Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MirkoLord

MirkoLord

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31755
  • Znaleziska 3209
  • Mikroblog 28546
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 51
wfyokyga
wfyokyga
19 godz. i 53 min temu
  • 173
Taka bośniaczka by wystarczyła
#mecz
wfyokyga - Taka bośniaczka by wystarczyła 
#mecz

źródło: temp_file7661172802717976200

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 8 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga: ale bym jej zrobił masakrę w srebrenicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord przedwczoraj, 17:39:52
  • 2
cos tam jęczeliście dzieciaczki barcy? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord przedwczoraj, 17:30:42
  • 1
#mecz Nie no krude zostawcie tego gola uzbekom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majnazwyczajna
majnazwyczajna
21.06.2026, 19:49:58
  • 468
#mecz
majnazwyczajna - #mecz

źródło: 1000067527

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 22.06.2026, 04:23:42 via Wykop
  • 2
@majnazwyczajna: elokwentny jak naklejka na ubikację
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
21.06.2026, 19:27:16
  • 580
#mecz
NIE MA CIEŚNINY NIE MA GOLA
DZIĘKUJE ZA UWAGĘ W TEJ SPRAWIE
xvlk - #mecz 
NIE MA CIEŚNINY NIE MA GOLA
DZIĘKUJE ZA UWAGĘ W TEJ SPRAWIE

źródło: GSdwDKKWgAAjioR

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 21.06.2026, 20:12:32 via Wykop
  • 36
@JanPancerzII: to nie truth social, spokojnie mozna plusowac
  • Odpowiedz
MarianPazdzioch69
MarianPazdzioch69
21.06.2026, 16:48:03
  • 160
Nie zapominajmy że o 21 mecz Belgia z Iranem i komentuje ten pan
#mecz
MarianPazdzioch69 - Nie zapominajmy że o 21 mecz Belgia z Iranem i komentuje ten pan ...

źródło: image (1)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 21.06.2026, 17:44:32 via Wykop
  • 1
@MarianPazdzioch69: Naklajas akh Kibbladen
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord 20.06.2026, 22:02:35
  • 0
Zmarzlik tak płakulał że nie chce jechać w takich warunkach a teraz jaki szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
Autor
21.06.2026, 14:43:54 via Wykop
  • 0
@GadzinaOsma:
MirkoLord - @GadzinaOsma:

źródło: puu

Pobierz
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord 20.06.2026, 20:04:03
  • 6
warto bylo czekac #zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w00nski
w00nski
w00nski
20.06.2026, 20:19:47 via Wykop
  • 2
@MirkoLord: szkoda jedynie tych upadków (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
20.06.2026, 15:17:34
  • 316
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.

Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.

#ukraina #polityka
Markowowski - Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitter...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 20.06.2026, 19:33:15 via Wykop
  • 0
@Markowowski: bo to śmieć z temu. pzdr.
  • Odpowiedz
kidi1
kidi1
20.06.2026, 06:38:36
  • 155
Mam swoje drzewo w swoim ogrodzie i sobie mogę wleźć na nie i siedzieć jak za dzieciaka. #takasytuacja
kidi1 - Mam swoje drzewo w swoim ogrodzie i sobie mogę wleźć na nie i siedzieć jak za...

źródło: 1000013808

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 20.06.2026, 07:28:01 via Wykop
  • 0
@kidi1: ale bym se wlazł na takie drzewo ten, ale przy mojej wadze to strach
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
20.06.2026, 06:40:47
  • 49
20 czerwca - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial

🗺️ Mistrzostwa Świata, II kolejka - TVP Sport, sport.tvp.pl
19:00 - Holandia 🇳🇱 - 🇸🇪 Szwecja, TVP1
mmmMMM - 20 czerwca - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial

🗺...

źródło: 20.06.2026

Pobierz

Najciekawsze z dzisiejszych spotkań mundialu to:

  • Holandia 🇳🇱 - 🇸🇪 Szwecja 53.9% (146)
  • Niemcy 🇩🇪 - 🇨🇮 Wybrzeże Kości Słoniowej 21.4% (58)
  • Ekwador 🇪🇨 - 🇨🇼 Curacao 20.3% (55)
  • Tunezja 🇹🇳 - 🇯🇵 Japonia 4.4% (12)

Oddanych głosów: 271

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 20.06.2026, 07:27:28 via Wykop
  • 3
@mmm_MMM: Dziękuje Ci mmm_MMM za Twą ciężką pracę
  • Odpowiedz

775

Kto zyskał na systemie kaucyjnym? Producenci maszyn

Kto zyskał na systemie kaucyjnym? Producenci maszyn

Na systemie kaucyjnym straciły m.in. samorządy, instalacje komunalne i mały handel, a zyskały przede wszystkim firmy operatorskie oraz producenci urządzeń. Ekspert wyjaśnia model działania systemu.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 18.06.2026, 13:25:33
  • 73
  • #
    biznes
MirkoLord
MirkoLord 18.06.2026, 20:12:40 via Wykop
  • 79
@Mete: w każdej sytuacji konsumenci są na minus, wcześniej mogli po prostu sprzedać puszki
mmm_MMM
mmm_MMM
17.06.2026, 16:33:34
  • 16
Krótkie podsumowanie wczorajszych spotkań:

Skróty
Francja 🇫🇷 - 🇸🇳 Senegal
https://www.youtube.com/watch?v=DcVJ7elB-9Q

Irak
mmmMMM - Krótkie podsumowanie wczorajszych spotkań:

Skróty
Francja 🇫🇷 - 🇸🇳 Seneg...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 17.06.2026, 17:42:29 via Wykop
  • 0
@Latarenko: to powinno być nowe tło tagu
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord 17.06.2026, 16:44:36
  • 0
Kyrieelejson potrzebuję otworzyć umowę, oczywiście banki i telekomy wysyłają pdf-y jako załącznik do pdf-a.
Co do cholery ma w sobie apka do otwierania dokumentów że zajmuje 2,5giga?!

#gownowpis
MirkoLord - Kyrieelejson potrzebuję otworzyć umowę, oczywiście banki i telekomy wysył...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
17.06.2026, 16:50:58 via Wykop
  • 2
@MirkoLord: zawsze i wszędzie adobe j----e będzie
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord 16.06.2026, 19:13:28
  • 1
40 mln polakow i najlepszy komentator to chlop co swoje zdjecie fiuta do neta wstawil #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 16.06.2026, 17:36:21
  • 2
Ale się w-------m na gównomat do butelek, w normalnym kraju można zrobić zsyp na wszystkie na raz, w chlewie obsranym gównem oddawaj po jednej żeby przypadkiem sklepu nie oszukać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
15.06.2026, 19:11:51
  • 4
Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.06.2026, 21:10

85/100 🔥

Nastroje na tagu #gielda są zdecydowanie bycze, napędzane weekendowym porozumieniem pokojowym między USA a Iranem, które wywołało euforię na rynkach globalnych. Absolutnym hitem jest Micron (MU), który bije kolejne rekordy (ATH), wprawiając inwestorów w ekstazę i prowokując żarty o rzucaniu pracy. Ogromne emocje budzi też kosmiczny rajd SpaceX (SPCX) po niedawnym debiucie. Jednak na GPW nastroje uległy schłodzeniu – popołudniowe
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.06.2026, 21:10

85/100 🔥 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.06.2026, 21:10

85/100 🔥 ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 15.06.2026, 19:41:29 via Wykop
  • 0
@KrachSmieciuchIndex: ale tym indeksem buja, bardziej niż po wpisach pomarańczowej mordy
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord 14.06.2026, 18:14:00
  • 4
Zabierzcie tej nalepce na kibel mikrofon ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor
14.06.2026, 14:36:17
  • 6
a ten co

#f1
levzor - a ten co

#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 14.06.2026, 14:36:32 via Wykop
  • 0
@levzor: Kierowca testowy
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
14.06.2026, 14:34:19
  • 62
Żeby Hamilton był najsympatyczniejszejszym kierowcą na podium to trzeba się postarać.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord 14.06.2026, 14:35:02 via Wykop
  • 0
@Najmienkszy_puszkarz: jak to się świat układa, no i nasza woda z cukrem na 4/6 więc nieźle
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Breslau

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking