ludzkiej pracy

NVIDIA: koszt tokenów może przewyższać koszt zwykłej ludzkiej pracy

Zwłaszcza polaka zostającego za darmo po godzinach bez proszenia. Możemy spać spokojnie.

PasswordExpired
z
tomshardware.com
dodany: 01.05.2026, 09:51:15
  • 172
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    pracait
  • #
    takaprawda
  • #
    oswiadczenie
Kulek1981
Kulek1981 02.05.2026, 12:15:18 via Wypiek
  • -2
A powiedzcie ile prądu kosztuje jedno wykopanie bitcoina oraz księgowanie operacji ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981 02.05.2026, 18:38:34 via Wypiek
  • 1
@epoch_9000 Ale liczysz prąd wygranego, czy wszystkich, którzy kopali?

898

Musimy przywrócić obowiązkowe szkolenie wojskowe. Europoseł PiS wprost

Musimy przywrócić obowiązkowe szkolenie wojskowe. Europoseł PiS wprost

A gotowanie żaby trwa. Nigdy nie zapominajcie, którzy z nich czują się upoważnieni do dysponowania waszym czasem, życiem i wolnością

steamy_capybara_bath
z
polsatnews.pl
dodany: 01.05.2026, 19:09:09
  • 301
  • #
    wojsko
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    polska
  • #
    pobor
  • #
    polityka
Kulek1981
Kulek1981 02.05.2026, 12:13:58 via Wypiek
  • 6
Codziennie ten kraj przypomina nam, że jesteśmy tylko ciężarem dla polityków i ich interesów.
To że oni chcieli by, byśmy jeszcze ginęli za ich interesy, zupełnie mnie nie dziwi.
Dziwi mnie za to, że my ciągle ich wybieramy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1329

Wchodzi podatek od smartfonów

Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

fabek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.05.2026, 19:42:25
  • 298
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Kulek1981
Kulek1981 02.05.2026, 05:38:45 via Wypiek
  • 3
W tym kraju z kartonu i moczu, nie mamy już żadnych większych problemów widzę. Jak cudownie się żyje w takim raju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1084

W przyszłym roku nie wejdziemy na strony www bez potwierdzenia tożsamości

Komisja Europejska robi speedruna z regulacji dot. wchodzenia na strony internetowe z potwierdzeniem tożsamości. W szybkim głosowaniu zadecydowano że ma to obowiązywać maksymalnie do grudnia 2026.

fiaslnfilrangve
z
digital-strategy.ec.europa.eu
dodany: 01.05.2026, 10:00:41
  • 426
  • #
    europa
  • #
    prywatnosc
  • #
    polityka
Kulek1981
Kulek1981 01.05.2026, 14:58:46 via Wypiek
  • 28
A z rosji się śmialiśmy, gdy im putin internety odcinał (-‸ლ)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981 01.05.2026, 17:53:09 via Wypiek
  • 3
@uwielbiamnalesniki Odgrodzić od wolności ¯\(ツ)/¯
Eskulapa26
Eskulapa26
Eskulapa26
01.05.2026, 11:42:20
  • 0
Mam problem z melitta latticia ot. Po odpaleniu dzisiaj z rana cały czas szybko miga symbol pary wodnej. Czego bym nie kliknął to leci zimna woda. Ktoś wie co może być problemem?
#ekspresdokawy
Eskulapa26 - Mam problem z melitta latticia ot. Po odpaleniu dzisiaj z rana cały czas...

źródło: IMG_20260501_133729

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 01.05.2026, 13:00:45 via Wypiek
  • 1
@Eskulapa26 Wygląda na kamień w grzałce. Zalej mu do zbiornika wody z kwaskiem cytrynowym i spróbuj mu ją przepuścić.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 01.05.2026, 16:21:09 via Wypiek
  • 1
@Eskulapa26 Zamiast odkamieniacza, kup kwasek cytrynowy. To to samo, a bez barwnika za cebuliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 25
  • Strona 7 z 25
  • >

Tralalala Bumcykcyk

  • Pijany byłem zresztą...
  • Wałbrzych, Tajne przez poufne 13
  • http://www.budujebolubie.pl
  • tajne@poufne.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2014

    Komentator
  • VIP
    od 22.07.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2016

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 06.05.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking