Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 258
  • Znaleziska 94
  • Mikroblog 164
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Coxex
Coxex
15.06.2026, 17:18:08
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:58:49 via Wykop
  • 0
@Coxex: nie ma co, przyszłość wiadomo
Jaka jest.
  • Odpowiedz
sziszapangma
sziszapangma
15.06.2026, 19:34:39
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:58:28 via Wykop
  • 0
@sziszapangma: co to za patusy?
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
16.06.2026, 05:12:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:54:07 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Ok, wyjaśnione. Zamykam.
  • Odpowiedz

270

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 145
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 04:22:26 via Wykop
  • -1
@Michal_Szczecin: wykonują robotę, której nikt inny nie chce wykonywać. Coś jak kiedyś w Anglii.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 04:22:45 via Wykop
  • -3
@MadmaxPL: specjalista od czego?

485

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

Urzędniczka Marzena O. przeglądała sobie dane z rejestru PESEL i RDO bez zawodowego powodu, ABW namierzyło urzędniczkę, ale prokuratura umorzyła śledztwo bo urzędniczka stwierdziła że to nie ona, a hasło ma zapisane na karteczce na biurku i każdy może się zalogować xD

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: 15.06.2026, 18:38:32
  • 60
  • #
    afera
  • #
    mentzen
  • #
    panstwozdykty
  • #
    polska
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 04:20:03 via Wykop
  • 0
@psiversum: to dla Areczka, dla zarządu nie.
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:28:03 via Wykop
  • 0
@peters294: Ale sprząta.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:33:45 via Wykop
  • 0
@peters294: nie wątpię.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
12.06.2026, 18:01:21
  • 21
Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uciekł tchórz

#psiarze

https://youtu.be/nqpi0NM2nRI
Cygan_Wojtus - Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uc...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:31:55 via Wykop
  • 0
Wątpię, by nie został skazany.
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
14.06.2026, 13:27:23
  • 11
Dzisiaj baba z psem ładuje się do żabki. Pytam się czemu wchodzi z psem do skelpu spożywczego. "Nie słyszę co pan do mnie mówi". Przy kasie: "przepraszam że weszłam z sunią ale akurat zaczęło padać". Pies zaczyna się telepać i bryzgać na około. Nigdy więcej do sklepu bez ochrony.
#psiarze #patologiazmiasta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:26:34 via Wykop
  • 0
@Blackhorn: u mnie w Żabie z psami na pełnej wchodzą. Przy pracownikach normalnie se psy wąchają w lodówkach i półkach sklepowych
  • Odpowiedz
marcinmortadela
marcinmortadela
marcinmortadela
14.06.2026, 14:08:29
  • 16
Jakaś starą prukwa weszła do pociągu z śmierdzącym kundlem i cały przedział jeßie #przegryw #psiarze #patologiazewsi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:25:47 via Wykop
  • 0
@marcinmortadela: lepiej pachnie niż dzieci oneone!!!!
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
14.06.2026, 16:04:26
  • 3
Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska 2050) przygotował projekt nowelizacji ustawy o lasach.

Proponowane przepisy modyfikują zasady wprowadzania psów na tereny leśne. Projekt znosi bezwarunkowy zakaz puszczania psów luzem. Według projektu byłoby to dozwolone pod warunkiem sprawowania nad zwierzęciem skutecznej kontroli przez opiekuna. Zakaz byłby utrzymany jedynie w stosunku do psów ras uznanych za agresywne.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jazda-konna-i-psy-luzem-w-lasach-Projekt-zmian-w-ustawie-budzi-pytania-9148527.html
Casuel - Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska ...

źródło: 1000008033

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:25:16 via Wykop
  • 0
@Casuel: przecie i tak psy luzem tam biegają. Kontrola psiodzica jest żadna. Może psiecko wróci, jak się zawoła, może nie.
  • Odpowiedz

712

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

Ponad półtora miliona złotych zarobku w rok, Porsche Panamera w garażu i niespełna 30 lat na karku. To nie jest scenariusz kolejnego filmu o Wilku z Wall Street, ale oficjalne oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka do niedawna szefa młodzieżówki Platformy Obywatelskiej (Nowa Generacja) i radneg

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 17:47:02
  • 44
  • #
    krowoderska
  • #
    rynekkrowoderski
  • #
    lekarze
  • #
    zarobki
  • #
    pracbaza
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:21:40 via Wykop
  • 25
No to skutecznie krzyczał, już biedny nie jest (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

807

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

"Dziś przyjąłem rezygnację Dawida Kacprzyka z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej". 28-latek, mimo braku specjalizacji, został kierownikiem jednego z SOR-ów w i zarobił 1,6 mln złotych. Kacprzyk miał w 2025 r przepracować 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godz. dziennie codzie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 16:38:16
  • 137
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    przekret
  • #
    polska
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:19:38 via Wykop
  • -9
Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten co nie pracował 11h dziennie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4813

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:18:43 via Wykop
  • 0
A klauzula opt-out?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
17.02.2026, 08:44:05
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:14:13 via Wykop
  • 0
@jacekparowka: nagrałeś już?
  • Odpowiedz

490

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z Rady dzielnicy Ursus w rozmowie z Interią są zszokowani jego zarobkami i dziwią się, że mógł spędzać na dyżurach kilkanaście godzin i wywiązywać się z obowiązków samorządowca. - Nie wyglądał jak minister Szumowski w pandemii - ironizują.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:11:43
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    zarobki
  • #
    lekarze
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 19:11:44 via Wykop
  • 0
@Bijelodugme: a potem będzie w jakiejś przychylnej tv - ofiara hejtu.

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 13:16:44 via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: Ale jak się buja? Co salon odpowiada słynne :”ten typ tak ma”? Działa jakoś prawnie? Czy po prostu cyklicznie jeździ do ASO i Ci mowia, ze jest ok?
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 13:25:55 via Wykop
  • -10
@Kyrtkele: aha, czyli kupujecie i wszystko łykacie jak pelikany, bo oni duziii sooom.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 14:09:37 via Wykop
  • 18
@Kyrtkele: twierdzisz, że nie ma rękojmi na samochód nowy z salonu?
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 14:40:46 via Wykop
  • -1
@jegertilbake: o swoje trzeba walczyć. Jak się nie wywiązuje sprzedawca to do sądu. Co prawda bujasz się kilka lat, no ale jak dla
Chłopa wystarcza „ten typ tak ma”, no to co się dziwić, że właśnie tak jest, sprzedawane buble i się teraz z nim bujaj.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 14:43:55 via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: wymarzony klient.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 15:03:48 via Wykop
  • -4
@jegertilbake: no to się nie odpuszcza. Prawo jest po stronie kupującego.
gbsh
gbsh
15.06.2026, 08:25:22
  • 104
Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) #motoryzacja #chinskiecuda #samochody
gbsh - Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: 2026-06-15_10-22-58

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 08:52:17 via Wykop
  • 60
@Nusantara: a śmiesza Cię też złoty fanów Audi i BMW? 😉
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 09:23:05 via Wykop
  • 3
@Nusantara: Opla i inne też można tuningować. Jakie stuningowane marki Cię nie śmieszą?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 09:27:07 via Wykop
  • 0
@Nusantara: byłeś na zlocie chińskich samochodów, czy to twoja projekcja?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 09:30:14 via Wykop
  • 1
@Nusantara: no właśnie dlaczego tylko chińskich? Wybiórczość.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 13:19:04 via Wykop
  • 2
@Kanusz-Morwin-Jikke: Zlot nowych chińskich też może być dla wzajemnego zmarszczenia, lub jak naprawić.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 14:11:27 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: Ale kto porównuje zasługi?
Chociaż Volvo teraz jest chińskie, ale zasługi ma duże w rozwoju motoryzacji.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
14.06.2026, 15:34:07
  • 12
#przegryw #polityka #demografia
Śmieszne jak Czarnek na spotkaniach z ludźmi mówi, że miasta jak Kalisz i inne powiatowe i wsie są przyszłością Polski xD. Każdy orangutan z mózgiem wielkości orzeszka wie, że liczy się tylko Warszawa i ewentualnie Kraków, Wrocław, 3 miasto, a reszta kraju to wymieralnia, zwłaszcza dla młodych. Ale czego sie nie powie, żeby tylko głosy wieśniaków dostać w wyborach. Sam bym zdelegalizował p0lske
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 14:08:43 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: no tak, ludzie będą głosować przecież, by mieć gorzej 😉
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
15.06.2026, 12:59:15
  • 0
Kogo te developeruchy zatrudniaja na handlowcow
#nieruchomosci
Widze ze oddanie za pol roku, a jeszcze 1/3 mieszkan nie kupiona. Pojechalem wypytac o nieruchomosc. Gosc na dzien dobry dal mi rabat 5%. Statystycznie na rynku pierwotnym cena transakcyjna vs ofertowa jest 10% mniejsza. Zapytalem, wiec na koniec rozmowy o wiekszy rabat to chlop ze nie ma szans i zdziwiony co ja chce w ogole. To mu mowie ze u innego deva
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 13:24:23 via Wykop
  • 1
@fremmm: Rabat Ci przynajmniej dali. 5 lat temu to mnie wyśmiali i zaproponowali inną inwestycje, droższą o 500 na metrze kwadratowym, ale za to bez położonych tynków xd
  • Odpowiedz

0

Rodzinne BMW z salonu kosztuje znacznie mniej, niż Toyota RAV4

Rodzinne BMW z salonu kosztuje znacznie mniej, niż Toyota RAV4

Ma automat, a nawet pakiet M Sport z dedykowanymi fotelami.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 15.06.2026, 11:19:43
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15.06.2026, 12:06:07 via Wykop
  • 0
A jak niezawodność tego BMW?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 8 z 10
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking