Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Optimum

Optimum

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3478
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 3471
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9
Gemiu
Gemiu
Gemiu
07.06.2026, 15:27:56
  • 452
#f1 Gekon ma 88 punktów i drugi wyścig bez punktów. Przypomnę że Kubica jeździł z numerem 88 w Williamsie. To nie jest przypadek.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 15:31:21 via Wykop
  • 66
@Gemiu:
Optimum - @Gemiu:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:32:55
  • 3
#f1 krystepanie
Optimum - #f1 krystepanie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:23:41
  • 2
#f1 czemu jest tak dużo cyferek między pierwszym i drugim?
Optimum - #f1 czemu jest tak dużo cyferek między pierwszym i drugim?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:21:28
  • 3
#f1 nareszcie
Optimum - #f1 nareszcie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SporderBoj
SporderBoj
07.06.2026, 14:19:34
  • 1
#f1 Dajcie tego maxa do sedesa to będzie powtórka z 2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:20:38 via Wykop
  • 0
@SporderBoj: a który będzie Rosbergiem?
  • Odpowiedz
Tapporauta
Tapporauta
07.06.2026, 14:17:32
  • 20
#f1 Russell może i najechał, ale się nie cieszył
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:18:03 via Wykop
  • 1
@Tapporauta: najechał, ale dokończył
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:13:23
  • 207
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewastatorpierdziaw
dewastatorpierdziaw
07.06.2026, 14:17:59 via iOS
  • 6
@Optimum: *GEKON
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
07.06.2026, 19:12:36 via Wykop
  • 1
*GEKON


@dewastatorpierdziaw: *Gekon Zeropunktowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:12:24
  • 8
#f1 mruwa zaraz gekona dubluje, już mema przygotowałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:00:53
  • 1
#f1
serio nie podoba wam się taki wyścig gdzie nieważne jaki masz samochód, i tak nikt cię nie wyprzedzi? kierowcy mogą się nawzajem trollować, świetna zabawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalinke01
Kalinke01
07.06.2026, 14:01:50 via Wykop
  • 3
@Optimum: To akurat jest zajebiste XD
  • Odpowiedz
Anekito
Anekito
07.06.2026, 14:01:51 via Wykop
  • 2
@Optimum: mnie się Hadjar bardzo podobał. I maxiu strollował miliony ludzi
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:50:36
  • 9
#f1

HAM, 22 sekundy przed PIA, otrzymując 5 sekund kary
Optimum - #f1 

HAM, 22 sekundy przed PIA, otrzymując 5 sekund kary

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum
Autor
07.06.2026, 13:51:14 via Wykop
  • 0
@Optimum: k---a już przed Leklerkiem, ale jak robiłem mema to był przed Piastrim, uwierzcie mi
  • Odpowiedz
AndresIniesta
AndresIniesta
07.06.2026, 13:45:19
  • 1
Czemu na Antonellego mówicie mrowa

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:46:25 via Wykop
  • 11
@Akatrosh:
Optimum - @Akatrosh:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
honeybadger9951
honeybadger9951
07.06.2026, 13:39:39
  • 28
#f1 Ej, a w ogóle ktoś pamięta że istnieje niejaki Lando Norris?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:40:21 via Wykop
  • 3
@honeybadger9951: mocny midfielder
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:32:53
  • 0
#f1 Hadjar robi darmowe pitstopy dla obu HAM i LEC, bo prawdziwe grande nie moglo pochodzic z boksów Ferrari
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:23:47
  • 11
#f1
pic rel telefon Torgera Wilkka
Optimum - #f1
pic rel telefon Torgera Wilkka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
06.06.2026, 15:26:49
  • 21
#f1 Toto zrobi historyczne wdc z najmłodszym mistrzem w tym roku, wypi3rdoli Gekona, weźmie Maxa jak już mu się nagle formułka nowa zaczyna podobać i robi z nim kolejne 4 tytuły w Mercu i ma wszystkie wpisy do Wikipedii zalatwione
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 06.06.2026, 15:29:28 via Wykop
  • 9
@iselilja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Optimum - @iselilja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 06.06.2026, 15:27:07
  • 14
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
06.06.2026, 15:01:13
  • 3
#f1 antonelli nie ma psychy, żeby pojechać okrążenia na 103%, max d--------i ostatni przejazd, że nikt sie nie zbliży. robcie screenshoty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 06.06.2026, 15:11:53 via Wykop
  • 2
@cytr0netx99: zestarzało się jak mleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
01.06.2026, 06:47:04
  • 130
Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie zrobił ze zdeponowanymi wolnymi środkami tego co te zbóje z Cinkciarza, Zondacrypto i Amber Gold, prawda?

#gielda #meczennicyxtb
squanchySquanch - Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie z...

źródło: omar

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 01.06.2026, 12:32:52 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: ale przecież OP pisze o wolnych środkach, a nie akcjach. Depozyty Omar (teoretycznie) może p----------ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 01.06.2026, 13:36:24 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: jasne, że byłaby i jasne, że szanse są zbywalne. Co nie znaczy, że to nie może się wydarzyć
  • Odpowiedz
hos85
hos85
31.05.2026, 09:35:35
  • 110
Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #gory
hos85 - Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #go...

źródło: 1000028893

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 31.05.2026, 10:56:59 via Wykop
  • 1
@hos85: to z dzisiaj? W zachodnich już bez śniegu na szczytach?
Napisałbym, że pięknie, no ale wrzuciłeś zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 31.05.2026, 11:20:17 via Wykop
  • 3
@hos85: z Kończystego niedaleko na Jarząbczy o wdzięcznej wysokości 2137 m n.p.m. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.10.2025

    Mikroblogger
  • Koder
    od 01.02.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking