Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

465

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

Jak sobie pomyślę, jak wyglądałoby to w Berlinie wszędzie byłby brud albo ludzie próbowaliby was okraść stwierdził bez ogródek.

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
z
podroze.onet.pl
dodany: 15.05.2026, 06:32:45
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    gastrowarszawa
  • #
    warszawa
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (125)

najlepsze

not-sweet
not-sweet
15.05.2026, 09:27:23 via Wykop
  • 214
No jak sobie wpuścili lekarzy i inżynierów ze wschodu i tolerują patologiczne zachowania "bo nie chcą być rasistami" to teraz mają wszędzie brud, złodziei i oszustów.
To nie jest tak że żyjemy 20 lat w przyszłości. Po prostu mieliśmy na tyle mózgu że nie dopuściliśmy by ktoś się zesrał na środku pokoju i nie udajemy że jest pięknie dzieląc pokój z gównem.
Gdyby wysprzątali g---o z pokoju to by żyli jak się
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....o
k.....o
konto usunięte 15.05.2026, 10:19:44 via Wykop
  • 107
@not-sweet: Ale zaczyna się to zmieniać.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
15.05.2026, 11:42:04 via Wykop
  • 33
To nie jest tak że żyjemy 20 lat w przyszłości.


@not-sweet: To może nie do końca jest oś czasu, ale jednak to jest pewien proces.

Bo Polska lat 90 też taka była - zakratowane okna (i to nie tylko na parterze), włamania, napady, powszechna przestępczość (zarówno zorganizowana jak i oddolna), strach wyjść po zmroku, okolice w których lepiej się nie pokazywać itp.
  • Odpowiedz
Wesol96
Wesol96
15.05.2026, 13:09:56 via Wykop
  • 129
Niemcy bardzo by chcieli, zeby u nas bylo tak jak sobie to dalej wyobrazaja, czyli nasze miasta w ich umyslach to post-industrialna rozpadajaca sie komunistyczna zabudowa, na ulicach auta z lat 90 i furmanki, parki zasiedlone przez alkoholikow oraz sterty smieci. To troche jak z Amerykanami, ktorzy sa obrazeni po przyjezdzie na wycieczke po Europie, ze mieszkancy danego kraju nie sa tylko statystami majacy uslugiwac wielkiemu czlowiekowi z najpotezniejszego panstwa swiata oraz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krokodylmax
krokodylmax
15.05.2026, 16:24:53 via Android
  • 9
@Wesol96: dobrze to podsumowałeś
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown
15.05.2026, 18:39:15 via Wykop
  • 1
@Cztero0404: czyli tej gorszej
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
15.05.2026, 14:28:46 via Wykop
  • 47
byłem rok temu w Berlinie na kilka dni
nigdy wcześniej tam nie byłem dłużej niż na czas loveparade xD więc w sumie pierwszy raz na pozwiedzanie
byłem w szoku jak brudne go miasto sie wydaje, wszystko jakieś takie w syfie, szczury biegające w biały dzień, masa bezdomnych, masa jakichś ciapateksów siedzących to tu to tam w środku dnia pracy... ble
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lufio
Lufio
Lufio
15.05.2026, 15:16:45 via Wykop
  • 16
@Jasiek-xD: taaaa jasne. mieszkalem w Berlinie kilka lat i taki kitów mi nie wciśniesz
  • Odpowiedz
Lufio
Lufio
Lufio
15.05.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 18
@Benedylbert_Mlekogroszek: tak, z twoją starą. a co?
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown
15.05.2026, 17:52:04 via Wykop
  • 40
"Niemiec był ZASKOCZONY Polską"
"Norweg CHWALI Polskę"
"Anglik się POZYTYWNIE zdziwił Polską"

R Z Y G A M zakompleksionym p0lactwem, które się podnieca takimi poronionymi "komplementami". Po pierwsze żaden Norweg, Niemiec, Anglik, ktokolwiek nie jest dla mnie arbitrem gustu i czegokolwiek dobrego. Raczej im współczuję. Zatem ich komplementy nie są dla mnie ważniejsze niż komplement ze strony Mozambijczyka czy obywatela Sierra Leone. Po drugie takie "komplementy" są problematyczne same w sobie, bo
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
15.05.2026, 18:19:34 via Wykop
  • 2
R Z Y G A M zakompleksionym p0lactwem, które się podnieca takimi poronionymi "komplementami".


@AlexBrown: Oni właśnie między innymi po to wrzucają te rzeczy do internetu bo widzą, że się kilka a jak wejdziesz pod taki film na yt to same komentarze z Polski praktycznie xD Poza tym to nie tylko tak robią w stosunku do Polaków jakby ci ludzie na YouTube mają całe kanały poświęcone dla danego kraju xD
  • Odpowiedz
Iguan2207
Iguan2207
15.05.2026, 20:50:01 via Android
  • 1
@AlexBrown: Bo Polacy lubią jak się głaszcze im ego i dobrze mówi o Polsce = łatwy i szybki zysk z monetyzacji. Pal sześć że jest to komplement wyrosły na uprzedzeniu - naród analfabetów funkcjonalnych nie ma z tym problemu, bo tego problemu nie widzi - ten trzeba wydedukować a z tym jest już znacznie większy problem w naszym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
15.05.2026, 08:05:59 via Wykop
  • 26
staryjednaknowy

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manikcs
manikcs
manikcs
15.05.2026, 16:35:53 via Android
  • 20
Szczerze? Nie potrzebujemy takiej reklamy na tiktoku. Niech Niemcy myślą że u nas bieda i zacofanie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
15.05.2026, 20:28:13 via Wykop
  • 12
niemiec nie kryje zdziwienia


Zacznijmy od tego że to żaden 'Niemiec' tylko jakiś Tunezyjczyk, Marokańczyk czy inny Turek.

Chłop ma na imię ASAD a to raczej nie jest imię typowo niemieckie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MichuXXX69
MichuXXX69
MichuXXX69
15.05.2026, 23:04:49 via Wykop
  • 10
2 lata pracowałem w niemieckiej firmie i chcąc - nie chcąc - musiałem tam spędzać tydzień w każdym miesiącu. Biuro mieliśmy w Rheine, czyli prawie pod holenderską granicą. Spędziłem masę czasu tam + Dortmund + Munster + Hamburg. Wychodząc wieczorem tam - no może poza Hamburgiem - nie czułem się jak w europejskim kraju. Oni tam grubo przegięli z imigracją i sami o tym wiedzą - to był główny temat rozmów w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jamajskikanion
jamajskikanion
16.05.2026, 11:43:19 via Wykop
  • 4
Pamiętam jak w 2020 byłem w Holandii w chyba Aldi. Stoję przy kasie a tu wbija 10 typków w kolorze cappuccino w wieku 10-15lat i normalnie zaczyna demolować sklep. Zrzucają tower z półek, kopią chipsy i rozlana cola walają się po podłodze wrzask jak nie wiem.
Ja z dziewczyną cały napięty analizuję co się dzieje jak bym właśnie oglądał atak terrorystyczny a Holendrzy obok luźna guma jak by to byl normalny wtorek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

twister35
twister35
twister35
15.05.2026, 14:36:07 via Wykop
  • 4
To pewnie ta czarna farba spływająca po deszczu z inżynierów tak brudzi 😁
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4411
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3233
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3129
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2379
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2044
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #europa
  • #emigracja
  • #historia
  • #neuropa
  • #gospodarka
  • #francja
  • #ciekawostki
  • #berlin
  • #heheszki
  • #holandia
  • #usa
  • #wydarzenia
  • #iiwojnaswiatowa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking