Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 256
  • Znaleziska 93
  • Mikroblog 163
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

542

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Pokaż treści 18+

Nie żyje znany krakowski adwokat. Został potrącony przez nietrzeźwego kierowcę

Jerzy Sioła (79 l.) krakowski adw., zmarł po potrąceniu na przejściu dla pieszych w centrum. Kierowca mercedesa uciekł, ale w nocy siłą wyciągnięto go z mieszkania To Ukrainiec (47 l.). Był pijany, a narkotest wykazał obecność amfetaminy. Jechał z 46 l. babą. Uciekła. Odnaleziono, wywleczono.

Poludnik20
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 18.06.2026, 15:50:11
  • 96
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawnicy
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:03:56 via Wykop
  • 0
@Sagittus: i potem w Dubaju był.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:04:26 via Wykop
  • 0
@netkret: Polska nie ma nic do gadania. Jak zostanie uznane, że warto to wejdą szybsza ścieżka.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:13:37 via Wykop
  • 4
@BArtus: nie, podniósłby rękę na migranta. Od razu śledztwo, czy nie należy do jakiejś konfy, czy innego pisu.oczywiscie w mediach nagłówki o atakach nazistowskich Polaków na spokojnych migrantów.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:15:24 via Wykop
  • 0
@ZiobroV: nie ma znaczenia. Tylko weź iwszystkich patologicznych migrantów do siebie i odpowiadaj za nich. Mi wystarczy lokalna patologia.
mirko_anonim
mirko_anonim
17.06.2026, 10:07:15
  • 8
✨️ Krytyka rynku matrymonialnego w Polsce Ⓘ
Jeśli chodzi o rynek matrymonialny to sami sobie zgotowaliście ten los. W normalnym świecie kobieta również musi się starać i zdobywać, bo przecież taki gość może się wycfować, nie być zainteresowany ostatecznie albo poszukać innej. W Polsce po co kobieta ma zdobywać skoro ma wszystko podane na tacy? Chłop jest na każde zawołanie i akceptuje każdy wybryk a jeszcze przyjdzie przepraszać nawet jak to nie on
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:01:08 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: kobieta też się stara i zdobywa, no ale nie dla wykopków to, dla chadow to.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.06.2026, 10:07:28
  • 0
✨️ Brak działań w sprawie demografii w Polsce Ⓘ
Dlaczego nikt nic nie robi w kontekście demografii?! Zero podjęcia tematu, jakiś działań w przestrzeni publicznej. Tzn. jest tylko gadanie że mamy problem i w zasadzie tyle. Zero konkretów, zero rozwiązań, jakiś dyskusji. Każdy co najwyżej powie że mamy przerąbane i tyle.

#demografia #polska #polityka #dzieci #gospodarka

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 06:00:28 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Ale że mają kazać się ludzia pierd@lic? No może i każą, ale w innym znaczeniu.
Nikt za Ciebie dziewuchy nie poderwie i nie użyje twojego siusiaczka
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
17.06.2026, 10:12:31
  • 15
1) Zarabiaj gówniane pieniądze razem ze swoją żoną
2) Nie miej mieszkania na własność
3) Weź kredyt
4) Zrób gówniaka, bo nie słyszałeś o antykoncepcji w 2026
5) Zorientuj sie, ze kredyt trzeba spłacać
7) Wybieraj miedzy wychowaniem dziecka a zyciem w biedzie
jegertilbake - 1) Zarabiaj gówniane pieniądze razem ze swoją żoną 
2) Nie miej mieszk...

źródło: 1000050797

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:59:25 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: elegancko.
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
18.06.2026, 13:24:05
  • 5
Ta cała afera z lekarzami, ma przykryć aferę z artystami ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:46:25 via Wykop
  • 1
@Basiura89: aż strach pomyśleć co będzie przykrywać aferę z lekarzami
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
18.06.2026, 17:28:09
  • 7
Pocałunek śmierci Stanowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wojewodzki #stanowski #bekazlewactwa #bekazpodludzi #kanalzero
Restrukturyzacja - Pocałunek śmierci Stanowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

#wojewodzki  ...

źródło: IMG_0737

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:43:41 via Wykop
  • 0
@Restrukturyzacja: a to Kuba ciągle taki młody? Jak taki jeden Krzysiu
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
18.06.2026, 18:00:19
  • 145
Mundial Mundialem ale potężny Mati Borek właśnie zgruzował i zmasakrował Jędrulę znanego inaczej jako TW Papkin xd
#mecz #kanalsportowy #bekazlewactwa
Cosipi - Mundial Mundialem ale potężny Mati Borek właśnie zgruzował i zmasakrował Jęd...

źródło: 1000002694

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:42:53 via Wykop
  • 1
@Cosipi: gdybym miał tłitera, czy tam innego ixa, dałbym Borkowi lajka
  • Odpowiedz
gaca1111
gaca1111
18.06.2026, 20:36:55
  • 15
#lekarz #lekarski #lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Najmocniejszy z silnych razem xD
gaca1111 - #lekarz #lekarski #lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Najmocniejszy...

źródło: 10931

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:41:20 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: jenyyy
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
19.06.2026, 05:34:42
  • 1
Co jest kurde

#teoriespiskowe
Mega_Smieszek - Co jest kurde 

#teoriespiskowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:38:58 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: jak w kosmicznym meczu
  • Odpowiedz
konska-stulejka
konska-stulejka
19.06.2026, 04:20:45
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:37:20 via Wykop
  • 6
@konska-stulejka: opieee(╯︵╰,)
  • Odpowiedz

569

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Koniec bezkarności nielegalnych migrantów. PE przegłosował ostre zakazy

Parlament Europejski poparł w środę nowe przepisy dotyczące odsyłania obywateli państw trzecich, którzy przebywają na terytorium Unii Europejskiej bez prawa pobytu. Celem zmian jest przyspieszenie i ujednolicenie procedur powrotów migrantów.

Riolet
z
bankier.pl
dodany: 18.06.2026, 15:33:12
  • 105
  • #
    imigranci
  • #
    uniaeuropejska
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:33:12 via Wykop
  • 1
@KochanekAdmina: ludzie potrzebują polaryzacji, jeden biegun - Ci źli, my Ci dobrzy.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:33:58 via Wykop
  • 2
@odysjestem: nie policzysz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:34:29 via Wykop
  • 0
@Ociec2: i ogólnie jest nieletni, niebinarny, nieheteronormatywny.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:35:25 via Wykop
  • 14
@MarciNo75: prawdopodobnie masz rację.

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 05:30:57 via Wykop
  • 5
Dostali odprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ubijakitopiel
ubijakitopiel
18.06.2026, 18:23:14
  • 25
Czaicie jakie to jest p------e, że normalny człowiek musi brać kredyt na 30lat na mieszkanie jakie zwykły partyjny lekarz bez specjalizacji może kupić bez kredytu w 8miesiecy? Nawet programista potrzebowałby 7lat xD

#lekarz100k #nieruchomosci #konowalposting
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 20:05:54 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero to dużo coś lekarzy w tej Warszawie
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 20:07:10 via Wykop
  • 0
@ubijakitopiel: też możesz pracować jakieś 330h miesięcznie ze sporą stawką (jak coś się umie pożytecznego, na co jest popyt to stawka za godzinę/usluge jest wysoka)
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop
18.06.2026, 18:31:13
  • 15
Dlaczego w tym p-----------m kraju nie ma ani jednej partii antymigranckiej, antydeweloperskiej czy antykonowalskiej? Ci mają wystawioną aferę do pustej bramki, to jeszcze będą bronić chciwości konowałów. Zresztą od nich i od covidu się to zaczęło na ogromną skalę
#lekarz100k #lekarski #nieruchomosci #konowalposting #polska #polityka
MichuTop - Dlaczego w tym p-----------m kraju nie ma ani jednej partii antymigranckie...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 20:04:45 via Wykop
  • 0
@MichuTop: jak jest antydewelopersla to jest proimigrancja.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 20:05:18 via Wykop
  • 0
@notBart: Ale z tymi łowcami skór to raczej ratownicy medyczni byli?
  • Odpowiedz
Substytut
Substytut
Substytut
18.06.2026, 19:22:56
  • 0
#alfaromeo
#chwalesie

Gulietta 1.4 TB, lata niezawodnej jazdy i pieprznął mi pasek rozrządu xD (bez przyczyny, jakiś wadliwy chu..).

Pozdrawiam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:34:03 via Wykop
  • 1
@Substytut: ta samo się zrobiło… żeś jeździł to pękł. Stałby w garażu to by nie pękł ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
18.06.2026, 19:23:50
  • 6
Jak wyobrażacie sobie swoją śmierć za X czasu? W jakich okolicznościach?
Ja sobie wyobrażam, że pewnie umrę gdzieś pewnego dnia za 20 lat maksimum, serce siądzie, no nie obudzę się po prostu.
Nie będzie przy mnie nikogo, bo całe życie sam, rodzice już dawno w grobie, mieszkam sam od paru lat, kontaktów z nikim bliskich nie mam, więc pewnie nikt się nawet nie zainteresuje.
Najbardziej prawdopodbna wersja, że o mojej śmierci pierwsi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:32:55 via Wykop
  • 1
@Adorator: może od dołu, jak się wsiąknie w podłogę.
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
18.06.2026, 19:27:33
  • 10
My tu pitu pitu, o lekarzach drenujących NFZ, a kiedy ktoś w końcu powie o PZW, które drenuje kieszenie polskich wędkarzy?

Mamy jeden z najgorszych lub najgorszy rybostanów w UE, nasi wędkarze kupują drogie wycieczki do Szwecji, Finlandii, jeżdżą do Niemiec, Czech, na Litwę, a nawet i do Hiszpanii! Niedawno widziałem filmik jak chłop z jednego z najpopularniejszych kanałów wędkarskich anglojęzycznych wybrał się do Polski na ryby, z Szwecji. Aż mi było
MateMizu - My tu pitu pitu, o lekarzach drenujących NFZ, a kiedy ktoś w końcu powie o...

źródło: 1000019496

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:30:23 via Wykop
  • 1
@MateMizu: jak tylko znajdzie się wędkarz radny jakiejś partii; który zarobił ponad milion i jeździ czymś innym niż 15 letnim samochodem
  • Odpowiedz

2

Maserati będzie miało chińskiego partnera? Ujawniono, że trwają rozmowy

Maserati będzie miało chińskiego partnera? Ujawniono, że trwają rozmowy

Stellantis prowadzi rozmowy z dwoma potencjalnymi partnerami, którzy mają pomóc w odbudowie Maserati. Antonio Filosa zap

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:20:38
  • 6
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    maserati
  • #
    stellantis
  • #
    chiny
Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:28:27 via Wykop
  • 1
Wszyscy współpracują z Chińczykami, no ale u nas hehe Chińczyk hehe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dorodny_Wieprz
Dorodny_Wieprz
18.06.2026, 17:47:24
  • 3
Nic nowego w sumie, bo raczej normalne ze kazdy kazdego szpieguje.

#ukraina #rosja #wojna
Dorodny_Wieprz - Nic nowego w sumie, bo raczej normalne ze kazdy kazdego szpieguje. 
...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:25:41 via Wykop
  • 0
@Dorodny_Wieprz: głupi by nie skorzystał
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 18.06.2026, 19:26:01 via Wykop
  • 0
Wątpię
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 5 z 9
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking