Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JanTrajbal2

JanTrajbal2

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1541
  • Znaleziska 606
  • Mikroblog 935
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
odidouo1
odidouo1
przedwczoraj, 18:21:34
  • 9
Podżeganie do nienawiści i zbijanie politycznego kapitału ruszyło pełną parą
#polityka #konfederacja #ukraina
odidouo1 - Podżeganie do nienawiści i zbijanie politycznego kapitału ruszyło pełną pa...

źródło: IMG_1269

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 20:00:32 via Android
  • 0
@odidouo1: mam wrażenie, że więcej pożytku jest z saszki pracującego niż z Mariusza na którego muszę płacić aby dostał swoje zasiłki i rentę alkoholową.
  • Odpowiedz

480

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 17:20:10 via Android
  • -3
@odry: Oho mamy gasniczka xD
Co, pewnie Lwów chcesz przytulić?
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 17:22:38 via Android
  • -3
@LordDamianus: a co w takim razie powiedzieć o prezydencie, który ćpa w miejscu publicznym. Gościu nie może wytrzymać godziny bez snusa i w obsceniczny sposób publicznie bez krepacji wpycha sobie coś do gęby.
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 17:36:04 via Android
  • -4
@odry: Chryste panie...
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 19:29:05 via Android
  • -2
@LordDamianus: fantazje prawakoidalne? Czy każdy prawak musi myśleć o dupie innego faceta?
Może zaprzeczysz, że to nie miało miejsca i to fotomontaż?
JanTrajbal2 - @LordDamianus: fantazje prawakoidalne? Czy każdy prawak musi myśleć o d...

źródło: 9427

Pobierz

712

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 22.06.2026, 14:26:22
  • 292
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 10:12:51 via Wykop
  • -2
Ciekawe czym w zamian? Naprotechnologią jak za PiSu, gdzie w czasie działania tego programu urodziło się 70 dzieci? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

318

Ta gra ma 27 lat, a Polacy wciąż są w niej mistrzami świata. Jak to możliwe?

Ta gra ma 27 lat, a Polacy wciąż są w niej mistrzami świata. Jak to możliwe?

Mimo upływu 27 lat od premiery, Heroes of Might and Magic III w ogóle się nie starzeje. Dlaczego kultowa strategia turow

Kuklak
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 09:27:29
  • 71
  • #
    heroes3
  • #
    gry
JanTrajbal2
JanTrajbal2 przedwczoraj, 10:11:00 via Wykop
  • -3
Nigdy nie grałem w herołsy, w tym roku próbowałem, niestety do gier z epoki nie da się wrócić jeśli nie gralo się w nie kiedyś.
Szkoda, bo podobno fajnie się gra ale niestety odbiłem się od tej gry bardzo. Interface jest nieintuicyjny, do gry bez instrukcji nie da się podejść. Tutoral trzeba z opisem przejść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tasde
Tasde
22.06.2026, 10:17:27
  • 285
Wiele osób broni Nawrockiego i jego cyrku, naskakuje na tych co nie zgadzają się z tym co Batyr o-----ł.
Dlaczego? Bo ich horyzont myślowy jest zbyt wąski by w ogóle zrozumieć, co się o------o.
W okoliczności zaistniałej jak najbardziej Zełeński nie zasługuje na odznaczenie orderem, jednak o tym dyskutować mogliśmy przed tym jak mu go Duda nadał, teraz sprawa jest bardziej delikatna bo chodzi o relacje dyplomatyczne a dyplomacja wymaga gracji a populizm jest
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 22.06.2026, 12:07:15 via Wykop
  • 5
@krdewra: czy ta cała zachodnia prasa jest z nami bo próbuje znaleźć i oprócz pojedyńczych artykułów to nie ma żadnego peaku.
Dziwnym trafem o wołyniu zrobiło się głośno w 2022 ciekawe czemu xD
JanTrajbal2 - @krdewra: czy ta cała zachodnia prasa jest z nami bo próbuje znaleźć i ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

344

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 76
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
JanTrajbal2
JanTrajbal2 22.06.2026, 08:56:52 via Wykop
  • 5
@Kempes: za ładnie, brak blachy falowanej, śmieci, pijaków.
LamajHarma
LamajHarma
21.06.2026, 16:05:20
  • 45
Zawsze była beka z ruskich trolli na tym portalu (i dobrze), ale to ile jest w tym momencie profili, które prędzej oplują wymordowanych Polaków sprzed 80 lat, niż powiedzą złe słowo o Ukrainie, to jest niesamowite i przerażające xD

I napiszesz coś przeciwko nim i od razu jesteś wyzywany od brauniarzy i prawaków xD

#ukraina
LamajHarma - Zawsze była beka z ruskich trolli na tym portalu (i dobrze), ale to ile ...

źródło: 31231

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 17:38:51 via Android
  • 0
@LamajHarma: o dzięki za zacytowanie mnie. Nadal twierdzę, że Polska sobie zaszkodziła tym gestem, bo zachód nie zna historii Wołynia a jedynie co widzi to to, że Polska podejmuje wrogie działania wobec kraju walczącego z Rosją. Brawo Polska.
A i daje cię na czarno bo nie chce mi się już wytykać tego jak to durna była decyzja. Bolzga wielką Nawrocki ryknął.
Ciekawe co zrobi jak zelenski nazwie kolejne oddziały imieniem
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
21.06.2026, 13:38:42
  • 296
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 16:56:13 via Android
  • 5
@LamajHarma: no ja na przykład mam w dupie Wołyń i to co się wydarzyło prawie 100 lat temu. Nienawidzę Rosji i tyle. Ukraińcy są mi obojętni ale podziwiam ich za to, że 5 rok walczą z Rosją. Polska pewnie padłaby po 2 tygodniach jak w 39 roku.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 17:09:11 via Android
  • 3
@LamajHarmana a ty niczym nie różnisz się od rozpłakałej licealistki
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
21.06.2026, 13:48:56
  • 64
Mimo tego, że głosowałem za rządzącą koalicją, ciężko mi zrozumieć, jak można krytkować przede wszystkim Nawrockiego, a nie Zelenskiego, który razem ze swoją ekipą świadomie rozpoczął kryzys dyplomatyczny, wiedząc, że może on tak się skończyć.

Parafianowicz chociażby mówił, że do tej pory jakoś skutecznie wstrzymywano idące z wojska prośby o nadawanie jednostkom nazw powiązanych z UPA. I teraz, w 5-tym roku wojny, jakoś magicznie to się nie udało. Naprawdę, nie mam złudzeń, że
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 17:06:43 via Android
  • 0
@Cztero0404: ci oni to ja. Ja krytykuję Nawrockiego, bo prezydent nie myśli więcej niż jeden krok do przodu. Działa wyłącznie emocjonalnie, nie przewidując konsekwencji. Działa na korzyść słupków wyborczych i polityki wewnętrznej, nie myśląc o stosunkach międzynarodowych.
  • Odpowiedz
laress
laress
20.06.2026, 20:07:35
  • 166
Przykre jest to, że jak ktoś jest przeciwko Zelenskiemu, to odrazu jest uznawany za proruska. Krytykowanie komika to nie znaczy przecież, że nie kibicuje Ukraińcom w mieleniu ruskich na froncie. Niby oczywiste, ale trzeba to przypominać

#ukraina #rosja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 20:19:55 via Android
  • 236
@laress: jak ktoś używa słowa komik w kontekście prezydenta to już wiem, że jest przygłupem albo onuca xd
Może i komik ale ma większe jaja niż szczur z Kremla.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 07:53:56 via Android
  • 0
@Sanremu: póki co to Nawrocki się tak zachowuje. Walnął hasło, że zabierze mu order, totalnie w afekcie, nie przemyślał tego. Potem czekamy 2 tyg na decyzję po to aby w piątek wieczorem przed poniedziałkową konferencją na temat odbudowy Ukrainy odebrać mu order. Jeśli to nie jest mindset licealistki to ja nie wiem.
  • Odpowiedz

288

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

"Polski prezydent nareszcie odebrał Order Orła Białego sławiącemu nazistów degeneratowi z Kijowa. Myślę, że nie będzie to problemem dla szefa banderowców - będzie więcej miejsca na jego zielonej bluzie na hitlerowski Krzyż Żelazny" - napisał na X były prezydent Rosji, Dimitrij Miedwiediew.

Xvenowski
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 20.06.2026, 10:05:35
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 07:15:48 via Android
  • -4
@HaSSaN: chłopku roztropku, gdybyśmy to zrobili to Niemcy, Francja i inni ustawili by nas raz dwa. xD
JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 07:17:38 via Android
  • 1
@wolny_kot: wreszcie ktoś go poparł
JanTrajbal2
JanTrajbal2 21.06.2026, 07:19:10 via Android
  • -3
@HaSSaN: jeśli myślisz, że Europę obchodzi coś spór o stare trupy to widać, że masz gwoździa w mózgu. Europa chce pomagać Ukrainie a jasionka jest do tego niezbędna.
Obserwatornik
Obserwatornik
Obserwatornik
20.06.2026, 17:41:47
  • 51
Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej krajów zaczyna mówić o ludobójstwie dokonanym przez ukraińców na Polakach oraz o odebraniu Orderu Orła Białego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #polityka #ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 17:59:52 via Android
  • 138
@Obserwatornik: każdy ma w dupie to co się wydarzyło 80 lat temu. XD
Jedynie co to zachód ma bekę z polaczkow bo jak zawsze skupiają się na histori, martyrologii zamiast skupić się na prowadzeniu polityki.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 18:17:32 via Android
  • 0
@Eptu: Ukraińcy w tym momencie toczą wojnę jakbyś nie zauważył i potrzebują bohaterów, symboli czegokolwiek xD
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 18:24:07 via Android
  • 5
@Eptu: UPA to duża organizacja dodatkowo sama podzielona. UPA-M nie popierała bandery. UPA w latach 50 walczyła z ruskimi.
Ale jak się sprowadza temat do Wołynia to owszem, mamy skutek taki a nie inny, polaczki jak zawsze uniosły się honorem wtedy gdy nie trzeba. Jakoś Nawrocki nawet nie pisnął gdy Trump obrzucał gównem naszych żołnierzy.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 18:59:46 via Android
  • 2
@Chris_Karczynski: no tak, elitarne jednostki odnowionej UPA czekają z dronami z widłami aby zaatakować Polskę.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 21:38:39 via Android
  • 0
@kowalzmetina: spoko, postawiliśmy się Ukrainie nie ma co xD
Ale im pokazaliśmy, my to mamy prezydenta a nie komika.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
20.06.2026, 12:20:34
  • 13
Czy ktoś z ramienia sympatyków aktualnego prezydenta może mi wskazać jakie wymierne korzyści i jak bardzo opłacalne względem ewentualnych reperkusji, niesie ze sobą decyzja o odebraniu odznaczenia Zełeńskiemu? Bez szydery kieruje to realne pytanie, bo o reperkusjach się tu już naczytałem, ale może korzyści są znacznie silniejsze?
#polityka #ukraina #polska
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 13:46:24 via Android
  • 0
@5KYN3T: pokazujemy, że jesteśmy małostkowi. Widocznie dla Polski ważniejsza jest historia i stare trupy a nie współczesność.
  • Odpowiedz

1789

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
JanTrajbal2
JanTrajbal2 20.06.2026, 13:40:30 via Android
  • -1
Nawrocki geniusz, najważniejszy Wołyń a nie tam aby polskie firmy brały udział w odbudowie Ukrainy.
Reakcja rosji na odbiór tego orderu mówi sama za siebie. Nawrocki działa na korzyść kacapów
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

597

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Pokaż treści 18+

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Para gejów zaadoptowała niemowlę i doprowadziła do jego śmierci w ciągu 4 miesięcy.

asique
z
newsmaxpolska.pl
dodany: 16.06.2026, 07:28:11
  • 207
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    dzieci
  • #
    lgbt
JanTrajbal2
JanTrajbal2 16.06.2026, 13:36:12 via Wykop
  • 0
@Luca199491: no tak, bo lepiej dla dziecka jak siedzi do 18 roku życia w domu dziecka.
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 15.06.2026, 11:13:23 via Android
  • 8
@congrats: dopóki nie przeczytałem wpisu to nie rozpoznałem logo Levi.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
15.06.2026, 06:28:43
  • 749
#polityka

Profesur Knur w niemieckim nowym aucie, wypasionym nowym VOLKSWAGENIE?!
Kogo on wspiera?! Czyje interesy reprezentuje? Czyją gospodarkę wspiera ten niemiecki agent?

Do Izery wieprzu!
Warcomx - #polityka 

Profesur Knur w niemieckim nowym aucie, wypasionym nowym VOLKSW...

źródło: image_picker_3178DE3E-5D00-4189-8380-CBB2BC653D1A-5066-000000AACCA58D6F

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 15.06.2026, 09:20:30 via Wykop
  • 0
@Warcomx: pewnie Tusk wynajął zabójcę.
  • Odpowiedz
pirycivo
pirycivo
pirycivo
13.06.2026, 16:52:44
  • 1
Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór kolorystyki w tym remake Gothica 1 i że dostaniemy takie barwy jak na dolnym screenie? Czy to raczej marzenie ściętej głowy?
#gothic
#gothicremake
pirycivo - Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór ...

źródło: Screenshot_42

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 13.06.2026, 17:51:34 via Android
  • 2
@pirycivo: a dlaczego ma tak wyglądać? To nie jest postapo tylko zwykły świat.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2 12.06.2026, 18:44:22
  • 7
#gothic ku jesteś tak piękny jakim cię zapamiętałem. Cudowna gra.
JanTrajbal2 - #gothic ku jesteś tak piękny jakim cię zapamiętałem. Cudowna gra.

źródło: 8678

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_zla_rada
wujek_zla_rada
wujek_zla_rada
16.06.2026, 07:59:46 via Wykop
  • 0
@JanTrajbal2: ale taguj #tvtoohigh
  • Odpowiedz

300

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

54 proc. respondentów odpowiedziało, że "źle", a 33 proc. "dobrze". Pozostała grupa (13 proc.) to osoby, które wybrały odpowiedź "nie wiem / nie mam zdania". To poważne zagrożenie, tym bardziej że do wyborów pozostało nieco ponad rok, więc powinno być to dla rządu powodem do niepokoju....

konradpra
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 11.06.2026, 04:42:26
  • 183
  • #
    polityka
  • #
    polska
JanTrajbal2
JanTrajbal2 11.06.2026, 23:47:41 via Android
  • 3
@titu: pisiory to ukrywały zadłużenie w różnych funduszach xD
JanTrajbal2
JanTrajbal2 11.06.2026, 23:48:58 via Android
  • -9
Gotowi na j-----e przez PiS i konfe?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanTrajbal2
JanTrajbal2 11.06.2026, 23:49:49 via Android
  • -3
@LeastWantd80: rozumiem, że ty popierasz towarzysza Grigorego Braunienko?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

jan

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 03.12.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 12.05.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 12.08.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking