Znamienne że jedyny kraj cywilizacji białego człowieka który miałby jakikolwiek interes poprzeć polską narrację historyczną w kwestii Wołynia(pogarszając tym oczywiście swoje relacje z Ukrainą) czyli Litwa w partykularnym interesie partyjnym przypodobania polskiej mniejszości ma bardzo podobne zarzuty do nas jak Ukraina. A polska mniejszość na Litwie... jest bardziej prorosyjska jak mniejszości rosyjska. #ukraina #polska #litwa #geopolityka
@funkmess: Kiedyś czytałem post na r/askLithuanian i było pytanie "co Litwini uważają o Polakach?" Pisali że Polacy są spoko nic do was nie mamy ale za to mniejszość Polska na Litwie to dramat. Nie chcą mówić po Litewsku, polskiego nie znają, wywyższają się i łapią ciągle ruską/białoruską propagandę. Mniejszość polska na Litwie to musi być jakiś dziwny twór nacjonalistyczno-homosovietusowy xD
Wykop, stan na 22 czerwca 2026 50 osób zaplusowało popieranie wojny napastniczej terrorystycznej rosji 10 osób zainteresowało sie w ogóle dlaczego Zelenski nadał taką nazwę (decyzja nawet nie zależała od niego xD)
Gdzie wszyscy antyukraińscy krzykacze byli zaledwie 2 MIESIĄCE temu, gdy ruscy napluli nam w twarz urządzając w Katyniu wystawę o polskiej rusofobii? I zrobili to dokładnie w rocznicę katastrofy smoleńskiej, więc kacapy napluli nam w twarz podwójnie. Dlaczego teraz jest tak wielkie poruszenie, a wtedy nikt o tym nie wspominał?
@OMGznowuTU: No o tej antypolskiej wystawie zrobionej przez ruskie zwierzęta było na wykopie. Teraz pieszą o antypolskim działaniu Ukrainy. W czym problem?
Szacuje się, że około 20–24% społeczeństwa, co odpowiada liczbie ok. 35 milionów Rosjan, nie posiada toalety z dostępem do kanalizacji wewnątrz domu. #ukraina #rosja
#ukraina #polska #litwa #geopolityka
źródło: Screenshot_20250920-151847
PobierzPisali że Polacy są spoko nic do was nie mamy ale za to mniejszość Polska na Litwie to dramat.
Nie chcą mówić po Litewsku, polskiego nie znają, wywyższają się i łapią ciągle ruską/białoruską propagandę. Mniejszość polska na Litwie to musi być jakiś dziwny twór nacjonalistyczno-homosovietusowy xD