Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tamlinek

tamlinek

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16079
  • Znaleziska 12941
  • Mikroblog 3138
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 67
dese
dese
wczoraj, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 21 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
mamy za dużo lekarzy, trzeba jeszcze bardziej przyciąć limity na specjalizacjach - to poprawi system ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłoby 10 lekarzy na jedną pozycję - to by do najdalszej dziury jechali żeby zarabiać 3x tyle co na bezrobociu. Ale to uwłaczające dla panów szlachciców co się tyle uczyli. Oni muszą mieć zagwarantowane posadki. Najlepiej w dużych miastach. Najlepiej z samochodem i domem. I za dużą kasę.
  • Odpowiedz

34

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Firma Juno Computers odświeżyła swoją ofertę tabletów z systemem Linux, wprowadzając dwa nowe modele.

PytanieZaPytaniem
z
notebookcheck.pl
dodany: przedwczoraj, 10:52:05
  • 32
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    debian
  • #
    informatyka
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 12:00:40 via Wykop
  • -1
czemu na liście nie ma Debiana stable?

@noHuman: a czemu ma być?
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 13:51:39 via Wykop
  • 0
@noHuman: to prawda co mówisz, ale nadal nie rozumiem czemu ma być debian stable. Takie sobie zdecydowali że udostępnią by default - pewnie chodzi o jądro albo co. A jak chcesz inne, to jaki problem fedorę zainstalować dla przykładu? Masz kilka do wyboru, to już i tak sporo. Dali by debian stable, to pytanie by brzmiało "czemu nie ma archa" albo "czemu nie ma fedory" albo "czemu nie ma minta"
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 14:00:31 via Wykop
  • 1
@fervi: obawiam się, że dla "bezpieczeństwa dzieci" (ofkors) na całego oficjalnego androida zamkną 3rd party installs. Nagle starsze wersje andka zaczną być w cenie a na xda będa jak grzyby po deszczu instrukcje downgrade'u gdzie się da.

Plus cfw ofkors, ale tu zablokowane bootloadery będą boleć.
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 14:47:03 via Wykop
  • 0
@fervi: też prawda, czasy cfw już chyba minęły :/ oh well, zostanie graphene dopóki i jego nie zaorają - a do tego czasu ogarnę sobie życie pod dumbphone :D
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 15:09:50 via Wykop
  • 0
@fervi: obyś miał rację. Ja niestety jestem chyba zbytnim pesymistą
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
07.06.2026, 22:12:39
  • 0
Koncepcja Boga, który pozwala na miliony lat rzezi i cierpienia zwierząt tylko po to, by na końcu zaserwować nam spektakl z mitycznym "tchnieniem duszy nieśmiertelnej" dla homo sapiens? Dlaczego wszechmocna istota nie zaczęła od razu od człowieka? Brzmi jak sadyzm, a nie plan miłości. Co więcej, fakty te brutalnie obalają mit o grzechu pierworodnym. Skoro śmierć i ból rządziły światem na miliony lat przed pojawieniem się ludzi to zwalanie winy za zło
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 07.06.2026, 22:28:30 via Wykop
  • 2
@przegranyprzegraniec: koncepcja boga to wynik trudności jakie ma homo sapiens w uniesieniu samodzielnie trudów życia. Niektórym wyimaginowany przyjaciel jest potrzebny, innym nie.
  • Odpowiedz
tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 20:51:20 via Wykop
  • 0
@prezes_internetu: dopuszczam, że się mylę, że jeszcze wiele nie wiemy o świecie. Na pewnym poziomie wierzę w istnienie tego typu bytu, ale ponieważ opieram się na rzeczach mierzalnych, tą wiarę traktuję jako śmieszną ciekawostkę - na równi z wiarą w krasnoludki. Coś zaszczepionego przez kulturę, baśnie i inne podobne rzeczy, ale nie mającego związku z rzeczywistością
  • Odpowiedz
tamlinek
tamlinek przedwczoraj, 07:07:36 via Wykop
  • 0
@prezes_internetu: trudne pytanie. Wdrukowano mi jak większości ludzi w moim wieku wyobrażenie boga oparte na katolickim katechiźmie - cieszę się, że wyrosłem z tego więzienia opartego na wiecznym poczuciu winy, już od narodzin.

Nie zmienia to faktu, że podświadoma stygma została i mózg niezmuszony do zastanowienia się skłania się własnie ku koncepcji siły sprawczej, poruszyciela. Dopiero głębsze zastanowienie się nie znajduje ku temu żadnych przesłanek. To, że czegoś nie rozumiemy
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
15.06.2026, 01:08:45
  • 1403
Idiokracja wyprzedziła rzeczywistość xD
#ufc #trump #usa
bonpensiero - Idiokracja wyprzedziła rzeczywistość xD
#ufc #trump #usa

źródło: 1000016905

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 15.06.2026, 10:25:48 via Wykop
  • 11
tamlinek

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1481

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
tamlinek
tamlinek 15.06.2026, 10:16:47 via Wykop
  • 2
Żołnierzom też chcesz nałożyć tachograf? Albo strażakom?


@dr_Batman: są na służbie średnio 11h dziennie przez cały rok? Weź się nie osmieszaj, zamiast podejśc do tego realnie strzelasz porówania z d--y.

729

Fakty TVN odleciały. "poseł atakuje kobiety, które cierpią".

Fakty TVN odleciały. "poseł atakuje kobiety, które cierpią".

"W niedzielnym materiale o mojej kontroli poselskiej w OHP nie zobaczyliśmy rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Zobaczyliśmy emocjonalną narrację: poseł atakuje kobiety, które cierpią. (...) Rozmawiałem z TVN około 10 minut. W materiale pokazano kilka sekund. Nie pokazano sedna kontroli"

cepheus
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 06:53:21
  • 83
  • #
    polska
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    tvn
  • #
    jozefaciuk
tamlinek
tamlinek 15.06.2026, 09:59:21 via Wykop
  • 19
jaki rak w komentarzach, zesrańsko na zielono wręcz. Tak wrzucę, dla potomnych co autorytet naukowy ma na ten temat do powiedzenia
tamlinek - jaki rak w komentarzach, zesrańsko na zielono wręcz. Tak wrzucę, dla potom...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: 15.06.2026, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
tamlinek
tamlinek 15.06.2026, 09:26:20 via Wykop
  • 26
@Pawel993: bez kozery powiem pincset
ZodYakk
ZodYakk
ZodYakk
13.06.2026, 21:48:27
  • 0
gównowpis...nie mam nic do ukrów...zwłaszcza...szacunku...
-kupują papiery w Rumunii - sam opłaciłem kursy i starałem sie o pracę w UK 16 lat temu
-biorą na litość - ze względu na wojnę
-5ciu leciało na mnie kiedy próbowałem chronić jednego z naszych...
Nie Znam się na polityce...itp.... ale co tu sie opierda w PL...a to masakra....
PS...dodam,ze nie chodzi o Duże miasto.....
#wojna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 21:52:21 via Wykop
  • 3
@ZodYakk: ok, dyskusji nie będzie. Tylko ogranicz kropkowanie - chyba, że to objaw czegoś poważniejszego, wtedy usprawiedliwiony
  • Odpowiedz
alla232
alla232
13.06.2026, 21:43:09
  • 4
Jest tu jakiś entuzjasta muzyki poważnej na kasetach. Kasety raczej nie używane, kupiłam je w lumpeksie za 1 zł. Niestety jednej brak. Ja nie mam odtwarzacza a mi tylko miejsce zabierają.
#muzykaklasyczna #rozdajo #kasetamagnetofonowa
alla232 - Jest tu jakiś entuzjasta muzyki poważnej na kasetach. Kasety raczej nie uży...

źródło: 1000003803

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 21:46:41 via Wykop
  • 0
To muzyka klasyczna czy poważna? Bo poważny to np. Wodecki potrafił być
  • Odpowiedz
PabloWRz
PabloWRz
PabloWRz
13.06.2026, 20:47:07
  • 6
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 21:07:20 via Wykop
  • 0
@PabloWRz: brutalnie prawdziwe
  • Odpowiedz
cheture
cheture
13.06.2026, 20:51:33
  • 13
śpicie??
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 21:06:06 via Wykop
  • 0
@cheture: daj godzinkę albo dwie i będę
  • Odpowiedz
Morthgar
Morthgar
13.06.2026, 16:11:13
  • 1
Pan chinczyk to jest gosc. Za 80zł mam akumulatorową bezszczotkową pilarke ręczną. W Polsce pan janusz woła sobie za nią 300zł (po ściagnieciu od pana chinczyka).
#cebuladeals #narzedzia #stolarstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 20:52:33 via Wykop
  • 1
@modzelem: jak w ciągu dwóch lat kupię sobie nową, to ciągle na plusie będę. A to w końcu ten sam sprzęt.
  • Odpowiedz

15

Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyśc

Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyśc

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu

rados2
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 13.06.2026, 09:03:10
  • 6
  • #
    alkohol
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
tamlinek
tamlinek 13.06.2026, 10:14:51 via Wykop
  • 23
Najbardziej szkodliwe jest życie. Ryzyko śmierci jest stuprocentowe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Nowe dowody fałszerstw. Jan Piński i Tomasz Szwejgiert na żywo

Nowe dowody fałszerstw. Jan Piński i Tomasz Szwejgiert na żywo

I co łykopki pisowskie? Śmialiście się, że nie ma dowodów na geszeft. Co teraz powiedzie? Czy tylko zakopiecie?

jakismadrynickpolacinsku
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 09:59:04
  • 12
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
tamlinek
tamlinek 12.06.2026, 11:18:43 via Wykop
  • 1
@jakismadrynickpolacinsku: żeby sie odnieść trzeba obejrzeć - czyli nabić oglądalność skompromitowanemu wariatowi. Daj skrót, to możemy porozmawiać, bo klikać w ten syf nie będę.
tamlinek
tamlinek 12.06.2026, 12:03:25 via Wykop
  • -1
@jakismadrynickpolacinsku: albo masz Piński na nazwisko (lol) albo nie wiesz, jak algorytmy działają. Nie chcę, by to szambo było w historii mojego youtuba, a dla tego idioty nie mam zamiaru się wylogowywac czy innych sztuczek robić. To mitoman chory na umyśle, niech żyje we własnej bańce.

Więc wyśmiewaj się ile chcesz, ale biedactwo to Ty się kompromitujesz, po pierwsze wrzucając tu Pińskiego, po drugie go broniąc. Poziom mułu, i to

18

Lotto chce jeszcze bardziej wydoić z kasy ludzi uzależnionych od hazardu.

Lotto chce jeszcze bardziej wydoić z kasy ludzi uzależnionych od hazardu.

Otrzymałem maila od Lotto z ankietą dotyczącą wprowadzania nowych elementów do oferty. W skrócie wygląda to jak kolejny przejaw chciwości i próba wyciągnięcia od uzależnionych od hazardu klientów jeszcze większej ilości pieniędzy. Być może faktycznie wciąż za mało płacimy podatku od nadziei

HeavyFuel
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 11:30:14
  • 9
  • #
    polska
  • #
    zdrapki
  • #
    hazard
  • #
    uzaleznienie
  • #
    oszukujo
  • #
    januszebiznesu
tamlinek
tamlinek 09.06.2026, 20:08:21 via Wykop
  • 1
@RomanKarburator: obawiam się, że to jeden z tych co ma problem z hazardem więc dla własnego dobra zabroni wszystkim wokół

493

Izraelici robią chlew w Berlinie

Izraelici robią chlew w Berlinie

Do sprawy odniósł się przewodniczący Niemiecko-Izraelskiego Towarzystwa, Jochen Feilcke. Nazwał całe zdarzenie hańbą dla otwartego i tolerancyjnego Berlina. Jego zdaniem sytuacja wymaga zdecydowanej reakcji ze strony władz miasta.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dojczland.info
dodany: 09.06.2026, 06:58:30
  • 61
  • #
    niemcy
  • #
    izrael
  • #
    kawa
tamlinek
tamlinek 09.06.2026, 08:26:04 via Wykop
  • 66
Jak mnie te wiecznie poszkodowane Żydy zaczynają złościć


@JanPustostan: twardy jesteś, jesli dopiero zaczynają... Żydowskich nazioli należy pędzić z każdego miejsca do którego swoje śmierdzące cztery litery przytaszczą.

548

Putin przegrywa w Armenii! Kreml wściekły, bo ludzie wybrali Zachód

Putin przegrywa w Armenii! Kreml wściekły, bo ludzie wybrali Zachód

Rosja jest wkurzona, że Armenia ostatecznie postawiła na Pashinyjna i zbliżenie z UE. Kreml twierdzi, że Zachód wywiódł bezprecedensową presję" na partie opozycyjne i zmanipulował wybory. Tymczasem wyniki pokazują, że Armenijczycy chcą więcej wolności i mniej rosyjskiego wpływu.

CzteryDwa
z
bbc.com
dodany: 08.06.2026, 14:33:34
  • 73
  • #
    fck
  • #
    ptn
  • #
    polityka
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 18:55:08 via Wykop
  • 75
Armenijczycy

weźcie wyjebcie tego spambota wpizdu z wykopu. Polakiem to to nie jest z pewnością. Człowiekiem pewnie też nie, już AI by to lepiej przetłumaczyło.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Pomoc z wystawieniem zwolnienia L4

Pokaż treści 18+

Pomoc z wystawieniem zwolnienia L4

Dzień dobry, Mam problem, ogromny problem... Jestem młodym żołnierzem, na początku maja dowiedziałem się że będą u nas w jednostce cięli etaty, mega mnie to załamało, zaanagażowałem się w życie jednostki, nawet wydałem prywatne pieniądze na prawo jazdy kat. C, potrzebuję pomocy, kontakt do psychiatr

Miroslaw2000
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:39:09
  • 4
  • #
    zwolenienie
  • #
    psychiatra
  • #
    pomoc
  • #
    psychicznezdrowie
  • #
    lekarskieporady
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 14:16:24 via Wykop
  • 3
@Miroslaw2000: może po prostu idź do psychiatry zamiast na wykop?

119

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Kolejna kolekcja dostawców, którzy bez łamania prawa nie mogą dostarczać towarów do sklepów i naszych paczek pod same drzwi oraz jeden pan, który tylko czekał na żonę, ale niestety przypadkiem nawinął się pod kamerę i też będzie się gęsto tłumaczył z parkowania na przystanku autobusowym.

zawisza
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 12:28:44
  • 105
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
tamlinek
tamlinek 07.06.2026, 08:20:03 via Wykop
  • 2
@Aaron_L: współczucie możliwe - zrozumienie nigdy. Logo DHL to nie oznaczenie pojazdu uprzywilejowanego
tamlinek
tamlinek 07.06.2026, 08:26:06 via Wykop
  • -3
@outdust: maaan, mendami społecznymi to są królowie kierownicy których cztery kółka pod dupą uprawniają do wjeżdżania gdzie im wygodnie, kosztem społeczeństwa właśnie.
tamlinek
tamlinek 07.06.2026, 10:16:04 via Wykop
  • -2
@jakubpl-pl: tak, niech strzelą focha jak nastolatka bo przepisy im nie pasują ;) wtedy nagle poczta wróci do łask
tamlinek
tamlinek 07.06.2026, 18:18:17 via Wykop
  • 3
@jack_: jazda bez ograniczeń jak im wygodnie jest wpisana w pracę kuriera, czego nie rozumiesz? Ta rozwielitka o imieniu jakub przecież wytłumaczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 07:26:59 via Wykop
  • 1
Niby tak ale pakiet chcesz dostać prawda?


@Aaron_L: ale co to ma za znaczenie? Jeśli nie będzie łamać przepisów mając w dupie wszystkich wokół, to nie będzie mi w stanie dostarczyć przesyłki? To jakaś ogólnoświatowa norma, że kurier, karetka, taksówkarz i straż pożarna nie musza się stosować do przepisów (niektórzy jedynie muszą uzywać błysków i hałasu a niektórzy nie muszą)??

Czasem trzeba sobie stanąć 100m dalej, wziąć wózeczek i podwieźć
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 07:38:35 via Wykop
  • 0
Zniszczysz tylko zycie tysiącom ludzi.


@editores: o bogowie. Nie będą łamali przepisów i nie będą w---------i się vanami na chodniki. Życie zniszczone, rak d--y, zakola i rogi od żony murowane.
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 12:11:12 via Wykop
  • -1
@editores: tak, poważny problem. Patologiczne założenia czyjejś pracy, systemowe przyzwolenie na łamanie przepisów - wiodące do całkowitego upadku ich znaczenia. To wymaga zmiany. Gdyby moja praca zakładała, że żeby ją wykonać muszę łamać przepisy - to bym ją rzucił w diabły bo mam do siebie szacunek i żaden janusz biznesu nie będzie mnie sprowadzał do poziomu bezmózgiej ameby - niewolnika.

Ale jak widać typowy kurier nie ma problemu z wyjebką

1

Jak być Zabawnym jeśli nosisz coś czerwonego...

Jak być Zabawnym jeśli nosisz coś czerwonego...

Zastanawiasz się jak być zabawnym? Może to Cię rozweselić.

bartlomiej-dy
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 10:27:08
  • 2
  • #
    humor
  • #
    poradnik
  • #
    rebel
  • #
    wilson
  • #
    ellen
  • #
    youtube
tamlinek
tamlinek 08.06.2026, 10:43:26 via Wykop
  • 4
tamlinek

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Marcel Cypherre

  • Wild Amazon Ass

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.12.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking