Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AngryPossum

AngryPossum

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257
  • Znaleziska 100
  • Mikroblog 157
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1
  • Dodane (1)
  • Komentowane (96)
  • Plusowane (60)
14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 16:15:25
  • 786
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
14latnawykopie - 🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku...

źródło: 1000010386

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie-braterskie-postacie
Dwie-braterskie-postacie
26.05.2026, 16:41:34 via Wykop
  • 52
@14latnawykopie: Nie odliczyłeś złodziejskiego podatku podniesionego w tym roku przez uśmiechnięty rząd od wygranych.

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
26.05.2026, 17:20:56 via Wykop
  • 126
@14latnawykopie: zakreśliłem te same liczby
  • Odpowiedz
Programista500plus
Programista500plus
26.05.2026, 09:52:30
  • 658
#kino #film #heheszki #bekazlewactwa
Programista500plus - #kino #film #heheszki #bekazlewactwa

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
26.05.2026, 10:02:54 via Wykop
  • 117
@Programista500plus:

Does Menelaus look like a bitch, Paris?! Then why did you run from him like one, and what the fuck makes you think you can disrespect ME?!
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
26.05.2026, 11:11:25 via Wykop
  • 78
@Programista500plus: Największa ilość słów w filmie motherfucker
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum
14.04.2026, 13:24:42
  • 113
#gielda #meczennicyxtb

SZCZUR - Strategia Zautomatyzowanego Czyszczenia Zlewarowanych Uczestników Rynku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna
14.04.2026, 13:28:14 via Wykop
  • 26
wiverna

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cocklush69
cocklush69
cocklush69
14.04.2026, 16:55:04 via Wykop
  • 3
@Optimum: piekne
  • Odpowiedz
butterfly
butterfly
09.04.2026, 16:48:38
  • 155
Zamowcie śmieciarkę rocznikowi Czarnobyla (╥﹏╥)
#urodziny
butterfly - Zamowcie śmieciarkę rocznikowi Czarnobyla (╥﹏╥)
#urodziny

źródło: 17946

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
09.04.2026, 16:49:18 via iOS
  • 23
@butterfly: i nawet miesiąc się zgadza
  • Odpowiedz
Blind_D2
Blind_D2
09.04.2026, 16:50:44 via Wykop
  • 26
@butterfly: o cholera ale stara i jeszcze żyje. Czegóż życzyć ? Sama wiesz najlepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.04.2026, 10:19:18
  • 1371
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD
Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy).
Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD
A przy okazji
vladi_putin - Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś ta...

źródło: alebydle

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
09.04.2026, 10:20:00 via mirko.proBOT
  • 93
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @vladi_putin ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 10 kwietnia 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
09.04.2026, 10:33:28 via Wykop
  • 78
@HAMSKLOSS89: Tak ulozylem zeby portfel trzymac xD To chwyt imitujący trzymanie siura xD
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
08.04.2026, 10:32:59
  • 1552
Jak zobaczyłem reklamy zondy na tv republika i kanale zero oraz że finansowała prawicowe eventy takie jak CPAC to już wiedziałem że to scam by wydoić kasę od prawicowych mariuszy z brighton.
Pamiętajcie gdy polska prawica mówi o bogu/praworządności/patriotyzmie to znaczy że coś ukradła.

#gielda #zonda #kryptowaluty
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
08.04.2026, 10:34:26 via Wykop
  • 431
@Steczny: w sumie to ich nie szkoda xD
wiadomo od dawna, ze nauka kosztuje a to jest znakomita lekcja
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
Autor
08.04.2026, 10:36:19 via iOS
  • 477
@wrk0 jak jestem u rodziców to leci 24/7 jak teleekran w 1984 Orwella
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
07.04.2026, 21:41:40
  • 70
Zaczęło się, w #usa zamach stanu i trump oddaje władze giga królikowi
#wojna #heheszki
wfyokyga - Zaczęło się, w #usa zamach stanu i trump oddaje władze giga królikowi 
#wo...

źródło: temp_file3563634713650527648

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alkreni
Alkreni
07.04.2026, 21:42:42 via Wykop
  • 62
@wfyokyga: Ostateczny triumf furasów.
  • Odpowiedz
SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
07.04.2026, 21:42:44 via Wykop
  • 30
@wfyokyga: kiedy twoja postać występuje w cutscence
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
07.04.2026, 16:22:39
  • 2073
Reuters:
Dwa ładunki jądrowe opuściły Amerykańską bazę „Cotton World” - stanowią one uzbrojenie rakiet <Fall-US> których użycie potrafi mieć wpływ na miliony istnień.

#iran #usa #trump #wojna
nonOfUsAreFree - Reuters:
Dwa ładunki jądrowe opuściły Amerykańską bazę „Cotton World...

źródło: IMG_7565

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goijden
Goijden
07.04.2026, 16:24:38 via Wykop
  • 622
@nonOfUsAreFree: XDDDDD
  • Odpowiedz
Mirek-Emek
Mirek-Emek
Mirek-Emek
07.04.2026, 16:30:32 via Android
  • 1004
@projekt-wswswsws: ale czytajcie te wpisy dokładniej. Autorze piękny mem, jeden z lepszych ostatnio. Zrobiłeś dzień lepiej niż pomarańczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
06.04.2026, 12:26:31
  • 1721
Mam takiego małego tipa dla ludzi, którym przeszkadzają zgłaszający ich "konfidenci":
Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły.
#polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
06.04.2026, 12:28:51 via Wykop
  • 721
@congobongo: jakby policja reagowała na zgłoszenia, na pato-parkowanie i faktycznie egzekwowała przepisy, to problemu by nie było.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.04.2026, 12:33:37 via Wykop
  • 521
@Niebadzsmokiem:

Mogą sobie krzyczeć Konfdent ile tyle chcą.

Przecież dlatego konfitura wybrał taką nazwę kanału więc można się łatwo domyśleć, że spływa to po nim.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
03.04.2026, 04:57:16
  • 1116
życzę dobrego dnia.
XD
baemaj - życzę dobrego dnia.
XD

źródło: IMG_8868

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
03.04.2026, 05:03:55 via Wykop
  • 1098
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 03.04.2026, 05:33:05 via Wykop
  • 661
@baemaj: wszystko zależy od mordy - mi tam laski mówiły, że mieszkanie z rodzicami po studiach to oznaka opiekuńczości i oszczędności ("dobry materiał na męża i ojca") xd
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
28.03.2026, 16:11:13
  • 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
28.03.2026, 16:33:02 via Wykop
  • 168
@sablewski69: odważne stwierdzenie, że chłopy dziś nie spędzają po 10h w robocie i nie naprawiają niczego xdd
  • Odpowiedz
looonger
looonger
looonger
28.03.2026, 16:34:42 via Android
  • 39
@Fala_Magnezu: Może jego chłop taki robi
  • Odpowiedz
GokaDepeth
GokaDepeth
20.03.2026, 14:38:40
  • 411
Gei of de yer
#gry #crimsondesert
GokaDepeth - Gei of de yer
#gry #crimsondesert

źródło: game-of-the-year-v0-j1xl9bred1qg1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brazowooka_eM
brazowooka_eM
20.03.2026, 15:12:18 via Wykop
  • 229
@GokaDepeth: a daj bez płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Faggio
Faggio
Faggio
20.03.2026, 15:40:32 via Wykop
  • 94
@GokaDepeth: fajna ciasna
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
18.03.2026, 08:58:24
  • 401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
18.03.2026, 09:25:50 via Wykop
  • 156
@Aryo: nie wierzę - oczy im się otwierają? Po tylu latach zaczynają mówić językiem światłego wykopu
  • Odpowiedz
tomizas
tomizas
18.03.2026, 09:50:05 via Wykop
  • 520
Coś czuję, że chłopu wypadnie się przez okno...
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
20.03.2026, 12:57:03
  • 2
Dobra a tera wszyscy siadają na d00pie i się skupiają bo będzie trudne: li-cze-nie. niestety, czasem nie ma wyjscia

A wiec spadkowicze (a tak właściwie to chyba już ostatni samuraj bo spadkowicze na przestrzeni lat się zmienili jak w memie z dużym psem potężnym i tym małym krwiem płaczącym).

Czy opłacało się wynajmować? Dajemy jakieś z pisdy najbardziej prospadkowe założenia, żeby dać im jeszcze większą przewagę niż w warunkach rzeczywistych i jedziemy:

1.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z.....a
Z.....a
konto usunięte 20.03.2026, 14:58:09 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: większość ludzi nie wynajmuje dlatego że ich nie znasz na kredyt tylko dlatego że nie stać ich na wkład własny. To wkład własny jest największą barierą w zdobyciu mieszkania bo trzeba przez wiele lat odkładać pieniądze do skarpety.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
21.03.2026, 05:32:53 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: zadna z tych opcji nie zaklada, ze tracisz prace, wracasz do rodzicow i nie placisz nic.
Kredyt to petla na szyje, a firmy ostanio uciekaja z Polski.
  • Odpowiedz
Drom
Drom
19.03.2026, 07:34:26
  • 788
Drom

źródło: tak

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
19.03.2026, 09:34:27 via Wykop
  • 18
@Drom: po normalizacji do 4nf?
  • Odpowiedz
SobanDELUX
SobanDELUX
19.03.2026, 14:06:10 via Wykop
  • 17
@Drom: dobry memik, duzo powietrza nosem wypuscilem
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
18.03.2026, 08:06:19
  • 1835
#januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4
Metylo - #januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4

źródło: 1000033295

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
18.03.2026, 08:09:02 via Wykop
  • 335
@Metylo: dzień dobry, tak jest możliwość pracy zdalnej. Jednak pierwszy rok współpracy zapraszamy do biura 8-16, musimy Panu zaufać
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
18.03.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 689
@Metylo: Panie Areczku u nas pracuje sie hybrydowo. Pan w biurze, ja na karaibach xd
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18.03.2026, 09:39:09
  • 214
✨️ Czy praca może być hobby? Odkrycia po 30-tce Ⓘ
Lubicie swoją pracę? Czy wasza praca to również część waszego hobby?
Moim "odkryciem" będąc 30+ to że trzeba lubić to co się robi bo inaczej będziesz sfrustrowany/wypalony (tak jak ja jestem). Wypalony pracą zwykłego #korpo klepacza. TL;DR - nie mając pomysłu po studiach kiedyś dostałem się fartem, potem widzieli że już bywałem w korpo i tak siedzę od lat w tych korpo.
mirko_anonim - ✨️ Czy praca może być hobby? Odkrycia po 30-tce Ⓘ
Lubicie swoją pracę?...

źródło: 4MS8SM9_copyright_image_232689

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frankfuterkaZkurczaka
frankfuterkaZkurczaka
frankfuterkaZkurczaka
18.03.2026, 09:51:55 via Wykop
  • 170

Komentarz usunięty przez moderatora

sirdam
sirdam
18.03.2026, 10:20:44 via Wykop
  • 157
Hahah poczekaj do 40..... będzie załamka i psychiatra. Nie znam osoby po 40-50 która nie żałuje że nie poszła do służb mundurowych jak widzi swoich znajomych na emeryturkach (załapali się jeszcze na 15 lat służby) którzy sobie coś tam na luzie dorabiają jak im sie chce. Mam znajomego złonierz - biurowy ma 52 lata zarabia około 14k ze wszystkimi dodatkami jak by poszedł na emerturę to dostał by w tej chwili 11k
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
15.03.2026, 09:35:15
  • 1061
ten wczorajszy wpis o kolejce do butelkomatu to sobie zmyśliłem żeby plusy dostać, fajnie że paru osobom tez ciśnienie podniosło, nie czytałem żadnych komentarzy ale po ilości powiadomień to widze, że chyba żywiołowa dyskusja się zawiązała
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
15.03.2026, 09:35:37 via Wykop
  • 212
@Soothsayer: xD
  • Odpowiedz
Wojt_ASR_
Wojt_ASR_
15.03.2026, 09:36:04 via Wykop
  • 320
@Soothsayer: uczciwym byłoby, żeby i ten wpis znalazł się w goracych
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
#safe #nawrocki #wojsko
Czyjatoja - #safe #nawrocki #wojsko

źródło: 1000017046

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking