Marcin ma 48 lat. Miesiącami chodził do lekarzy z bólami głowy. Każdy mówił to samo: migreny, stres, przemęczenie. W grudniu 2025 we wrocławskim szpitalu usłyszał właściwą diagnozę: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Przeszedł operację i chemio-radioterapię. Ostatni rezonans: bez progresji. Ale ref
@tereska-kaczmek: Ale wiesz, że według badań mężczyźni znacznie częściej zostawiają swoje żony, gdy te zachorują, a nie na odwrót? Ale fakt faktem, j3b4ć prądem każdego kto tak robi, niezależnie od płci
@model_trzy_zmianowy: Alternatywka ma sztuczne rzęsy i pół kg tapety na mordzie. Poza tym, jak bardzo pustym trzeba być, żeby w ten sposób dehumanizować ludzi i jak bardzo bezrobotnym trzeba być, żeby mieć czas na zajmowanie się takimi bzdurami?
Hej. Znalazłem się w trudniejszej sytuacji, przestaję sobie powoli z tym radzić i chciałbym zapytać kogoś z Was, czy miał podobnie i ma jakieś rady...
Jestem po 30, mam ogarnięte życie jeśli chodzi o karierę, finanse, kontakty towarzyskie, sport, zdrowie itd. Od zawsze umiałem z kobietami, byłem w kilku związkach, a mój obecny związek to taki, gdzie zaraz styknie
@mirko_anonim: Chwytasz się jak prymitywny małpiszon innej gałązki i dopiero gdy już wystarczająco mocno się chwycisz, to wtedy zerwiesz z obecną i łaskawie przestaniesz marnować jej czas. 8 lat wspólnego życia... Nawet jeśli nie ma już dłużej miłości z Twojej strony, to powinieneś mieć do niej na tyle szacunku, żeby zakończyć to od razu, a nie za jej plecami kręcić z koleżanką
#islandia #pracazagranica #emigracja #polacynaislandii Opłaca się wylecieć na Islandię w celu zarobkowym na okres 2-3 miesięcy czy to zbyt krótko, żeby wyjść na plus i cokolwiek zaoszczędzić? (Nie chodzi mi o niewiadomo jaką kwotę, tylko o to, żeby nie być stratnym) Ktoś w ogóle zatrudni na zmywaku albo przy sprzątaniu czy wypasie owiec(xD) na tak krótko? Gdzie szukać ogłoszeń oprócz grupek na fb? Pomóżcie
@wypok_wypok: Wiem, ale słyszałam, że wynagrodzenie wysokie, nawet za prostą pracę typu zmywanie naczyń. Nie mam żadnych specyficznych ani przydatnych umiejętności. Od lipca będę mieć maturę, ale pewnie słabo napisaną. Wolę zmywać na Islandii i cokolwiek zaoszczędzić niż zmywać w Polsce i regularnie przeżerać na swoje utrzymanie to co zarobię. Poza tym w moich okolicach ciężko znaleźć pracę nawet w głupim gastro, wszystko jest obstawione
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: Klimat mi niestraszny. Tyle się nasłuchałam o tamtejszej pogodzie, że aż sama chciałabym doświadczyć jej dwubiegunowości xD I szczerze mówiąc, to miałam nadzieję, że znajdę robotę z zakwaterowaniem ༎ຶ‿༎ຶ
@Adolf_HODLer: Nie chodzi o markę tuszu tylko o technikę malowania. Dziewczyna ze zdjęcia akurat nawet nie ma rzęs wytuszowanych (tylko dolne ma), górne rzęsy są sztucznymi, doklejonymi
@oknoe: Czyli NIGDY nie miałeś normalnego wytrysku z realną partnerką? Przez normalny mam na myśli to, że osiągnięcie orgazmu trwało nie więcej niż 15 minut i że nie musiałeś pomagać sobie ręką, wystarczyły usta, pieróg lub nawet dłonie, ale partnerki
@xhmjmesyxext: Nawet ja się zakochałam (๑♡⌓♡๑) Szkoda, że słuchanie Type O Negative, przefarbowanie włosów na czarno i ścięcie grzywki nie zrobi ze mnie automatycznie ładnej, gotyckiej dziuni Nie dla brzydkiej przegryffffki to
@Bierny_Uzytkownik: Człowiek nie jest mięsożerny, białko zwierzęce nie jest nam potrzebne do życia (roślinne źródła białka są wystarczające przy utrzymać Cię przy życiu w bardzo dobrym zdrowiu), a co do podlegania prawom natury - zdajesz sobie sprawę z tego, że w miarę rozwoju ewolucyjnego znaczenie instynktów maleje na rzecz zdolności myślenia i uczelnia się? I że właśnie dzięki temu nie musimy bezmyślnie polegać na wrodzonych mechanizmach zachowania, które rzeczywiście mamy
Gdzie teraz wyjeżdżają młodzi ludzie po szkole średniej i jakiej pracy się łapią, żeby zarobić na studia (chociaż na pierwszy semstr), odciąć się od niesłużącej zdrowiu psychicznemu rodziny i nabyć tę legendarną niezależność? Pod koniec zeszłego roku wbiłam osiemnasty lvl i od razu po maturze planuję ewakuować się z domu rodzinnego. Myślałam o pracy w jakimś kołchozie za granicą z zakwaterowaniem (wyeliminowałoby to największy problem jakim jest znalezienie dachu nad głową), ale
@Czesterek: Akademik może i tak, ale na pewno nie stypendium, bo nie wieszczę sobie dobrych wyników matury. A zanim poszłabym na studia, na których bym ten akademik dostała, to i tak musiałabym najpierw uzbierać trochę pieniędzy na utrzymanie się na nich. Praca w czasie 1 roku studiów odpada, bo kierunek, który sobie obrałam jest równoznaczny z siedzeniem na uczelni od pn do pt w godzinach 8-20 i kuciem materiału po
znajoma upiera się na maturę z wykorzystaniem 'dobrodziejstw' 21 wieku czyli niewidzialna słuchawka + jakaś forma ukrytej kamery o ile o komunikacją dźwiękową bym się nie przejmował to w dobrą jakość przesyłanego obrazu nie uwierzę.
miał ktoś z tym doczynienia? jakaś konkretna firma/model? przekonywać ją, że to nie ma sensu? za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki, nawet te, które nic tu nie wniosą
Jedna z krakowskich szkół różnicuje ceny w zależności od zgody na opublikowanie wizerunku dzieci. Kręćmy Małysza, bo to jest karygodne. Może w końcu coś się zmieni.
W mojej podstawówce podczas wycieczek szkolnych/organizowania różnych akcji i projektów (w których udział nierzadko był obowiązkowy) czy nawet podczas najzwyklejszych w świecie zajęć lekcyjnych, jeśli tylko zaistniała okazja do wypromowania placówki w mediach i pochwalenia się jakich to ona nie ma zajebistych opiekunów, fotografowano nas i nagrywano bez naszej zgody. Ba, często z naszą widoczną niezgodą (mieliśmy po 13-14 lat, bo tyle się ma w 7 i 8 kl, więc wydawało nam
@tomilipin: Jak do ściany ( ͡°ʖ̯͡°) Wiem jak wyglądają związane z tym kwestie prawne i właśnie one mi się nie podobają. Dzieci powinny mieć prawo sprzeciwić się temu, żeby ich fotki latały sobie frywolnie po internecie, szczególnie te starsze, które są już samoświadome. Co do wyzywania - wspaniałomyślna moderacja usunęła mój komentarz ze względu na niezwykle wulgarne, ociekające hejtem, traumatyzujące i wywołujące myśli samobójcze
@qciek: De facto to wszyscy jesteśmy od kogoś/czegoś zależni, a jednak mamy jakąś tam sprawczość w sprawach, które bezpośrednio nas dotyczą. Na szczęście dzisiaj dzieci (i ryby zresztą też, dzięki weganom, hehe) mają już jakiś głos i nie powinniśmy tego zaniedbywać. Fotki nagiego 14 latka zrobione przez niego samego nie powinny krążyć po internecie, tak jak i fotki tego samego 14 latka zrobione przez kogoś innego bez jego zgody też
@mirko_anonim: Tak jak już ktoś niżej wspomniał w komentarzu - dyrektorka ośrodka może i nie była delikatna, ale za to szczera. Też jestem w klasie maturalnej, mam 18 lat i też pochodzę z mocno patologicznej rodziny. Mimo dużej poprawy w domu dalej nie jest do końca normalnie i mimo depresji po prostu wiem, że MUSZĘ iść do pracy po maturach, żeby wyrwać się z tego bagna, bo nikt inny niż
W ile % celowaliście na maturze? Ja się nią nie przejmowałem ostatni miesiąc przed coś tam powoli robiłem i dwa tygodnie przed po 3-4 godziny dziennie, byle jak poszła ale nie była mi do niczego potrzebna, najgorszy wynik o 38%, a najlepszy 57%. #szkolastandard #matura #pytaniedoeksperta
Koszmar w Częstochowie. Prokuratura oskarżyła trzy osoby o gwałcenie dzieci. Zwyrodnialcy byli na tyle pewni siebie, że wszystko dokładnie nagrywali. Brak słów na coś takiego. Warto nagłośnić, żeby sprawa nie ucichła i dostali najwyższy możliwy wyrok.
@ForestDruid: A teraz zdobądź się na wygooglowanie statystyk odnośnie różnicy w częstotliwości popełniania przestępstw między płciami Mężczyźni odpowiadają za ponad 90% zabójstw na świecie, z przestępstwami na tle seksualnym pewnie wygląda to podobnie
Hej, szukam tuszu do rzęs, raczej taniego, bo potrzebny mi na jeden dzień. Chodzi o dolne rzęsy, więc nie może się rozmazywać ani osypywać (mam dość głęboko osadzone oczy, więc problem z odbijaniem tuszu). Macie jakieś sprawdzone z Rossmann/hebe? Długo nie używałam żadnego tuszu, więc nawet nie orientuję się w nowościach. #kosmetyki #makijaz #rossmann #mirabelkopomusz
Dopomóżcie