Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IKnowThings
IKnowThings

IKnowThings

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7693
  • Znaleziska 1070
  • Mikroblog 6623
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 11.06.2026, 09:04:27
  • 0
Motomirki z #gdynia polećcie jakiś OSK na motór
#kryzyswiekusredniego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
11.06.2026, 09:54:46 via Wypiek
  • 0
@IKnowThings jedź do Łomży i zdaj w 2 tyg
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:22:49
  • 124
Kolejny dzień i kolejna historia zmagania zwykłych ludzi z uciążliwymi oskarżani, którzy wszędzie się muszą wepchać ze swoim psem. Tym razem kobieta nie mogła wejść do piekarni bo wejście zagrodziły atakujące się psy bez kagańców, a potem miała trudności żeby się porozumieć z personelem sklepu bo przebywający w środku pies tak głośno szczekał. Oczywiście baba nie mogła z nim wyjść żeby nie uprzykrzał życia innym.

Egoizm psiarzy chyba nie ma granic. Muszą
WielkiNos - Kolejny dzień i kolejna historia zmagania zwykłych ludzi z uciążliwymi os...

źródło: 1000131602

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 09.06.2026, 12:18:31 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: pies nie powinen stać przywiązany pod sklepem bez opieki. Wprowadzany do sklepu również. Zostawiany sam w domu też nie.
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 07.06.2026, 20:23:12
  • 0
Mirki z tagu #motoryzacja zastanawiam się nad kupnem pierwszego w życiu nowego samochodu. Priorytetami dla mnie są komfort i święty spokój dlatego celuję w #volvo XC60 B5 lub #lexus NX350h (niestety ISa nowego w EU nie kupię). Byłem na jazdach próbnych oboma i Volvo zdecydowanie wygrywa pod względem komfortu - chyba nigdy wcześniej nie jechałem równie wygodnym autem, ale Lexus ma fajniejszy design, niezawodność i o
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings
Autor
07.06.2026, 20:33:41 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: zastanawiałem się nad Audi, ale po zobaczeniu wnętrza w Q3 i Q5 zrezygnowałem - biednie, brzydko i tanio. Volvo i Lexus biją je na głowie jakością. BWM biorę pod uwagę, X1 i 4 gran coupe, ale z tego co słyszałem to niezawodnością te auta nie grzeszą :)
Edit: w kompaktowe SUVy celuję z konieczności - gdyby można było dorwać jeszcze nową Giulię w benzynie (lub ISa) to nie byłoby
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings
Autor
07.06.2026, 20:48:21 via Wykop
  • 0
@Little_Juice: byłem, oglądałem i dla mnie - CX30 za mała, CX60 za wielka a nowa CX5 - za wolna i za biednie wykończona :)
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings
Autor
09.06.2026, 09:56:17 via Wykop
  • 0
@Pat667: tu się w stu procentach zgadzam, opóźniona reakcja na pedał gazu była odczuwalna w Volvo, Lexus jeździł mega płynnie :)
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 21.05.2026, 18:43:24
  • 1
#loveisblind czy orientuje się któryś z Mirków w którym obwoźnym cyrku producenci programu znaleźli połowę tych panien?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

715

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Trzeba dorobić na fentanylu bo wypłata nie starcza do pierwszego.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.05.2026, 06:23:11
  • 135
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 06.05.2026, 16:38:29 via Wykop
  • 3
@dr_Batman: zamknij mordę.
m4xejd
m4xejd
01.05.2026, 09:22:00
  • 1081
36 lat polskiej gospodarki (。◕‿‿◕。) Z postkomunistycznego skansenu staliśmy się dzisiaj jednym z najlepszych krajów do życia w Europie. To jak Polska się odmieniła od czasów wejścia do Unii jest niesamowite
Oczywiście jest jeszcze wiele problemów do poprawy jak: poprawa służby zdrowia, ceny mieszkań, nierentowne górnictwo itp..
Ale sukcesywnie idziemy do przodu (。◕‿‿◕。)
Bandzie konfiarzy i pisiorów którzy uważają że ten
m4xejd - 36 lat polskiej gospodarki (。◕‿‿◕。) Z postkomunistycznego skansenu staliśmy ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-01 111628

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 01.05.2026, 12:25:31 via Wykop
  • 36
@m4xejd: "jeden z najlepszych krajów do życia w Europie" - z beznadziejnym społeczeństwem o postsowieckiej, egoistycznej mentalności, kraj z niedziałającymi instytucjami, służbami, sądownictwem i służbą zdrowia, kraj okupowany przez wąską grupę cwaniaczków rozkradającą co się da na prawo i lewo, kraj z brakiem faktycznej równości obywateli wobec prawa, nepotyzmem i korupcją na wszystkich szczeblach władzy, z ogromnymi faktycznymi nierównościami płci na niekorzyść mężczyzn.
Polecam najpierw pojeździć trochę po świecie, poznać
  • Odpowiedz

583

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

A dokładnie 471 milionów euro! = 2 miliardy złotych. W Monaco. Nie żeby na Ukrainie była jakaś wojna czy pomoc finansowa tam wysyłana

login-znaki-alfanumeryczne
z
brusselstimes.com
dodany: 21.04.2026, 16:40:00
  • 209
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 22.04.2026, 07:56:30 via Wykop
  • 0
Wykopki widzę aż przebierają nogami żeby szoszońskiego magnata usprawiedliwiać. Są drogie dzieci niestety pewne aksjomaty na tym świecie:
1) wszystko na wschód od polski to ruskie (niezależnie od flagi)
2) ruskim oligarchą nie zostaje się w sposób uczciwy
Ale dalej, toczcie pianę, oligarcha na pewno oddawał państwu pieniądze na obronność w podatkach xDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 06.04.2026, 21:12:50 via Wykop
  • 1
@Shatter: nagrywaj, dokumentuj absolutnie wszystko - włącznie z interwencjami. Systematycznie zgłaszaj, systematycznie dokumentuj, w tym zgłaszaj temat mailowo do dzielnicowego (albo jeszcze lepiej - edoręczenia). Jak temat nie ustanie idź do sądu, ale nie przestawaj zgłaszać i dokumentować absolutnie wszystkiego.
  • Odpowiedz
perseweratywnosc
perseweratywnosc
10.03.2026, 22:50:21
  • 488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 11.03.2026, 08:53:01 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2396

Agresywny jeepiarz

Pokaż treści 18+

Agresywny jeepiarz

Pod łódzką giełdą jest cały przekrój społeczeństwa. Są tacy, którzy grzecznie rozmawiają, a są też tacy, którym od razu uruchamia się agresor. Uważajcie na tego człowieka, może wam zrobić krzywdę. Zgłoszony gdzie trzeba. ETM45304

panDocent
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 12:37:37
  • 659
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologia
  • #
    stopcham
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 10.03.2026, 15:37:13 via Wykop
  • 0
@katazyna-zeszczecina: i za to wszystko g---o mu zrobią :)
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 02.03.2026, 19:19:33
  • 8
Kupiłem chałupę na ostatnim piętrze, jedyną na piętrze, od najbliższego sąsiada oddzieloną grubym stropem lub podwójnym murem z cegły (kamienice w rzędzie) po to żeby mieć jako taki komfort mieszkania. Sąsiad zza podwójnej ściany zrobił remont i cyk słychać każde słowo. W tym kraju się nie da żyć jak człowiek.

#nieruchomosci #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
02.03.2026, 20:36:41 via Wykop
  • 7
ale jakim cudem wszystko slychac


@cartman_troll: Takim że sąsiad się pewnie w--------l z instalacjami w ściany nośne i wszystko się teraz niesie.

To nie przypadek że w deweloperce instalacje idą natynkowo - ale ludzie się z tym wkuwają i potem zdziwieni że słychać jak każdy uszczknął po 5 cm ściany.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
03.03.2026, 18:47:26 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

633

Siedmiu inżynierów chce stworzyć polski mikroprocesor

Siedmiu inżynierów chce stworzyć polski mikroprocesor

Siedmiu inżynierów z doświadczeniem m.in. w Intel, Microchip, Graphcore i STMicroelectronics powołuje spółkę Polski Krze

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 19.02.2026, 07:08:15
  • 241
  • #
    trojmiasto
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    programowanie
  • #
    programista25k
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 19.02.2026, 11:19:37 via Wykop
  • 0
@real_scoria: ludzie z Intela i Graphcore (czyli ci którzy z Intela się ewakuowali około 2021/2022) to nie są ciężkie kalibry. To są ludzie od potulnego wykonywania poleceń, nie wykazywania inicjatywy i skupiania się na "dowożeniu" tak żeby było duże "visibility" - tak od zawsze była i jest nadal tresowana kadra zarówno inżynierska jak i menadżerska w gdańskim Intelu. Na takim fundamencie się nic nie zbuduje, ten startup to skok na

745

316 079 zł w miesiąc dla lekarza? To normalne

316 079 zł w miesiąc dla lekarza? To normalne

Dyrektor szpitala, który w ubiegłym roku płacił lekarzowi miesięczne wynagrodzenie w wysokości 316 079 zł, stwierdził, że... to normalne. Oferowane stawki są rynkowymi standardami stwierdził.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 18.02.2026, 16:58:31
  • 143
  • #
    lekarze
  • #
    konowal
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    praca
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 19.02.2026, 09:47:11 via Wykop
  • 3
@dr_Batman: jesteś doskonałym przykładem tego że można skończyć medycynę bez umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wy się uważacie za nadludzi xD

694

Mieszkańcy Bonina obawiają się ataku amstaffa. Sprawą zajmuje się policja

Mieszkańcy Bonina obawiają się ataku amstaffa. Sprawą zajmuje się policja

Policja NIE ROBI nic, Policja twierdzi że było to ugryzienie w łydkę Podczas gdy pogryziona kobieta zagrożona była amputacją kończyny, aktualne walczy z martwicą związaną z rozszarpaniem kończyny. Screen w komentarzu.

Pan_Slon
z
epoznan.pl
dodany: 18.02.2026, 16:10:01
  • 89
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    afera
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 19.02.2026, 09:36:37 via Wykop
  • 4
@ArnoldZboczek: 80% polaków to patologia.
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
15.02.2026, 14:02:30
  • 2176
Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy, a wy co? Dalej nie możecie uzbierać na wkład własny na dożywotni kredyt hipoteczny na klatkę 35m2? xD Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B. Dalej będą tu wykopki, które będą negować astronomiczne zarobki lekarzy, że powyżej 100k miesięcznie zarabia może kilku w całym kraju? Czekam też na linię obrony @dr_Batman żeby
StulejmanBeznadziejny - Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy,...

źródło: HBJm5HRaEAEbauF

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 16.02.2026, 16:48:43 via Wykop
  • 0
@wicher-dziki-kon: jeszcze się nie nauczyłeś że bez 300 złotych na stole konował nawet która godzina ci nie powie?
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 16.01.2026, 12:00:51
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policyjnypies
Policyjnypies
16.01.2026, 12:04:42 via Wykop
  • 0
@IKnowThings: nie martw się ja wczoraj w drodze do na zakupy mijałem pana w tirze który na środku drogi postanowił otworzyć drzwi tylko po to żeby nadjeżdżający z na przeciwka omijając go w-----i się w dziurę na poboczu. Ale dla mnie takie rzeczy to codzienność. Może gdybym najarał się przed trasą to nie wyzywałbym go całą drogę do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
09.01.2026, 05:59:57
  • 199
nie ważne czy jecie jajówę za 2zl czy piergoi za 300.000.000mln - piątek każdy ma taki sam!
piątek piąteczek piątunioooo

#dziendobry #gotujzwykopem
okoboji - nie ważne czy jecie jajówę za 2zl czy piergoi za 300.000.000mln - piątek ka...

źródło: pierogaz_wisniewski

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 09.01.2026, 08:46:27 via Wykop
  • 4
@robert_blaszczykowski: możesz podać z którego z eksperymentów przeprowadzonych na ISS powinien być znany (czy tam ludzie powinni mieć zapisany obrazek w głowie)? I o jakim potencjale naukowym mówisz?
  • Odpowiedz
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 09.01.2026, 14:45:58 via Wykop
  • 0
@SpinOff: wow, rzeczywiście, mega imponujące, warte tych 300 milionów xDDD
  • Odpowiedz

333

Wszyscy lekarze złożyli wypowiedzenia. Szpital zawiesza kluczowe świadczenia

Wszyscy lekarze złożyli wypowiedzenia. Szpital zawiesza kluczowe świadczenia

Szpital miejski w Nowogardzie zawiesza działalność dwóch kluczowych oddziałów. Powodem są poważne braki kadrowe, w tym odejście wszystkich chirurgów z końcem 2025 roku

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 07.01.2026, 18:28:59
  • 401
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    lekarze
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 08.01.2026, 10:08:35 via Wykop
  • 1
@BeLpHeR: Oho, wchodzimy w czwartą gęstość, lekarze "harujący" i jeszcze robiący to za grosze xD
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 08.01.2026, 10:09:54 via Wykop
  • 15
@malkontent: bo dyrekcja nie chce (albo nie może) ugiąć się pod ich szantażem płacowym.
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 08.01.2026, 13:55:23 via Wykop
  • 0
@Zle_Japko: W tym że jeżeli jaśnie pan oświecony lekarz zajął limitowane miejsce na specjalizacji to ma obowiązek pracować dla publicznej służby zdrowia. Ja wiem że wam konowały się w głowach jeszcze na studiach przewraca, ale niestety nie ma nic za darmo - chcecie być kastą i nie mieć konkurencji na rynku pracy (przez imitowanie miejsc na studiach medycznych czy specjalizacjach) to się liczcie z tym że powinno się od was
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 08.01.2026, 14:40:13 via Wykop
  • 1
@krasecz: chłopcze, zanim zaczniesz podejmować próby dyskusji z ludźmi to polecam najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a później - odnosić się do argumentów zawartych w wypowiedzi z którą chcesz polemizować. Kierunki medyczne (lekarski i lekarsko-dentystyczny) to jedyne kierunki studiów na które są odgórnie ustalane limity przyjęć. Dopóki takie limity przyjęć i wywołany przez nie niedobór pracowników istnieje - dopóty lekarze będą próbowali wyciągnąć z systemu tyle kasy ile to
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 08.01.2026, 19:22:42 via Wykop
  • 0
@Zle_Japko: oczywiście, z perspektywy jaśnie oświeconego medyka nie istnieją obowiązki, nie istnieje pojęcie zaufania publicznego - istnieją tylko publiczna sakwa i kilkadziesiąt milionów małych prywatnych sakiewek z której trzeba się jak najwięcej nachapać.

Z tym wyjeżdżaniem za granicę to świetny pomysł - na miejsce tych studiujących za granicą na studia pójdzie część z całej masy chętnych która co roku się nie dostaje bo limity, ci co wyjadą zorientują się że
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 09.01.2026, 08:30:37 via Wykop
  • 0
bo ja nie jestem lekarzem ;)

W takim razie jesteś frajerem broniącym systemu który dyma cię na wszystkie strony. Brawo, musisz być z siebie dumny.

Co jest w tym komunistycznego? Nakaz pracy nie kojarzy Ci się z żadnym systemem?

To że w komunizmie był nakaz pracy nie oznacza że obowiązek pracy w publicznej służbie zdrowia jest pomysłem komunistycznym, nawet jeśli bardzo byś tego chciał.

No
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 30.12.2025, 09:18:15
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1014

Górnicy z Silesia załatwili sobie wszystko

Górnicy z Silesia załatwili sobie wszystko

Polacy dopłaca do prywatnego biznesu fundując przywileje uprzywilejowanym grupą społecznym. Rząd napluł w twarz wszystkim tym, którzy przez ostatni rok stracili robotę przez zwolnienia grupowe

zwora
z
polsatnews.pl
dodany: 29.12.2025, 18:15:02
  • 140
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
  • #
    slask
IKnowThings
IKnowThings
IKnowThings 30.12.2025, 08:50:07 via Wykop
  • 0
Polecam pisać maile do: sekretariatbm@me.gov.pl z prośbą na umówienie się na spotkanie z ministrem. Niech każdemu z nas osobiście i merytorycznie wyjaśni jakimi przesłankami kierował się obdarowując pasożytów z nory na śląsku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking