Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º͜ʖ͡º
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"
Siedzę se na d*pie Morena Butt (1186 mnpm) I rozmyślam o życiu . Ta góra nie jest na trasie #pct , trzeba było odbić i iść ok 2-3 km, ale było warto . Cisza, śpiew ptaków , wiatr i ja ze swoimi myślami . Nikt z innych hajkerow raczej tu nie przychodzi . Chciałem isc szybciej żeby dotrzeć do kolejnej miejscowości i iść na śniadanie/ obiad , ale chyba pierwszy
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.
Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
@NapoleonV: Chce się odnieść tylko do wątku zdardy przez Francje i Wielką Brytanie. Wydaje mi się że to niemożliwe obronić kraj (czyt. Polskę) przed najazdezm jeśli ten kraj nie był w stanie się bronić 3 dni. Jest dokumnet o Churchillu gdzie jest poruszany wątek ruskiej inegerencji po wojnie jakby oni nas sprzedali. W mojej opini nie ma co już płakać o to tylko patrzeć do przodu i liczyć na siebie
Dzień 14 za mną i tym samym drugi tydzień redukcji zamknięty. ✅
Straciłem w tym tygodniu 1 kilogram. Wydaje mi się, że wynik byłby lepszy o dodatkowe 0,5–1 kg, gdyby nie rozpoczęcie suplementacji kreatyną… Tak czy inaczej – nie ma tragedii i jestem z siebie zadowolony. 🙂
Ja nie chodzę na imprezy dlatego, że nie mam kasy, czasu, czy boje się ludzi. Ja nie mam z kim iść, nikt nigdy mnie nie zaprosił na urodziny 18 ani późniejsze, nigdy nei spędzałam czasu z rówieśnikami na jakimś wyjściu na miasto. Mialam faceta z którym chciałam wychodzić, ale on się mnie wstydził przed znajomymi. Mówić mi to w prost, że nie umiem się zachowywać w towarzystwie i narzekając ciągle na moje
"Rozpoczęła się kampania wyborcza", "Dla ludzi z pieniędzmi brak podanej ceny to nie problem", "Kupujący wcale tego nie potrzebują, tylko oglądacze" - itd itp XD
Powiem krótko: do 3 miesięcy będziecie wszyscy grzecznie publikowali ceny, jak każda cywilizowana branża.
@badjoke od 6 czerwca 2026r wchodzi w życie dyrektywa europejską nakazującą jawność wynagrodzeń w firmie i jawność widełek, które mają mieć tam jakis określony zakres. Na razie firmy mają czas żeby się do tego dostosować. Czekam z popcornem i będę patrzeć jak świat płonie bo u mnie w firmie są kosmiczne nierówności w płacy ( ͡°͜ʖ͡°)
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º