Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fernis

Fernis

Dołączył 18 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2894
  • Znaleziska 2374
  • Mikroblog 520
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2

1053

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Chorzy kierowani na oddział z przyszpitalnej poradni otrzymują odległe terminy przyjęcia. Natomiast pacjenci ze skierowaniami z prywatnego gabinetu jednego z lekarzy są czasami przyjmowani z dnia na dzień.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: przedwczoraj, 07:55:46
  • 83
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    warszawa
Fernis
Fernis przedwczoraj, 16:17:11 via Wykop
  • 9
A jaka kara dla lekarza z prywatnym gabinetem? Oczywiście szpital po wykryciu nieprawidłowości zerwał wszelkie kontrakty z lekarzem? Jakie konsekwencje dla pracowników którzy te rezerwacje realizowali? Oczywiście, wszyscy na bruku, o ile nie potrafili wskazać przełożonego który nakazał im taki proceder? Co z dyrektorem który nie ma zielonego pojęcia jak wygląda dla przeciętnego pacjenta przyjęcie w jego szpitalu (albo wie i też na tym zarabiał)?

Pytam retorycznie bo potrafię sobie sam odpowiedzieć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
Fernis
Fernis przedwczoraj, 16:03:08 via Wykop
  • 16
@scotty79: a wpadłeś na to że Twoje potrzeby w tym zakresie i Twoje smutne życie pół-niewolnika który sam sobie nie może ugotować, g---o kogo obchodzi?

548

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15.06.2026, 13:52:45
  • 145
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Fernis
Fernis 15.06.2026, 22:27:21 via Wykop
  • 0
@armiakrolewska: Pamiętaj. Jeśli Ty zarobisz 120k rocznie, to wskakujesz w drugi próg podatkowy. I tego że wynajem mieszkania kosztuje Cię rocznie 60 z tych 120 tysięcy odliczyć sobie nie możesz. Jedzenia też nie możesz, co więcej, w sklepie zabrane zostanie Ci kolejne 7-23% z pieniędzy pozostałych po tym jak pracodawca już odprowadził za Ciebie podatki. I c--j że mieszkać gdzieś musisz, jeść musisz. Wszystkie Twoje koszta "prowadzenia businessu" jakim jest

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
Fernis
Fernis 15.06.2026, 12:38:59 via Wykop
  • 9
@dave8: Wszyscy wszędzie tak robią, z całą Polską włącznie. Kiedyś to było społecznie oczywiste dla każdego, ale daliśmy sobie "poprawnością polityczną" wmówić, więc zmieniło się to, że teraz nie ładnie jest o tym publicznie gadać. Ale wszyscy wszędzie i tak to robią w tym, i każdym innym kraju. Każdy normalny pracodawca jeśli ma do wyboru dwóch pracowników którzy nadają się na stanowisko, w pierwszej kolejności zatrudni zawsze "swojego" niż "obcego".

523

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: 15.06.2026, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
Fernis
Fernis 15.06.2026, 12:22:12 via Wykop
  • 19
@Jare_K: Takie sprawdzanie to dla Pana Panie Areczku, a nie dla lekarza z warszafki którzy bawi się też w politykę w obecnie rządzącej partii.

1057

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
Fernis
Fernis 13.06.2026, 10:44:25 via Wykop
  • 20
@elo345: Odpowiedzialność zbiorowa jest zbrodnią wojenną przeciw ludności cywilnej zgodnie z Artykułem 33, IV Konwencji Genewskiej którą podpisała Polska.

604

Posłanka PiS zarabia ponad 20 tys. ale komunalnego mieszkania nie odda

Posłanka PiS zarabia ponad 20 tys. ale komunalnego mieszkania nie odda

Bo podobno nie może wykończyć domu, który od lat "wykańcza". Twierdzi, że to zbyt duży wydatek, by mogła go udźwignąć. Ale na ostatnim wiecu partyjnym miała na sobie koszulę, która może kosztować ponad 4 tys. zł.

Takiseprzecietniak
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 10:13:13
  • 46
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
Fernis
Fernis 10.06.2026, 14:09:47 via Wykop
  • 10
@VateuszMakowiecki: A dziwi Cię że każdy kto się zapisuje na zajęcia z koszykówki lubi grać w kosza, a każdy kto idzie po kartę biblioteczną lubi czytać, albo przynajmniej ma potrzebę korzystać z książek. To czemu dziwi że każdy członek organizacji z 25 letnim stażem, znanej z przekrętów, kolesiostwa i złodziejstwa, to złodziej lub kombinator? Żadne szkolenie potrzebne nie jest, przyjmując wiedza z góry jakich ludzi im trzeba.
Jasiu780
Jasiu780
09.06.2026, 13:15:29
  • 595
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-09/lowil-ryby-w-palacowym-stawie-35-letni-polak-zatrzymany-w-niemczech/

DEPORTOWAC I NA FRONT!!!!!!!!!!!!

a nie, czekaj...
#wojna #ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Jasiu780 - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-09/lowil-ryby-w-palacowym-staw...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fernis
Fernis 10.06.2026, 12:45:57 via Wykop
  • 1
jak chcą to niech deportują, ich państwo ich zasady


@gaz_wieprzowy: To jest coś co do ludzi zamkniętych w pewnych politycznych echo chamber nie dociera. Są tak przyzwyczajeni że do każdego przykładają różne zasady, obowiązki i przywileje, że nawet nie pojawia się w ich główkach że ktoś inny może uważać że te same prawa powinny dotyczyć absolutnie każdego, ze mną, Tobą i nim włącznie. "A bo Polacy też tak robią" może
  • Odpowiedz

561

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Już niedługo zakup luksusowego zegarka, samochodu czy dzieła sztuki będzie wiązał się z obowiązkowym prześwietleniem kupującego. Wystarczy przekroczenie limitu 10 tys. euro. Unijne przepisy oznaczają też, że zwykły przelew bankowy nie wystarczy i konieczne będzie podanie PESEL

pierwszynawenus
z
money.pl
dodany: 08.06.2026, 18:51:18
  • 200
  • #
    zakupy
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
Fernis
Fernis 08.06.2026, 21:55:18 via Wykop
  • 0
@alter21: Nie myl pojęć. to jest totalitaryzm, nie lewactwo. Wprowadzane przez lewaków z totalitarnymi jak zawsze zapędami, bo tylko mając pełną kontrolę i nadzór nad każdym obywatelem można próbować siłą wprowadzać ichnią utopię, bo ludzie wolni jakoś współpracować nie chcą. Ale jednak, nazywajmy rzeczy po imieniu, żeby osoby o lewicowych poglądach też rozumiały że to nie moment na "hehe, centraka i prawaka d--a piecze" tylko żeby wiedzieli co popierają, jeśli
camelinthejungle
camelinthejungle
05.06.2026, 12:01:02
  • 3
Najpierw dałem się ponieść ogólnemu hejtowi na rzecznik praw dziecka rozpętanemu chociażby przez #kanalzero w związku z aferą czerwonopaskową. Nawet żonie to sprzedałem jako #bekazlewactwa i też się zbulwersowała. Ale potem pomyślałem, wróciłem pamięcią do swojej podstawówki (start w roku 2000) i… w sumie przyznałem rację pani rzecznik. Nie powinno się dzielić dzieci. Zwłaszcza nie na podstawie wyników w nauce, bo te w tym wieku zależą przede wszystkim
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fernis
Fernis 05.06.2026, 12:47:19 via Wykop
  • 0
Masz częściową rację w tym co piszesz. Ale częściową tylko. Po pierwsze podziałów klasowych w polskich szkołach nie ma aż tak wielkich, i różnica w zarobkach najbiedniejszych i najbogatrzych to może 3x. A zdrównanywanie "w dół" dla trzech kompletnie najbiedniejszych dzieci w szkole 1000 osób, jest nieporozumieniem. A i wśród dobrze uczących się dzieci jest cała masa uboższych, twierdzenie że "tylko najbogatsi mają pasek" to zwykła bzdura. Samemu mi kilka razy opadła
  • Odpowiedz

580

Rzecznik Praw Dziecka zmusza właścicielkę lodziarni do poprawy swojego wizerunku

Rzecznik Praw Dziecka zmusza właścicielkę lodziarni do poprawy swojego wizerunku

Szambo się wylało i teraz pani rzecznik przyjeżdża do Lodziarni pod Dębę i próbuje kosztem właścicielki lokalu poprawiać swój wizerunek. Oczywiście "walka z hejtem" i tym podobne...

potworzak21
z
facebook.com
dodany: 04.06.2026, 07:21:05
  • 81
  • #
    polityka
  • #
    dzbanypolityki
  • #
    afera
  • #
    dzieci
Fernis
Fernis 04.06.2026, 17:31:07 via Wykop
  • 11
Czy za każdym razem możemy tylko bić brawo


@DuchZoliborza: Tak. Dokładnie? A o co chodzi? Każde słowo krytyki czy sprzeciwu to nienawiść, agresja, toksyczność, a jak masz fiuta to szowinizm, a jak niemodny kolor skóry to rasizm. Nie wolno mieć żadnej własnej opinii na żaden temat i jej wypowiadać. A najgorzej jak większość ludzi ma taką samą opinię jak Twoja, z krytykowanym właściwie nikt się nie zgadza i wszyscy śmią
Fernis
Fernis 04.06.2026, 17:55:56 via Wykop
  • 24
@itanic: Jak już to raczej szantaż emocjonalny. Z Julczyskiem nie miałeś nigdy do czynienia? Zadzwoniła z drącym głosem do Pani Joli, i zaczęła tej tłumaczyć, że p. Jola nie zrozumiała tego pisma, że to nie o to chodziło że ona coś każe, tak sobie tylko napisała bo jej się smutno zrobiło bo ona każde dziecko kocha. A przez to że Pani Jola upubliczniła pismo z urzędu który w-------a się w

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Fernis
Fernis 02.06.2026, 14:20:10 via Wykop
  • 15
Chcieli byśmy przypomnieć, iż każda osoba młoda jest wyjątkowa i wartościowa bez względu na osiągane wyniki w nauce.

Podjęcie działań promujących równość aby (...) docenić każdą młodą osobę uczniowską na równi.


@osetnik: Aż kipi toksycznym progresywizmem z tego pisemka. Tradycyjnie, jak zawsze, lewaków ciągnie w pierwszej kolejności do kontroli dzieci i ich edukacji. I oczywiści nadźgane jakiejś nowomowy. Słowa uczeń i uczennica już nie istnieją w Polskim języku? Bo na

174

Dlaczego Ramzes III pozbawił Libijczyków męskości?

Dlaczego Ramzes III pozbawił Libijczyków męskości?

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się Libijczykom, a dokładniej temu co mieli między nogami. Co takiego sprawiło, że Ramzes III i jego żołnierze odcinali im męskość.

Korda
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 13:30:17
  • 105
  • #
    historia
  • #
    libia
  • #
    egipt
  • #
    starozytnosc
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Fernis
Fernis 31.05.2026, 22:38:49 via Wykop
  • 3
zrobienie z nich poległych nie wystarczyło?


@Cadfael: Poległy nie może pracować.

336

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Pokaż treści 18+

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Śledczy z Berlina uznali, że slogan nie stanowi podżegania do przemocy ani nawoływania do nienawiści.

Headcrab_B
z
dojczland.info
dodany: 30.05.2026, 09:02:06
  • 100
  • #
    niemcy
  • #
    rasizm
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
Fernis
Fernis 30.05.2026, 15:43:48 via Wykop
  • 23
Europa w 2026 w pełnej krasie. Biały obywatel, obywatelem drugiej kategorii którego pewne przywileje nie obowiązują, za to wszelkie możliwe obowiązki.

W takim UKeju właśnie jest głośna sprawa że przyjechała Policja do zgłoszenia i brązowy pan powiedział że go obrażono rasowo, biały że jest dźgnięty nożem i krwawi. Policja skuła białego i zaczęła zbierać zeznania od brązowego, a biały się wykrwawił w 10 minut bo miał siedem ran, w tym jedną na
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

49

Koniec z papierowymi kuponami za butelki. Wielka zmiana w systemie kaucyjnym

Zwrot butelek kojarzy się z papierowym kuponem, który łatwo zgubić albo zapomnieć wykorzystać przy kasie. Teraz system kaucyjny zaczyna działać inaczej: automat zwraca pieniądze bezpośrednio na kartę lub telefon. Problem w tym, że nowe rozwiązanie nie działa jeszcze we wszystkich sklepach i punktach

lxG_kedul
z
gazetaprawna.pl
dodany: 29.05.2026, 17:58:58
  • 32
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    smiecizglowy
  • #
    ekologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    kaucja
Fernis
Fernis 29.05.2026, 22:56:38 via Wykop
  • 16
@Blaskun: Przede wszystkim to powinno go w ogóle nie być. Każde ulepszanie tego systemu tak czy inaczej to na koniec i tak rzeźbienie w gównie.

1104

Czy warto dopłacać artystom do ZUS? Przedsiębiorcy nie kryją oburzenia

Czy warto dopłacać artystom do ZUS? Przedsiębiorcy nie kryją oburzenia

Czyli jak jesteś przedsiębiorcą albo freelancerem i masz słabszy miesiąc, to płać ZUS i nie marudź. Ale jeśli państwo uzna cię za artystę zawodowego, to nagle znajdą się dopłaty, statusy, komisje i troska o nieregularne dochody

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 29.05.2026, 06:23:09
  • 132
  • #
    zus
Fernis
Fernis 29.05.2026, 15:04:07 via Wykop
  • 13
Kultura jest fantastycznym narzędziem agitacji politycznej. Artyści zbuntowani wobec władzy potrafią podnieść cały naród do działań. Artyści popierający władzę, potrafią stworzyć atmosferę gdzie najmniejszy głos sprzeciwu będzie społecznie postrzegany jak największy grzech, nie ważne jak uciskający jest but reżimu.

Władzy najnormalniej w świecie opłaca się trzymać artystów w swojej kieszeni, stworzyć system gdzie współpraca się opłaca, a jej brak przynosi straty. Tyle w temacie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

472

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana za pieniądze podatników organizuje wystawę grafficiarzowi, który pobazgrał pół Krakowa i miał za to sprawę karną.

Marekkk12345
z
facebook.com
dodany: 26.05.2026, 09:22:08
  • 82
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    policja
Fernis
Fernis 26.05.2026, 21:40:52 via Wykop
  • 3
@RelaniU: Weź wykopowy "wygrywie", zbuduj na swojej działce ile Ci się podoba ścian i maluj po nich ile Ci się podoba.

W Polsce jest akurat od groma wysokiej jakości murali które podobają się ludziom od starych po młodych. I tylko jedna grupa społeczna kompletnych jełopów nie potrafi zrozumieć jaka jest różnica między dziełem sztuki namalowanym z planem, rozmysłem i przede wszystkim za zgodą właściciela budynku, a krzywym bohomazem z jego

1925

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
Fernis
Fernis 26.05.2026, 18:05:14 via Wykop
  • 12
@WaltherW: Ale z Ciebie regresywny bigot. Przecież to nie chodzi o to czy taka kobieta oglądająca tę reklamę by złapała nietoperza czy uciekła. Chodzi o to że ona sie identyfikuje jako osoba zaradna, niezależna, samodzielna i bardziej dojrzała niż "typowy mężczyzna". I dlatego ta reklama do niej trafi. A statystycznie wiemy że, młoda kobieta i tak nie ma chłopa w domu, więc filmik i tak jest tylko teoretyczny. Jako że

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Fernis
Fernis 25.05.2026, 18:33:50 via Wykop
  • 79
@sosiwoczostkowe: Tak szczerze mówiąc Amerykanie i Hollywoodzka wersja histori to jest totalne nic w porównaniu do dzisiejszego brytyjskiego BBC. Ci tam się dopiero bawią za pieniądze podatników w produkowanie "edukacyjnych" programów "historycznych". Frankowie? Murzyni. Wikingowie? Murzyni. Celtowie? Murzyni. Brytyjska szlachta? Murzyni.

415

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

W piątym roku wojny drony Ukrainy niszczą rosyjską infrastrukturę krytyczną i wzbudzają lęk w oddalonych od frontu wojny zakątkach Rosji. Ukraińskim dronom udało się posiać strach mówi Rzeczpospolitej rosyjski opozycjonista.

Kolekcjoner_dusz
z
rp.pl
dodany: 25.05.2026, 08:06:40
  • 78
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Fernis
Fernis 25.05.2026, 16:54:56 via Wykop
  • 12
@GULO666: Kijów już niemal upadł, jeszcze tylko dwa tygodnie wytrzymajcie towarzyszu! I nie wymieniaj na razie rubli, jak tylko wojna się skończy zwycięstwem to pójdą natychmiast w górę i wszystkie te posty będą na wagę złota. Biorąc pod uwagę że nie marnujesz swojego czasu na pozory i wypowiadasz się tylko i wyłącznie w postach na temat Rosji i wojny na Ukrainie, będziesz chłopie bogaty. Na mikro-kawalerkę za gotówkę na bank
Fernis
Fernis 25.05.2026, 17:33:57 via Wykop
  • 2
@epicentrum_chaosu: Ale kto twierdzi że jest różowo? Naród jest w stanie pół rozkładu, ludzie gniją na froncie od lat i prawdziwe tragedie to się zaczną dopiero po wojnie jak ludzie ogarną w jak głębokiej dupie kraj jest społecznie i ekonomicznie. Tam się dzieje olbrzymia tragedia i ludzkie nieszczęście. Tylko, że na tym etapie już niewiele więcej mają do stracenia, kontynuując wojnę w nieskończoność. A wszystko jeśli się poddadzą. Z kolei
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking