Kiedyś to ufo było fajniejsze. Kształt dysku, proste i minimalistyczne. Od dołu było światło, coś się kręciło, tak porywali ludzi. Dzisiaj Panie jakieś cygara, jakieś koła sterowe na niebie, świecą się, jakas plazma, uap, ujawnienia.
Kosmity przecież też się rozwijają, robią nowe technologie i przylatują na ziemię się rozbić albo polatać nad oceanem i wpasc na kawę do Ares 51.
Tak nadchodzi coś wielkiego... zrobią nam z d--y jesień średniowiecza i to nie kosmici,
@BassGru: jakbym Ci powiedział to byś nie uwierzył :) Tesla już w połowie XX w. miał koncepcje na komunikację telepatyczną, bez kabli, samą myślą więc nie sądzę, żeby jakieś latajace światła były bardziej zaawansowanym wynalazkiem.
Trump zrobił z tego taki pokaż cyrkowy, że aż słabo się robi. Kiedyś to było fajnym tematem do odkrywania, teraz wygląda to mocno słabo.
@BassGru: * w pierwszej połowie XX w. czy tak będzie poprawnie ?
Kolego ja nie będę się przekomarzać. Obserwacje ufo mamy od dawna, wiem. Szkoda tylko, że Ci kosmici są tacy nieśmali, przylatują, latają nad oceanem, żaden jeszcze nie miał ochoty stacjonować nad jakimś miastem albo zaprezentować się w całej okazałości.
Niestety, na chwilę obecną (dla mnie) to jest ziemski
Mnie to dziwi, że istnieją ludzie z którzy nie wierzą w #swiadomysen. Kiedyś ostro się tym bawiłem. „Bawiłem”, bo w pewnym momencie zaszedłem w takie rejony, że aż do dziś mnie dreszcze biorą. Najlepiej jak się spotkało innego śniącego i aż tak się przeraził, że się obudził xD
To już nawet nie #teoriespiskowe , nasz umysł jest poebany.
@Mega_Smieszek: Tak, dla potomnych potwierdzam te informacje. #swiadomysen istnieje i to tylko początek podróży. Osobiście uważam, że film Incepcja to 90% prawda.
Oddalamy się bardzo od tego jacy byliśmy kiedyś, cyfryzacja zamyka ludzi na to kim są i co potrafią. Podążamy za technologicznym substytutem, nie widząc własnych możliwości.
Trump zrobił z tego taki pokaż cyrkowy, że aż słabo się robi. Kiedyś to było fajnym tematem do odkrywania, teraz wygląda to mocno słabo.
Kolego ja nie będę się przekomarzać. Obserwacje ufo mamy od dawna, wiem. Szkoda tylko, że Ci kosmici są tacy nieśmali, przylatują, latają nad oceanem, żaden jeszcze nie miał ochoty stacjonować nad jakimś miastem albo zaprezentować się w całej okazałości.
Niestety, na chwilę obecną (dla mnie) to jest ziemski