Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kulek1981

Kulek1981

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 195952
  • Znaleziska 171368
  • Mikroblog 24584
  • Obserwujący 124
  • Obserwowane 9
  • Dodane (1416)
  • Komentowane (13578)
  • Plusowane (9590)
Kulek1981
Kulek1981 przedwczoraj, 17:25:02
  • 1
Jaram się jak mały palestyńczyk, bo dzisiaj miałem czas i w swoim #kamper zamontowałem w końcu zbiornik wyrównawczy do wody, porty usb, nowe oświetlenie kuchni i podłączyłem pompę wody przez przekaźnik bezpośrednio do akumulatora.
Teraz zostały mi już tylko mniej ważne rzeczy jak daszek, klimatyzacja czy oświetlenie boczne (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#kulek1981naprawiastarocie #kulek1981sklada
Kulek1981 - Jaram się jak mały palestyńczyk, bo dzisiaj miałem czas i w swoim #kamper...

źródło: 1000019020

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 19.05.2026, 08:44:41
  • 1
Pijcie ze mno kompot mirasy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mam starego kamperka że stajni Caravan International i ma stary, działający panel.
A ja postanowiłem go przerobić na nowe kolory i polski język, plus dodatkowe, oznaczone gniazdo na wentylatory lodówki.
Najlepsze, że będę mógł zrobić idealnie pod dowolne kolory i personalizowane znaczki
Tylko stół roboczy za mały i
Kulek1981 - Pijcie ze mno kompot mirasy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mam starego kamperka że stajni ...

źródło: 1000018931

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 05.05.2026, 21:22:21
  • 5
#chwalesie #defendersofthewild #grybezpradu
Pierwsza edycja i drukarka za mała, ale jakoś powoli buduję ten #insert (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
To jest nawet spoko zajawka, bo te typowe robione na odwal się i redrewno, to mocna bieda bez wyobraźni jakoś.
Kulek1981 - #chwalesie #defendersoftheWild #grybezpradu
Pierwsza edycja i drukarka za...

źródło: 1000018765

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 04.05.2026, 16:01:27
  • 2
Ja rozumiem, że na reprintach starych gier trzeba kosić jak za zboże, ale do jasnej kurtyzany, kasować tyle za reprint agricoli i nie dać drewnianych zwierzątek w podstawce, tylko kartoniki? Poprzednie podstawki miały normalnie drewniane znaczniki na wypasie i to w logicznej cenie. A tu kolejny skok na kasę, bo jak chcesz drewno do musisz dosypać 20$ z portfela.
To się robi śmieszne, że ktoś to kupuje.

#gorzkiezale #grybezpradu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
Autor
04.05.2026, 17:16:59 via Wypiek
  • 1
@Qullion Podstawka ma masę kart pomocników, z których prawie nikt nigdy nie skorzysta przy tej ilości. Stare nie są bardzo drogie, swoją wersję dla graczy znalazłem za 140. I ma drewniane komponenty, gdy tu wszystko w kartonie.
  • Odpowiedz
Wisent_14
Wisent_14
05.05.2026, 04:54:07 via Wykop
  • 0
@Kulek1981: sukces reedycji Zamków Burgundii wskazał Awaken Memes jasny kierunek, wersje deluxe są żyłą złota i jest cała armia gojów która wyda nieproporcjonalnie dużo na tę pasze. A skoro gra ma już sprawdzoną mechanikę to nikt im nie zarzuci że robią gówna pod kikestartera.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 04.03.2026, 05:52:29
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
04.03.2026, 07:13:48 via Wykop
  • 1
Nie mówiąc o tym, że system walczy z kierowcą o panowanie nad kierownicą


@Kulek1981:

“ Po rozmowie z ocalałymi z tego tragicznego wypadku, lekarz powiedział, że jeden z rannych poinformował go o problemie z systemem wspomagania utrzymania pasa ruchu w minibusie. Według pasażera, który cudem uniknął śmierci, kierownica się zablokowała, a pojazd nie mógł wrócić na swój pas ruchu i jechał w niewłaściwym kierunku.”
gracjan-rozenek - >Nie mówiąc o tym, że system walczy z kierowcą o panowanie nad kier...
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
04.03.2026, 09:45:10 via Wypiek
  • 0
@gracjan-rozenek Gurwa, nigdy asystenta pasa ruchu w aucie (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 01.03.2026, 07:50:31
  • 0
Czy Olga Tokarczuk zajumała 17 milionów w świetle prawa na grę która nie istnieje i odeszła właśnie na emeryturkę za nasze pieniądze?
#tyleukrasc #panstwozdykty #nobelzdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 25.02.2026, 08:57:14
  • 0
Czy fundacja #otwatydialog to antypolskie pionki, opłacane z zagranicznych funduszy?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
25.02.2026, 19:33:47 via Wykop
  • 0
@Kulek1981: i słusznie
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
25.02.2026, 19:37:23 via Wypiek
  • 0
@Anomalocaracid Więcej pytań do ciebie nie mam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 15.02.2026, 08:12:58
  • 6
A wy jak spędzacie niedzielny poranek? Bo ja przy kawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z tych, co kupiłem za drobne na waciki.
Robil spoko ciastka, ale że żarna od chińczyka były śmiesznie tanie, to i u siebie wymienię od razu.
#kulkoweekspresy #saeco #xsmall
Kulek1981 - A wy jak spędzacie niedzielny poranek? Bo ja przy kawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden...

źródło: 1000017948

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 06.02.2026, 14:36:56
  • 945
DB 7590J

PANIE! A kto te drzwi mi tutaj postawił?!

#nogimniebolo #patologiaparkuruje
Kulek1981 - DB 7590J

PANIE! A kto te drzwi mi tutaj postawił?!

#nogimniebolo #patol...

źródło: 1000017936

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
06.02.2026, 14:38:25 via Wykop
  • 678
@Kulek1981: no kuźwa, szkoda że do środka nie wjechał
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
06.02.2026, 15:30:40 via Wykop
  • 498
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 05.02.2026, 20:57:06
  • 0
To też rosyjska narracja?
#mentzen #bekazue #dsa #polityka
Kulek1981 - To też rosyjska narracja?
#mentzen #bekazue #dsa #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
Autor
06.02.2026, 08:47:57 via Wypiek
  • 1
@widmo82 Połowiczne prawda gdzie? Przytoczył dokumenty, byłbym wdzięczny za pokazanie, które nie są prawdziwe.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
06.02.2026, 14:19:47 via Wypiek
  • 0
@widmo82 To pytanie prowadziło do odpowiedzi, że nie można odpowiedzieć tak lub nie na dowolne pytanie.
Zupełnie od czapy tutaj wrzuciłeś, gdy zapytałem, które z papierów przytoczonych przez niego, są kłamstwem ¯\(ツ)/¯
Zresztą, właśnie na głównej stoi artykuł o tych papierach i film Mentzena jest jako załącznik ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 01.02.2026, 13:25:59
  • 0
Mirasy, który link do #ksef działa? Wujek gugiel wyrzuca mi linki do strony, która każe mi włączyć skrypty, a przeglądarka żadnych nie blokuje.
https://ap.ksef.mf.gov.pl/
#ksyf #c-------------f
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

os-nt
os-nt
os-nt
02.02.2026, 08:22:03 via Wykop
  • 1
@Kulek1981: to jest nic, ddos oni se na stronie odwalili,
Aby anonimowo wyszukiwać faktury, wpisz dane.

Możliwość podglądu faktury bez konieczności logowania.
Numer KSeF*
(wpisujesz jakikolwiek numer ksef i prechodzisz dalej, po czym odpalasz bota zeby cały czas szukał fv i zaśmiecał ruch strony) złoto dla programistów.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
02.02.2026, 12:08:39 via Wypiek
  • 1
@os-nt O takie błędy w oprogramowaniu nic nie robiłem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 27.01.2026, 20:30:41
  • 0
#ruskaonuca czy jednak kolejny przypadek, jak ze starlinkami? Bo zbieżność czasowa jest kolejny raz zastanawiająca ¯\(ツ)/¯
Kulek1981 - #ruskaonuca czy jednak kolejny przypadek, jak ze starlinkami? Bo zbieżnoś...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
27.01.2026, 20:31:58 via Wykop
  • 1
@Kulek1981: nie ma słów na takich jak ty, nawet było w gorących
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
27.01.2026, 20:45:28 via Wypiek
  • 0
@straszny_cham Nie oglądam gorących w apce, ale dobrze wiedzieć.
Ale w sumie jak tam trafił, gdy film ma dopiero 55 minut?
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 22.01.2026, 21:31:42
  • 5
Ten uczuć, gdy zbudujesz za dobrze charakter złej postaci w swojej opowieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#amelia
Kulek1981 - Ten uczuć, gdy zbudujesz za dobrze charakter złej postaci w swojej opowie...

źródło: 1000017885

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 07.01.2026, 20:33:30
  • 0
Mam pytanie. W obawie przed kim się teraz zbroimy i zadłużamy, jakby nie było jutra?
rosja już raczej zagraża samej sobie, nie pilnując własnego podwórka, gdy mróz niszczy jej infrastrukturę lepiej, jak ukraińskie drony.
Ukraińskie autonomiczne drony, wycinają ruskie najazdy bez zająknięcia, poszli na ilość, jak kiedyś chińczyki w Red alercie.
Do tego USA poprzez Wenezuelę, pilnuje by cena rosyjskiej ropy była niska, pozbawiając rusków ostatnich dochodów.

Więc kogo my się mamy bać, bo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postrzeleniec
Postrzeleniec
Postrzeleniec
07.01.2026, 20:34:27 via Wykop
  • 1
@Kulek1981: smierdzisz onuca
  • Odpowiedz
M.....l
M.....l
konto usunięte 09.01.2026, 12:13:57 via Wykop
  • 0
@Kulek1981: Nic nowego. Grecja vs Turcja.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 07.01.2026, 10:11:16
  • 8
Gdy nawet inwalida parkuje dalej, jak samozwańczy inwalidzi ¯\(ツ)/¯
Parking jak zwykle dosyć pusty.
#nogimniebolo
DB7803J DKA42TE
Kulek1981 - Gdy nawet inwalida parkuje dalej, jak samozwańczy inwalidzi ¯\(ツ)/¯
Parki...

źródło: 1000017743

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs
07.01.2026, 11:47:16 via Wykop
  • 1
@Kulek1981: no ale tam nie ma drzwi
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
07.01.2026, 13:19:05 via Wypiek
  • 0
@secs są właśnie za tym rogiem. Niestety biedonka zaznacza teren do parkowania kolorową kostką i inwalidzi umyslowi zwykle tego nie zauważają. Najlepsi parkują na wprost wejścia, jakby drzwi im tylko utrudniały wjazd do sklepu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 22.12.2025, 04:51:24
  • 12
No i tak to się można budzić (ง✿﹏✿)ง
#bambulab #druk3d
Kulek1981 - No i tak to się można budzić (ง✿﹏✿)ง
#bambulab #druk3d

źródło: 1000017586

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
Autor
22.12.2025, 04:51:52 via Wypiek
  • 5
Kulek1981

źródło: 1000017587

Pobierz
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
23.12.2025, 04:48:50 via Wypiek
  • 1
@noniemogie @S_T_A_L_K_E_R_
https://makerworld.com/models/2137177
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 15.12.2025, 16:49:23
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 29.11.2025, 21:05:33
  • 2
Tyle lat ręcznie tasować karty, niszczyć brzegi, wyginać, a wystarczyła drukarka, trochę filamentu i łożysk i człowiek leveluje dwa poziomy na kolejnym zlocie planszówkowym (。◕‿‿◕。)
To wysoka wersja, więc mieści cały plik z everdella czy oatha
#grykarciane #chwalesie #tylewygrac
Kulek1981 - Tyle lat ręcznie tasować karty, niszczyć brzegi, wyginać, a wystarczyła d...

źródło: 1000017492

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
Autor
30.11.2025, 05:45:52 via Wypiek
  • 2
@kwanty Wrzucę później.
@przemd11 Tak. Dzielisz talię na dwie części, dociskasz obciążnikami i kręcisz korbką.
Karty wpadają na zmianę i tasują się.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
30.11.2025, 21:44:39 via Wypiek
  • 1
@kwanty nie zawsze jeden do jednego, jest losowość.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981 28.11.2025, 04:25:50
  • 0
Prorip dla mirków, którzy skarżą się, że ich swędzi torba.
Pani w aptece się na was nie popatrzy krzywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kulek1981 - Prorip dla mirków, którzy skarżą się, że ich swędzi torba. 
Pani w aptece...

źródło: 1000017484

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981 08.11.2025, 14:29:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matpiotr
Matpiotr
08.11.2025, 17:45:24 via Wykop
  • 0
@Kulek1981: to wciąż różnica niecałej złotówki.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
Autor
08.11.2025, 22:04:17 via Wypiek
  • 0
@Matpiotr Mi to mówisz? Droższe poszły jak woda z pomarańczową kartką, a tańsze leżą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 68
  • Strona 1 z 68
  • >

Tralalala Bumcykcyk

  • Pijany byłem zresztą...
  • Wałbrzych, Tajne przez poufne 13
  • http://www.budujebolubie.pl
  • tajne@poufne.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2014

    Komentator
  • VIP
    od 22.07.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2016

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 06.05.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking