Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ATAT-2
ATAT-2

ATAT-2

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34681
  • Znaleziska 17112
  • Mikroblog 17569
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 57
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 14 godz. i 2 min temu
  • 0
Korzystał ktoś? Znajdę coś na bębnie zwijanego do 350-400 zł godnego polecenia czy lepiej od razu zainwestować więcej?

https://wubertools.pl/products/zwijak-do-weza-ogrodowego-automatyczny-20-3-m-10w1-wuber?variant=53226226778450&gad

#pytanie #budujzwykopem #budowadomu #ogrodnictwo #ogrod #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
13 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
mogą dławić ciśnienie i


@Catmmando: Z tym się licze. Ale jak rozumiem do podlewania kwiatkow to i tak wystarcza?
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
11 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@Catmmando: bez sensu te podłączenie z boku z tego co widzę
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
14 godz. i 30 min temu
  • 91
Hit z dzisiaj

Obcinam żywopłot i widzę, że idzie psiarz. Stary facet. Pod żywopłotem mam już sterty liści patrzę i OCZYWIŚCIE szcza na to. Idzie dalej a ja go zatrzymuję i poprosiłem, żeby mi nie szczał na te liście, bo zaraz będę zbierać. A on z głupim uśmieszkiem, że "trochę wyrozumialości dla pieska" - cytat dosłowny. I stoi i leje podczas gdy mu zwracam uwagę!
Jakie to są śmiecie aspołeczne, no ale
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 12 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Ja mam cała podmurówkę w zasiekach po psich sszczynach bo akurat jest to fragment gdzie sobie przechodzą do lasku na spacerek.
Jednego akurat upomniałem gdy wyjeżdżałem autem i co uslyszałem? Że to pies i sikać musi, przeceiż się nie wstrzyma
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
22 godz. i 55 min temu
  • 2192
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 12 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
No i cyk - ceny w menu o 10 procent w góre bo musza dokładać do interesu
  • Odpowiedz

655

Jeśli Zeleńskiemu zostanie odebrany order, to do Polski nie przyjedzie już nigdy

Tak twierdzi prezes Związku Ukraińców w Polsce - Mirosław Skórka, w porannej rozmowie w RMF. Sugeruje, że spoliczkowanie w taki sposób prezydenta Zeleńskiego doprowadziłoby do ucięcia relacji na najwyższym państwowym szczeblu

Makavlani
z
x.com
dodany: 16 godz. i 43 min temu
  • 188
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    rmf
  • #
    historia
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
ATAT-2

źródło: giphy

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.

mrmax241
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 19:56:37
  • 113
  • #
    xkom
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    audio
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 17 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
przecież ci napisali, żebyś zwrócił, to zwróć, problemy pierwszego świata.


@1337KiNG: Przeczytałeś w ogóle co komentujesz? Napisalin żeby zwrócił w. oryginalnym, niedopasowanym opakowaniu.
Jak przyjdzie przez to. znowymi uszkodzeniami czy paczka się rozwali. w transporcie to kogo myslisz będą chcieli na hajs naciągnąć?
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 17 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
Podrzuć nam numer reklamacji w wiadomości prywatnej, chcemy sprawdzić tę sytuację


@x-kom: Jak rozumiem póki ktoś was publicznie nie obsmaruje to nie chcecie sprawdzać nagminnych działań w waszej firmie?
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
ile wy sobie wykupiliście tutaj farm hinduskich troli którzy minusują każdy nieprzychylny komentarz?


@Epikur: Obawiam się, że to zyebane wykopki które minusują bo OP CEBULAK KUPIŁ W OUTLECIE A TERAZ NARZEKA!!!!
Qurvinox
Qurvinox
17 godz. i 53 min temu
  • 0
Pisząc na wykopie polaryzacyjne baity, utwierdzają mnie komentarze jak bardzo nie chcę żyć wśród ludzi.

Więc na poważnie #budujzwykopem #budowadomu
Marzę o domu i chciałbym mieć dużą działkę minimum 4000m2.
Dom natomiast nie musi być duży. Chciałbym parterówkę, powierzchnia 100-150m2.
Zamknięta kuchnia, salon, 3 pokoje + jeden pokój typu biuro, więc mała przestrzeń. Do tego dwie łazienki, brak garażu w bryle.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 17 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
Totalnie się nie znam na budowie


@Qurvinox: Tak więc strzelam, że malo sam zrobisz więc milion pewnie szykować musisz. Ale to troche wróżenie z fusów bo jest pełno zmiennych
  • Odpowiedz

360

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Trzęsienie ziemi w małopolskie Koalicji Obywatelskiej! Donald Tusk rozwiązał struktury partii w regionie. Stało się to tydzień po referendum, w którym Aleksander Miszalski został odwołany ze stanowiska prezydenta Krakowa! Miszalski tym samym przestał być szefem Koalicji w Małopolsce.

byferdo
z
radiokrakow.pl
dodany: przedwczoraj, 13:52:18
  • 142
  • #
    malopolska
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    tusk
  • #
    polska
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 17 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 5
@jacek-derek: ten nie był gorszy?
ATAT-2 - @jacek-derek: ten nie był gorszy?

źródło: image

Pobierz

620

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Pokaż treści 18+

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Ministerstwo Cyfryzacji planuje obowiązkową weryfikację wieku na stronach pornograficznych, kara do 1 mln zł za brak weryfikacji. UODO stawia warunek: system nie może ujawniać tożsamości dorosłych użytkowników. System oparty na eIDAS 2.0.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: przedwczoraj, 12:56:15
  • 221
  • #
    polska
  • #
    internet
  • #
    prywatnosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 18 godz. i 25 min temu via Wykop
  • -1
tymczasem w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ATAT-2 - tymczasem w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2192

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 22 godz. i 50 min temu
  • 266
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 74
PO jak zwykle konsekwentne i niezmienne - po dojściu do władzy robią wszystko żeby przepie**lić kolejne wybory.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szuwarek
szuwarek
przedwczoraj, 15:01:20
  • 289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 18:35:32 via Wykop
  • 0
@szuwarek: Ta kobieta jest dziwna. Czasem ma rzeczywiście racje i porusza różne tematy od ciekawych stron ale najczęściej jest toksyczna i jednostronna w swoich osądach - ężczyźni źli, mężczyźni nic w domu nie robią, mężczyźni to ofermy
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:31:18
  • 0
Cześć mojej działki (około 350m2) od dekad zarośnięta była akacjami i bzami. Aktualnie od lewej do prawej są odrosty, pieńki, korzenie tak że się nie da wbić łopaty.

Podpowiedzcie mi czym to ogarnąć żeby pozbyć się wszystkiego na raz (najlepiej z korzeniami plus to co nas ziemia) i moc jakoś zagospodarowac teren (w przyszłym sezonie chciałbym nawieźć ziemi i posiać trawę)

Myślałem od mulczerze, czy to dobry kierunek? Niestety ciężko coś znaleźć bo albo
ATAT-2 - Cześć mojej działki (około 350m2) od dekad zarośnięta była akacjami i bzami....

źródło: Screenshot_20260531_193850_Gallery

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
przedwczoraj, 08:22:54 via Wykop
  • 0
@ChamskoCytuje: obawiam się że koparką skończyło by się na jednej wielkiej dziurze w ziemi

@chanoja nieźle, coś takiego by mnie urządzało
Tylko akacje i tak prędzje przy póxniej spod tego pewnie wyjdą :/
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
przedwczoraj, 18:33:12 via Wykop
  • 0
o wykasuj je najpierw glifosatem


@ShowBiz: randapem dwa razy traktowałem i zero efektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 10:38:45
  • 369
spermienie do czarnka to jakis nowy poziom pisowskiego s----------a ( ಠ_ಠ)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - spermienie do czarnka to jakis nowy poziom pisowskiego s----------a ( ಠ_...

źródło: 1000029180

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 12:33:27 via Wykop
  • 1
spermienie do czarnka to jakis nowy poziom pisowskiego s----------a ( ಠ_ಠ)


@splinter96: Raczej przykaz z góry
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 10:32:14
  • 160
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki #4konserwy

Typowa polska konserwatywnąa rodzina... bracia się nie znają XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki #4konserwy

...

źródło: 1000078713

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 11:46:20 via Wykop
  • 0
@Kempes: Ogólnie to niezła farsa się z tego robi, ale do poniższego to już czepianie się na siłe.

Jak typ jest politykiem, radnym czy jakąkolwiek inną osoba publiczną to krzywa akcja odstawiona przez brata, nawet jakby go 10 lat nie widział, jak najbardziej może być powodem do zmartwienia czy problemem.
ATAT-2 - @Kempes: Ogólnie to niezła farsa się z tego robi, ale do poniższego to już c...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 12:11:29 via Wykop
  • 4
@Kempes: Republika republiką, stanowski już by 8h materiały na ten temat nagrał
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 11:43:19
  • 428
Rodzony brat? Nie znam, nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polska #heheszki
ATAT-2 - Rodzony brat? Nie znam, nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow ...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kub4_111
Kub4_111
przedwczoraj, 11:46:22 via Wykop
  • 416
@ATAT-2: Nawet rodzeństwa się wyprą xD
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
przedwczoraj, 12:22:12 via Wykop
  • 321
@ATAT-2: To nieładne. Prawica wyznaje wartości, że rodziny się nie wybiera i nie ma odpowiedzialności zbiorowej, także ręce precz od wymagania od typa, żeby wstydził się swojej rodziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zdjęcie niepowiązane.
TheTostu - @ATAT-2: To nieładne. Prawica wyznaje wartości, że rodziny się nie wybiera...

źródło: 11lech2_kibice_d_jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:34:05
  • 0
#theboroughs Typ odkrył przepis na długowieczność i witalność więc postanowił spędzić resztę swojego wydłużonego życia prowadząc dom starców na pustyni xD Logiczne

#seriale #netflix #strangerthings #boroughs
ATAT-2 - #theboroughs  Typ odkrył przepis na długowieczność i witalność więc postanow...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
przedwczoraj, 10:40:22 via Wykop
  • 0
@Robertuss: nie no spoko, to jakby plan się nie sypnął i mógł żyć 200 lat to spędził by dwa wieki jako właściciel domu starości xD

bajeczne życie
  • Odpowiedz

72

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

I teraz zaczyna się kabaret. Najpierw dostaję od FedEx maila, że przesyłka została doręczona. Problem w tym, że nikt jej u mnie nie widział. Żadnego kuriera, żadnej paczki, nic. Po kontakcie z x-komem okazuje się, że przesyłkę rzekomo odebrała jakaś konkretna osoba.

sebka2026
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 10:57:51
  • 80
  • #
    xkom
  • #
    fedex
  • #
    kurier
  • #
    kurierzy
  • #
    zakupy
  • #
    logistyka
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 09:01:32 via Wykop
  • 0
co ty? Rozumiem ze ty sie zgadzasz by firma kurierska randomowo twe paczki zostawiala gdzie popadnie..


@subyello: Tzn ja też się zgadzam z tym, że FedEx poleciał w uja ale równiez miałem podobne przemyslenia - skoro paczka jest neidaleko to można było ja odebrać i sprawę skończyc. apotem ewentualnie eskalować u przewoźnika

Byle tylko sprzęt mieć a nie czekać teraz tygodniami aż się zreflektują
Punkt_M
Punkt_M
30.05.2026, 20:38:56
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 08:40:11 via Wykop
  • 0
@Punkt_M: Chciał…bym zobaczyć to mieszkanie od środka. Niezły to musi być twór. No ale przynajmniej możesz wstawić szafę na 15 metrów długości xD
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
przedwczoraj, 05:52:31
  • 72
Dzisiaj piękna rocznica zwycięstwa prawicy nad uśmiechniętą części Polski. Najlepsi byli Ci, którzy chcieli pomóc Trzaskowskiemu na siłę i tylko u nas premier robił z Murańskiego autorytet, a posłanka poleciała do DPSu rozdawać ziemniaki czy przerzucano się tęczową flagą na debacie. Była również masakracja partyjnych funkcjonariuszy na debatach i kłótnie w gronie koalicji, że mniejsi śmieli wystawić swoich kandydatów.

Najlepszy był jednak wieczór wyborczy, gdzie przedwcześnie otwarto szampana i było Gosia, Gosia,
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:22:03 via Wykop
  • 32
@Pomorski_Wilk: Cóż, wybranie Nawrockiego z całym jego 'dorobkiem' i wizerunkiem na prezydenta RP (i tego, co się z tym wiążę) pozostanie na zawsze dla mnie niepojętym zjawiskiem i hańbą narodu polskiego.

Ale przyznać trzeba, że po w wielu aspektach samo uwaliło swojego kandydata bo czuli się zbyt pewnie.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:29:55 via Wykop
  • 2
Myśleli, że wygrają bez problemu


@Pomorski_Wilk: Plus uznali, że wystarczy oprzeć cała kampanię na atakowaniu w kółko tematem mieszkania i to wystarczy.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:41:44 via Wykop
  • 1
@garm_: moim zdaniem wręcz przeciwnie. Wyszedł temat mieszkania i rzeczywiście była to afera ale potem przez miesiąc dzień w dzień to wałkowali gdzie się dało dodając jakiś detal i chyba ludzie to zbrzydło albo to zaakceptowali
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:37:09
  • 3
Pamiętaj o co walczysz siedząc 8h w robocie - o wynajęty segment na Białołęce z trójkątnym ogródkiem o pow. 12 m2 xD

#bekazpodludzi #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #heheszki
ATAT-2 - Pamiętaj o co walczysz siedząc 8h w robocie - o wynajęty segment na Białołęc...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuparevic
stuparevic
przedwczoraj, 07:58:56 via iOS
  • 2
@ATAT-2: jeżeli dla tej osobie to pasuje to w czym problem?
  • Odpowiedz
Yans_Zoon
Yans_Zoon
przedwczoraj, 10:35:33 via Wykop
  • 0
Dlatego zawsze wyłączam to automatyczne dobieranie słów :)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 07:35:46
  • 47
Uff całe szczęście że po stronie Arsenalu nikt się nie modlił o zwycięstwo bo Jezusowi przepaliłoby styki.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkatoli #religia
ATAT-2 - Uff całe szczęście że po stronie Arsenalu nikt się nie modlił o zwycięstwo b...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
przedwczoraj, 08:06:07 via Wykop
  • 29
@ATAT-2:
Bill_Kilgore - @ATAT-2:

źródło: 1000117440

Pobierz
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy
przedwczoraj, 09:33:22 via Wykop
  • 3
@Festiwal_Panczy: ona i inni pisowcy - moje ulubione źródło o tym co się dzieje w USA i jaki trump jest cudowny xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Mikey

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 10.08.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 04.07.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.06.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking