Wpis z mikrobloga

@cheture: dychnąć wreszcie bo mi 1.5 godziny zajęło wyjechanie z j------o miasta a jutro jeszcze mam na rano do roboty a potem zasrany brodzik muszę skleić i zamontować kabinę od nowa
  • Odpowiedz