@Programista500plus:
Does Menelaus look like a bitch, Paris?! Then why did you run from him like one, and what the fuck makes you think you can disrespect ME?!
@Programista500plus: Największa ilość słów w filmie motherfucker
- 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
- 113
#gielda #meczennicyxtb
SZCZUR - Strategia Zautomatyzowanego Czyszczenia Zlewarowanych Uczestników Rynku
SZCZUR - Strategia Zautomatyzowanego Czyszczenia Zlewarowanych Uczestników Rynku
@Optimum: piekne
- 155
@butterfly: i nawet miesiąc się zgadza
- 1371
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD
Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy).
Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD
A przy okazji
Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy).
Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD
A przy okazji
źródło: alebydle
Pobierz❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @vladi_putin ❇️
Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 10 kwietnia 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 10 kwietnia 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
@HAMSKLOSS89: Tak ulozylem zeby portfel trzymac xD To chwyt imitujący trzymanie siura xD
- 1552
Jak zobaczyłem reklamy zondy na tv republika i kanale zero oraz że finansowała prawicowe eventy takie jak CPAC to już wiedziałem że to scam by wydoić kasę od prawicowych mariuszy z brighton.
Pamiętajcie gdy polska prawica mówi o bogu/praworządności/patriotyzmie to znaczy że coś ukradła.
#gielda #zonda #kryptowaluty
Pamiętajcie gdy polska prawica mówi o bogu/praworządności/patriotyzmie to znaczy że coś ukradła.
#gielda #zonda #kryptowaluty
- 70
źródło: temp_file3563634713650527648
Pobierz- 2073
@nonOfUsAreFree: XDDDDD
@projekt-wswswsws: ale czytajcie te wpisy dokładniej. Autorze piękny mem, jeden z lepszych ostatnio. Zrobiłeś dzień lepiej niż pomarańczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1721
Mam takiego małego tipa dla ludzi, którym przeszkadzają zgłaszający ich "konfidenci":
Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły.
#polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły.
#polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
@congobongo: jakby policja reagowała na zgłoszenia, na pato-parkowanie i faktycznie egzekwowała przepisy, to problemu by nie było.
@Niebadzsmokiem:
Mogą sobie krzyczeć Konfdent ile tyle chcą.
Przecież dlatego konfitura wybrał taką nazwę kanału więc można się łatwo domyśleć, że spływa to po nim.
Mogą sobie krzyczeć Konfdent ile tyle chcą.
Przecież dlatego konfitura wybrał taką nazwę kanału więc można się łatwo domyśleć, że spływa to po nim.
- 1116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 661
@baemaj: wszystko zależy od mordy - mi tam laski mówiły, że mieszkanie z rodzicami po studiach to oznaka opiekuńczości i oszczędności ("dobry materiał na męża i ojca") xd
- 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sablewski69: odważne stwierdzenie, że chłopy dziś nie spędzają po 10h w robocie i nie naprawiają niczego xdd
@Fala_Magnezu: Może jego chłop taki robi
- 411
@GokaDepeth: fajna ciasna
- 401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Aryo: nie wierzę - oczy im się otwierają? Po tylu latach zaczynają mówić językiem światłego wykopu
Coś czuję, że chłopu wypadnie się przez okno...
Dobra a tera wszyscy siadają na d00pie i się skupiają bo będzie trudne: li-cze-nie. niestety, czasem nie ma wyjscia
A wiec spadkowicze (a tak właściwie to chyba już ostatni samuraj bo spadkowicze na przestrzeni lat się zmienili jak w memie z dużym psem potężnym i tym małym krwiem płaczącym).
Czy opłacało się wynajmować? Dajemy jakieś z pisdy najbardziej prospadkowe założenia, żeby dać im jeszcze większą przewagę niż w warunkach rzeczywistych i jedziemy:
1.
A wiec spadkowicze (a tak właściwie to chyba już ostatni samuraj bo spadkowicze na przestrzeni lat się zmienili jak w memie z dużym psem potężnym i tym małym krwiem płaczącym).
Czy opłacało się wynajmować? Dajemy jakieś z pisdy najbardziej prospadkowe założenia, żeby dać im jeszcze większą przewagę niż w warunkach rzeczywistych i jedziemy:
1.
konto usunięte via Wykop
- 1
@pysznewpierdalator: większość ludzi nie wynajmuje dlatego że ich nie znasz na kredyt tylko dlatego że nie stać ich na wkład własny. To wkład własny jest największą barierą w zdobyciu mieszkania bo trzeba przez wiele lat odkładać pieniądze do skarpety.
@pysznewpierdalator: zadna z tych opcji nie zaklada, ze tracisz prace, wracasz do rodzicow i nie placisz nic.
Kredyt to petla na szyje, a firmy ostanio uciekaja z Polski.
Kredyt to petla na szyje, a firmy ostanio uciekaja z Polski.
- 788
- 1835
źródło: 1000033295
Pobierz- 214
✨️ Czy praca może być hobby? Odkrycia po 30-tce Ⓘ
Lubicie swoją pracę? Czy wasza praca to również część waszego hobby?
Moim "odkryciem" będąc 30+ to że trzeba lubić to co się robi bo inaczej będziesz sfrustrowany/wypalony (tak jak ja jestem). Wypalony pracą zwykłego #korpo klepacza. TL;DR - nie mając pomysłu po studiach kiedyś dostałem się fartem, potem widzieli że już bywałem w korpo i tak siedzę od lat w tych korpo.
Lubicie swoją pracę? Czy wasza praca to również część waszego hobby?
Moim "odkryciem" będąc 30+ to że trzeba lubić to co się robi bo inaczej będziesz sfrustrowany/wypalony (tak jak ja jestem). Wypalony pracą zwykłego #korpo klepacza. TL;DR - nie mając pomysłu po studiach kiedyś dostałem się fartem, potem widzieli że już bywałem w korpo i tak siedzę od lat w tych korpo.
źródło: 4MS8SM9_copyright_image_232689
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Hahah poczekaj do 40..... będzie załamka i psychiatra. Nie znam osoby po 40-50 która nie żałuje że nie poszła do służb mundurowych jak widzi swoich znajomych na emeryturkach (załapali się jeszcze na 15 lat służby) którzy sobie coś tam na luzie dorabiają jak im sie chce. Mam znajomego złonierz - biurowy ma 52 lata zarabia około 14k ze wszystkimi dodatkami jak by poszedł na emerturę to dostał by w tej chwili 11k
- 1061
ten wczorajszy wpis o kolejce do butelkomatu to sobie zmyśliłem żeby plusy dostać, fajnie że paru osobom tez ciśnienie podniosło, nie czytałem żadnych komentarzy ale po ilości powiadomień to widze, że chyba żywiołowa dyskusja się zawiązała
@Soothsayer: xD
@Soothsayer: uczciwym byłoby, żeby i ten wpis znalazł się w goracych
- 2549
źródło: 1000017046
Pobierz











































W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
źródło: 1000010386
Pobierzhttps://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html