Wpis z mikrobloga

#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@www_tanieokulary24_pl

W przeszłości zawsze realizowaliśmy nasze obietnice dotyczące losowań. Teraz zależy nam aby dowieźć obietnice kolejny raz mimo bana na tamtym koncie.

Jeśli to konto zostanie również zbanowane to trzymajcie się tam, spędziliśmy z wami wspaniałe 4 lata 🫡

Chodzi o www.tanieokulary24.pl

Ponawiamy w takim razie rozdajo.

Warunek +

Wygrane osoby będą mogły wybrać sobie za darmo okulary korekcyjne w naszym sklepie. Czyli oprawka + soczewki korekcyjne z wybranym wariantem dostępnym na stronie.

Poprzednio miały wygrać 2 osoby. Ale z uwagi na komplikacje za które przepraszamy teraz wylosujemy 4 osoby.

Losowanie w niedzielę 10.05.2026 o 19:00
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja chciałbym zaplusować, ale w związku z tym, że dobrze widzę, to chciałbym ewentualną wygraną przekazać komuś np. ze zrzutki czy siepomaga.pl, can i?
  • Odpowiedz
@AK-Optyk-Warszawa: Również wnioskuje o przekazanie, jeśli wygram okularów dla kogoś potrzebującego z zrzutki czy siepomaga.pl
Dodatkowo HoroLive to chyba jakiś troll więc jeżeli wygrana nie jest kompletnie losowa to nie brałbym pod uwagę jego historyjki xd
  • Odpowiedz
@salo91: Tak pod poprzednim postem dostaliśmy mnóstwo wskazówek co poprawić. To nasz początek ze sklepem internetowym. Błedy zostały zgłoszone do poprawki. Planujemy też w zasadzie mocno zmienić wygląd sklepu i ogólnie go ulepszyć.
  • Odpowiedz