Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 252
  • Znaleziska 92
  • Mikroblog 160
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Szklanka_Mleka
Szklanka_Mleka
16.06.2026, 09:28:53
  • 5
Współczuję mieszkańcom #bialapodlaska bo wczoraj Polsat w Wydarzeniach stwierdził, że Biała Podlaska jest w województwie podlaskim a nie lubelskim xD

#podlasie #lubelskie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 09:33:00 via Wykop
  • 0
@Szklanka_Mleka: i w dodatku jest miastem białym.
  • Odpowiedz
becvvv
becvvv
becvvv
16.06.2026, 09:26:55
  • 0
Szukam pierwszego auta, z tym że w ogóle się na tym nie znam. Mieszkam w mieście i nigdy mi przez te lata nie było potrzebne, jak już to brałem sobie trafficara gdy musiałem. Akurat teść teraz sprzedaje skoda octavia 1.0 ambition z 2018 roku, 120k przejazdu (pierwszy właściciel, auto zadbane, bez wypadków / otarć z kompletem kół, jakieś haki na rower). Chciałby ode mnie 40k, myślicie że to spoko cena? 1.0 to
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 09:30:11 via Wykop
  • 0
@becvvv: nie patrz tak bardzo na zadrapania i otarcia. Bardziej na historię serwisową, podjedź na jakąś stację diagnostyczną, niech sprawdza. Poczytaj też na forach lub jakiegoś czata zapytaj o awaryjności aut - podaj kod silnika, na co zwracać uwagę.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
16.06.2026, 08:40:38
  • 0
Czy Koalicja powinna ułatwić pozyskanie obywatelstwa Ukraińcom bądź pozwolić im głosować?

#polityka #ukraina

Czy Koalicja powinna ułatwić pozyskanie obywatelstwa Ukraińcom bądź pozwolić im głosować?

  • Tak, trzeba jakoś zatrzymać marsz prawicy po ładzę 40.9% (9)
  • Nie, w życiu. Po co nam V kolumna? 59.1% (13)

Oddanych głosów: 22

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 09:16:56 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: UA niedługo będzie w UE, także nic im po polskim obywatelstwie.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
16.06.2026, 08:14:30
  • 100
W Stalowej Woli odbył się marsz dla życia i rodziny. Jakieś 80% uczestników to emeryci. W komentarzach na fejsie wiele wpisów, że Ci starsi to ostatnie normalne pokolenie które miało dzieci i teraz cieszą się wnukami.
Ale jak się stwierdzi, że to oni przecież tak wychowali własne dzieci, że z jakichś powodów nie chcą się teraz rozmnażać albo mają max po jednym dziecku to oczywiście dostaniesz odpowiedź, że to wina propagandy a
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 08:48:23 via Wykop
  • 0
@Nobody32: nie doceniasz środowiska i propagandy.
  • Odpowiedz

8

Tesla na szczycie, Chiny gonią. Mamy dane o dopłatach do elektryków

Tesla na szczycie, Chiny gonią. Mamy dane o dopłatach do elektryków

Tak wyglądają dopłaty do elektryków. Na czele finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy programu NaszEauto są firmy z USA i Chin. Do chińskich marek łącznie trafiło ok. 100 mln zł wynika z danych otrzymanych przez Business Insider Polska.

Nauta
z
businessinsider.com.pl
dodany: 16.06.2026, 08:18:40
  • 12
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 08:47:44 via Wykop
  • 2
Cieszę się, że mogłem dopłacić. Warto było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes
16.06.2026, 07:37:46
  • 138
Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze bardziej wulgarną pozę, zrobiło dumną księżniczkową minę, wyjęło i zaczęło wulgarnie jeść fit-bułę i pisze na telefonie pewnie z jakimś mokebe albo chadem. Na zwykłego dobrego, przyjaznego i życzliwego chłopa nawet nie spojrzy, nie zagada, nie zapyta czy może się umówić. I tak się żyje w tym hipergamicznym kukoldystanie.

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze...

źródło: 324332.09

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:50:59 via Wykop
  • 128
@kankes: sprawa dla reportera
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
16.06.2026, 07:38:10
  • 14
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000030285

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:50:27 via Wykop
  • 2
@splinter96: najlepiej jeszcze jak się wtryni w kolejkę, bo idzie tylko zapytać czy coś jest, ludzie przepuszczają, a potem taka stoi 15 minut przy okienku, bo rozmowy, a może tamto, a Kowalska z 20 to używała tamto na to.
Niereformowalne ludzie
  • Odpowiedz
202492
202492
16.06.2026, 07:39:15
  • 1
NAJŚWIŻSZE: Bank Japonii podnosi stopy procentowe do 1% po raz pierwszy od 1995 roku

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:48:00 via Wykop
  • 0
@Multiwitamina-_: japońskie stooopki mmmmm
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
16.06.2026, 07:24:49
  • 6
masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #midel #wynajem #warszawa
gr0m1t - masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #mi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:45:29 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: jednorożec. Ile za takie cudo?
  • Odpowiedz
HoroLive
HoroLive
16.06.2026, 06:47:58
  • 608
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:13:06 via Wykop
  • 12
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: i że psiecko to też dziecko
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
16.06.2026, 06:55:38
  • 95
#lekarz100k #memy #konowalposting #polska
PIAN--A_A--KTYWNA - #lekarz100k  #memy #konowalposting #polska

źródło: aufvwv

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:09:38 via Wykop
  • 9
@PIAN--A_A--KTYWNA: zazdrościcie? Się uczył pilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
16.06.2026, 06:57:25
  • 4
Zmieniam moje marzenia odnośnie wygrania dużej ilości gotówki.

Wygodna mikrokawalerka + miesięczna pewne "kieszonkowe" aby było stać z nowy komputer czy zachcianki.

Jakąś robotę też bym sobie ogarnął, nie chciałbym siedzieć w domu ale robił bym ją na wyjebce.

#przegryw
Ulquiorra - Zmieniam moje marzenia odnośnie wygrania dużej ilości gotówki.

Wygodna m...

źródło: dream

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:09:05 via Wykop
  • 1
@Ulquiorra: jakbyś mieszkał w mikrowalerce to byś robił wszystko by tam nie siedzieć.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
16.06.2026, 07:05:02
  • 2
Ale korci

#heheszki
ish_waw - Ale korci

#heheszki

źródło: IMG_5494

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:06:42 via Wykop
  • 1
@ish_waw: czerwony guzik, ciekawe w którą stronę poleci…
  • Odpowiedz
isoverr
isoverr
16.06.2026, 07:05:10
  • 138
Jak zwykle ci wstrętni faceci winni najgorszej dzietności w UE XD

#p0lka
#zydkrecikorba
isoverr - Jak zwykle ci wstrętni faceci winni najgorszej dzietności w UE XD

#p0lka
#...

źródło: 21413

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 07:06:13 via Wykop
  • 13
@isoverr: po prostu na takich nie zwracają uwagi xd
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
15.06.2026, 23:29:26
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:57:07 via Wykop
  • 2
@kamil-tika: rocznik lata 90. Już w moim pokoleniu dziewczyny nie chciały dzieci i ich nie mają. Pojedyncze jednostki tylko zdecydowały się na dzieci.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 06:44:08 via Wykop
  • 0
@Nadia_: nie w swojej bańce, tylko w środowisku.
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
15.06.2026, 17:18:08
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:58:49 via Wykop
  • 0
@Coxex: nie ma co, przyszłość wiadomo
Jaka jest.
  • Odpowiedz
sziszapangma
sziszapangma
15.06.2026, 19:34:39
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:58:28 via Wykop
  • 0
@sziszapangma: co to za patusy?
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
16.06.2026, 05:12:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 05:54:07 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Ok, wyjaśnione. Zamykam.
  • Odpowiedz

270

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 145
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 04:22:26 via Wykop
  • -1
@Michal_Szczecin: wykonują robotę, której nikt inny nie chce wykonywać. Coś jak kiedyś w Anglii.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16.06.2026, 04:22:45 via Wykop
  • -3
@MadmaxPL: specjalista od czego?
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking