@smokingcat: Napisałem, komentarz tylko dlatego, by po prostu ludzie nie szkodzili sobie (zdrowie). Próba „uzdrawiania” bazy, która składa się głównie z oczyszczonej mąki pszennej, utwardzanych tłuszczów, wzmacniaczy smaku i gigantycznej ilości sodu jest hmm.. zdrowotnie dość mocno dyskusyjne. Po prostu polecanie syfiastego jedzenia jest słabe. W wątku miałeś zdjęcie użytkownika np. alfarakieta, gdzie zakupił on z 100 budlaków albo więcej.
Po prostu wszystkie gotowce, czy też przetworzona mocno żywność, to
Miłego zbierania. Oferowanie ceny prawie takiej samej jak w sklepie za zebrane, to parodia. Rolnik zamiast sprzedawać do skupu za mniej niż 9 zł/kg i samemu nazbierać (lub zapłacić za zbieranie), to szuka frajerów dosłownie, którzy sami zbiorą i zapłacą jeszcze cenę większa niż na skupie (do którego musi jeszcze wykonać transport). Pazerne hieny, powinni dać cenę jak na skupie (i tak odpada im cena pracy zbierania, oraz przewozu na skup) ale
@magisterskie-rlip: O czym Ty w ogóle piszesz. Gdzie paliwo, gdzie czas stracony, gdzie kasa fiskalna, gdzie pojazd i pojemniki dla klientów, waga, opłata za miejsce do sprzedaży? Jakie 20 kg... Chcesz za teoretyczny zysk 200 zł (kupujesz za 9 zł/kg i sprzedajesz za 19-20 zł/kg) iść w takie szambo jak wyżej? Odejmij koszta zbierania ok. 2h, dojazdu tam, dojazdu do targu, handlowania na targu (czas). Możliwość nie sprzedania zbiorów więc
A takie bento robię mężowi na nockę ^^ grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^ #gotujzwykopem
@CzarnaAlbinoska: Wszystko dobre i eleganckie, tylko jajek bym nie dawał, by nie gazował w robocie (⌐͡■͜ʖ͡■) Ala mieszanki warzyw z patelni (zwykłe mrożone można kupować, nie trzeba gotowych albo po prostu świeże warzywa) z kurczakiem jak złoto wchodzą w robocie od lat ;)
Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Zobacz sobie w google kim ta osoba jest... Ciekawe jakby zareagowała jakby jej biznes nieco zniszczyć... Oczywiście zdjęcie dała sprzed 10-15 lat około...
Platforma sama wepchnęła wszystkim przycisk Rewrite with AI", a teraz ogłasza krucjatę przeciwko AI slopowi i obcina zasięgi. Geniusze z Microsoftu odkryli, że jak nakarmisz boty botami, to wychodzi sieć biznesowa dla nikogo.
@czwartafaza: Co? Serio jednym zadaniem ktoś się chwalił? Rozumiem jak rozwiąże 300 zadań i wstawi zdjęcie swojego profilu, że robi to systematycznie itd., czy coś. Jestem w stanie to jeszcze zrozumieć. Ale jednym zadaniem chwalenie się? Ps. sam mam ogromną liczbę zrobionych samemu, bez ai itd. i to znacznie większą niż 300... Nigdy mi nie przyszło do głowy postować wykonanie jednego zadania ( ಠ_ಠ)
@czwartafaza: Również robię pod rekrutacje no i dla świadomości kosztów operacyjnych, jaki koszt czasowy/pamięciowy (to akurat idzie fajnie wykorzystać w realnych rzeczach/projektach). Plus na pewno tez fajny, że czysty kod bardziej zaczyna pisać się, krokowy, deterministyczny itd. Mocno można też poprawić swój styl pod code review. Realny koszt używania linq oraz przekształceń/rzutowań jest ogromny. Jeśli pisałbyś silniki gier, albo miejsca gdzie pisze się kod w gorących miejscach, gdzie muszą dane
@pendzoncy_jez: Banany pobierają często kieszonkowe od rodziców w wysokości od paru do kilkunastu wypłat przeciętnego Polaka co miesiąc. Rodzic banana ma układy i kasę,by go promować. Banan zaczyna być chciwy i często żeruje na swoich upośledzonych widzach po jakimś czasie promowania się i oferuje scam pod tytułem kursy jak zostać milionerem w miesiąc itd. To schemat tak oklepany, że szkoda nawet gadać.
@Torlod: wow 1000 zł maksymalnie mogą mu dać, fiu fiu nie pozbiera się po tym. Czyli łącznie być może zapłaci 1100 zł, to majątek xd. Zakaz wjazdu na 5 lat do PL zabolał bardziej i 8 pkt, które dostał, niż te śmieszne kary finansowe dla resortowego/bananowego dziecka.
@Miszczu_wszystkiego: Polecam Wiedeń. Degradacja miasta z roku na rok postępuje wręcz przepięknie. Coraz więcej syfu i śmieci leżących na ulicach oraz coraz mniej przyjemny "klimat" społeczności ( ͡º͜ʖ͡º)
"Zero.pl dotarło do postanowienia sądu w sprawie o ochronę dóbr osobistych, którą firma Columbus Energy wytoczyła Oldze Malinkiewicz. Chodzi o krytyczne wobec firmy wpisy zamieszczane przez badaczkę w mediach społecznościowych. Sąd wydał zabezpieczenie, które nakazuje ich usunięcie."
@przemyslaw-priemek: Tam to każdy powinien już siedzieć albo odpowiadać karnie. Obiecywano wiele razy już masową produkcje jak inne brednie. Konflikt jest bardzo skomplikowany. Ona to zależy który wywiad, to mówi raz jedno a innym razem kompletnie inne rzeczy na temat produkcji itd. Trafił swój na swego i teraz będą się niszczyć do końca.
Cześć. Na Wykopie jestem od kilku lat, ale raczej jako przeglądający. Teraz mam problem z P.U.H. Zdunek Sp. z o.o. i chciałbym prosić o radę i pomoc. Córka chciała kupić samochód używany i poprosiła mnie o pomoc. Nie jestem znawcą samochodów, ale kilka w życiu już miałem. Trochę poszukaliśmy w ogłos
Na przyszłość: kupując nawet nowy samochód z salonu, przy odbiorze warto zabrać miernik i obejrzeć ten samochód... Nie jeden już kupił "nowy" po wymyślnych naprawach januszowych salonów (salon uszkodził, czy też w dostawie i tanim kosztem ukryli to).
"samochód nie przechodził naprawy blacharsko-lakierniczej" -> dość niefortunne sformułowanie, bo są różne interpretacje tego. Drobne naprawy typu: punktowe, gdzie reszta lakieru jest oryginalna i naprawa punktowa nie ukrywa "rdzy", czy też większego uszkodzenia. Nadal może
@psiversum: Hindusi na platformach typu: LeetCode/Hackerrank (rozwiązywanie problemów algorytmicznych - programowanie itd): Jako jedyni niemalże pod każdym zadaniem muszą spamować swoje rozwiązanie mimo zakazu tego. Muszą napisać komentarz: przecież, to jest banalne, powinno być łatwego poziomu a nie trudne/średnie... Wchodzisz na profil takiego delikwenta i widzisz kod skopiowany z neta 1:1... Inne nacje: Często piszą i przyznają się, że przekroczyli ilość czasu na to zadanie albo, że siedzieli godzinami. Znaleźć
Jeśli się to potwierdzi to mam nadzieję, że użytkownicy @cytr0netx99 i @Lenkzob poniosą jakieś konsekwencje za wklejenie niesprawdzonego AI tekstu, który płonie na głównej...
129 mln zł na liczniku u Łatwogang i wjeżdża kłamliwa grafika sugerująca, że Cancer Fighters „daje dzieciom tylko 21 gr z każdej złotówki, 46 gr trzyma na lokatach, a 33 gr przepala na pensjach i eventach". Polaryzacja na zawołanie.
Otworzyłem to samo sprawozdanie, na które grafika się powołuje
Strasznie się czyta to co piszecie na tema: 1. Piotrka 2. ludzi, którzy są na streamie Piotrek jest super chłopakiem, od dłuższego czasu nagrywa na tiktoku i nie robi nic złego, zarzuty, że wygląda jak sebix, totalna bzdura. z jednej strony totalnie rozumiem hejt na ludzi, bo dużo było t
Cześć, Chciałbym poinformować wszystkich o przebiegu mojej (i wielu innych osób) współpracy z Sheepcoders/Pixelbee/cokolwiek, reprezentowanej przez (zgodnie z LinkedIn i KRS) Dawida Kuśmierka. https://rejestr.io/krs/1124900/pixelbee https://rejestr.io/krs/1085555/sheep-coders
Wykopane... Ale (kto normalny współpracuje z taką firmą/osobą albo bierze od nich usługi): 1. Wszystkie ich strony są nieaktywne. 2. Snapshot z web archive, to jakieś totalnie puste strony z dosłownie lorem ipsum. 3. Niby Pixelbee ma instagram. Ale ile tam tego jest.. parę zdjęć na krzyż.
Przypuszczam, że te "firmy" które wymieniłeś, pewnie reklamowały się jako atrakcyjne cenowo dla klientów, a klient poszedł zasadą byleby najtaniej.
@cotenwypok: Te strony ich (firmowe), to niezłe dno musiało być. Mają tylko po 1-3 zrzuty (snapshot/migawki) na web archive. Moje portfolio ma 43, a ruch tam bliski zeru (także, o czymś trochę to świadczy, jakież to były potężne firmy). Web archive w dużej mierze analizuje ruch/częstotliwość zmian i od tego uzależnia ilość migawek.
Bardzo dobrze zrobiłeś nagłaśniając to, niestety tego typu firm/freelancerów jest masa (nie płacących/nie wywiązujących się z umów