Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
crystalmethh

crystalmethh

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8015
  • Znaleziska 499
  • Mikroblog 7516
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 25

567

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
crystalmethh
crystalmethh 24.06.2026, 11:26:29 via Wykop
  • 0
Wczoraj na fb widzialem artykul ze puton zakazal satanizmu. W komentarza idioci cieszacy sie ze bedzie gdzie uciekac przed kolorową unią XDD co nastepne? Kim dzong un zakaze ruchania dzieci w oczodoly XD?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crystalmethh
crystalmethh 22.06.2026, 19:41:09
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
22.06.2026, 19:50:22 via Android
  • 1
@crystalmethh

Musisz podlegać ubezpieczeniu chorobowemu przez 30 dni na umowie o pracę lub 90 dni na umowie zlecenie. Jeśli opłacasz ubezpieczenie na obecnych umowach, ten czas wliczy się do wymaganego stażu po przejściu na umowę o pracę. Zasiłek chorobowy z ZUS będzie Ci wypłacany przez maksymalnie 182 dni nieprzerwanej niezdolności do pracy więc idź pod koniec umowy na UOP (będziesz mieć na okres próbny więc i tak wygaśnie i musisz "zachorować"
  • Odpowiedz
Matii323
Matii323
22.06.2026, 20:09:33 via Wykop
  • 0
@Famine: tak, ale zasiłek nie będzie wypłacany po ustaniu umowy przez 182 dni tylko 90 dni, więc musiałby mieć miesiąc pracy na UOP lub jak pisałeś 3 miesiące i wtedy może iść, ale minimum 3 miesiące musiałby mieć umowę jeszcze żeby wziąć łącznie 180 dni.
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 22.06.2026, 12:07:41
  • 1
Marnuje duzo czasu na rolkach ale nie o tym
Youtube shorts sie nie da ostatnio oglądać. 70%tego co mi sie wyswietla juz widzialem. Algorytm nie raz podlapie jakies gowno (u mnie dzieciaki na mtb) i nie da sie tego pozbyc, moge dawac nie polecaj, minusowac, ciagle mi to wyskakuje. W---------a muzyka jakis brazylijski funk w kazdym filmiku no i pelno p---------a o celebrytach. Juz wole fejsbuka i ruską propagande #youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

srokaty
srokaty
22.06.2026, 12:12:15 via Android
  • 5
@crystalmethh rezygnacja z tego sposobu konsumpcji internetu jest jedna z najlepszych rzeczy jakie możesz dla siebie zrobić. Niepotrzebny, podstępny złodziej czasu.
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 20.06.2026, 20:35:55
  • 3
Wlecial drugi szczupaczek, potem jeszcze wiekszy był, ale sie wypiął. Ale juz wiem jakie kolory działają na tym stawie i firetiger bedzie tam sial spustoszenie #wedkarstwo
crystalmethh - Wlecial drugi szczupaczek, potem jeszcze wiekszy był, ale sie wypiął. ...

źródło: 1000008494

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov
20.06.2026, 21:01:40 via Android
  • 1
@crystalmethh: wypuść go dupom
  • Odpowiedz

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
crystalmethh
crystalmethh 20.06.2026, 09:12:22 via Wykop
  • -1
Co by nie mowic, chlop na ten 100hours/day stare
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

freddd
freddd
19.06.2026, 05:24:16
  • 6
freddd - !#zdrowie #bezpieczenstwo #wakacje #ciekawostki

źródło: 1000061535

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 19.06.2026, 09:13:40 via Wykop
  • 0
@freddd: j--------e jakby mnia miala woda zabic to bymsie na szybko powiesi zeby wstydu nie.bylo xd
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 978
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 18.06.2026, 17:08:02 via Wykop
  • 77
@luke-dolla7: cholera jakby mi tak ktos pocisnal to juz kupilbym to auto zeby nie wyjsc na jakiegos biedaka jak ty XD
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 15.06.2026, 19:41:45
  • 4
Udalo sie zlapac gnoja w koncu, wydawalem okrzyki jak rasowy jaskiniowiec. Szkoda ze taki maly, ale jest. Na zieloną tante, najlepsza przynete spiningową #wedkarstwo
crystalmethh - Udalo sie zlapac gnoja w koncu, wydawalem okrzyki jak rasowy jaskiniow...

źródło: 1000008458

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh
Autor
15.06.2026, 19:45:22 via Wykop
  • 3
@Dwudziestydrugi: na krola to on nie wyglada, to płoć wszystkim steruje
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 15.06.2026, 06:07:30
  • 0
Wiadomo ze gejci musial wygrac z hiszpanem, pewnie go nafaszerowali czyms na stamine, a toptoro mial testy co chwile. Ufc to masyznka propagandowa dla gojow, przed walka pereiry z ganem lecialo jakies p--------o o odwaznych amerykanskich zolnierzach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 13.06.2026, 19:07:32
  • 1
Dzisiaj na splawik wlecial karp 30 leszcz 25 wzdrega 25, pare plotek i z czterdziesci sumikow. Ciezko bylo o 5 min bez ryby. Ciekawe jak ja teraz wroce do spiningu xd #wedkarstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FFireBlade954
FFireBlade954
16.06.2026, 17:40:05 via Wykop
  • 1
@crystalmethh: chyba za stary jestem ale ja bym sie zawinal po 2 sumiku karlowatym
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 10.06.2026, 13:13:05
  • 2
I po co leje jak i tak pojde na ryby, nie czaje
A jak beda pioruny to go zlapie wędką i cisne w szczupaka #wedkarstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vegasik69
Vegasik69
10.06.2026, 13:19:08 via Wykop
  • 1
@crystalmethh:
Vegasik69 - @crystalmethh:

źródło: Screenshot 2026-06-10 at 15-18-16 Janusz fachowiec - Jeja.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
10.06.2026, 06:14:01
  • 89
Jak wchodzicie do kuchni w kołchozie to nie życzcie na głos smacznego, bo ja mam gębę pełną jedzenia i wychodzę na buraka nieodpowiadając. Poza tym bardziej smaczne nie będzie jak powiecie „smacznego”. Jak chcecie być kulturalni to nic nie mówcie, najlepiej się w ogóle nie odzywajcie, ja chce tu tylko odsiedzieć swoje i iść do domu, dajcie mi wszyscy święty spokój do jasnej chloleryyy
#korpo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 10.06.2026, 08:21:45 via Wykop
  • 2
@PodniebnyMurzyn: jeszcze sam se robie kanapko zeby mi smakowaly, co jest dla mnie gwarantem smaku, a tu jakis pajac mi zyczy smacznego, jakbym jakąś wywłoke jadł i potrzebował dobrego slowa
  • Odpowiedz

338

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 170
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
crystalmethh
crystalmethh 10.06.2026, 08:09:39 via Wykop
  • -2
@Podstarzaly_Mandalorianin: ja serio myslalem, ze to jakis znak starych czasow ale sie mylilem xd polacy to zachlane swinie
crystalmethh
crystalmethh 07.06.2026, 12:51:22
  • 1
Wymyslilem, albo sam doszedlem do fajnej metody na okonka. Na koniec plecionki zakladam do pol grama ciezarka i wiąze krętlik. Do krętlika 30cm(im dluzszy, tym przyneta swobodniej pracuje, ale mniejsza kontrola) wiaze cieniutki fluorocarbon(taki jak do splawika) i malutki haczyk z najmniejsza tantą/paproszkiem. Zajebiscie to dziala jak okon nie żeruje, przyneta sobie swobodnie lata i szoruje po dnie. Zwijam najwolniej jak sie da zeby zylka byla napieta i lekko tylko stukam w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh
Autor
08.06.2026, 06:52:05 via Wykop
  • 0
@stefan71: to nie boczny trok bo nie ma zadnego ciezarka w dole i nic nie robi smugi, nic nie odchodzi ma bok
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh
Autor
08.06.2026, 19:09:29 via Wykop
  • 0
@cx327: daj znac, ja czekam az przyjdzie lekka wedka i tez do tego wroce
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
07.06.2026, 11:13:08
  • 67
Przydałby się zebrać wszystkie wykroczenia i przestępstwa #konfitura w jednym wątku
1 Tamuje ruch samochodowy na chodniku
2 Parkuje rower na ścieżce rowerowej
3 Bawi się ze swoim psem bez smyczy na działce budowlanej
4 Nagrywa filmy pod przedszkolem
co jeszcze?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 07.06.2026, 12:54:47 via Wykop
  • 8
@panDocent: wystawiam diagnoze: autyzm XD chlop odpowiedzial na pytania nie odpowiadajac na pytanie
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 05.06.2026, 10:56:25
  • 6
Nadal nie zlapalem szczupaka, musze byc blizej natury. Dzis pojde nad rzeke nago, wysmaruje sie węglem i guwnem, nawciągam sie fety i powiesze cięzarek na kutasie. Jak przyjedzie straz, to powiem ze jestem rdzennym mieszkancem rzeki
#wedkarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh
Autor
05.06.2026, 13:44:02 via Wykop
  • 0
@klefonafide: sztunie tylko, z moim przerytym lbem to pewnoe po dwoch godzinkach zacznie sie schiza o straz rybacka xd
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
03.06.2026, 04:52:28
  • 2
Ten nowy God of War wygląda miodzio. Wiedziałem, że dowiozą, ale teraz czekam najmocniej ze wszystkiego co Sony zapowiedziało.

#gry #godofwar
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh 03.06.2026, 08:02:57 via Wykop
  • 4
@gimemoa: gow to typowo comfort game, nic specjalnego, nic nowego, nic odkrywczego
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 03.06.2026, 19:57:30 via Wykop
  • 0
@gimemoa:
@SkrajnieZdegustowany: ale poziom trudnosci jest regulowany obrazeniami i resistami, w ten sposob mozna z fable zrobic trudna gre, co nie zmienia tego jaki fable jest XD
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh 30.05.2026, 16:36:31
  • 3
Łowie od miesiąca i strasznie drażni mnie to, że nie da sie przebić przez marketingowe bagno jak sie chce znalezc dobrą przynęte. Mam wrazenie, ze polowa tych ludzi łapie szczupaka na blache, a potem wsadzaja mu do ryja jakąś 25cm gume, zeby nawiazac wspolprace z firmą. Wiekszosc doswiadczonych ludzi bez wspolprac powie, ze zyciowke zlapali na blache, albo gume max 12cm
A zaraz na yt trafi mi sie jakis pajac co bedzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crystalmethh
crystalmethh
Autor
02.06.2026, 17:59:53 via Wykop
  • 0
@anotherguy: ano mucha to osobny swiat o ktorym nic nie wiem xd
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh
Autor
02.06.2026, 18:01:59 via Wykop
  • 0
@lunareqq: rzecz w tym, ze tak jak gadasz, wolisz zalozyc dużą gume, wiec pewnie uzywasz jej czesciej xd frustruja mnie te ryby z------e
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Bija konia psu i łykom jego sperma

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking