Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AK-Optyk-Warszawa
Profil firmowy

AK-Optyk-Warszawa

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 875
  • Znaleziska 108
  • Mikroblog 767
  • Obserwujący 51
  • Obserwowane 5

jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
04.06.2026, 11:25:21
  • 7
3 pary okularów połamane. Szkła są dobre, ale nie kupisz samych oprawek bo już nie ma. I tyle.
#przegryw #oprawki #okulary
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 05.06.2026, 09:48:34 via Wykop
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Szkła można przełożyć do innych opraw. Wiadomo że jest to wtedy ograniczony wybór bo oprawka musi mieć podobny kształt tarczy soczewki. Często udaje się znaleźć od ręki, jeśli nie to wybiera się oprawkę z odrobinę mniejsza tarczą i robi się lekki szlif soczewki. Większość osób którym przekładamy szkła do innych opraw ma to wykonane od ręki bez przeszlifu.
  • Odpowiedz

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
05.06.2026, 05:52:04
  • 2
Gdzie sie teraz kupuje jakieś fajne oksy przeciwsłoneczne na lato, bo nigdy nie kupowałem? xD Budżet tak powiedzmy 500-1500 zł
#okularyboners
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 05.06.2026, 09:46:05 via Wykop
  • 0
@Famine: Nie ma u nas okularów przeciwsłonecznych.
  • Odpowiedz
p7rk
p7rk
p7rk
21.05.2026, 19:28:22
  • 12
Bardzo polecam @AK-Optyk-Warszawa www.tanieokulary24.pl

W związku z organizacją #rozdajo:
https://wykop.pl/wpis/86020569/okulary-rozdajo-cebuladeals-optyk-witam-poprzednie
Gdzie na prawdę wywiązali się bardzo uczciwym podejściem do sprawy i sprawną
@AK-Optyk-Warszawa +1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
więcej
p7rk - Bardzo polecam @AK-Optyk-Warszawa  www.tanieokulary24.pl

W związku z organiza...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 21.17.47

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 21.05.2026, 20:04:10 via Wykop
  • 1
@p7rk: Bardzo dziękuję 😸
  • Odpowiedz

JestemFrenem
JestemFrenem
20.05.2026, 11:59:15
  • 0
Kiedyś widziałem, że ludzie nie idą do sklepu kupić okulary i w ogóle, tylko pisza do chińczyka i za oprawki, plus szkiełka wychodzi im o wiele taniej.

Pomoże mi ktoś i powie jak to zrobic? mam recepte na szkielka i w ogole

#okulary #okulista #wzrok #medycyna #lekarz #aliexpress
JestemFrenem - Kiedyś widziałem, że ludzie nie idą do sklepu kupić okulary i w ogóle,...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 20.05.2026, 13:08:39 via Wykop
  • 2
@JestemFrenem: www.tanieokulary24.pl
Znacznie lepszą jakoś niż z Ali jeśli faktura to pracy też nie ma problemu.
  • Odpowiedz
Azu
Azu
13.05.2026, 18:25:50
  • 0
Gdzie szukać okularów przeciwsłonecznych męskich, pilotki czarne ale dla szerokiej twarzy ? myślę że od 155mm szerokości.
Czy można je jakoś na allegro znaleźć czy trzeba przeglądać każdą aukcję? Przeglądałem allegro ale tam rozmiary to max 147mm a po wpisaniu "szerokie,duże,xl" itp nic nie znajduje.
#okularyboners #okulary #okularyprzeciwsloneczne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.05.2026, 18:31:54 via Wykop
  • 0
@Azu: 147-155 to długość zausznika raczej.

60-17#155

Szerokość tarczy 60
Szerokość
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.05.2026, 18:39:34 via Wykop
  • 0
@Azu: Mają tzw flex. Flex jest raczej takim zabezpieczeniem przy zdejmowaniu aby naprężenia nie powstawały na froncie oprawy aby jej nie uszkodzić. Ale to nie znaczy że jak będą rozlazłe na głowie to będzie git. Bo one wejdą na głowę ale może to powodować ucisk, kiepską estetykę jeśli chodzi o wygląd i flex się wtedy też szybciej uszkodzi.
  • Odpowiedz
mDeo
mDeo
mDeo
12.05.2026, 20:02:14
  • 3
#optyk Jeśli chodzi o optyk w #warszawa to polecam serdecznie @AK-Optyk-Warszawa. Najlepszy Pan optyk. Ogarnął mi szkła do pilotek i są lepsze niż były :)
Teraz poluje na okulary z nakładkami i kierunek na zakupy jasny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 12.05.2026, 20:07:19 via Wykop
  • 0
@mDeo: Bardzo dziękuję 😸
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 07.05.2026, 08:08:09
  • 1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 08:15:09 via Wykop
  • 0
@world: jasne że tak 👍🏻
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 08:54:55 via Wykop
  • 0
@kannabis: Tak oczywiście
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 08:56:02 via Wykop
  • 2
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: nie wiem na prawdę.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 09:11:33 via Wykop
  • 1
@sram-na-ruskich: duże moce ;) ?
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 09:28:16 via Wykop
  • 1
@PanKotlet: ahhaha tak było
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 09:46:32 via Wykop
  • 2
@salo91: Tak pod poprzednim postem dostaliśmy mnóstwo wskazówek co poprawić. To nasz początek ze sklepem internetowym. Błedy zostały zgłoszone do poprawki. Planujemy też w zasadzie mocno zmienić wygląd sklepu i ogólnie go ulepszyć.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
07.05.2026, 11:12:17 via Wykop
  • 0
@Blendy: Dziękujemy również 🪂
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
08.05.2026, 08:19:10 via Wykop
  • 0
@LZBNZ: tak
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
08.05.2026, 08:26:42 via Wykop
  • 0
@C0RM: To jest bardzo dobre pytanie.

Generalnie zamawianie okularów przez internet to jest rzeczywiście ryzyko.To ryzyko wynika nie z tego że my wstawimy źle rozstaw źrenic tylko z tego że klient go nam źle poda lub źle zmierzy.

Po każdym zakupie ze strony będziemy telefonicznie starali się instruować klienta jak ma uzyskać swój poprawny rozstaw źrenic. Będzie również możliwość wysłania nam swoich poprzednich okularów z których będziemy mogli to dokładnie
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.05.2026, 08:56:20 via Wykop
  • 0
Gratulacje dla wygranych.
Osoby które wygrały proszę o kontakt ze mną na priv, dam instrukcje jak zamówić wygrane okulary :)

Dziękuję wszystkim !
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.05.2026, 09:32:22 via Wykop
  • 0
@a_zaloze_se_konto: Jasne, w takim razie za chwilę wylosujemy jedną osobę za Ciebie.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.05.2026, 09:35:48 via Wykop
  • 0
AK-Optyk-Warszawa

źródło: 1000022680

Pobierz
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.05.2026, 09:37:26 via Wykop
  • 1
Wygrana trafia do marcinbe
  • Odpowiedz
world
world
06.05.2026, 13:09:03
  • 24
No i co z tym rozdajo? Dlaczego usunąłeś wpis? Dlaczego nie podałeś adresu pełnego skoro jest dostępny w bazie regon i jest pod tym adresem salon optyczny? Jakoś wymijająco to wszystko zrobione na stronie. Twoje odpowiedzi także.

@www_tanieokulary24_pl

#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk
world - No i co z tym rozdajo? Dlaczego usunąłeś wpis? Dlaczego nie podałeś adresu pe...

źródło: salon-optyczny-ak

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 06.05.2026, 13:39:01 via Wykop
  • 6
@world: Witamy, tak ta nowa strona to nasz nowy sklep internetowy. Chcieliśmy mieć sklep który daje możliwość zakupu okularów na prawdę dobrej jakości w super cenie.

Apropo rozdajo. No to chcieli byśmy je zrealizować, ale konto zostało zbanowane i nie ma chyba dostępu do listy osób pulsujących. Zawsze jak robiliśmy rozdajo to literalnie rozliczaliśmy się z obietnicy. Teraz mamy problem. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 06.05.2026, 13:41:26 via Wykop
  • 6
@Wrrronika: Dokładnie tak, to nasze pierwsze kroki jeśli chodzi o sklep online. Chcieliśmy też uzyskać uwagi od użytkowników wykopu co jest do poprawienia. Wiele osób wypowiedziało się konstruktywnie za co bardzo ale to bardzo dziękuję. Zmiany do wprowadzenia zostały zgłoszone osobie która opiekuje się naszym sklepem. Natomiast na prawdę nie wiem jak teraz wybrnąć z tego rozdajo bo nie mam listy plusów.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 06.05.2026, 14:24:25 via Wykop
  • 7
@slapdash: Być może tak to zostało potraktowane. Jesteśmy właśnie w trakcie rozmów z moderatorem. Napisaliśmy prośbę o możliwość powtórzenia rozdajo ponieważ zależy nam aby honorowo rozliczyć się obietnicy która złożyliśmy dla użytkowników wykopu.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 06.05.2026, 19:39:15 via Wykop
  • 3
@the_last_tomato_in_the_world: Ja na prawdę nie wiem serio. Jeśli moderacja wyrazi zgodę na powtórzenie rozdajo to jutro powtórzę a jeśli nie wyrazi zgody to i tak zaryzykuję i zrobię z tego konta bo wolę stracić oficjalne konto niż nie wywiązać się z obietnicy. Jeśli wtedy dostanę bana to nic już nie zrobię bo nie ma chyba sposobu aby dokończyć to rozdajo inaczej.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 07.05.2026, 08:09:21 via Wykop
  • 0
@world: https://wykop.pl/wpis/86020569/okulary-rozdajo-cebuladeals-optyk-witam-poprzednie
@AK-Optyk-Warszawa +1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
więcej
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
19.04.2026, 16:43:48
  • 0
Musze zmienić szkła w okularach bo wzrok mi się pogorszył. Ale oprawki mam dość drogie i w dobrym stanie wiec myślę o wymianie tylko soczewek. Czy jakiś optyk oferuje opcję zamówienia szkieł i wymiany na miejscu? Tak żebym nie musiał im okularów na 2 tygodnie zostawiać? Nie mam żadnych zastępczych a bez nich nie mogę funkcjonować. #okulista #optyk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 19.04.2026, 16:52:36 via Wykop
  • 0
@pawelczixd: W naszym salonie w Galerii Łodygowej jest możliwość zamówienia nowych soczewek bez konieczności pozostawiania swoich obecnych.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 19.04.2026, 16:53:21 via Wykop
  • 0
@pawelczixd: https://maps.app.goo.gl/JwuXaYmYJGJz4NacA

Tu przyjdź Pan
  • Odpowiedz

WrocilemAleZInnymLoginem
WrocilemAleZInnymLoginem
WrocilemAleZInnymLoginem
19.04.2026, 06:45:56
  • 0
mamy tu jakiegoś optyka z Warszawy?
potrzebuję wstawić soczewki do okularów i szukam kogoś kto doradzi i wykona (z fakturą bo korpo będzie zwracać)
#warszawa #okulary #okularyboners
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 19.04.2026, 08:00:18 via Wykop
  • 1
@WrocilemAleZInnymLoginem: zapraszam :))
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 19.04.2026, 16:24:29 via Wykop
  • 1
@emasele: Takich typowych słonecznych nie. Wstawiamy szkła korekcyjne przeciwsłoneczne oraz mamy oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 19.04.2026, 16:49:41 via Wykop
  • 2
@emasele: tak jak kolega fotograf_warszawiak napisał, bardzo ładne modele mają.
  • Odpowiedz

aleksc
aleksc
07.02.2026, 14:04:08
  • 0
Dostałem myjkę ultradźwiękową, o którą pytałem, a która kosztowała 90 zł. Dodałem wody i 15 ml specjalnego preparatu do myjek ultradźwiękowych. Jakoś słabo to moim zdaniem działa. Przy oprawkach moich okularów jest coś zielonego, co zawsze przy wycieraniu powoduje smugi i myjka nic z tego nie usunęła. :/ Model: GS600

@stuparevic: @bialy100k:

#okulary #optyk #okular
aleksc - Dostałem myjkę ultradźwiękową, o którą pytałem, a która kosztowała 90 zł. Do...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 07.02.2026, 15:56:08 via Wykop
  • 4
Do tego miejsca nie dociera woda.To jest szczelina w soczewce w która wchodzi górna żyłka oprawki.To da się wyczyścić tylko wyjmując soczewkę z oprawki. Z Twoją myjka jest wszystko ok.
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
18.12.2025, 17:37:28
  • 0
Ma ktoś okulary z filtrem olafaktorycznym co chroni przed odciskami palców, czy to jest warte ceny czy po pół roku już ten filtr nie działa?

#okulary
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 18.12.2025, 18:30:12 via Wykop
  • 0
@aleksc: Chodzi Ci o powłokę oleofobową ?
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 18.12.2025, 19:36:03 via Wykop
  • 1
@aleksc: Ogólnie warto bo bez niej na prawdę te szkła są ciągle brudne i matowe. Poza tym one też z tą powłoką szybciej odparowują a parowanie jest mocno irytujące. Jak bym miał powiedzieć ile czasu to działa to powiedział bym że przy takich dobrych soczewkach to 2 lata. Mam teraz swoje okulary 3 rok i właśnie zauważam że już mi się źle je czyści.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 18.12.2025, 20:08:12 via Wykop
  • 1
Ciężko tak konkretnie odpowiedzieć mi na pytanie. Są różne zmienne. Moc, czasami typ oprawki , magazyn czy receptura, konstrukcja itd . Ale no powiedzmy :

Przyjmijmy taki przypadek powiedzmy :
Op: -1.00
Ol: -1.00
Oprawka pełna z tworzywa.Soczewki białe bez filtra światła niebieskiego.
  • Odpowiedz
cebulowy_wojownik
cebulowy_wojownik
14.11.2025, 07:49:09
  • 0
Poleci ktoś jakiś tani salon optyczny na terenie warszawy? #warszawa #okulary
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 14.11.2025, 09:01:02 via Wykop
  • 1
@cebulowy_wojownik: Zapraszamy tak
  • Odpowiedz

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 10.10.2025, 17:18:56
  • 300
#okulary #warszawa #rozdajo

ROZDAJO + Promocja -50% na każdą oprawkę z asortymentu Trwa do 24.10.2025 hasło : wykop

(obowiązuje przy zakupie kompletnej pary okularów tj. Oprawy + soczewki )

Spośród
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.10.2025, 18:09:17 via Wykop
  • 1
@17loginbylzajety: ale taguj #thebestofmirko
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.10.2025, 18:35:43 via Wykop
  • 6
@www_h: One w Chinach kosztują między 3-4 dolary tak dokładnie.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
10.10.2025, 18:47:37 via Wykop
  • 6
@www_h: Stary Ty tak na serio ?
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
17.10.2025, 16:19:21 via Wykop
  • 1
@S1gma Gratulacje !
https://youtu.be/bxLtwtTMTN0?si=M7IzNhZ4WlumJ-lp
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 25.08.2025, 15:13:58
  • 170
#warszawa #optyk #okulary #rozdajo

Obowiązuję w :
Salon Optyczny AK (w każdym salonie)

ROZDAJO + Promocja -50% na każdą oprawkę z asortymentu Trwa do 07.09.2025 hasło : wykop
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
25.08.2025, 15:22:37 via Wykop
  • 1
@1X6D: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
25.08.2025, 17:24:07 via Wykop
  • 26
@Rad-X: a dobrze
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
26.08.2025, 06:57:07 via Wykop
  • 0
@nowy_wykop: Salony mamy w Warszawie jeśli o to pytasz.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
26.08.2025, 07:45:02 via Wykop
  • 0
@MechanikIMIR: ok :)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
30.08.2025, 07:23:17 via Wykop
  • 0
Mirek poprosił aby zakręcić kołem jeszcze raz. No to kręcimy :)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
30.08.2025, 07:26:31 via Wykop
  • 0
@AK-Optyk-Warszawa:
AK-Optyk-Warszawa - @AK-Optyk-Warszawa:

źródło: 1000010286

Pobierz
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
30.08.2025, 07:29:17 via Wykop
  • 0
@jotest Gratulujemy :)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
Autor
30.08.2025, 12:57:38 via Wykop
  • 0
@jotest: Zapraszamy do kontaktu priv.
  • Odpowiedz
Crisu
Crisu
24.07.2025, 11:31:26
  • 0
Rozwaliły mi się zauszniki w okularach.
Czy da się gdzieś kupić część zapasową czy trzeba od razu całe oprawki ?
Dzwoniłem po kilku salonach w #lodz ale nikt się nie zajmuje naprawą.
Model okularów :https://aurum-optics.pl/108662-okulary-korekcyjne-ray-banR-rx-6335-2503-56-rozmiar-l

#okulary #optyk
Crisu - Rozwaliły mi się zauszniki w okularach. 
Czy da się gdzieś kupić część zapaso...

źródło: 521600462_24154287530892510_193486130287035104_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 24.07.2025, 16:08:35 via Wykop
  • 0
Trzeba udać się do kogoś kto ma autoryzację/współpracę z Ray Banem (luxoticca) i zamówić sam komplet końcówek.
  • Odpowiedz
graycoast
graycoast
13.06.2025, 10:17:25
  • 0
Mam pytanie do osób które noszą soczewki. Czy widzicie przez nie ostro dopiero kiedy jest na oku czy może już przykładając ją do oka na odległość powiedzmy 2-3cm? Potrzebuję zrobić korekcję dioptrii w aparacie analogowym i pomyślałem zamontować soczewkę na wizjerze ale nie wiem czy coś takiego się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#soczewki #okulary #aparat #fotografianalogowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.06.2025, 10:25:14 via Wykop
  • 1
Soczewka da inną moc na obiektywie a inną 2-3 cm od niego. Ale to nie jest problem bo można to oszacować mniej więcej. Jaką moc chcesz nadać na obiektyw i jaki to ma mieć efekt
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.06.2025, 10:53:23 via Wykop
  • 0
im bliżej obiektywu tym słabszą , ale o jakich mocach mówimy wgl ?
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.06.2025, 17:01:40 via Wykop
  • 1
@graycoast: ahaaaa , no to -1.0 i powinno być git. Fajnie by było zrobić jakieś mocowanie i wyciąć ta soczewkę na średnice jak 5 zł może minimalnie większą.
  • Odpowiedz

Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
04.06.2025, 17:00:49
  • 0
Kupiłem ciekawe okulary do chodzenia po górach z bocznymi panelami przeciwsłonecznymi (montowanymi na magnes).
Dla mnie są idealne, niestety w upale zsuwają się po nosie w dół, są za luźne, a nie posiadają regulowanych nosków, tylko przymocowane na stałe noski silikonowe.

Znalazłem na allegro doklejane noski silikonowe, podobno robią robotę jednak w opiniach są wpisy że się odklejają po kilku dniach.

Poleci ktoś jakiś patent na zsuwające się okulary albo dobrej jakości noski?
Normalnyczylidlawi3luinny - Kupiłem ciekawe okulary do chodzenia po górach z bocznymi...

źródło: 61Tahd18QlL._AC_SX679_

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 04.06.2025, 17:04:05 via Wykop
  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny:
AK-Optyk-Warszawa - @Normalnyczylidlawi3luinny:

źródło: 1000006077

Pobierz
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 04.06.2025, 17:05:00 via Wykop
  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: ostrożnie z profilowaniem bo te okulary nie mają metalowego płaskownika wewnątrz zausznika i niewiele działacie a łatwo to złamać.
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 04.06.2025, 17:06:38 via Wykop
  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny:
AK-Optyk-Warszawa - @Normalnyczylidlawi3luinny:

źródło: 1000006078

Pobierz
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 13.06.2025, 08:19:54 via Wykop
  • 0
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Nie wiem czy już załatwiłeś temat ale dzisiaj czegoś szukałem w zakładzie i znalazłem takie coś. Jak chcesz to kopsnę Ci to za free tylko wyślij priv jakiś Paczkomat to wyśle.
AK-Optyk-Warszawa - @Normalnyczylidlawi3luinny: Nie wiem czy już załatwiłeś temat ale...

źródło: 1000006440

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.06.2025, 14:15:37
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może jest tutaj jakiś optyk albo doświadczony okularnik...?

Obecnie noszę okulary z soczewkami Hoya Nulux iDentity V+ 1.74. Ze względu na wadę wzroku zależy mi na tak wysokim indeksie, bo dzięki temu mam cienkie szkła. 3-4 lata temu płaciłem ok 700 zł za jedną soczewkę. Wczoraj optyk powiedział mi, że jedna soczewka kosztuje już ponad 1000 zł - te kwoty są sami wiecie jakie.

Szukam zamienników dla tych soczewek z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa 05.06.2025, 15:39:11 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: odezwij się na priv zrobię Ci wycenę z naszymi cenami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2024

    Mikroblogger
  • VIP
    od 10.05.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking